Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 379

Tema: remenčići za kukove

  1. #101

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    58

    Početno

    Juhuhu!
    SKINULI SMO KAISICE!
    Dr je samo rekla da je sve super i da ih skinemo, nikakve kontrole, vjezbe, nista..
    Jos smo u soku..
    A Martu vise ne mozemo ni sekunde pustit u miru, puze, okrece se..
    :D

  2. #102
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    super za vas :D :D :D

    mi sutra idemo na kontrolu

  3. #103

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    58

    Početno

    aj sritno!

  4. #104
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Opet vibram za odlicne vijesti sutra
    ~~~~~~~~~~~~~~

  5. #105
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Bili smo na kontroli, malo poboljšanje sa IIg na IIb :D . Slijedeća kontrola za 6 tjedana i onda ih skidamo bez obzira kakva bude dijagnoza jer doktor kaže da remenčići nakon godine dana nemaju više efekta.

  6. #106
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    :D za poboljsanje :D

  7. #107
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Ariens, hvala na vibricama , ipak su nam malo pomogle, nadam se da će na kraju sve biti dobro.

  8. #108

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    243

    Početno

    Super za skidanje :D
    Vibramo za poboljšanje
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Niki pusica

  9. #109

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    58

    Početno

    ajde bravo, neka se barem poboljsalo stanje..
    ne brini, Marta je u startu imala IIa i IIIb i nakon mjesec dana dr je rekla da je sve super, ali da mora nositi kaisice jos jedan mj da se ne bi sve vratilo..
    tako da mislim da to nije neka strasna displazija..
    bit ce sve ok..

  10. #110

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    145

    Početno

    Zna li netko koja je razlika između subluksacije i displazije? Mojoj je bebici dijagnosticirana subluksacija i moramo nositi remenčiće i široko povijati. S tim da su naši remenčići platneni (ne znam zašto, užasno su oštri). I kako da ju previjem bez skidanja remenčića? To mi se čini nemogućim :/

  11. #111

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj mamažabica prvotno napisa
    Zna li netko koja je razlika između subluksacije i displazije? Mojoj je bebici dijagnosticirana subluksacija i moramo nositi remenčiće i široko povijati. S tim da su naši remenčići platneni (ne znam zašto, užasno su oštri). I kako da ju previjem bez skidanja remenčića? To mi se čini nemogućim :/
    nije nemoguce, izvjezbat ces se vec, samo polako i ako imas koga da ti prve dane pomogne odici bebu, to bi bilo super... joj kad se sjetim... (moja je imala kratko remencice jer je iz subluksacije na kraju stvatrno kuk luksirao - jezgra potpuno izasla iz casice kuka)

    displazija je stanje nepotpune ili nedovoljne rzavijenosti jezgre kuka, subluksacija i luksacija su vrste 'iscasenja' - ovo shvati vrlo okvirno, tako mi je ortoped objasnio laicki

    drzim vam fige i saljem tonu dobrih vibretina

  12. #112

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    145

    Početno

    Pitanje za one koje imaju iskustva s remenčićima: jesu li vam bili simetrično montirani?
    Naime sve sam više sumnjičava gledajući kako ti remenčići stoje na mojoj bebici - jedna nožica (stopalo) je u ravnini s kukom i koljenom, a druga je povučena više unatrag. Ne znam koliko je ovo razumljivo, ali npr kad otkopčam remenčiće onaj dio koji ide straga na lijevoj je nožici kraći oko 2cm nego na desnoj. Nalaz joj je doduše bio različit kod prvog doktora, a kod drugog (čija nam je sestra montirala remenčiće) je isti obostrano. Sestra je rekla da ni slučajno ne zatežem i otpuštam remenčiće pa se ne usudim. A sve mi se više čini da to ne stoji dobro.
    I nemojte mi reći da zovem ortopeda - pokušala sam, nemoguće ga je dobiti
    Muka mi je gledat je u tome jer ih vrlo teško podnosi pa još ako joj stoje krivo...
    I još nešto: jeste li vi išli na produživanje remenčića? Mojoj su bebici montirani sa mjesec dana, kontrola je za mjesec a ona će vjerojatno narasti par centimetara, i dobiti na težini. Neće li ju onda to jaaako stezati? Negdje sam i pročitala da bi se trebali produživati svaka dva tjedna :/

  13. #113
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Ne zvuci mi dobro to nesimetricno montiranje :/

    Ne zovi ortopeda - otidji to njega! Ne zezam se - odi cim prije!! Pa koliko dugo su tako nesimetricno postavljeni? Ili si to tek sad primjetila?
    Neka ti objasne zasto su nesimetricno postavljeni (ako uopce smiju biti tako) :shock:

    Kako beba raste moraju joj se otpustati remencici (postoji tolerancija ali cim naraste 5 cm to se mora prilagoditi). Meni su u Klaicevoj pokazali kako da ih sama prilagodjavam jer su nama kontrole bile svakih 6 tjedana, a ona je rasla kao gljiva.

    puno pusica za brzo ozdravljenje!

  14. #114
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Naši remenčići su simetrično postavljeni iako nam je jedan kukić u redu, a drugi ne. A što se tiče produživanja, naše kontrole su svakih 8 tjedana, ali nam je gipser koji je postavljao remenčiće rekao da slobodno dođemo kad god mislimo da trebamo. Zato najbolje odi u bolnicu da oni vide.

  15. #115

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    145

    Početno

    Evo uspjeli smo se probiti do ortopeda. Bilo je prepreka, ali da ne duljim popravio je remenčiće, sada su simetrični i rekao da inače par milimetara simo ili tamo ne predstavlja neki problem.
    Za otpuštanje remenčića zbog rasta nam je rekao da ne trebamo dolaziti jer da će se ionako remenčići sami malo rastegnuti. :?

  16. #116
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Rastegnut će se svakako, ali ih ipak treba prilagođavati (barem u našem slučaju).

  17. #117
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    :D bravo za probijanje :D

    Naravno da par milimetara ne cini razliku ali dva centrimetra itekako cini.

    Kako bebica bude rasla vise ce istezati remencice to je istina ali u jednom trenutku to vise nece biti dovoljno. Pogotovo ako ce tvoja bebica rasti u visinu vise nego moja koja je vise voljela u sirinu

    Opcenito pravilo za te remencice je da kad se koljena simetricno povuku prema dolje mora biti kut u odnosu na tijelo 90°. Nije dobro kad su koljena previsoko jer to isto tako moze dovesti do deformacije. Da ne duzim o tome gledaj bebicu bar svaki tjedan - dva (ipak ne rastu tako brzo) i kad primjetis da remencici bas ne stoje najbolje opet odi do ortopeda (ili fizijatra ili pedijatra) da ih popravi. Bebi moje prijateljice je to npr. radila patronazna sestra (jer je to znala raditi). Meni su u bolnici pokazali kako da to sama radim (objasnjavanje je trajalo krace od minutu znaci nije neka prevelika filozofija).

    pusa bebici

  18. #118

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    76

    Početno

    Nakon 3 mjeseca i 23 dana,danas smo konačno skinuli remenčiće!!!!!!

    Ne trebamo ih nositi niti po noći, nikakve vježbe niti široko povijanje. Konačno sloboda za našu mišicu! :D

  19. #119
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Citiraj katja29 prvotno napisa
    Nakon 3 mjeseca i 23 dana,danas smo konačno skinuli remenčiće!!!!!!

    Ne trebamo ih nositi niti po noći, nikakve vježbe niti široko povijanje. Konačno sloboda za našu mišicu! :D
    Odlično :D :D :D

  20. #120

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    58

    Početno

    :D :D

  21. #121
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    :D

  22. #122

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    137

    Početno

    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

  23. #123

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    8

    Početno remenčići

    evo danas sam tek našla ovu temu pa da se i ja malo uključim .Prvo su mi u rodilištu(petrova)na moje pitanje o širokom povijanju rekli da se ništa ne brinem da će pedijatar sam propisati ako bude smatrao potrebnim.Valjda nije jer na otpustu su mi rekli da ne treba.kontrola s tri mj. i šok,obavezno široko s dvije pelene 6 tj.nakon 6 tj. opet uzv i još veći šok,remenčići.Sada ih već nosimo 1,5 mj. i sljedeća konrola je za 1,5 mj.Sreća da ih je mrvica super prihvatila i nije bilo ni minute plakanja ali ja sam ipak zabrinuta zbog njenog razvoja.Muči me okretanje,sjedenje,puzanje...Valjda će sve bit ok.

  24. #124
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    I ja sam se brinula za sve to. Nika sada ima 11. mj. i još nosi remenčiće, ali radi sve s njima osim hodanja . Bebama kad dođe vrijeme za nešto, nikakvi ih remenčići ne mogu zaustaviti. Tako da se ne moraš za to brinuti, sve će stići, samo da se kukići isprave i da sve bude u redu.

  25. #125
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Citiraj -tajana- prvotno napisa
    I ja sam se brinula za sve to. Bebama kad dođe vrijeme za nešto, nikakvi ih remenčići ne mogu zaustaviti. Tako da se ne moraš za to brinuti, sve će stići, samo da se kukići isprave i da sve bude u redu.
    Ovo treba samo potpisati.

    I ja sam brinula i brinula pogotovo zato sto ju nisam smjela 3 mjeseca pustiti da stoji na nogicama (po danu nije trebala nositi remencice u tom razdoblju). Prvi dan kad su nam napokon dozvolili sve sto i ostalim bebama ona se popela po stepenicama SAMA. Puzajuci naravno

    Nemoj se brinuti samo voli bebicu

  26. #126

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Ariens prvotno napisa
    :D bravo za probijanje :D

    Naravno da par milimetara ne cini razliku ali dva centrimetra itekako cini.

    Kako bebica bude rasla vise ce istezati remencice to je istina ali u jednom trenutku to vise nece biti dovoljno. Pogotovo ako ce tvoja bebica rasti u visinu vise nego moja koja je vise voljela u sirinu
    I ja sam pomislila to za milimetre i centimetre ali sam prešutila. Bitno da je on popravio remenčiće.
    Inače, moja bebica isto više raste u širinu
    Zadnjih par dana tako tužno i neutješno plače kad joj stavljam remenčiće da mi se srce kida... općenito je postala puno plačljivija i nervoznija i ponekad mi se čini da hoće pokidati remenčiće koliko se izvija i pokušava mahati nožicama Nadam se da će to brzo ići na bolje jer ne znam kako ćemo ovo izdržati

  27. #127
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Mali trik koji sam pocela primjenjivati kad vise nisam mogla izdrzati Majine krikove radi remencica

    Pretpostavljam da skidate remcice samo za kupanje. M. sam uvijek kupala navecer bas radi remencica. Nakon kupanja bih ju obukla i nahranila i uspavala (tad je bila u odlicnoj fazi - zaspala bi uvijek izmedju osam i pola devet). Pricekala bih da prodje nekih 10 do 15 minuta i onda bih joj stavila remencice. Nemoj ovo pokusavati ako ne spava dobro (mora biti potpuno opustena i duboko disati). Pri kraju sam se vec toliko izvjezbala da sam joj unutar minute mogla staviti remencice i da ju ne probudim pri tome

  28. #128

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    145

    Početno

    Moja se curica teško uspava i često se budi (valjda je na oprezu zbog remenčića ). Ali borimo se nekako. Sad me nešto drugo muči. Bili smo na kontroli, ortoped nam kaže da je bolje ali za sada ostaju i remenčići i široko povijanje . Kontrola za 6 tjedana. Pitam ga za produživanje remenčića a on kaže - ništa do onda. To praktički znači da će biti 10 tjedana bez podešavanja remenčića :? . Ima li netko takvo iskustvo???

  29. #129
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    tek sad vidim post.

    primijeni ovo svaki tjedan i kad primjetis da kut vise nije 90° odi da poprave remencice
    Opcenito pravilo za te remencice je da kad se koljena simetricno povuku prema dolje mora biti kut u odnosu na tijelo 90°. Nije dobro kad su koljena previsoko jer to isto tako moze dovesti do deformacije.
    Mislim da olako kazu nista do slijedece kontrole - no TI moras stavljati remencice djetetu koje vristi i kojemu su ocito remencici premali. Znaci kad primjetis da su premali neka ih podese. Bar neces ti imati griznju savjesti ako nisu dobro podeseni zato sto doktori tesko zamisljaju da djeca rastu. Da ne bi kasnije bilo - joj sto niste dosli pa zar ne vidite da su premali remencici

    Malo karikiram ali kuzis sto hocu reci

  30. #130
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~
    -tajana- je ovaj tjedan kontrola javi sto ima novog.

  31. #131
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Citiraj Ariens prvotno napisa
    ~~~~~~~~~~~~~~
    -tajana- je ovaj tjedan kontrola javi sto ima novog.
    Nije, nažalost , tek 23.11. , nismo uspjeli dobiti ranije termin. Još se malo moramo mučiti , pretrpjet ćemo, samo da sve bude ok.

  32. #132
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    vibrrrram za odlicne vijesti

    ~~~~~~~~~~~~~~~~

  33. #133

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    sad i nama trebaju vibretine do neba

    u utorak smo na Šalati na kontroli... cekam da Anticevic prevali preko usta recimo 'vidimo se za tri godine' ili tako nesto... (ili barem godinu dana, sad smo na intervalima 6 mjeseci)

    uf, vidim i sama da je Anouk ok, al uvijek strepim od RTGa :/

  34. #134
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  35. #135
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  36. #136

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    58

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  37. #137
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    I kako je prosla kontrola?

    jos malo vibram ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  38. #138

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    predobro :D :D :D

    joj, joj sorry na smajlicima, zapravo nema tog smajlica koji bi mogao opisati kako se ja sada osjecam

    stoga doslovno prepisujem

    kontrola: dob 2,10
    dg st. post fracturam (obstretica) femoris sin.
    sada klinicki: hod i trcanje u skladu s normalnim
    rtg pokazuje manju valgus promjenu proksimalne trecine femura
    duljina femura je jednaka
    stanje kukova je dobro i stabilno
    upute roditeljima. kontrola za 1 godinu

    e sad bih ja tu podebljala tri stvari koje su potpuno, poptuno iznenadjujuce: prvo sto je nas jos prije 6 mjeseci ogromni valgus (iskrivljenje bedrene kosti) postao manji valgus jeeeeeeee

    drugo: nitko nikada nije ocekivao da ce se femuri bas poptuno izjednaciti: nogica je trebala ostati kraca barem 5 mm ali sada je potpuno jednaka (to nemaju ni savrseno zdravi ljudi)

    i trece: kontrola za godinu dana - jos prosli puta je rekao da bi on to rado pratio svakih 6 mjeseci sve do 7 godine zivota... veli sad da je to stvarno maltretiranje i da za to nema potrebe

    nek svima koji muku muce s kukicima i nozicama Anouk bude najbolja inspiracija - klinci stvarno mogu prebroditi sva ogranicenja i srediti svaku ovakvu nezgodu u svoju korist

    saljem vam hrpetine pusa (pa nek je i pateticno, tko mari)

  39. #139
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    odlično, prekrasne vijesti, baš mi je drago :D :D :D

  40. #140
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno


    nemam rijeci od srece

  41. #141

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    145

    Početno

    Ja tek sad vidjela sve ove postove ... tako je to s malim bebama.
    Ariens hvala na savjetima
    anledo nemam riječi :D
    -tajana- puno, puno sreće!

  42. #142

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    58

    Početno

    :D

  43. #143
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Mojoj Tei je dijagnosticirana displazija kukova u subotu na uzv kod Vrdoljaka u Klaićevoj. Terapija remenčići Sutra idemo potvrditi doznaku i poslije u Klaićevu u 13h da joj namjeste remenčiće.

    Cijelu subotu i nedjelju čitam vaša iskustva i plačem i skidam dijete i gledam je kako maše nožicama i svjesna sam da joj je to zadnje do tko-zna-kojeg-daljnjeg i nosim je koliko god mogu u naručju jer znam da to neću moći kad je povežu. Sirota moja curica - sutra u ovo doba biti će imobilizirana i stisnuta.

    Ona je tako zadovoljna i vesela beba. Remenčići će vjerojatno to promijeniti.

    Uf, da je barem mogu zamijeniti

  44. #144

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    609

    Početno

    Joj... Možda bi bilo bolje da ja ne pišem...
    M. ih je dobila, nije nosila (kad smo joj ih stavili - plakala, urlala, nije spavala dulje od pola sata u komadu pa smo ih skinuli i rekli - da vidimo što će biti na prvoj kontroli), a na pregledu za dva tjedna dr u Klaićevoj kaže "Puno je bolje!" :shock:

    Da je dr prvi put na kontroli rekla da je isto ili lošije, NARAVNO da bismo joj ih stavljali. Ali kad je bilo bolje i bez njih, čemu? Pa dodjemo drugi put, za mjesec dana, kaže dr - "Sve ok, ne treba ih više nositi."

    NIJE bila riječ o iščašenju, samo joj se jedan kuk, rekli su, slabije razvijao. Znači, NE BIH htjela odgovoriti od nošenja remenčića roditelje one djece koja imaju neki stvaran problem s kukićima. Ali - neka mi netko objasni kako to da se remenčići nose samo kod nas? U većini drugih zemalja za njih nikad čuli. Kao, karakteristika Slavena? :shock: A milijuni Slavena rodjenih u iseljeništvu? Poznajem dosta iseljenika i nijedan ne šepesa...

    Ne bi li liječnici trebali znati komu ZAISTA trebaju, a komu ne, umjesto što ih dijele šakom i kapom? Za isti problem u jednoj bolnici vježbe, u drugoj remenčići. Malo mi to sve ne drži vodu.

  45. #145
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Danas smo se mm i ja dogovorili da ipak idemo po još jedno mišljenje. Na Šalatu. Vidjet ćemo, znači, u srijedu hoće li se potvrditi dijagnoza dr. Vrdoljaka.

  46. #146
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Citiraj chris blue prvotno napisa
    Ona je tako zadovoljna i vesela beba. Remenčići će vjerojatno to promijeniti.
    chris blue Ona ce i dalje biti zadovoljna i vesela samo ce se u pocetku malo ljutiti sto ima remencice.

    Maja je bila u bolnici dva tjedna na istezanju - ja sam ocekivala paniku i vristanje cijele dana - ma nista od toga - samo je u cudu gledala kud su joj to noge otisle a dva tjedna kasnije kad su je pustili i stavili remencice nitko nije bio sretniji od mene - ona ih nije ni primjetila (pocela ih je primjecivati tek sa 5-6 mjeseci i jako se ljutiti na njih ali samo onda kad sam joj ih stavljala nakon kupanja).

    Znam da si sad tuzna ali displazija kukova je lako izljeciva i za godinu dana se neces ni sjecati da ih je ikad nosila

    Samo ju puno nosi i bit ce sve u redu

  47. #147
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Citiraj Ariens prvotno napisa
    Citiraj chris blue prvotno napisa
    Ona je tako zadovoljna i vesela beba. Remenčići će vjerojatno to promijeniti.
    chris blue Ona ce i dalje biti zadovoljna i vesela samo ce se u pocetku malo ljutiti sto ima remencice.

    (pocela ih je primjecivati tek sa 5-6 mjeseci i jako se ljutiti na njih ali samo onda kad sam joj ih stavljala nakon kupanja).
    Nika ih još uvijek nosi i oni su problem samo kad joj ih stavljam, ostalo vrijeme radi sve s njima.

  48. #148
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Ma, joj, da barem tako bude. Hvala vam cure, malo ste me utjesile...

    Javim u srijedu sto ce nam doktor reci...

  49. #149
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Maja je isto isla kod Vrdoljaka od pocetka. I mi smo htjeli drugo misljenje pa smo pitali nasu prijateljicu koja je doktorica da nam nadje nekog i svi ortopedi koje je pitala su joj rekli ako zele drugo misljenje neka odu u Klaicevu Vrdoljaku.

  50. #150
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Znam, vidjela sam tvoje postove o njemu - ali ipak želim čuti još nekoga...

Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •