Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 207

Tema: Gdje, kada i kako ste čuli za Rodu?

  1. #101
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Za udrugu sam čula negdje u vrijeme njenog osnutka i povremeno kad su u pitanju bile neke akcije.
    Nakon što sam saznala da sam trudna pretraživala sam net i hopa iskočila Roda. Pročitala sam sve s portala i vjerojatno 90 % onog što je na forumu, reklo bi se od A do Ž. Hvala vam za te dragocjene informacije.
    Prije nekoliko mjeseci napokon sam se uspješno registrirala (naime svi moji mailovi upućeni anchie odbijani su kao spamovi) i sad se eto povremeno liječim od ove ovisnosti .

  2. #102
    ornela_m avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Njemacka
    Postovi
    854

    Početno

    Za Udrugu sam znala od samih pocetaka, od dvije drage rode s kojima sam studirala. Jednu je tu i rado ju citam, druga mi je negdje otprhnula...

  3. #103
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno RE:

    Od kada smo krenuli raditi bebicu redovno sam citala (proljece 2004).Onda se polako registrirala, pa pocela i pisati postic po postic...

  4. #104
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Davno, davno pronašla sam na internetu Rodin forum tražeći informacije o neplodnosti. Mislim da je to bilo 2002. ili 2001. :?

  5. #105
    skviki avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Bregi,Matulji
    Postovi
    505

    Početno

    Čula na TV u nekim emisijama, došla do nekih brošura ali nisam znala ništa puno o udruzi. Mislila sam "to se tamo neki bore za tamo nešto" . Kada sam ostala trudna sjetila se RODE i potražila stranice. A kad ono -škrinja puna blaga. Eto što, ću postala sam ovisna.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    116

    Početno

    Ucitelj dodje kad je ucenik spreman!
    Najpre sam morala zatrudneti.Onda sam cackala po netu.I nasla kofer pun blaga u koji svaki dan moram da zavirim - Rodine stranice i Rodin forum.
    Dabogda postojali jos 10000000000000 godina.

  7. #107

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    804

    Početno

    Kako me u trudnoći naravno počelo zanimati sve i svašta vezano za trudnoću,porod,roditljstvo i .... a kupila sam i podosta knjiga,jednoga dana MM mi kaže:"Znaš postoji na netu neka RODA tamo ti ima svega i svačega...." A ja: "Pa daj da malo virnemo..." i to je bilo to....OVISNOST!

  8. #108
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Ne sjećam se kako, slučajno. Bila sam daaaaleko od trudnoće i majčinstva, ali sam zaključila kako je ovo super stranica i kad budem trudna sigurno ću ovdje provodit dosta vremena. I tako bi!

  9. #109
    rajvos avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    127

    Početno

    Na Vuk Vrhovcu je stajao neki plakat Roda i to je bilo prvi put da sam čula za Rode,a malo iza toga sam dobila brošuru Čudesne bebe,tu našla inter.stranicu,forum i evo me i sada

  10. #110
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Mislim da sam za RODU čula, odnosno pročitala u časopisu BEBE. Više se zaista ne sjećam.

  11. #111
    maaja79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    bih
    Postovi
    178

    Početno

    i meni je rodu google izbacio na upit trudnoca

    u to vrijeme me interesovao porod i tu sam nasla odgovore
    od ostalog sam zapamtila samo kako je vazno ustrajati u dojenju

    danas nam je roda stil zivota
    iskljucivo dojimo, polako iscitavamo postove o dohrani, uzivamo u marami, a ozbiljno razmisljamo i o platnenim pelenama.

    da ste imale uticaja na nase zivote, jeste
    i hvala vam na tome

  12. #112
    Erin avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    358

    Početno

    Za Rodu sam čula od Tinky Winky, kako u početku nismo imali komp. ona mi je bila izvor informacija!

  13. #113
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    odaaaaavnoooo čula na tv (ne znam točno vezano za što), a kao i većina - u trudnoći u pretražnik upisala trudnoća i pojavila se rodina stranica.
    a čini mi se da mi je u ruke dospjelo i nekoliko rodinih letaka vezano za dojenje? (valjda su bili rodini)

  14. #114
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Na Iskonu..prtljala, trazila nes o trudnoci i bebama. Tamo ima par linkova, ali nista mi se nije dopalo tako kao Roda, to je naprosto bila ljubav na prvi pogled.

  15. #115
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ne sjecam se, jako davno.
    znam da sam pocela obracati malo vise paznje na rodu nakon maksimira.

  16. #116
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    i da...mislila sam da bi bio roda moras biti roditelj. kako sam bila u krivu

  17. #117

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    viskovo
    Postovi
    62

    Početno

    ja sam dok sam bila trudna redovno posjecivala rodine stranice i trzila informacije koje su m zanimale.Forum sam otkrila puno kasnije vec kad se Zarica rodila,e a onda mi je postalo super to i da mogu razmjenjivat informacije i iskustva sa ostalim mamama

  18. #118

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    München
    Postovi
    24

    Početno

    trazila sam info o pcos, i naletila na rodu...i moram reci da ste super!!

  19. #119
    camel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    306

    Početno

    ja se sjećam kad je na tv-u bila alamama i još grupica žena prosvjedujući radi smanjivanja rodiljnih naknada.
    kasnije mi je MM ukazao na rodine stranice i otada sam vjerna čitateljica. mada zaista rijetko postam, na rodi sam svakodnevno.
    a ono što mi je ostalo u sjećanju s mojih početaka druženja s rodinim forumom je majin potpis - dojeća šefica.
    to mi je bilo genijalno.

  20. #120
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    camel, pa ti si onda od pocetaka s nama 8)

  21. #121
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    meni je pedijatar dao letak na prvom pregledu
    onda sam prvo mjesecima virila dok se nisam usudila nesto napisati. onda jos godina dana dok se nisam uclanila

  22. #122
    mirje avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    763

    Početno

    lipanj 2003. trudnički tečaj DZ Centar

  23. #123

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    10

    Početno

    Na TV-u prije par godina, ali nije mi to onda previše značilo. U trudnoći skužila stranicu, našla brdo super tekstova i forum.

  24. #124
    camel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    306

    Početno


  25. #125
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    camel, ti kod manikirke čula? 8)

  26. #126
    camel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    camel, ti kod manikirke čula? 8)

  27. #127
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    znala sam da postoji udruga roda-roditelji u akciji. ostalo mi negdje u primozgu. kad sam zatrudnila prvo sta sam ukucala u google bilo je-roda. kao da sam znala da cu tu naci sve sto me zanima. i sve u mom stilu

  28. #128
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Na Iskonu na podforumu bebe imaju razne linkove. Roda od svih linkova ima najbolje informacije :D Forum sam pocela pratiti tek unazad mjesec dana ... i zaljubila se totalno.

  29. #129
    luci2 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    157

    Početno

    dok sam bila trudna citala u casopisu Mila ili Tena neznam sigurno clanak od Kamarisa za platnene pelene i tamo se spomiljala Roda,zaljubila se najprije u njih a onda i u Rode

  30. #130
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    prije 3 godine slučajno nabasala kada sam tražila informacije o neplodnosti. ostala trudna, kiretaža, jedno vrijeme izbjegavala u širokom luku i kada sam prebolila vratila se nazad :D

  31. #131
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    bok, ja sam naišla na ovaj forum utipkavajući u tražilici pojam Dabroston...
    Naime imam problema sa zaćećm i našla sam veliko drušvo (mogu reći nažalost) kad vidim koliko žena ima problema sa zaćećem, jer sam se osjećala grozno... no zbog njih sam jača....

    SVAKA ČAST :D

  32. #132
    znatizeljna avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb, Malešnica
    Postovi
    347

    Početno

    Citiraj Zadie prvotno napisa
    Na TV-u prije par godina, ali nije mi to onda previše značilo. U trudnoći skužila stranicu, našla brdo super tekstova i forum.
    tako i ja, a sjetila se par mjeseci prije nego što sam ostala trudna (kad sam počela intenzivno razmišljati o bebi).

  33. #133

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    40

    Početno

    ja za Rodu znam već godinama ali kako nismo financijski nikada (do nedavno) bili u mogućnosti uložiti u računalo tako sam ja tek nedavno postala ovisnica o rodinim savjetima i općenito uživam čitajući vas.
    A točno se sjećam kad sam za Rodu čula,jedno jutro (još sam u školu išla) je jedna teta Rodica pričala nešto strašno zanimljivo na emisiji Dobro jutro Hrvatska i spomenula svašta što bi trebalo promjeniti u RH i odnosu prema trudnoći,trudnicama,rodiljama,bebama i sl....
    A znala sam da ću i ja jednoga dana biti ponosna mama...
    Rode su zlata vrijedne!

  34. #134
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Prvi put čula kad je bila akcija za dostojanstveno rađanja, negdje u medijima, a kad sam zatrudnila sve sam informacije crpila sa rodinih stranica (ginićka mi nije bila baš pričljiva). Forum otkrila tek nedavno, na žalost!

  35. #135
    Layla avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    347

    Početno

    Ja nisam čula, ja sam VIDJELA

    Bila sam gošća na jednim krstitkama, ( rujan 2006.) a u restoranu je bila veća grupa mama, tata i djece, svi su bili u pink majicama. Kako sam tad bila u 6. mjesecu trudnoće, stalno sam išla na wc i prolazila pored njih, i nije mi bilo jasno tko je to, a onda mi je jedan moj rođak rekao "Jesi vidjela Rode?" E, onda sam skužila!

  36. #136
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    eeeej, pa to si ti nas vidjela poslije 5 za 5 u Medvedu?

  37. #137
    Layla avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    347

    Početno

    apricot, pa da, jeste se fino napapali? :D

  38. #138
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    uuuuuuuuuuuuuuuuuu

  39. #139

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    uuuuuuuuuuuuuuuuuu
    eh,a zato sad.....................

  40. #140

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    Prije dvi-tri godine sam čula na tv-u za RODE, ali na stranicu sam nabasala prije godinu dana, kad sam ostala trudna, pa me sve iznova počelo zanimati, preko Iskonovih beba.
    Upala sam na forum, dobro se provodim od tada i svaki dan uz kavicu učim nešto novo!
    TNX

  41. #141
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Ja sam čula za Rodu prvo na TV-u, bio je nekakav prosvjed, nisam više sigurna protiv čega...
    Onda sam se htjela informirati o prirodnom porodu i naišla na Rodu koja mi je dala SVE informacije....

  42. #142

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Red Irena prvotno napisa
    Ja sam do Rode isto došla preko neta.
    Kad sam bila trudna stalno sam na netu tražila razne informacije o trudnoči i naišla na Rodu.
    isto tako

  43. #143

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    89

    Početno

    Ja sam za Rodu čula od roditelja djece s posebnim potrebama i super ste mi.Jako sam zadovoljna mada sam samo par dana tu.Sve vas lijepo pozdravljam

  44. #144
    †mummy_s avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    580

    Početno

    "Sretala" sam Rodu nebrojeno puta na raznim mjestima a kad sam doznala da možda nikad MM i ja nećemo imati djece ovaj forum mi je pomogao očuvati mentalno zdravlje. Moćna je snaga koja se širi među svima koji tu nalaze svoje mjesto. Hvala Rodi tj svima koji Rodu čine što postoje!

  45. #145
    JBT avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    191

    Početno

    Od MŽ

  46. #146
    trenta avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    245

    Početno

    ja sam isto na netu tražila neke informacije o trudnoći i google me odveo na rodu i od onda sam joj vjerna
    naučila puno toga o trudnoći, dojenju, ma o svemu!
    ...i upoznala puno prekrasnih bebica i njihovih mama :D

  47. #147
    Lepti

    Početno

    Za rodu sam čula prvi put u medijima prije par godina a na netu sam forum pronašla slučajno kad sam tražila neke informacije vezano za prava u vezi produljenja porodiljnog i otkrila hrpu drugih korisnih informacija

  48. #148
    M@rtin@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    126

    Početno

    Čula sam od frendice koja je nedavno rodila. Kad sam ja ostala trudna stalno me nagovarala da se registriram na forum ali ja sam ispočetka prvo malo čitala i eto sada sam došla do toga da visim po par sati dnevno na rodi. Stvarno ima super stvari i puno sam toga naučila gore.

  49. #149
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Za Rodu sam čula davno, ne znam točno kada, ali na stranice sam naletjela kad sam na Googlu utipkala "bazalna temperatura", jer smo par mjeseci neuspješno pokušavali zatrudniti.
    I eto me još uvijek tu... svaki dan. Kako je netko već napisao, Roda je stil života.

  50. #150
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    ja sam za Rodu čula kaka sam u googlu pretraživala o laparapskopiji pa sam malo čitala pa sam se i pridružila i teški sam ovisnik

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •