Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 207 od 207

Tema: Gdje, kada i kako ste čuli za Rodu?

  1. #201
    MELANIE avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    135

    Početno

    za rodu sam čula još prije 5-6 godina sa tv-a i iznenadila sam se kako hrabro nastupaju u javnosti i brane na še anđele,našu djecu i bore se za njihova prava,od samog rođenja pa dalje,najviše me se dojmilo dojenje te ga i ja prakticiram još uvijek iako je mali vec malo i veliki..2 godine

  2. #202
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Čula pred 3 god. u bolnici. Došla na stranice i forum, ali nisam se reg. Malo sam proučavala. I onda kada je bilo pitanje hoću li ikada postati mama došla sam po pitanje o posvajanju. I to je bila neka karma. Postala sam na tu temu nekih 2-3 tjedna i saznala da sam trudna. I od tada smatram da je to bio neki znak.

  3. #203
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Za udrugu Roda, čula sam u jednoj TV emisiji prije od prilike 3 godine.

  4. #204
    inikaaaaaa avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    čakovec
    Postovi
    444

    Početno

    a

  5. #205
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Ne mogu se točno sjetiti. Mislim da je bilo na tv-u. A onda sam u Google jedan dan upisala trudnoća forum i gledala koji će mi forum izbaciti s najviše članova (jer se na malim forumima s premalo članova dugo čeka na odgovor). Zatim je bila akcija s onim pismima o rodilištima i tu ste mi jače upali u oko.

  6. #206

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Bila je gošća jedna liječnica iz rodilišta u Petrovoj u Zagrebu i jedna mlada Roda (bar je meni izgledala vrlo mlada). Razgovaralo se o uvjetima rađnja i ta je crvenokosa liječnica bila vrlo agresivna. Izjavila je, između ostalog, da to za što se Roda zalaže u rodilištima nije primjereno hrvatskim ženama, jer ne znamo držati intimnu higijenu na zadovoljavajućoj razini.
    Ta mlada članica Rode bila je smirena i djelovala mi je izuzetno zrelo, nije bila isprovocirana takvim izjavama.
    Pomislila sam - ove su cure u Rodi odlučne i pametne.






    Goldenslot

  7. #207

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Lokacija
    Trogir
    Postovi
    10

    Početno

    Takoder i ja sam dosla do Rode preko neta, jer sam za sestru trazila infos o trudnoci (ona trudna, ja jos nisam, ali planiramo ja i muz uskoro bebu, tako da je i meni dobar dosao ovaj forum.)

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •