Stranica 3 od 9 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 423

Tema: ZPD2004 vol.I na 3-6

  1. #101
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    čovjek ne zna bi li bio ponosan ili bi u mišju rupu

  2. #102
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    omajčicemila

    andrej i ja smo tati napravili čestitku da je stavi na stol u uredu (ja imam ogrlicu od tijesta na lampi) pa je andrej poželio i za sebe "čestitku da je nosim na svoj posao - u vitić" . danas ju je pospremio u ladicu, da ga podsjeti da ga volimo i mislimo na njega.

  3. #103
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    stižu vam fotke

  4. #104
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Pia

    jvice i sanićka, moramo organizirati primopredaju poklona (da ne dočekamo sljedeći).
    Javite kada vam paše ovaj tjedan, od sljedećeg sam opet na tečaju, pa neću moći.
    Ostalise mogu prijaviti za druženje.

  5. #105
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    jvice= ajvice

  6. #106
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    čelice , ne znam što da ti kažem. ovaj tjedan radim do pola 5, a cijeli vikend sam na tečaju monitoringa. jeste u zagrebu idući vikend, da organiziramo neko druženje doma ili u hladu maksimira?

  7. #107
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    čelice , ne znam što da ti kažem. ovaj tjedan radim do pola 5, a cijeli vikend sam na tečaju monitoringa. jeste u zagrebu idući vikend, da organiziramo neko druženje doma ili u hladu maksimira?
    Potpisujem. Možda neki zoo ujutro?

  8. #108
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    čelice , ne znam što da ti kažem. ovaj tjedan radim do pola 5, a cijeli vikend sam na tečaju monitoringa. jeste u zagrebu idući vikend, da organiziramo neko druženje doma ili u hladu maksimira?
    Potpisujem. Možda neki zoo ujutro?
    Meni paše. ajvice, jesi barem ujutro slobodna?

  9. #109
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj pcelica prvotno napisa
    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    čelice , ne znam što da ti kažem. ovaj tjedan radim do pola 5, a cijeli vikend sam na tečaju monitoringa. jeste u zagrebu idući vikend, da organiziramo neko druženje doma ili u hladu maksimira?
    Potpisujem. Možda neki zoo ujutro?
    Meni paše. ajvice, jesi barem ujutro slobodna?
    Pčelice, ovo mislim da sljedeću subotu ujutro (subota 9.6.)

  10. #110
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    i ja mislim na idući vikend, ovaj sam cijeli na tečaju! :D

  11. #111
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Aaaa, nisam skužila.
    Može onda idući vikend, osim ako MM uspije spojiti pa odgibamo negdje.

    Možda nam se još neko pridruži?

  12. #112
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Eh, pa to bi bilo lijeeeeeeeeeeeepoooo!

    nego, Ajvić, slike su predivne!!! Koliko si ih samo napravila!!! :shock:

  13. #113
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    tata sanjić je slikao one s tortom, on je bio najmarljiviji. a tu su i inesičine. ja sam lovila koliko sam stigla, pogotovo tulum na krevetu koji je bio urnebesan.

    kako ćemo s dogovorom za maksić? ajmo uglaviti neki termin. a ne mora biti subota, može i nedjelja što se mene tiče.

  14. #114
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Uh..mi smo nedjeljom familijarno negdje.. Subota dopodne smo uglavnom miš i ja u điru...

  15. #115
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    i meni više paše subota.

    ajvi di su fotke. Istina nismo bili, ali svejedno bih htjela vidjeti ekipu.

  16. #116
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    poslala sam ti na mail , tako naime funkcionira vau.hr.

  17. #117
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    pogledala :D

    super su fotke, andrejček i mala ekipa su bili preslatki, torta PČELICA mi izgleda jako lijepo (jel´ ti to mene reklamiraš?)

  18. #118
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    hihihi

    to su ti maja i pavo, i nisu baš nešto specijalno lijepi ali slavljenik nije imao primjedbi. naime, prvo je poželio plavi bicikl na torti , pa se na moju sugestiju da odabere neki lik odlučio za njih dvoje. a poslije mu je samo bilo bitno zguliti ih s torte i strpati u usta, bilo mu je posve svejedno KOGA je pojeo.

    (a da si vidjela crna lica i prste od onih boja, fuj! ZAŠTO se trudimo oko naručivanja torti kad malci ionako pojedu samo odvratni pofarbani šlag?)

  19. #119
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Najprije velika pusa Ančici-bajkerici, uz nadu da je sad sve u redu. Joj, takve ozljede mogu biti užasno neugodne i posve kužim da je tati bio bed ići kod doktora. Ja sam se cijelo djetinjstvo vozikala što na bajku, a što na rolama, no ne sjećam se čak ni nažuljane guze.

    Na Piu sam odvalila , jadan tata u vrtiću, baš me zanima di će ga teta gledati.

    Ajvica, jedva čekam pogledati fotke, nestpljiva sam skroz na skroz.

    Mi se pak javljamo s lošim vijestima: Fiona se jučer ljuljala klečeći na ljuljački (nemojte ništa reći - u zadnje vrijeme ništa ne radi kako treba, sve su neke egzibicije), u jednom trenu se prejako zaljuljala, nagnula naprijed i pala na glavu. Imala je puna usta zemlje, rasjekla si je usnicu, na nosiću joj je ogromna i bolna masnica, koža ispod nosa izgrebana, a ona je bila u šoku - zubići su, hvala Bogu, u redu. Uzela sam ju u krilo i jednakim je intenzitetom ne plakala, ne ridala, nego urlala nekih pola sata. Nije dala da joj stavimo led, pa smo ju nagovarali da pojede sladoled, misleći da bi bilo dobro da nešto hladno u bilo kojem obliku dođe na tu oteklinu. No, nije htjela ni slatkač, ali je iskoristila našu trenutnu slabost da izjavi da je jedino što ju može utješiti - pašteta. To, naime, nikad ne jedemo i njoj je pašteta nekakvo zabranjeno mitsko jelo. Ok, krenule smo kopati po smočnici i zaista pronašle nekakvu davno izgubljenu limenku pileće paštete koju je moja uplakana mrvica slistila u roku keks, nakon čega se osmjehić vratio na njezino malo, natučeno ličeko. Danas je sva u modricama, nos ju boli toliko da ga ne možemo ni puhati, ali živahna je i vedra, pa se nadam da će sve proći bez većih trauma.

  20. #120
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Zepedeice, imam jednu molbu za vas: ajde mi, please, odgovorite na ovaj topic: http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=42865

    Trenutno sam u misiji dokazivanja mm-u da ima previsoke standarde i očekivanja za Fionu, pomozite mi da ga uvjerim. Namjeravam mu za koji dan poslati link na topic. 8)

  21. #121
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Sanjić ...to kopiranje drugih na nekim spravama su mi noćna mora...jučer je klinac skoči sa ljuljačke pored Lovre....samo čekam...

    Poljubi mi tu malo slatku haharicu

    A što se tiče topica, ja sam ti odgovorila. Iskreno mi nemamo nikakvih ekstra očekivanja. Lovro sve čini u igri. Ne očekujemo od njega da pospremi igračke, već ih spremamo zajedno u igri. Ne tjeram ga da se oblači sam, ali kad on inzistira na tome, ja ga pustim. Ne tjeram ga da sam sjedi na tuti, ali ako želi da odem van iz kupaone, ja odem. Ne tjeram ga da sam obuće cipele, ali kad na tome inzistira, ja ga pustima...
    Na kraju ispada da ga ništa "ne tjeram" (ružna riječ, ali mislim da se kužimo), ali on na svojoj samostalnosti SAM inzistira. Tu ga uvijek pustim. I na kraju ispadne da smo ko svi vršnjaci.

    I ovo ću ti zaljepiti na onaj topic.

  22. #122
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    mammasanćica, hvala na pusi i odgovoru, usnimila sam ga već.

  23. #123
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    ajoj Sanja, znam o čemu pričaš.
    Nika izvodi gluposti na ljuljački, i onim penjaćim spravama.
    prošli tjedan se ljuljala bez ruku, pa se (kad je skužila da joj se poljuljala ravnoteža) pokušala primiti, ali je uspjela tek unekom poluvisećem položaju, i na kraju završila na leđima.
    Ja u panici, a ona umire od smijeha.

    Što se tiče topica, ni ja ne očekujem gotovo ništa, eventualno neke stvari rješavamo kroz igru. Skužila sam da kad nešto tražim, kod nje se javlja inat, pa smo na kraju isfrustrirane i ona i ja.
    I ja ću svom printati topic, da vidi da nismo jedini.

  24. #124
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    još razmišljam o topicu, odnosno nemam vremena pošteno razmisliti - kad netko pokrene tako neku temu, skužim da dulje nisam obavila reviziju svojeg roditeljstva.

    ali na prvu loptu mogu reći da je andrej u nekoj inatljivoj fazi, o čemu sam pričala s tweeticom pa znam da nismo jedini.

    za sve rasječeno, natučeno i izgrebano , iako vidim da se frajerica već uspješno utješila. da pašteta!

    nego, dođem dana s u vrtić poslije ručka i nađem dijete u krevetiću... zamalo je zaspao. 8) teta mu je predložila da se odmori dok me čeka i pristao je. sad moram napraviti reorganizaciju logistike, što je poprilično komplicirano pa sam dosad odgađala...

  25. #125
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    pia sad će svako jutro nastati gužva kad tata uđe u vrtić. ajoj, veselja među tetama.

    sanja, nadam se da će ogrebotite brzo proći, a ti sad znaš da moraš u špajzi imati barem jednu paštetu za ovakve situacije. ljubi potkupljivu slatkišicu

    ajvi, fotke su super. posebno one na krevetu. a neke mame se nisu pomakle s mjesta zavaljene u svoju fotelju

    mi bi se rado družili s vama, ali nas taj vikend gotovo sigurno nema, a ni cijelu drugu polovicu lipnja. prvo ćemo se još malo luftati na ladanju, a onda ćemo se namakati na jadranu dok se ja još mogu kretati.

  26. #126
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj pinocchio prvotno napisa
    a neke mame se nisu pomakle s mjesta zavaljene u svoju fotelju
    pa jesam li rekla da je za trudnice rezervirano mjesto uz kolače! i tako i bi - sa svake strane stola po jedna trudnica.

  27. #127
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    I ja sam upravo odgledala slike - odlične su!

  28. #128
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    A ja u sveopćem bunilu nisam iskomentirala Piu...jedva čekam komentar od sutra...

  29. #129
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Evo ogrebanki Fioni (da nije namjerno skočila s ljuljačke da dobije paštetu?).
    I ja čekam komentar Piinih (jel se tako piše?) izjava!
    Ajvi, ajde i meni pošalji link na vau (mail u profilu)

  30. #130
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ah, shit, nije u profilu (kunem se, bio je do nedavno!) Šaljem na PM.

  31. #131
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    čoksa, je l' stiglo?

    spooky, je l' se tata sretno vratio iz vrtića?

    moje djetence danas ostaje na "odmaranju" a deda će biti stand by. e baš me zanima kako će ispasti.

  32. #132
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Tako ti je kod nas krenuo poslije podnevni vrtićki spavanac. Sa odmaranjem. Sjećaš se? Mi smo mu najavili da će tata doći mrvicu kasnije po njega, pa neka se malo odmori dok ga čeka. Tako je počelo. No najbitnije je bilo da kad je otvorio oči, vidio je tatu. Od tad spava bez problema. (Tek se sada baš raskravio, pa ne uvjetuje da odmah vidi tatu kad se probudi. Već inzistira da ostane još malo u vrtiću. ).

    I u četvrtak imamo prvu predstavu za starce u vrtiću!!! :D

  33. #133
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    predstava!! vjerujem da ste već na normabelima oboje! :D

    mamma, izgleda da i mi idemo vašim putem. deda će biti ispred i uletjeti ako nastane frka, a uskoro će baka na godišnji pa će ona preuzeti dežurstvo. mislim da je on spreman za to, a i sestričnica uskoro stiže pa će okupirati deda/baka resurse. djetešce više neće biti jedinac, hehe!

  34. #134
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    kad je termin? Da li je još u bolnici?

  35. #135
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ma ne, super je samo što ne smije partijati i lunjati kao do sad nego se ponašati kao prava trudnica sa 4 tjedna do termina.

    upravo se dopisujemo pokušavajući složiti torbu za rodilište. a ona vjerojatno ovo čita pa joj evo još jedan

  36. #136
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Moram naći negdje popis stvari što sam ja nosila u rodilište. Ali stvari samo za mene. Torba je bila ogromna. Opremljena do u najmanju sitnicu. I to tako ko da me nitko neće posjetiti narednih mjesec dana...i da ću se udaviti u wc-u od raznoraznih potreba...a da ne pričam o gladi...i ulošcima...i rezervnim spavaćicama i ručnicima.....kozmetici....i ostalom. Da li je dovoljan podatak od 8 rola wc papira?

  37. #137
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    mamma san, ne znam da li da je uputim na tvoju priču s poroda

  38. #138
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Sudeći po sebi...meni ne bi trebao da me netko uputi, ja bih ( i jesam tada) pročitala sve priče s poroda barem 10 puta...bez obzira na strah, bila sam oduševljena...
    Ma samo je nafilaj sa "borbenim" osjećajima....jedino je bitno da se zna izboriti za sebe i bebu. I da je ne bude frka bilo šta tražiti ili zabraniti. Ostalo je ovako i onako brzina i euforija....

  39. #139
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    a što misliš, što sam radila proteklih 8 mjeseci?

  40. #140
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    (da nije namjerno skočila s ljuljačke da dobije paštetu?)
    Morat ću i o tome razmisliti.

    Ajvica, super za spavanac. A u kojem rodilištu će se dogoditi sretan događaj?

    Spooky, kako je prošao tata u vrtiću?

  41. #141
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    u vinogradskoj, jer tamo radi budući deda.

    andrej je legao a teta rekla dedi da dođe u 2 :shock: , sad čekam da me nazove i obavijesti da je nastala panika.

  42. #142
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    a mene je upravo nazvala teta da se Lovro ispovraćao!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! !!
    Za sad nema temperaturu. :/

  43. #143
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    da se nije samo zagrcnuo, ili plakao možda? evo malo ~~~~~~

  44. #144

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa

    spooky, je l' se tata sretno vratio iz vrtića?
    vratio se...kaže da mu nije bilo bed ( naravno, kad je rekla da ima velikog )


    Upravo se spremam u vrtić po cure i mislim da će biti suza jer je Pia danas trebala u ZOO sa svojom grupom, ali odgođeno je zbog lošeg vremena.

  45. #145
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    sad će si tata nabaviti uske hlače za odlaske u vrtić

    andrej je preživio "odmaranje" - pinocchio, pogodi koje dvoje djece nije spavalo nego se vrtilo po krevetićima , listalo slikovnice i čerupalo medu - zapitkivao kad će doći deda, dočekao ga u pola 2 i hvalio mi se na telefon da je spavao u vrtiću. nije baš bio oduševljen, ali ni nesretan pa do daljnjega uvodimo "odmaranje", a uz malo sreće doći ćemo i do spavanja.

    ali mislim da će nas popodne žive pojesti

  46. #146
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ivy, sličice su prekrasne!

  47. #147
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    mamma san, kako je lovro? možda je samo tako povratio jer mu je nešto zapelo ili od kašlja. ladi se to ponekad dogodi. ljubi miša

    ajvi, znam, imam ja špijunku doma. pitala sam je kad smo došle iz vrtića i rekla mi je da andrej nije spavao. šta te još zanima, a tete ti nisu rekle?

  48. #148
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    )
    Citiraj mamma san prvotno napisa
    a mene je upravo nazvala teta da se Lovro ispovraćao!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! !!
    Za sad nema temperaturu. :/
    Nije imao (onda) temperaturu, nije više povraćao. Ali zato ga je nakon juhice bolila buša...i onda smo na tuti uz normalnu stolicu imali i totalni proljev. Navečer nam je stigla i temperaturica...
    No, malac je sve u svemu dobre volje..osim kad ga boli. (pitam ga:LJubavi kako je buša? A on mi odgovori: Nije dobo. )

    Uglavnom trenutno spava, ja čekam do otprilike 1 da mu izmijerim temperaturu (za sad je oko 38).
    Rezime: 1 povraćanje, 1 proljev, temperatura = viroza.

  49. #149

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    oh, Lovro

    šaljemo ti puuuno pusa za što brži oporavak


    Moje curke su počele kašljucati :/ . Već sam se poveselila kak su mi zdrave već skoro puna 2 mjeseca....nadam se da se neće dalje zakomplicirati

    Danas sam slobodna pa sad malo guštam u forumiranju i slobodnom vremenu ( pokušavam ne misliti na ono što još moram obaviti )....
    Moja potraga za novim poslom se i dalje nastavlja, a već neko vrijeme čekam odgovore na par mjesta.

    Moje curice su već toliko narasle da se ne mogu dovoljno načuditi. Ponosna sam do neba...

    Pia je kao što znate umjetnička duša, a Dora je jedna na prvi pogled umiljata djevojčica koja svakome prilazi i mazi se. Ispod te umiljate vanjštine se krije jedna mala terminatorica koja ruši sve pred sobom kako bi došla do cilja.

    Noćas me iz protesta ugrizla za lijevu bradavicu da mi je bolno i prisječanje na to.

    Već tri noći smo opet svi zajedno na spavanju, a ja sam sva pokočena jer me cure ne puštaju uopće. Dora je prištekana na cicu, a Pia me mazi za uho i obavezno prebaci noge preko mene ( da joj možda kojim slučajem ne pobjegnem )...MM zadovoljno spava na svojem komadiću slobodnog prostora.

    Da, nisam napisala da je Pia u fazi " ja sam mama" pa apsolutno sve radi kao ja. Neki dan je pruzela moju ulogu kada sam bila na poslu i rekla MM da ju mora slušati jer je sada ona MAMA.

  50. #150
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj pinocchio prvotno napisa
    šta te još zanima, a tete ti nisu rekle?


    zanima me koliko će im trebati da skuže da se mogu igrati zajedno i probuditi ostalu djecu.

    no, šalu na stranu, nadam se da će andrej ipak uspjeti zaspati za koji dan. jučer sam ga odvela u krevet u pola sedam, inzistirao je da ćemo se "samo odmojiti poja sata i onda se vjatiti tati" i onesvijestio se.

    lovro, brzo pokakaj te zle viruse!

Stranica 3 od 9 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •