Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 401 do 423 od 423

Tema: ZPD2004 vol.I na 3-6

  1. #401
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ajme sanja, grozno, grozno što se moglo desiti...

    sigurna sam da tm više neće oka skinuti sa cura.

    čuj, andreju je "sutja" i jučer i prekosutra, iako kuži razliku ne zna upotrijebiti pravi izraz. u svakom slučaju nije mogao dočekati da me se riješi.

  2. #402

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Uh, Sanja, mogu mislit kak si bila na TM.
    I ja bih sigurno bila da je MM u pitanju.

    Ma bitno je da se ništa nije desilo, a sada je TM ipak shvatio da je i Flora već narasla za male vragolije...

  3. #403
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Sanja , mene jeza hvata od tih situacija. Ana mi se jednom lani bila izgubila u podrumu Profila među onim stalcima s CD i DVD-ima. Premrla sam! Nakon par minuta potrage po potpuno praznom odjelu i na oba stepeništa, našao ju je blagajnik - sjedila je za kompom u pokrajnjem uredu i tipkala (vrata je uredno zatvorila za sobom!).

  4. #404
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Sanja , mene jeza hvata od tih situacija. Ana mi se jednom lani bila izgubila u podrumu Profila među onim stalcima s CD i DVD-ima. Premrla sam! Nakon par minuta potrage po potpuno praznom odjelu i na oba stepeništa, našao ju je blagajnik - sjedila je za kompom u pokrajnjem uredu i tipkala (vrata je uredno zatvorila za sobom!).
    histerično se smijem.
    jesam li ispričala da se i fran izgubio na istom mjestu. samo što se on zaustavio kraj dečka koji je igrao igricu (košarka).
    ne sjećam se goreg trenutka u životu

  5. #405
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Ne znam bih li stavila ovdje ili na bisere... Ma, ovdje ću.

    Danas smo usprkos vrućini išli u grad, jer sam morala svratiti do jedne knjižare u kojoj me čekalo par rukopisa koje sam trebala podići. Flora je zaspala u kolicima, pa su ona i mm sjeli na kavu (Ajvica, da, na kavu ), a Fiona i ja smo prošetale do knjižare. Uglavnom, uzmem svoj paket, popričam malo sa ženskom koja tamo radi, pozdravimo se i izađemo nas dvije van, kadli me dijete pita:
    - Mama, zašto me nisi rekla teti?
    - Kako misliš zašto te nisam rekla?
    - Trebala si joj reći tko sam ja.
    - Aha, hoćeš reći da sam te trebala predstaviti.
    - Da. Trebala si joj reći "ovo je Fiona G***c". Drugi put joj to obavezno reci.



    I da, nastavak specijalno za Ajvicu: kupile smo Fioni sladoled, vratile se Flori i mm-u i u miru smo popili kavu pa tako, barem nekih sat vremena. Nemoj me mrzit'.

  6. #406

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Fiona je zakon

    Jučer kupim Marku novu slikovnicu i on je kao vrlo zaintersirano proučava,a ja pišem neke izvještaje na kompjuteru....sva ponosna kako mi je dijete na putu transformacije iz bagerista u intelektualca....

    kad odjednom, mamaaaaaaa

    ja: kaj je

    on: boli me pimpiiiiii

    ja:????pa što ti je ???????( već nas vidim u bolnici )

    on: stavio sam pipmek u knjigicu i zaklopio ga....

    ja :shock:

    toliko o Marku intelektualcu

  7. #407
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Maria, čitam tvoj post i zamalo sam se progutala košticu od nektarine koliko se smijem!!!
    Sanja, ja se isto bojim da mi se dijete negdje ne izgubi, pogotovo što moja mala zvrkica ne može biti na miru ni sekunde.

    Inače dijete mi je na moru od ponedjeljka, otišla je s bakom i dedom. Jako se veselila, na odlasku mi nije dala niti pusu jer je bila oduševljena što napokon idu. U 3 sata vožnje nije ni oka sklopila (a ni usta, kaže MM). Ja sam prvu noć plakala kao kišna godina, a sad mi je toliko prazno u kući...još sam po cijele dane doma, nigjde ne idem, da ne rodim ranije jer sam se počela otvarati.

  8. #408
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    roza, vibram da se tarzan još malo strpi. odmaraj se, ionako je vani tako vruće da nemaš zašto izlaziti...

    maria,

    sanja , da znaš da nisam ljubomorna - a znaš zakaj - zato jer je andrej jutros otišao s bakom i dedom na plac a ja sa sekom u grad, gdje sam obavila vrhunski šoping na rasprodajama (8 jesenskih odjevnih predmeta iz esprita i benettona za mm-a, mene, andreja i piu za 1000kn, 8) ) i popila kavicu na cvjetnom - ne pamtim kad sam bila tako opuštena.

    sutra ću se hvaliti friškim slikama sestrične i bratića - mazao joj je guzu, ljubio je i držao u krilu, mislila sam da će se onesvijestiti od ponosa. a curka cica, kaka i raste, već je prava frajerica.

  9. #409

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ms ivy pa ti si carica rasprodaja

    a da poslikaš ?

  10. #410
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    evo novih slika, ali djece.

    http://public.fotki.com/ajvi/pia/

    maria - pulover za mene u espritu 150 kn, za mm-a 200, andrejeve trenirke u benettonu oko 150... stvarno su velika sniženja. /bez problema bih potrošila još triput toliko /

  11. #411
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    sanja :shock: neću dalje misliti što je moglo biti. samo ne bih htjela biti u koži tm-a kad je shvatio što se desilo.

    fiona i marko su me nasmijali do suza

    ajvi, pia je premedena i ima tako lijepu glavicu .
    andrej me svaki puta sve više oduševljava. zgodan, nježan, šarmantan... ma muškarac za poželjeti .

    roza, još samo malo pa si u terminu, a onda ti još jedino može biti važno hoće li tarzančić biti rak ili lav kaj zvrkica ostaje na moru do pojačanja?

    mi smo već 10 dana na selu i potpuno smo zahirili. kako stvari stoje produžit ćemo boravak do iza 20.tog osim ako nas moj nestting ne potjera ranije (a još nije niti počeo). ovdje se globalno zatopljenje osjeti tek predvečer i traje oko 2 sata tako da nam tropske vrućine za sada ne smetaju. lada ima bogat društveni život a ni mi ne zaostajemo za njom. vrijeme juri, a ja sam već postala lagano nestrpljiva. ujutro kad se probudimo lada se prvo okrene mom trbuhu (cike su konačno zauzele drugo mjesto) i priča s bebom. ako joj malo dulje nestanem iz vidika odmah me pita jel' se beba rodila...vidim da je i ona nestrpljiva. samo se nadam da joj taj entuzijazam neće nestati kad shvati da je beba ko' mali protočni bojler koji treba samo svoju mamu.

  12. #412

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    pinokijice, ne brini. Klinci se jako brzo naviknu na te male, slatke, mirišljave smotuljke. Istina, bit će teško zadovoljiti potrebe svih u isti tren, ali mi žene smo čudesne i iz nemogućih situacija izvedemo moguće.
    8)

    Ajvica, predivna je mala curka, a Andrej

    Roza

    Maria,

  13. #413
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj spooky prvotno napisa
    Istina, bit će teško zadovoljiti potrebe svih u isti tren, ali mi žene smo čudesne i iz nemogućih situacija izvedemo moguće.
    u ovo sam se uvjerila za vikend kad se andrej probudio nervozan i cendrav a pia se unervozila jer joj je bilo vruće. on se bacaka meni u krilu a ona na krevetu. seka i ja smo se samo pogledale ovako :/ :/

    ali neću sad plašiti trudnice , vjerujem da nakon perioda uhodavanja sve ide kako treba.

  14. #414

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Evo našeg jednodnevnog izleta na more

    http://public.fotki.com/piadora/more/

  15. #415
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    evo novih slika, ali djece.

    http://public.fotki.com/ajvi/pia/
    pass?

  16. #416
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    pia
    pia i andrej
    andrej i pia

    piaiandrej
    andrejipia

  17. #417
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    našla

  18. #418
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    piaiandrej još uvijek, ali probaj upisati a ne kopipejstati.

    znaš li jesu li nam dječica u dvorištu? nisam stigla jutros pitati tetu.

  19. #419
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    koja lijepa djeca!

  20. #420
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    kako misliš, jesu li u dvorištu? zašto ne bi bila? u patak su bili

  21. #421
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    jutros blizu osam je u našoj grupi bilo petero djece.
    hm....tko zna. možda nam spoje klince. baš si razmišljam, do kretanja u školu uz ovakve sheme sparivanja grupa, djeca će nam upoznati svu djecu iz kvarta.

  22. #422
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    eh da, zaboravila sam da ste u našoj sobi. naše tete ne idu s njih 20, od čega pola malih, kroz cijeli vrtić ako malci imaju loš dan.

    spooky, kolika je dora! ona guza u gaćama je baš za gricnuti. a pia je prava gospodična i sve ti više sliči. ne mogu vjerovati da hoće nositi kompletan badić - andrej prije ulaska u more uredno skine gaće. tko je vidio kupati se obučen!

  23. #423
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    upravo sam skužila da smo dogurale do 9. stranice. idem nas zalokotati.

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •