Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: VRTIĆ " ŠUMA STRIBOROVA"

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    38

    Početno VRTIĆ " ŠUMA STRIBOROVA"

    Ima li netko iskustva s ovim vrtićem koji se nalati u nzgradi tvrtke vipnet-a???hvala

  2. #2
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ima moja prijateljica. Malog koji ima 21 mjesec stavili su 2. dan privikavanja skupa s klincima od 4 i 5 godina. Netko ga je usput gurnuo i maleni je slomio ruku. Drugi dan privikavanja!!! :shock:

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno

    imam ja, sve najgore.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    38

    Početno

    Što konkretno nije o.k?? Naime, mm radi u vip-u i navaljuje da nam sin od jeseni krene tamo u vrtić . Ja bih rađe da ide u neki od vrtića u kvartu...E sad...trebaju mi neki argumenti

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno

    poslat ću ti pp malo kasnije, sad sam u gužvici!

  6. #6
    HunnyBunny

    Početno

    Mamuška, možeš li i meni poslati PP? Skoro pa smo se odlučili za taj vrtić

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno

    HunnyBunny, ak ste se već odlučili za vrtić onda ne sumnjam da ste se raspitali i da ste zadovoljni. to što se meni ne sviđa, ne znači da je generalno loš.

  8. #8
    HunnyBunny

    Početno

    Politika upisa u gradske vrtiće mi je omogućila sa još šest mjeseci smišljam i premišljam kamo se upisati (pitanje je da li ću i kakvu mogućnost biranja imati u 12. mjesecu, ali to je druga tema).

    Ako ćeš imati volje i vremena napiši mi, molim te, zašto o njima misliš sve najgore.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    194

    Početno

    Podižem topic!
    Jel ima netko novija iskustva sa ovim vrtićem?

  10. #10
    lugo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    74

    Početno

    I ja podižem ovaj topic.
    Hitno mi trebaju i dobra i loša iskustva u vezi ovog vrtića.
    Može i na pp.

    hvala puno unaprijed svima

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    15

    Početno

    3 godine poslije i ja podižem ovaj topic! na nekoliko mjesta sam procitala kao vrtic je los ali nigdje ne mogu naci nesto konkretnije... ima li itko iskustva ili neke konkretne primjedbe na njih, pogotovo na jaslicku grupu? unaprijed hvala!

  12. #12
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Moja djeca su u tom vrtiću od jasličke dobi, i u ovih 6 godina nismo imali nikakva loša iskustva. Imamo samo riječi hvale. Tete su divne i jako puno rade s djecom.
    Imaju bogat vrtički program, svake godine nešto novo, tete nas uvijek iznenade sa svojim idejama i kreativnošću.
    Ravnateljica se trudi udovoljiti zahtjevima svakog roditelja.
    Imaju 4 grupe, jaslička, starija jaslička, mlađa vrtička i starija vrtička.
    Rade na principu 'otvorenih vrata' što se pokazalo jako dobrim i korisnim za djecu.
    Jelovnik je prilagođen potrebama svakog djeteta (posebno za jasličare i posebno za vrtičarce, posebno za djecu vegeterijance i one koji su alergična na kravlje mlijeko).
    Imaju sportski program sa dva trenera, kojem se djeca jako vesele, i to plivanje u malom bazenu i vježbe u dvorani ili u dvorištu kada je lijepo, dvorana i bazen se nalaze u istoj zgradi gdje je i vrtić.
    Često odlaze na izlete, kazališne predstave ili muzeje, imaju ritmiku i engleski jezik. Imaju lijepo uređen parkić i mali vrt gdje sade cvijeće i povrće.
    Ne znam, zaista ne znam što je loše u tom vrtiću. Moje cure su sretne tamo, vole svoje tete i svoje prijatelje.

  13. #13
    Isobela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    36

    Početno

    Podižem temu. Ne znam gdje je Vip zgrada pa tako ni gdje je ovaj vrtić i tako ukucam u maps Vrtni put 1 i krenem na google street view pogledati gdje je, a put me odvede na neki poljski puteljak, i tako idem idem, do pruge i dalje ne mogu s google streetom, pa me zanima jel to stvarno usred neke livade, nisam nikad bila u tom dijelu grada?

  14. #14
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Na Radničkoj cesti iz smjera centra, nakon križanja sa tramvajskom prugom, nalazi se benzinska pumpa Lukoil. Tu treba skrenuti u ulicu desno i zatim prva ulica desno (kod punionice plina). Ta ulica vodi ravno prema zgradi Vipa, ogromna staklena zgrada, ne može se promašiti.
    Vrtić je u sklopu Vipa manja crveno siva zgrada valjkastog oblika. Zgrade se vide već sa Radničke ceste.

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    57

    Početno

    Pozdrav, ima li nekih novijih dojmova za ovaj vrtić? Koliko košta (bez subvencija od grada)?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •