Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 110 od 110

Tema: dobre plaže

  1. #101

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Ma to je Holliday resort Zaton
    Samo što su te "kamp" kucice kao prave, imate sve ovdje Zaton web pages
    Posljednje uređivanje od josipal : 18.03.2011. at 13:56

  2. #102

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    199

    Početno

    hej josipa, baš ti hvala na odgovoru, što to više gledam više mi se čini kao ok ideja iako nisam pobornik tih naselja, eto situacija je specifična

    ja volim pijesak, na šljunku hodam kao čaplja, a o većem kamenju da ne govorim
    još jednom hvala!
    napisat ću zatonovcoima mail, možda se može nešto učiniti po pitanju pogleda

  3. #103
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Pješčane plaže, poneka šljunčana: potez od Brela do Omiške rivijere (Stanići, Medići, Mimice), samog Omiša (Velika plaža/Brzet) pa do Dugog Rata (Duće). Što god odaberete, nećete pogriješiti

  4. #104
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Ne poznam Rab ali ovo ljeto bi htjeli tamo ljetovati.

    Svugdje se spominju Lopar, San Marino i Rajska plaža, mene zanimaju razlike, da li je svaka od njih pješćana, da li sve navedene imaju plićak kilometarski (muž i ja bi se također htjeli okupati ne samo brćkati u plićaku).
    Hlada ima vjerujem?
    Malo off, ako imate za preporučiti ok hotel javite, može i pp.

    Hvala!

  5. #105
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Podizem, trazim novija iskustva iz Zaton Holiday resorta

  6. #106
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne poznam Rab ali ovo ljeto bi htjeli tamo ljetovati.

    Svugdje se spominju Lopar, San Marino i Rajska plaža, mene zanimaju razlike, da li je svaka od njih pješćana, da li sve navedene imaju plićak kilometarski (muž i ja bi se također htjeli okupati ne samo brćkati u plićaku).
    Hlada ima vjerujem?
    Malo off, ako imate za preporučiti ok hotel javite, može i pp.

    Hvala!
    da plićak je kilometarski i meni se ta plaža uopće ne sviđa. baš mi je bljak. brdo ljudi u toj plitkoj zamuljanoj vodi.
    ja inače ne volim pijesak, al brate mili kupalise na pješčanim plažama koje nisu tako muljave unutra i s gomiletinom ljudi. Ako hoćeš pravo zaplivat, imaš hodat podosta, dalekoo...

    na Rabu su mi puno bolje plaže u Suhoj Punti i ona plaža u samom Rabu dolje ispod crkve, utvrde čega već.
    Preporučam puno prije Suhu Puntu nego Lopar i "rajsku" plažu. ne znam po čemu bi bila rajska al fakat.

  7. #107
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Ja ko i Lili, ne volim pijesak. U djetinjstvu sam se kupala na ovoj kilometarski dugoj pješčanoj plaži u mom avataru i uvijek me nervirao taj pijesak, kad puhne popodnevni vjetar, svugdje tog pijeska, sav si sljepljen od njega. Curku smo prošlo ljeto odveli u Prapratno - pješčanu plažu na Pelješcu i uživala je ko nikad prije. Ali meni osobno, daleko jedna od najljepših plaža na kojoj smo bili je Pupnatska luka na Korčuli, a prošli smo skoro cijeli srednji i južni Jadran.

  8. #108

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ja više volim oko plaže nego na samu plažu, i mijenjam ih pa mi i pješčane ostanu u dobrom sjećanju. Jednom smo bili na pješčanoj kod Nina, puhalo je pa je škvadra puštala zmajeve, u daljini Velebit i baš mi je taj dan ostao u prekrasnom sjećanju

  9. #109
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    niti ja ne volim pijesak, ali sam ga uz djecu zavoljela - ali ne baš svaku plažu. Ne želim napisati koju volim, da mi ne postane previše gužvasto

  10. #110
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Na ovoj mojoj plaži u avataru više nisu gužve s kupačima ko nekad, sada su tu kiteri i paraglideri zbog specifičnog vjetra koji puše.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •