Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Motor-igračka

  1. #1
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno Motor-igračka

    ...zna li neka/neki od vas gdje mogu Karlu kupiti igračku motor-ali ne onako veliki kao za voziti nego baš malecki,igračku.ALI-ne one kineske proizvode sa milion malih komadića-da je neki kvalitetan,plastičan,može i malo poveći..-neznam imaju li šta u TL,možda od TOMYja?.... :?

    p.s.Karlo je doslovno poludio za motorima..doma ima neka dva malena ali su već svi razbijeni-otpadaju im gume,volan,sicevi i sl. ali on se i dalje s njima bakće..a kad šetamo..-ma ljudi moji,pa mi se zaustavljamo kraj svakog motora i gledamo ga i divimo mu se...samo motori i motori...

  2. #2
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    ..anyone?.... 8)

  3. #3
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Žao mi je, LeeLoo, ali ne znam gdje se može naći kvalitetan motor. Mi smo kupili jedan kineski u Offertissimi, i dosta dugo je poslužio (btw, košta je cijelih 5 kuna!!!). Poslije su mu otpali pomoćni kotači....

  4. #4
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno

    LeeL, nas djecarac je isto lud za motorima.
    Pa smo odlucili kupiti mu u Metrou motor na pogon (na koji moze sjesti).
    Doslovno ja poludio za njim. Nazalost ovim malim igrackama jako cesto otpadaju djelovi, mi smo svasta isprobali i ne vidim neke razlike u prozivodjacima.

  5. #5
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Sad sam se sjetila da sam vidjela i jedan u Turbo Limachu, za 150 kn, koji se nekako "ispali" pa sam vozi, malo je većih dimenzija, ali ne tako velik da bi se moglo sjesti na njega.

    I leeloo skroz si me zbunila s novim avatarom, mislila sam da sam zalutala na krivi topic.

  6. #6
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mi kupili Roku motor u Intersparu za nekih 30-tak kuna veličina oko10-15 cm,ali od tvrde plastike i zaista je odličan. Preživio je pad sa 3. kata kod bake,pa ga toplo preporučam !!


    Mi smo isto ludi za motorima ,a i za svime na cesti (i okolo nje)!!!

  7. #7
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    Sad sam se sjetila da sam vidjela i jedan u Turbo Limachu, za 150 kn, koji se nekako "ispali" pa sam vozi, malo je većih dimenzija, ali ne tako velik da bi se moglo sjesti na njega.

    I leeloo skroz si me zbunila s novim avatarom, mislila sam da sam zalutala na krivi topic.
    ..he he..-mijenjam avatare ko' Imelda Markos-cipele...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Osvježavam temu ...
    Koji motor-igračku (ne velik kao guralica), po mogućnosti s motociklistom i kacigom, koji se skidaju, biste mi preporučili za 22mjesečnoga dječaka, koji također zastaje kod svakoga motora/kacige. Hvala.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    63

    Početno

    Ima u Chiccu motor s daljinskim upravljanjem. Skup je (nešto manje od 300 kn, čini mi se), najjeftniji je bio u Kiki (oko 200 kn). Namijenjen je djeci od druge godine, imitira zvuk pravog motora i ima trubu. Pa tko voli...

  10. #10
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Mi smo sinu kupili od Peg Perega motor na akumulator i luuudio je za njim, poslije je taj akumulator crknuo (istinabog za 3 g. upotrebe), i motor smo udjelili dalje ali jako jako dobra stvarčica, samo treba paziti na gas jer ide do 30 km/h, tj. brzinom pješaka, što je nezgodno pri padu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •