Pokazuje rezultate 1 do 48 od 48

Tema: quinny buzz kolica

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    38

    Početno quinny buzz kolica

    Imamo quinny buzz kolica, beba će sad 4 mj i još je u onoj košari, ali kako su došle ove vručine njoj je unutra grozno, a i nema više baš mjesta, a obožava spavati raširenih ruku. Na buzz-u piše da bebe idu unutra sa 6 mj, pa me zanima dali bi ju mogla već sad staviti u ta kolica u najniži položaj ili moramo čekati još 2 mj.

  2. #2
    MalaBuba avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    271

    Početno

    mi smo imali ta kolica do bebinih cca. 6 mj. jesi ju probala staviti u autosjedalicu, pa na kolica?
    mi smo se nekako snalazili, stavljali dekice ispod nje u dio za sjedenje za starije bebe (taj o kojem govoriš) da joj napravimo što ravniji položaj za ležanje, ali tada je problem u tome što ti remenčići za vezanje ostanu ispod :/
    n znam, nisam baš bila oduševljena buzz rješenjem

  3. #3
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    mi smo niku prvo furali u buzz kosari, onda u buzz jajetu(autosjedalici), a tek kasnije u kolicima!

  4. #4
    MalaBuba avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    271

    Početno

    eto, probaj u jaje. možeš nabavit ljetnu navlaku koju možeš prati. možda joj se svidi više od duboke košare po ljetu. mislim da je u sjedeći položaj bolje postavljati bebu malo kasnije, ne već sa 4 mj. nama je fizioterapeutkinja na vježbama za hipertoniju baš naglasila da je jajoliki oblik autosjedalice za bebe koristan.
    probaj

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    38

    Početno

    hvala na odgovorima, onda ćemo sad u AS pa sa 6mj u taj treći dio. Nisam znala da postoji ta ljetna navlaka, gdje toga ima za kupiti?

  6. #6
    MalaBuba avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    271

    Početno

    Citiraj nina13 prvotno napisa
    hvala na odgovorima, onda ćemo sad u AS pa sa 6mj u taj treći dio. Nisam znala da postoji ta ljetna navlaka, gdje toga ima za kupiti?
    ima u baby media shopu i TL-u u King Crossu. košta ti oko 180 kn.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    38

    Početno

    danas kupili navlaku, super je, hvala na informacijama.

    I danas pričam sa jednom curom iz Njemačke koja mi kaže da su sad pedijatri u Nj. rekli da taj oblik jajeta nije dobar za dječiju kičmu i da beba nebi smjela biti unutra :shock: stvarno više ne znaju šta bi izmislili, sad je nešto dobro, a za tri dana više ne valja.
    I tko je sad tu lud :?

  8. #8
    MalaBuba avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    271

    Početno

    Citiraj nina13 prvotno napisa
    danas kupili navlaku, super je, hvala na informacijama.

    I danas pričam sa jednom curom iz Njemačke koja mi kaže da su sad pedijatri u Nj. rekli da taj oblik jajeta nije dobar za dječiju kičmu i da beba nebi smjela biti unutra :shock: stvarno više ne znaju šta bi izmislili, sad je nešto dobro, a za tri dana više ne valja.
    I tko je sad tu lud :?
    ajoj, a meni baš rekli da je za hipertoničnu djecu taj oblik idealan jer ispravlja taj poriv izvijanja unazad. :/

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    38

    Početno

    ne vjerujem ja da je to tako loše za djecu, bolje da je u AS u autu nego u mojim rukama.

    Imam još jedno pitanjce, kad se miče onaj jastučić koji drži glavicu i kad se remenčići dižu na drugu "razniu"? A to su dva pitanja

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj nina13 prvotno napisa
    danas kupili navlaku, super je, hvala na informacijama.

    I danas pričam sa jednom curom iz Njemačke koja mi kaže da su sad pedijatri u Nj. rekli da taj oblik jajeta nije dobar za dječiju kičmu i da beba nebi smjela biti unutra :shock: stvarno više ne znaju šta bi izmislili, sad je nešto dobro, a za tri dana više ne valja.
    I tko je sad tu lud :?
    Pa i nije za duge šetnje
    Autosjedalica (tj. jaje kako ga ti zoveš) služi za vožnju u autu

    Ne znam kakva su to kolica, ali ne vidim zašto ne bi beba mogla prijeći u taj "treći" dio - pretpostavljam da je to onaj fiksni dio u kojem se djeca voze i kada počnu sjediti i hodati i da ima više položaja.
    Ako ima najdonji, ležeći položaj, pa i s blagim nagibom, mislim da dijete možeš voziti u tome

  11. #11
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    cure, na našem podforumu o autosjedalicama naći ćete odgovore na sva pitanja koja vas muče.

  12. #12
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    svaka ravna površina za bebe koje još ne sjede je prihvatljiva, pa ako kolica imaju ona tri položaja (koje obično većina kolica ima), bebu se bez straha može voziti u kolicima u onom skroz spuštenom položaju.
    Ja sam npr. Patrika do otprilike mjesec i pol u šetnju vodila u nosiljki (AS) montiranoj na kolica, a kasnije u tom najspuštenijem položaju.
    Ovo zapravo pišem zato jer hoću reći da je Patriku u nosiljki bilo toliko udobno da je do godine dana (dok god je u nju stao ) u njoj znao spavati i po 3 sata (naravno danju).

  13. #13
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Mi se od kada se David rodio vozimo u AS jer je hipotoničan i onda se u AS ne izvija(naravno to su nam preporučili fizoterapeuti i raspitala sam se tu na Rodi o tome sa curama koje imaju slične probleme). Košaru nismo ni koristili :/

    A ja nigdje ne mogu naći tu ljetnu navlaku....

  14. #14

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    38

    Početno

    Ana mi kupili navlaku u Turbo limuču i košta ti 200 kn i imaš plavu ili bijelu
    Sutra ćemo probati ići van sa tim trećim dijelom pa ćemo vidjet kako će biti.

  15. #15
    emarink avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    265

    Početno

    Evo ja sad podižem ovu temu da ne otvaram novu, istu. Ja sam stvarno nezadovoljna Quinny Buzz rješenjem. Imam bebu od 4 mjeseca i nemam je u ćemu voziti. Čak mislim da ću od nekoga morati posuditi kolica preko ljeta, do njenih 6 mjeseci. Što je najžalosnije, imam sva tri nastavka za ova kolica.
    Košara - premala nam je već mjesec dana;
    AS - svaka čast, ali kad zaspi u njoj dođe mi ju žao onako skvrčene, ne može ni rukice podignuti iznad glave. Kupila sam i onu presvlaku, tamnoplavu jer bijele nije bilo, a zaštita za sunce je crne :? boje, pa je opći dojam sjedalice sve neke tamne boje na ovom suncu. Uopće mi to nije prikladno. Posebno sam nezadovoljna jer ćemo sad preko ljeta uglavnom boraviti vani (na plaži, terasi, u šetnji..), i ja nju nemam u ćemu držati. AS definitivno nije rješenje za cijeli dan, a pogotovo ne za spavanje u tome. Drugo je kad smo doma, dok je budna je u tome a kad zaspi spava u krevetu na ravnom. A gdje će biti npr. na plaži? Na ručniku pa da joj se još neki mravac ušeta u pelenu?
    Zadnji nastavak - ne može se skroz spustiti :? , a tamo gdje će držati nogice se neda ispraviti nego stalno stoji na 90 stupnjeva. Jedino je dakle rješenje da legne u poluležeći položaj s nogicama u zraku.

    Šta da radim? Nošenje, marama i sling mi po ljeti nisu dobri radi vrućina a ni ona nije baš raspoložena.

    Ne znam na šta su mislili proizvođači, jako sam nezadovoljna i uopće ne znam šta da radim preko ljeta. Dali smo 5000kn za kolica a dijete nam je skvrćeno u AS na +35 jer je to jedina opcija.

    Evo, sad mi je lakše jer sam se izjadala, a ako mi možete nešto savjetovati, hvala vam.
    Nina13, kako si se ti na kraju snašla?

  16. #16
    MalaBuba avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    271

    Početno

    Citiraj emarink prvotno napisa
    Evo ja sad podižem ovu temu da ne otvaram novu, istu. Ja sam stvarno nezadovoljna Quinny Buzz rješenjem. Imam bebu od 4 mjeseca i nemam je u ćemu voziti. Čak mislim da ću od nekoga morati posuditi kolica preko ljeta, do njenih 6 mjeseci. Što je najžalosnije, imam sva tri nastavka za ova kolica.
    Košara - premala nam je već mjesec dana;
    AS - svaka čast, ali kad zaspi u njoj dođe mi ju žao onako skvrčene, ne može ni rukice podignuti iznad glave. Kupila sam i onu presvlaku, tamnoplavu jer bijele nije bilo, a zaštita za sunce je crne :? boje, pa je opći dojam sjedalice sve neke tamne boje na ovom suncu. Uopće mi to nije prikladno. Posebno sam nezadovoljna jer ćemo sad preko ljeta uglavnom boraviti vani (na plaži, terasi, u šetnji..), i ja nju nemam u ćemu držati. AS definitivno nije rješenje za cijeli dan, a pogotovo ne za spavanje u tome. Drugo je kad smo doma, dok je budna je u tome a kad zaspi spava u krevetu na ravnom. A gdje će biti npr. na plaži? Na ručniku pa da joj se još neki mravac ušeta u pelenu?
    Zadnji nastavak - ne može se skroz spustiti :? , a tamo gdje će držati nogice se neda ispraviti nego stalno stoji na 90 stupnjeva. Jedino je dakle rješenje da legne u poluležeći položaj s nogicama u zraku.

    Ne znam na šta su mislili proizvođači, jako sam nezadovoljna i uopće ne znam šta da radim preko ljeta. Dali smo 5000kn za kolica a dijete nam je skvrćeno u AS na +35 jer je to jedina opcija.

    Evo, sad mi je lakše jer sam se izjadala, a ako mi možete nešto savjetovati, hvala vam.
    Nina13, kako si se ti na kraju snašla?
    ja sam bila toliko nezadovoljna da sam ih na kraju prodala. mi smo dobro iskoristili duboku košaru dok je bila mala, a i AS (do nekih 9 mjeseci). sve u svemu, ta kolica imaju jedino, po meni, super atraktivan dizajn i to je sve. pored svega navedenog, znao nam je štekat i prednji kotač

  17. #17
    MalaBuba avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    271

    Početno

    da, još nešto..

    kaj se tiče beba na plaži na ručniku, ništa ne brini, emarink, bebe ti uživaju kad mogu istraživati sve oko sebe, a i ti ćeš tako biti mirnija jer je pored tebe na ručniku, a ne da strepiš hoće se prevrnuti iz kolica. nebudu joj mravci ništa.
    bar meni se to čini kao puno zgodnija varijanta, naročito kad bebica prohoda pa ju zanima sve. ako je još na travi, i ako padne na guzu, neće ju boljeti.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj emarink prvotno napisa
    ...
    o ebemu emerik...stvarno mi je žao što vam je tako :/
    i mi imamo 4 mjeseca i vozimo se u buzzu, al nama je ok.
    nismo ni imali košaru, već se vozimo u AS od početka (mnogo se nosimo u marami, doduše, sad nam je za to prevruće...) al ja sam u principu zadovoljna s kolicima. koriste nam dobro, svugdje idemo s njima, lako je upravljat njima...

    mene smeta to što moram nabavit onaj kišobran, a nema ga nigdje za nabavit...:/

    AS ti nije rješenje za cijeli dan - definitivno, al evo mi kombiniramo s maramom, pa onda nismo opet ni cijeli dan vani - a doma koristimo viper...

  19. #19
    emarink avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    265

    Početno

    Joj hvala što me razumijete. I moram priznati da sam i ja bila zadovoljna do nedavno, dok nismo počeli provoditi cijele dane vani (na moru naravno - terasa, plaža, šetnje uz more..) A kako je u sling stavim tek ponekad navečer kad nije jako vruće ispadne da je u AS skoro cijeli dan. A kad odem na plažu, ljudi doslovno sa sažaljenjem gledaju u kolica i pitaju me: "Ona smije biti u tom položaju? Zar nije premala? A jadna, kako nema mjesta." dok druge bebe lijepo ispružene spavaju u normalnim kolicima koja se mogu spustiti.
    Znači, nema šanse za treći nastavak prije 6 mjeseci?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    premali su oni još za taj drugi dio kolica...trebala bi stajat čvrsto (samostalno) u sjedećem položaju, a s 4 mj. još nije vrijeme za to :/

    Nego spominjali ste ovdje neke (ljetne, mislim) navlake (bijele, plave ste našli). ja još ne kužim kakve su to navlake? gdje ih ima za uzet?

    i evo, nemojte mi zamjerit što koristim ovaj topic za to, al da ne otvaram novi, molila bi samo ako netko zna gdje u zagrebu ima za uzet kišobrana za buzza?
    (u TL su mi rekli da nemaju...a onako "poduzetni" i "susretljivi" mi nisu ni rekli da će to nabavljat)

  21. #21
    emarink avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    265

    Početno

    Ja sam ljetnu navlaku za AS kupila u Turbo limaču na Žitnjaku i bilo ih je puna polica prije dva tjedna. Ali, ostale su samo u tamno plavoj boji. Košta 200 kuna. Meni je ok jer je od pamuka i pere se u mašini (oprez-ja oprala na 60 stupnjeva s ručnicima i pustila mi je boju).
    Kako se L. puno znoji po ljeti dobro je radi nje, a i radi AS da ne ostane u flekama. Ja svejedno stavim još dvije pamučne pelene, jednu ispod leđa a drugu ispod nogica jer kako je bosa zavuku joj se plave mucice među prstiće.
    Za kišobran ne znam, nisam ni tražila. Ja je štitim od sunca s pelenom koju prebacim preko ručke.
    Vidite koliko ja platnenih pelena "trošim"? Za sve probleme

  22. #22
    MalaBuba avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    271

    Početno

    jeste išli potražiti navlaku za AS i kišobran u Baby media shop u king crossu? mi smo tamo svašta kupovali, a ako nisu imali tog trenutka, zapisali su nas i zvali kad su dobili.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    hvala vam
    potražit ću u KC.

    Mislim da mi ipak neće trebat ta navakla (ima ih znači i za sjedalo i za AS?), jer ionako uvijek stavim nešto ispod - u zadnje vrijeme malu plahtu (mislim da mu je na njoj izdržljivije od pelene koju sam donedavno stavljala)

    Idem u potragu za kišobranom, odnosno, suncobranom

  24. #24
    MalaBuba avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    271

    Početno

    Citiraj Maari prvotno napisa
    hvala vam
    potražit ću u KC.

    Mislim da mi ipak neće trebat ta navakla (ima ih znači i za sjedalo i za AS?), jer ionako uvijek stavim nešto ispod - u zadnje vrijeme malu plahtu (mislim da mu je na njoj izdržljivije od pelene koju sam donedavno stavljala)

    Idem u potragu za kišobranom, odnosno, suncobranom
    koliko ja znam, navlaka postoji samo za AS. mislim da je za sjedalo nema.

  25. #25
    MalaBuba avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    271

    Početno

    e, da, bilo koji Bubu suncobranić ti se može našarafiti na Buzz. samo biraj boju!

  26. #26
    njamun

    Početno

    Mi kupili Bubu suncobran i nikako ga nismo mogli učvrstiti, jer je prečka od Buzza preširoka . Original suncobran za Quinny kolica košta oko200 kn! Mi dodali još 300 kn, pa kupili kišobran kolica Bebe Comfort Allegro, imaju više položaja, shoping basket,lako upravljiva, na njih možeš montirati suncobran od Bubu koji košta oko 50kn.
    A što se tiče Buzza, hmmmm, zaljubili se u njih i morali ih kupiti; sva tri dijela. Pa onda još i shoping basket posebno.
    Prvih 4 ipo mjeseca se vozio u košari, onda ih je prerastao, i mjesec ipo dana se vozio u AS, ali nikada dulje od sat ipo. Inače, jako je praktično što se AS može montirati na konstrukciju kolica, pa kad dijete zaspe u vožnji ne treba ga se prebacivati u drugu košaru.
    Mane: -kočnica na kotačima ne radi uvijek, moraš DOBRO provjeriti je li zakočeno...
    -s vremenom su počela škripati, pa MM svako toliko rastavlja i podmazuje
    -kad su djetetu počeli rasti zubi, odgrizao unutarnji dio prečke (gdje mu stoje ruke, onaj spužvasti dio)- mama zakamuflirala
    - kako dijete raste, sve je teže ih gurati i nositi
    -ležećeg položaja NEMA, već se snađeš kako znaš( uglavnom trup u poluležećem poločaju, a noge u zraku), nezgodno ...
    Uglavnom, naš Buzz je onaj iz prve generacije, a od onda su ga malo promijenili, nadam se da su popravili greške...

  27. #27
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Probaj pogledati za suncobran u Kiki, mislim da nemaju original za buzz, ali njiovi suncobrani idu na kolica koja imaju široke prečke.
    Mi tamo kupili za peg perego, isto su te cijevi dosta široke i super stoji suncobran i čini mi se puno kvalitetniji od ovih bubu.
    Za njih sam čula da se dosta brzo raspadaju.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    309

    Početno

    mi smo s nasim buzzom zadovoljni. Suncobran smo nabavlil bez problema, al nama je onaj kriticni period od 4-7mjeseca bila zima pa smo tada bili u marami non stop.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb-centar
    Postovi
    86

    Početno

    Da li netko ima ideju što staviti u Buzz kao ljetnu navlaku, jer kao što vidim pretraživši internet takva ne postoji (pritom ne mislim na AS, već na sjedeći dio)?
    Nekak mi se Sara na onoj sintetici znoji i radije bih da je neki pamuk il frotir kao za AS.
    Imate li kakva iskustva ili ideje???

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    chill out room
    Postovi
    78

    Početno

    Princeza, pa možeš joj stavit običnu tetra pelenu ispod

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb-centar
    Postovi
    86

    Početno

    Pa to i radim, al mi je to bezveze jer se sfrče i nije prek cijelih kolica zbog remenja nego malo po sredini, ja bi da budu presvučena..
    Možda dam sašit nekome, ima netko preporuku za neku dobru jeftinu tetu šivalicu, jerbo sam ja sirota neuka u tom pogledi hehe

  32. #32
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    Mi smo imali Buzz i taman smo u ljeto imali 4-6 mjeseci (rođena je 18.02.). Nikada nismo imali problema. Vozili smo se do 6 mjeseci malo u košari, malo u sjedalici. U sjedalici je uvijek imala dovoljno mjesta, mogla je i rukice dignut iznad glave i nikada se nije činilo da joj je neudobno. Dapače.
    Na plaži i sl. površinama nije nam padalo na pamet bit u kolicima već lijepo na ručnik i uživaj.

    Sa 6 mjeseci prešli smo u treći nastavak i super nam je bilo.

    Vidla sam da ljudi u onaj treći nasdtava izravnaju onu trupu s ručnikom ili nečim i tako beba leži na ravnom.
    Mi nismo imali potreba za tim ali eto, da znaš da neki to rade.

    Uglavnom, želimo vam da se snađete i da uživate kao što smo mi. Mi obožavamo naš Bu zz

  33. #33
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Buzz je cakan a i Mura mi je mljaaaaac.

  34. #34
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    I mi naš Buzz
    isto smo malo hipertoni pa je AS ok a nosamo se u pouchu. jedva čekamo treći nastavak uskoro

  35. #35
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    postoji li kišna navlaka za quinny buzz košaru?

  36. #36
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    Kaj nismo to dobili s kosarom uz onaj dio protiv komaraca???
    Imam ti ja doma neku navlaku, ostala mi jer sam zaboravila dat uz kolica. Pogledat cu jel to od kosare

  37. #37
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj bubimira prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj nismo to dobili s kosarom uz onaj dio protiv komaraca???
    Imam ti ja doma neku navlaku, ostala mi jer sam zaboravila dat uz kolica. Pogledat cu jel to od kosare
    ne sjećamo se ni ja ni daddy!
    našli navlaku za kišu za AS i kolica, ali za košaru nismo!
    ajde, please pogledaj!

  38. #38
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    Vidjela danas na njuškalu da netko prodaje navlaku za košaru. Tako da postoji sigurno!
    A ja ću ti pogledat popodne doma pa ti javim

  39. #39
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    thanx
    vidjela sad na njuškalu.
    ak ti ne nađeš budem tamo kupila

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    može li mi netko pomoći:
    od sestrične ću dobiti quinny buzz sa jajetom i sjedaćim dijelom, bez košare. trebam kupiti košaru i sad tragam po dućanima (1.300,00 nova-da poludiš) i njuškalu (350-500,00 kn ). sve se košare zovu dreami ali ih ima za buzz, speedy, muru i piše da su sve kompatibilne za sva quinny kolica, ali sa pripadajućim adapterima. e sad, koje adaptere ja moram imati ako imam buzz kolica: ona koja dolaze sa košarom ( npr quinny speedi košara sa speedi adapterima ) ili adaptere za buzz ??? vidim po slikama da su različiti i sve mi se pobrkalo....

  41. #41

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Bok. Mene zanima da li itko zna gdje bi mogla kupiti ili da li netko ima a da mu vise ne trebaju adapteri za Quinny buzz...
    imam kolica i sjedalicu za vece djete, ali mi treba sada za drugo djete... imam nosiljku maxy cosi pa sam je mislila staviti na kolica ali ne mogu bez odgovarajucih adaptera.

  42. #42
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    vidi na njuskalu ako netko prodaje

  43. #43
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    mi imamo quinny freestyle mogu vamih posuditi ali ne znam jer bi pasali!

  44. #44

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    4

    Početno

    Uzmite od sestrične quinny buzz i u dućan po košaru.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Ajoj kako se rijetko pise na ovim temam o kolicima
    No dakle, meni bi trebala kisobran kolica koja mogu od rodenja.
    ocekujemo kasnozimsku-ranoproljetnu bebu pa ne planiram koristi niti kosaru, niti stavljati as na kolica.
    vidjela sam da quinny zapp mogu od rodenja.
    jos mi je uvjet da su lagana i dobrosklopiva jer cu ih 99% vremena behandlat sama.

  46. #46
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    I mene zanimajju iskystva sa quiny zapp xtra.
    Trebam roditi u zimi i pisudit će mi frendica kolica za pprvih 6mj s kosarom. Za kasnije želim imati svoja jer se ipak duže koriste,pa da ne "trosimo" tuđa
    Zapp xtra mi se čine super jer su i kišobran,a ujedno i kolica koja idu u oba smjera....
    Posljednje uređivanje od kudri : 09.08.2015. at 17:07

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    1

    Početno

    kupila sam quinni buzz ali polovan i sta mi se danas desilo da se se sama sklopila u voznji zena me ubjeduje da nisam dobro sklopila beba 9 mjeseci 10kg

  48. #48
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Ja obožavam Quinni Zapp kolica. Imala sam ih sa starijim i sad sa malom. Ova poboljšana extra su super, mogu u 0ti polozaj, okretati se u smjeru vožnje i obratno.. super lagana, udobna, mala kada se sklope... kompatibilna su sa maxi cosi kosarom i jajem.
    Ne bi se trebala sklopiti u vožnji osim ako nisi potegnula do kraja onaj središnji dio kod rasklapanja. Mora bas kliknuti. Treba potegnuti i onu prečku koja spaja ručke, tako da klikne. Meni se to nije nikada dogodilo...

    Poslano sa mog SM-N920C koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •