Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 155 od 155

Tema: brzo odustajanje od dojenja

  1. #151
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Stvarno, ne radi si to.
    I zapamti, svaka mama je za NEŠTO kriva


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #152
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Nije mi ovo loše kaj peterlin,ali moraš imati tvrdoglavu bolju.možda čak da muža pitaš da on povuče koji put,bit će ti lakše

  3. #153
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj LolaMo prvotno napisa Vidi poruku
    I zapamti, svaka mama je za NEŠTO kriva
    Amen!
    Ja bih odmah potpisala da mi je to bio/to bude najveći grijeh

  4. #154

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Citiraj Debilka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jedna od onih mama koje su lako odustale od dojenja. Ne mogu opisati neizmjerno kajanje zbog tog postupka. Imala sam mlijeka. Mala je vukla svega tri minute. Svako hranjenje tesko buđenje male. Patronazna mi je rekla da je beba lijena. Da bi trebala sisati na svakoj dojci po 20minuta. Rrkla je da ne bi bila ni prva ni posljednja da dijete hranim adaptiranim. Trudila sam se dva tjedna. Da bi ispunila to vrijeme dojenja malu sam budila na dojci sat i po. Mrcvarila sebe i nju. Nisam vise znala kako se zovem. Jedno jutro je nisam nikako mogla probuditi da jede. Posegla sam za adaptiranim, glupaca. Popila je 50 ml adaptiranog. Tu su mi sve lađe potonule. Rekla sam da mi beba nece gladovati i da je od sada na adaptiranom. Toliko nesigurnosti u meni je bilo da je tada jedini nacin sigurnosti da jede bila bocica. Mrzim se zbog toga i nikada si to necu oprostiti, NIKADA. Jedan dan kada sam isla praviti bocicu, pomirisala sam je, probala adaptirano. Zgadilo mi se. Pocela sam plakati od muke da sta to radim svom dijetetu. Kakva sam to majka. Zasto sam bila ogranicena i slusala samo patronaznu. Zasto nisam prije googlala i dosla do ovog foruma, danas bi sigurno iskljucivo dojila dva i po mjeseca. To kajanje ce me voditi kroz cijeli zivot. Nadam se da ce se razviti kako treba i da cu joj pricati kroz zivot vaznost majcinog mlijeka. Da ona ne ponovi moju gresku. Mislim da mi je trebala jaca podrska sa strane obitelji da ne odustanem tako lako. Osjecala sam se usamljeno, depresivno, nesigurno. Stvarno se mrzim i mislim da moje dijete nije moglo dobiti goru mater. Sada ima dva i po mjeseca. Kada vidim osmijeh na njezinom licu suze mi krenu od srece, a onda kad se sjetim sta joj radim dusa mi place od tuge. Jednostavno mrznja prema samoj sebi je neizmjerna, necu jos jako dugo izaci iz depresije,a da ne kazem kako je to za mene neoprostiva greska.
    Ja sam probala i svoje izdojeno mlijeko i bilo mi je stvarno odvratno, diže mi se želudac od tog okusa. To što nama nije fino (ili majčino mlijeko ili adaptirano) ne znači da je i bebi loše.
    Dojenje je super i važno, ali nije najvažnija stvar na svijetu. Beba će biti dobro i na adaptiranom, pa ne hraniš ju otrovom. Pokušala si, napravila najbolje što si u tom trenutku znala i mogla i nema nikakve sramote u tome što si u tim okolnostima prešla na adaptirano, a pogotovo nije neoprostiva greška.

  5. #155
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Vidiš a moj muž ne dijeli tvoje mišljenje,njegov je bio izbor da proba povući da se mališa ne mora misliti,jer je meni vrč bilo stalo
    On je Reko da je fino,učinak je bio ok jer je mali dojio kasnije
    I zašto misliš da će beba kad tad završiti na adaptiranoj,moji su primjer da takav scenarij ne mora biti a imam ih troje
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 03.04.2020. at 18:30

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •