Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: godišnji

  1. #1
    smak

    Početno godišnji

    Rodice moje drage, pliz pliz pliz molim sve cure koje se ovih dana vrte oko poliklinika Vili i IVF: ako se sjetite saznajte da li imaju kolektivni g.o. i koje termine ih nema. Sad me već hvata panika jer prema mojim proračunima na IVF mogu tek sredinom srpnja a tada bojim se više nitko ne radi. Ja čvrsto odlučila ugurati još jedan pokušaj u HR prije maribora, e sad je samo pitanje gdje ću naći voljne MPO. Pozdrav svima, i svima što prije veeeeeeeeeeelike bete i trbušine.

  2. #2
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Hallo smak, i mene je to mučilo, idem u srpnju u kliniku IVF, ili čak u kolovozu pa sam nazvala i pitala, NEMAJU kolektivni GO, dr.-ovi se dogovore, znači stalno su u pogonu, hvala bogu.
    Toliko od mene, da nam srpanj bude +

  3. #3
    fjora avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    924

    Početno

    na IVF-u:
    do nedavno je bilo da nisu radili IVF zadnji tjedan u 7. i prva 2 u 8.mjesecu, tamo je drugi dr. koji ne radi IVF, možda se nešto promjenilo.

  4. #4
    Ana29 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    395

    Početno

    U Viliju nemaju kolektivni GO

  5. #5
    smak

    Početno

    hvala na exspres info, znači ima nade. Naravno sad sve ovisi o tome kakav mi je PAPA nalaz - več tjedan dana skupljam hrabrost da ga odem podignuti ali... svaki dan nova izlika.

  6. #6
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Na IVF-u oba dr. rade sve, ma zvrcni ih pa ćeš biti 100% sigurna. "Vidimo" se u 7-mom :D

  7. #7
    smak

    Početno

    nažalost, ja o roštilju a zec daallleeekkkkooo u šumi - bila sam po nalaz i PAPA opet loš, moram na tipizaciju HPV sredinom lipnja. Eh sad, naravno, kako sam ja patološki optimist, ja se ipak nadam ako kojim slučajem sve bude ok i ne moram na konizaciju... možda je srpanj još uvijek u igri. Rujan otpada jer imam termin u MB u veljači pa mi je prof V. rekao da slobodno pokušavam ali od rujna nadalje ništa. Tako da se sad mislim do te kolposkopije trovati sa svim mogučim vitaminima, alojama, i acidosalusima, možda HPV pobjegne. Čudno, čak me taj loš nalaz uopće nije iskomirao, možda zato što sam već danima u komi jer zbog polipa koji su mi iskiretirali sada pijem kontracepciju a to mi je užasno teško palo- nikad nisam bila dalje od cilja.

  8. #8
    Andro-gen avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    373

    Početno Re: godišnji

    Citiraj smak prvotno napisa
    Rodice moje drage, pliz pliz pliz molim sve cure koje se ovih dana vrte oko poliklinika Vili i IVF: ako se sjetite saznajte da li imaju kolektivni g.o. i koje termine ih nema. Sad me već hvata panika jer prema mojim proračunima na IVF mogu tek sredinom srpnja a tada bojim se više nitko ne radi. Ja čvrsto odlučila ugurati još jedan pokušaj u HR prije maribora, e sad je samo pitanje gdje ću naći voljne MPO. Pozdrav svima, i svima što prije veeeeeeeeeeelike bete i trbušine.

    kakav sam dojam stekao, jedno je sigurno, a to su dvije stvari:
    1. da će sutra biti drugi dan,
    2. da ako trebaš radončića i nekog iz vilija da ćeš ih naći UVIJEK kada ih trebaš,
    3. da neću dobiti povišicu.

    a-g

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    402

    Početno

    a-g, ovo su ipak bile 3 stvari

  10. #10
    smak

    Početno

    Da a-g, sve tri a i četiri stvari su točne, i hvala na podrški. Jutros sam puuunnooooo bolje, vani je sunčan dan, i sigurna sam da će sve biti ok. Pa mogu ja i u kolovozu probati a u naj naj gorem slučaju, da i moram na konizaciju, opet ostaje kućna radinost do Mb, ne treba ni to zanemariti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma danas sam sigurna da će sve biti ok, čim mi prođe kolposkopija dogovaram dogovor u IVF ili Viliju i AKCIJA POČINJE!!
    Hvala ljudi, bez vas bi bilo jaaakkkooo teško!

  11. #11
    smak

    Početno

    ne mogu nikako sa starih postova i preko googla otvoriti stranicu poliklinike ivf, možda netko zna pravu adresu? Stranicu polikl. Vili sam našla bez problema.
    Thanks unaprijed

  12. #12
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Jutro cure , smak, evo ti adrese ... Voćarska 14, Zg (blizu Kvaternikovog trga), tel.: 01/4678600

  13. #13
    smak

    Početno

    Hvala!! Zovem čim odradim kolposkopiju!!

  14. #14
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    a-g

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •