Pokazuje rezultate 1 do 23 od 23

Tema: poklon pod bor

  1. #1
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno poklon pod bor

    Imate kakve dobre ideje za poklone za klince od 2 godine?Ne znam što bih ove godine stavila Franu pod bor.Ima hrpetinu igračaka a i roba mi se čini već bez veze.Htjela bih nešto originalno i da se s tim zanima duže od sat vremena.Šta ćete vi pokloniti svojim klincima?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    jos se predomisljamo, ja sam cak spomenula da bi mozda bilo dobro da ne kupujemo niti jednu igracku, na sto je mm napravio :shock: :shock: :shock: :shock: , kao - kakav je to Bozic bez igracaka, dijete ce to pamtit kao najraniju frustraciju itd., vidim da se popalio (mm) na nekakvu stazu za Formulu 1 na daljinski, znam da novac koji cemo u firmama dobiti za DAvida ide za autosjedalicu, ali koju igracku - nemam pojma.

    najvjerojatnije nesto sto se da rastavljati, popravljati, sarafcigirati, skidati, ponovno stavljati.... sad smo u automehanicarskoj fazi....

    bas dobar topic, ivancice

  3. #3
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    plocu za pisanje, onak kao skolsku, iz ikee. 8)

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    split
    Postovi
    91

    Početno

    Paulo je sa 2 godine tražio i dobio garažu za autiće, i stvarno se isplatila jer i inače je volio satima slagat autiće
    Nino je dobio malu farmu sa svim životinjama, traktorom i svom opremom namjenjeno baš za tu dob , to smo kupili u turbo limaču, kutija je bila ogromna, oči su mu :shock: , a onda
    do sad smo morali pazit da bez obzira što oni "pisali" djedu božićnjaku dobiju približno jednako "veliku" stvar, jer inače je frka.
    On je dobija veću kutiju i sl...

  5. #5
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    ivancice, najbolje da Fran sam napise pismo Djedu Mrazu sto zeli

    Nama vec 2 tjedna u kuhinji na ploci stoje 2 liste - samo ih moramo poslati u Finsku. Moji bubamarci su bili dobri, pa vjerujem da ce Djedica ispuniti zelje

  6. #6
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Mislim da ja nemam toliko papira koliko moj sin obožava igrače.Danas sam bila s njim i mamom u Mercatoneu i rekla si da je to naš zadnji odlazak s njim u kupovinu.Doslovno se raspameti.Vrištao je od sreće hodajući pored polica,u najmanju ruku kao da nema niti jednu igračku kod kuće(a već smo tri pune kutije spremili jer naj smetaju).Kad je pronašao neku gitaru demonstrirao je sviranje na njoj a čak je i čagao.Ljudi su umirali od smijeha Na kraju je tako bio tužan što odlazimo iz tog dijela s igračkama,da je i zaplakao pa smo mu da ne propadnemo u zemlju od stida kupili tutu koju i onako treba a on ju je kao kacigu stavio na glavu i vozio se tako do blagajne.(to kod kuće radi s posudom za miksanje kolača)

    Tabla za pisanje već čeka u čizmi kod bake za sv.Nikolu.Super ideja!

  7. #7
    mak

    Početno kaciga

    vidim da voli stavljat stvari na glavu tako i moj. Ima fora kaciga, mozda bi to bilo zgodno mogo bi bar bezbrizno padati.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    952

    Početno

    ideje su super, Luce već ima većinu toga, a mi ćemo pod bor staviti dječja kolica vidila sam u jaslicama da joj je to sad hit!

  9. #9
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Tara je "napisala " već pismo Djedu Mrazu, da joj donese samo jednu bebu (ima ih doma nezna im se broj, no to je manje bitno...), tako da ostatku familije i prijatelja kada je pitaju što želi za poklon, govori "neznam, bebe mi nemorate kupovati, to dobivam od Djeda Mraza...". Iskreno, nema neku posebnu želju, tako da će najvjerojatnije ipak Djed Mraz ispod bora ostaviti bebu, hehe.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Meni je pala na pamet garaža....budući da se u zadnje vrijeme samo sa autićima igra....najveća mu je nagrada kad mu kupim onaj mali terenac ili karavan.....sreći nikad kraja...

  11. #11
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Ja si sve nekako razmišljam da pitam tete u vrtiću s čim se voli igrati.
    Doma ima hrpu igračaka. I ploču za crtanje, i autiće, i garažu...
    Možda mi tete daju neku ideju :/

  12. #12

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    A biciklica ili motor na akumulator.....ili veliki traktor na pedale....Niko obožava svoju veliku biciklu, a po doma vozi motor na akumulator....

  13. #13

    Početno

    Mi ćemo još bit mali za te igračke...tek 15 mjeseci...Tako da stvarno nisam pametna šta da mu stavimo pod bor...obožava svoje plišance, pa bi moglo tako nešto bit...

    Ma u biti je u ovom periodu najbitnije da bude puno slojeva za odmotat i jako blještavi papir...ambalaža će mu ionako bit zanimljivija od samog sadržaja paketa

  14. #14

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Anči, a one guralice....kao auto samo bez pedala, samo za guranje...to klinci obožavaju...

  15. #15
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    To je Sven dobio za prošli Božić. Još obožava voziti taj brm brm.
    Taj auto je igračka koju je najduže koristio sa najvećim oduševljenjem.
    Od prvog dana kada ga ima pa sve do danas kada je jednako oduševljen jurnjavom po stanu. No, sada su to već pravi manevri.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    490

    Početno

    Anči, potpisujem ovo za autice-guralice, one na kojima se samo sjedi i odguruje nozicama, zakon su! a ima ih i koji sviraju i ispustaju svakakve zvukove... i uglavnom nisu bas skupi.
    ivancice, preporucujem garazu, a i osnovni komplet legica za uzrast od 2 godine

    jos ideja: veliki jednostavni plasticni kamion u kojeg se moze potrpati hrpa drugih igracaka... a ima i nekih, kao radionickih, malih stolova s pripadajucim plasticnim priborom za malog majstora... to mali deckici obozavaju :D

  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Mi smo već davno odlučili da će dobiti guralicu za Božić! E sada smo u potrazi jer ugl. imaju okret od 10 stupnjeva, a MM hoće da se može okrenuti!

  18. #18
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Kako je moje dijete pokazalo ogroman interes za helikopter - vidio ga je prije tjedan dana kako je preletio iznad naše zgrade i svaki dan to spomene barem nekoliko puta, spominjući 'opte' - mislim da će ga dobiti ispod bora, ali su se pogurnuli deda i baka pa sad mi nemamo pojma što ćemo. Vjerojatno neku sitnicu jer je dobio foteljicu ovih dana, dok još imamo novaca

  19. #19
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Citiraj wildflower prvotno napisa
    Anči, potpisujem ovo za autice-guralice, one na kojima se samo sjedi i odguruje nozicama, zakon su! a ima ih i koji sviraju i ispustaju svakakve zvukove... i uglavnom nisu bas skupi.
    ivancice, preporucujem garazu, a i osnovni komplet legica za uzrast od 2 godine

    jos ideja: veliki jednostavni plasticni kamion u kojeg se moze potrpati hrpa drugih igracaka... a ima i nekih, kao radionickih, malih stolova s pripadajucim plasticnim priborom za malog majstora... to mali deckici obozavaju :D
    Autić guralicu imamo, također i policijski motor na pedal-dobio za rođendan i to obožava.
    Plastičnih kamiona-komada 3-čak i veličine pozamašnog usisavača.
    Set alata imamo i to mu je jedna od najdražih zanimacija.
    Jedino nemamo ništa lego.To sam i sama danas mislila da bi bilo zgodno.Mislim,imamo par kompleta raznoraznih kocaka,ali Lego nemamo.
    Shrek-a iz TL-a definitivno dobiva pod bor.Lud je za njim!

  20. #20
    ~lex~ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    794

    Početno

    Cure, gdje se mogu kupiti ti auti-guralice? I koliko koštaju?

  21. #21
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Mi smo kupili u TL.
    Bio je oko 200 kn.
    Imao je postolje za njihanje i obruč da se ne prevrne. To smo poslije skinuli i od onda služi za vožnju, guranje, popravljanje...
    Super je što po sebi ima razne "prčkalice" tipa trube, sjedalo se podiže a unutra je neki veliki plastični vijak, kuglice sa strane kao nizalica, kod svjetla naprijed nešto kao šilt pa se to diže i spušta, mjenjač, telefonsku slušalicu i još mali miljon zanimacija.
    Već sam rekla, Svenu je taj auto najaktualnija igračka od kad ga je dobio, a tome će sada godina dana.
    U svakom periodu je imao nešto primjereno i zanimljivo s čime se igrao.

  22. #22
    ~lex~ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    794

    Početno

    Hvala!

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Mi smo gledali u Getrou. Nešto slično što je Brunda napisala, 125 kn! A obične guralice se mogu naći od 65 kn!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •