Pokazuje rezultate 1 do 38 od 38

Tema: zavrsne predstave u vasim vrticima

  1. #1
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno zavrsne predstave u vasim vrticima

    Jos sam uvijek pod dojmom zavrsne predstave koju su tete s djecicom jaslicke skupine uvjezbale u nasem vrticu.

    Bilo je super, klinci su bili preslatki, plesali, pjevali, pravili se vazni...

    Nas se sve dojmilo sto su to djeca jaslickog uzrasta (2-3 g), naucili su koreografije, pjesmice, a tete kazu da iz iskustva je to program djece predskolskog uzrasta. Dobro, naravno, nije jednako odradjen, al je bilo super.:D

    Moram ovdje pohvaliti tete - zaista je bilo super!!!
    A sve nam je drzano u tajnosti do same predstave
    I za poklon smo dobili sve radove nase djece iz cijele godine :D

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Matulji - Opatija
    Postovi
    369

    Početno

    Kod nas isto na kraju svake radne godine tete sa dječicom prirede predstavu za roditelje i ostale članove. Kao i svake godine bili su krasni, neki više neki manje sramežljivi, neki vrlo posnosni ...

    Na kraju predstave smo se mi roditelji sa svojom dječicom iz naše vrtićke skupine sakupili u sobi da se pozdravimo sa budućim školarcima. Tete su ih lijepo ispratile i svakome od njih dale spomenicu sa slikom svojih prijatelja iz skupine. Bilo je svega i svašta za popiti i popapati a dječica su posebno bila jako ushićena kad je teta uzela dječji šampanjac, protresla ga i otvorila. Kad je čep odletio "šampanjca" je bilo posvuda a djeca su vriskala od veselja. Pa tako x3.

  3. #3
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    i mi smo danas bili na jednoj proslavi, buduceg nam vrtica... bilo je sve jako lijepo... puna sam dojmova...

  4. #4
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Ja sam sutra trebala ići na završnu predstavu u našem vrtiću..a malac mi je danas pobro trbušnu virozu...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    Mi u tri godinenismo imali niti jednu predstavu (sada su grupa u kojoj ima djece od 3,5 g do 5)

  6. #6
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Mi danas imamo završnu: djca će pjevati i glumiti na engleskom, a onda ćemo jesti grickalice i piti sokove.

  7. #7
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    i mi isto tako...

  8. #8
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    moje dijete danas ima završnu predstavu, ali ja radim popodne i prvi put od kako je u jaslicama/vrtiću neću biti na njegovo predstavi

  9. #9
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Mi sutra imamo predstavu, i veselim joj se kao i svake godine. Tara isto jedva čeka sutra, sve je naučila što treba, danas valjda još imaju generalnu probu i tak. Nakon predstave je druženje sa tetama i djecom, grickalice i sokovi i biti će nam super.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    163

    Početno

    Bilo je prekrasno, puno recitacija i pjesmica i na kraju mali igrokaz. Tete su se jako potrudile, a klinci su bili divni svi redom.

  11. #11
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    nema toga kod nas
    iako moran pohvaliti našu tetu(naše grupe)za božić je bila predstava mislim po prvi put u povjesti vrtića
    inače završna predstava bude samo za one koji odlaze iz vrtića tj idu u školu i mogu doći samo mame eventualno tate ali sestra,brat ili nedajbože
    nona,barba nikako kažu bilo bi previše gužve
    a gospoda iz općine su obavezni

  12. #12
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Ja sam sutra trebala ići na završnu predstavu u našem vrtiću..a malac mi je danas pobro trbušnu virozu...



  13. #13
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Mi danas imamo završnu: djca će pjevati i glumiti na engleskom, a onda ćemo jesti grickalice i piti sokove.

    I koliko ce suza bit u tvojim ocima

  14. #14
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    inače završna predstava bude samo za one koji odlaze iz vrtića tj idu u školu i mogu doći samo mame eventualno tate ali sestra,brat ili nedajbože
    nona,barba nikako kažu bilo bi previše gužve
    a gospoda iz općine su obavezni Evil or Very Mad
    ovo je prestrasno

  15. #15
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    upravo zavrsila zavrsna predstava, zadnja...B odlazi u skolu. Ne mogu vjerovati kako sam se rasplakala...kako su slatki onako nesvjesni velikih promjena koje iz cekaju, kako pjevaju o odlasku u skolu....

  16. #16

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Drago mi je zbog lijepog iskustva, ali evo moram vam reći što se dogodilo našem malom prijatelju-susjedu koji je imao u svome vrtiću završnu predstavu jer kreće u školu. Naime, nakon plesa, pjevanja, recitiranja, tete su čitale imena djece koja na jesen kreću u školu i djelile im vrtićke diplome, a njega jadnog malog, zaboravile , sve su proćitale, a njega ne, nije ni diplomu dobio i naravno plakao od žalosti tamo pred svima i djecom i roditeljima, bakama, kumovima, susjedima... one su se totalno zbunile, nisu se snašle kako da ublaže situaciju i tako mu je nažalost u baš groznoj atmosferi prošla završna priredba.

  17. #17
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Magdalena prvotno napisa
    Bilo je prekrasno, puno recitacija i pjesmica i na kraju mali igrokaz. Tete su se jako potrudile, a klinci su bili divni svi redom.
    Magdalena, koji vrtić?

  18. #18
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa
    upravo zavrsila zavrsna predstava, zadnja...B odlazi u skolu. Ne mogu vjerovati kako sam se rasplakala...kako su slatki onako nesvjesni velikih promjena koje iz cekaju, kako pjevaju o odlasku u skolu....


    Joj, ovo je i mene rascmoljilo....

  19. #19
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    ja sam lani, ko bubica - tulila od njihove nesvjesnosti sto ta zadnja predstava u stvari znaci... ida je tako ponosno sudjelovala u predstavi, joj, odmah se rascmoljim kad se sjetim

    a ove godine nisu imali klasicnu (noa je u istom vrticu), vec su sve skupine istog opcinskog vrtica (dislocirane u tri sela) imale zajednicke sportske igre u kojima su sudjelovali i roditelji, na kraju smo se svi skupili na sredini nogometnog travnjaka, poslozili u krug, otpjevali i otplesali s njima pjesmu, onda su tete podijelile diplome i poklone skolarcima (puzzle-sliku svoje skupine), onda smo svi pobjegli pod borove u hlad i sladili se i pojili...

    bilo je super jer je (za razliku od proslih godina, kad su zavrsne bile u svakoj skupini zasebno) bilo puuuuno djece i bas je ugodjaj bio poseban

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mi smo imali već dvije. Jedino ih nismo imali prvu godinu kad je bila mlađa jaslička grupa.
    Prošlu godinu sam plakala kao kiša kad mi je dijete stalo ispred svih i izrecitiralo svoj dio.
    Ove godine imamo sredinom 6. mjeseca, s tim da smo sada u mješanoj grupi pa je nekima to i oproštaj s vrtićem. Pripremaju predstavu i svako ima svoju ulogu. Naravno svi su već naučili i tuđe uloge, pa mi djete izvodi cijelu predstavu i doma ili u parku s vrtićkim prijateljem. Dobili su i kostime. Moja je žuti cvjetić.
    Vjerujem da neće biti ovakvog zaboravljanja nekoga od predškolaca. Baš mi je žao malenoga.

  21. #21
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Naša završna je bila prekrasna, jako dobro uvježbana - većinom su to djeca koja kreću u školu. Imali su ekološki igrokaz - moj M. je najavljivao i glumio koš za smeće. Svoju ulogu je sam smislio, a ja sam ga opremila kostimom. Poslije su imali još niz recitacija i pjesmica o vrtiću, školi, tetama, roditeljima i djetinjstvu, što samostalno, što svi zajedno. I na kraju druženje i čašćenje. Bilo je prekrasno! Lijep oproštaj s vrtićem.

  22. #22
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Mi smo imali već jednu, u kojoj je moja P.glumila glavnu ulogu i tak sam bila ponosna na nju,jer je imala dosta teksta za naučiti,ne bih ni ja tolko mogla , a ona nije ni jednom zastala.
    Tete su se stvarno potrudile, jer su uključile svu djecu, a ima ih u grupi 32 :/ i svi su imali uloge.

    A još nas čeka:

    -završna vrtićka za obje cure (to su nam tete nešto napomenule da će biti kao neka olimpijada, u kojoj ćemo sudjelovati i mi roditelji)
    -završna s ritmike
    -završna na engleskom

  23. #23
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Pepi, pa nije nam se K. pohvalio

  24. #24
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    mi smo jučer imali završnu.
    bilo je predivno i sve nabijeno emocijama. tete su se jako potrudile, a i klinci su bili skroz u tome cijeli tjedan. predstava je počela točno na vrijeme, jer malci nisu mogli više čekati u drugoj sobi od uzbuđenja. bilo je prekrasnih kostima od krep papira, i sva djeca su sudjelovala i koja idu i koja ne idu u školu. na kraju su otpjevali himnu vrtića i još dvije pjesme.
    djecu koja idu u školu, su druga djeca jedno, po jedno otkrivala putem pitalica koje su tete postavljale. npr. ima jedan dječak...koji voli...puno pričati...jako se smije i lijepo pjeva
    na kraju je bila mala zakuska i darovi ze tete. najviše ih se dojmio spomenar koji smo napravile frendica i ja, sa fotkama sve djece koja idu u školu sa njihovim izjavama (koje su pred svima pročitale).
    one su svakom prvašiću dale za uspomenu čestitku i kuhačicu, obučenu kao dječak ili djevojčica.
    bilo je suza radosnica, ponosnica i tužnica, ali sve u svemu bilo je super!!

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    163

    Početno

    Apricot, vrtić na Savici, centralni objekt.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    107

    Početno

    Danas moje sunce ima završnu "svečanost" u vrtiću. Jučer im je teta preko cijelog zida ispred sobe zalijepila papir, te su klinci šarali po njemu, a ona je svijećom napisala što je tko od njih rekao. Izgleda odlično, a klinci su rekli:
    Moje sunce: za mene svečanost znači da dolazi ljeto i idemo na more u Omiš.
    Jedna curica je rekla: za mene je svečanost kad tata dođe doma pa se skupa igramo...ma prekrasno.
    Sve pohvale našim tetama i jedva čekam danas tu "svečanost".

  27. #27
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno ima li još vrtića koji nemaju završne priredbe?

    da ne otvaram novu temu:
    da li je naš vrtić jedini koji nema završnu priredbu

  28. #28

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Lux
    Postovi
    905

    Početno

    Mi smo završne sate vrtića i sporta imali u petak i subotu. Bilo je posve drukčije jer su ove godine umjesto predstave ili pjesmica imali ogledni sat tjelesnog, gdje su na kraju sudjelovali i roditelji, a onda smo se častili voćnom salatom Svi smo se dobro zabavili, srećom je bilo bez kiše pa smo imali sat vani u vrtićkom dvorištu.
    U subotu je sport završio kao i prošle godine Zagijadom i naravno podjelom medalja. Ove je godine medalja bila za mamu

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    437

    Početno

    ja sam danas saznala da imamo završni rod.sastanak. ali da ponesemo i slatkiše i sokiće....

    pa dobro da sam ovdje škicnula, da znam kaj mogu očekivati, nije mi ni na kraj pameti palo, a rado bi malo snimuckala...

  30. #30
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Mi smo imali u petak završnu......a što reći nego da je bilo predivno. Bože, suze su mi samo krenule kada sam vidjela svoju Taru i svu njenu djecu iz grupe...kako su već veliki neki od njih kreću ove godine u školu, baš me nekako onako steglo oko srca, nemrem si pomoći. Tara je između ostalog s najboljim prijateljem imala jednu recitaciju, koja je meni osobno prekrasna a ide otprilike ovako
    dragi mama, dragi tata, kada budete danas zatvarali vrtićka vrata,
    zatvorite ih tiho, tiho, tiše, jel iza tih vrata moje djetinjstvo diše,
    zatvorite ih tiho, tiho, tiše, mahnut ću rukom i nikada više .

  31. #31
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    u nas je zavrsna bila bezveze, barem meni. malisi su bili predivni kada su plesala ali mi je bezveze da su velisi "pjevali" pjesmice od djecijih zborova, vise se to cula sa cd playera nego oni na mikrofonu. bilo bi bolje da su ih naucili koju recitaciju ili kratki igrokaz sa nekom zgodnom poukom...
    zavidim vam na ljepim predstavama....

  32. #32
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    A mi svake godine imamo tri predstave (ovo u stilu "moj tata je veći od tvoga tate"). Doduše, ne u jaslicama nego u vrtićkoj grupi, tako da sam ja ove godine pauzirala. Budu stvarno dobre - igrokaz za veće (mali nekad statiraju), ples za male, pokoja recitacija ili pjesmica za sve...Ja redovito plačem od ganuća. A djeca guštaju samo tako.

  33. #33
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Mi svake godine imamo predstavu. Vrtić je velik, pa priredba bude u sportskoj dvorani, svaka skupina ima svoje kostime, ali cijeli vrtić zajedno ima jednu temu, Npr. prošle godine su bili 'cvjetna livada', bilo je buba mara, mravića, cvjetića, gljivica, a skupina moje djevojčice su bile vile i vilenjaci. koreografiju prati glazba, a na kraju predškolci pjevaju oproštajnu pjesmu. Ove godine je moja djevojčica predškolka, a priredba je 15.6.
    Kamera i aparat su već spremni.

  34. #34
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    Citiraj Arwen prvotno napisa
    nema toga kod nas
    iako moran pohvaliti našu tetu(naše grupe)za božić je bila predstava mislim po prvi put u povjesti vrtića
    inače završna predstava bude samo za one koji odlaze iz vrtića tj idu u školu i mogu doći samo mame eventualno tate ali sestra,brat ili nedajbože
    nona,barba nikako kažu bilo bi previše gužve
    a gospoda iz općine su obavezni
    da se ispravim i opet pohvalim našu uči koja je predivna
    popodne smo imali kao druženje i djeca su plesala a uči nas je počastila
    sokom,kavom i kolačima :D
    i još malo hvale pogledajte tu to je isto zasluga naše uči
    a učestvovali su svi srednjiši uključujući naravno i moje dijete

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno Re: ima li još vrtića koji nemaju završne priredbe?

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    da ne otvaram novu temu:
    da li je naš vrtić jedini koji nema završnu priredbu
    nije ...
    ja svaki put kada vidim da netko podigne ovu temu ...

  36. #36
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj nana prvotno napisa
    dragi mama, dragi tata, kada budete danas zatvarali vrti?ka vrata,
    zatvorite ih tiho, tiho, tiše, jel iza tih vrata moje djetinjstvo diše,
    zatvorite ih tiho, tiho, tiše, mahnut ?u rukom i nikada više .

  37. #37
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj nana prvotno napisa
    dragi mama, dragi tata, kada budete danas zatvarali vrti?ka vrata,
    zatvorite ih tiho, tiho, tiše, jel iza tih vrata moje djetinjstvo diše,
    zatvorite ih tiho, tiho, tiše, mahnut ?u rukom i nikada više .
    Uh, i ja isto. Moje dijete kre?e na jesen u školu, to je sad ve? velika djevoj?ica, prili?no samostalna, baš bi mi sad opet trebala jedna bebica, pa da krene sve iz po?etka.

  38. #38
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    Mi smo ove godine imali predivnu završnu,u Maksimiru na livadi(dogovorili se na roditeljskom).Djeca su pjevala i plesala,tete su organizirale igre sa balonima,skakanje u vreći,potezanje užeta.U igrama su sudjelovali i mame i tate.Ponjeli smo deke,lopte,badminton,sokove,grickalice..Imali smo i jednu mamu-sponzora koja ima svoju pekaru koja nas je sve počastila kolačima,pizzom,pecivom..Tete su iznenadile klince sladoledom o svom trošku!
    Što reći - bkrasno smo se družili i velika najboljim tetama na svijetu - Ines i Moreni!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •