Pokazuje rezultate 1 do 29 od 29

Tema: Treba mi dobar (djecji) oftalmolog

  1. #1
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno Treba mi dobar (djecji) oftalmolog

    Kao sto topic rece, treba mi dobar djecji oftalmolog, i k tome da je privatnik ak je ikako moguce - jer mi se zaista ne hoda okolo po bolnicama

    Hvala puno

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    mislis, oftalmolog

    ne znam za privatnika, znam da je na sd dobra ambulanta, ali da, ima sve mane neprivatnika, ceka se mjesecima za termin, pa satima za pregled

  3. #3
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Evo stavila sam l - vidi se koliko znam o tom zvanju

    Tako da vidite - pomoc mi je definitivno potrebna

  4. #4
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    nazalost, ne znam nijednog privatnika- mi smo isli na pregled u vinogradsku bolnicu.

  5. #5
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Ima li Sabol vanjskoga?
    Meni njegova Poliklinika stvarno ulijeva povjerenja, pa se za sve obraćam njima. Ako oni nemaju, tražim da mi preporuče nekoga i do sada sam uvijek bila prezadovoljna.

  6. #6
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    cure na gp na mib jako hvale dr henč na kresimirovom trgu nema sabol vanjskog al upucuje na nekog privatnika neku frendicu... ak ti se neda na mib skociti na gp, javi mi se na privat mess. pa cu ti dat link il broj...

  7. #7

  8. #8
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Hvala lunahor

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    52

    Početno

    Znam da ima na Ksaveru jedna izuzetno dobra dr. Nadežda Bilić privatnica i u Vinogradskoj super dr. Atila Banaj, ali se dugo čeka.

  10. #10
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Ima li još kakva preporuka za privatnog?

  11. #11

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Ja sam bila u 1. mjesecu s D. kod dr. Nade Deban. Nazvala sam ordinaciju dr. Sabola i nju su mi preporucili. Ona je na Tresnjevci, pon i sri mislim radi popodne. Br. telefona je 3093 340.
    Ne znam kaj bi rekla. Moja D. se strahovito plakala (doduse i pregled je neugodan). Ja slijedeci put, a to je uskoro, mislila ici na SD, cisto da usporedim, ali se niti meni ne da satima cekati na pregled :/ .

  12. #12
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    krapam se na topic jer je i nama pred par mjeseci preporuceno da odemo na pregled ali ja to malo otezem jer se marko jadan napatio pregleda svakojakih pa ono sto nije bas da se mora odmah radije odugovlacim. zanima me kako izgleda pregled? i anchie utiske kad vi obavite da znam dal da idem kod istog

  13. #13
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Hvala lola?
    Kakv ste pregled imali? Mi trebamo "biomikroskopiju" i "fundus" oka.

  14. #14
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    Citiraj Lu prvotno napisa
    zanima me kako izgleda pregled?
    mi smo bili na SD-u. trebali smo i kod privatnika kao po drugo mišljenje, ali smo s dr. Franceschi bili super zadovoljni.

    prvo je bio klasični pregled - jedno po jedno oko - slovo E okrenuto na različite strane, pa onda dijete govori na koju stranu je okrenuto, a to slovo se svaki put smanjuje.

    onda se u oči kapaju neke kapi za širenje zjenica - tri puta, svakih 15 minuta i nakon toga slijedi pregled oka. Ništa nije bolno. Dianu ništa nije peklo, premda su se neka djeca žalila da ih kapi peku.

    I to je bilo to na našem pregledu.

  15. #15
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    Citiraj Lu prvotno napisa
    zanima me kako izgleda pregled?
    mi smo bili na SD-u. trebali smo i kod privatnika kao po drugo mišljenje, ali smo s dr. Franceschi bili super zadovoljni.

    prvo je bio klasični pregled - jedno po jedno oko - slovo E okrenuto na različite strane, pa onda dijete govori na koju stranu je okrenuto, a to slovo se svaki put smanjuje.

    onda se u oči kapaju neke kapi za širenje zjenica - tri puta, svakih 15 minuta i nakon toga slijedi pregled oka. Ništa nije bolno. Dianu ništa nije peklo, premda su se neka djeca žalila da ih kapi peku.

    I to je bilo to na našem pregledu.
    tenks, nama treba taj pregled. ono obicni da se vidi jel sve ok. pedijatar nam je preporucio isto na sv duh, ali i ja preferiram privatno jer sam malo lijena za cekanje po bolnicama.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Kate,

    mi smo na Rebro isli pregledati fundus ociju s njihovih 4 i 16 mjeseci i to je bilo u redu.

    No, nedavno smo uocili da D. jedno oko 'bjezi', pa smo isli kod oftalmologa. Dobili smo kapi za oci za doma, pa sam za slijedeci put D. doma nakapala oci, tri puta svakih 20 min (za sirenje zjenica). Onda joj je dr. prvo na daljinu gledala oci (uperila snop svjetla i gledala), a onda i iz blizine. Samo sto se D. jako plakala, pa ne znam koliko je dr. uspjela vidjeti.

    Ovih dana bi zapravo trebali opet ici na kontrolu, ali i ja nekako odugovlacim. Sve samu sebe uvjeravam da joj okeco vise toliko i ne bjezi...

  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Lu prvotno napisa
    krapam se na topic jer je i nama pred par mjeseci preporuceno da odemo na pregled ali ja to malo otezem jer se marko jadan napatio pregleda svakojakih pa ono sto nije bas da se mora odmah radije odugovlacim. zanima me kako izgleda pregled? i anchie utiske kad vi obavite da znam dal da idem kod istog
    Mi smo bili nedavno kod dr Deban, već je spomenuta na ovom topicu. Pregled je prošao bez ikakvih problema, dapače, u vrlo ugodnoj atmosferi. Bez kapanja očiju. Čitao je slova i brojke s onih tabli, i još ga je gledala na nekom aparatiću (tu je već bio umoran pa je malo teže surađivao, ali sve je prošlo ok, bez traumi). I da se ponovno javimo prije polaska u školu.

  18. #18
    petraa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    259

    Početno

    Mom sinčiću jedno oko malo "bježi" , pregled za prizme smo napravili u Dječjoj bolnici u Klaićevoj ulici,naručili smo se telefonom kod oftamologa,bili su divni,u dogovoreno vrijeme smo primljeni i jako smo zadovoljni.
    Inače smo već bili kod privatnika i na Rebru ali nam je bilo najbolje u Klaićevoj

  19. #19
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa
    cure na gp na mib jako hvale dr henč na kresimirovom trgu
    staru ili mladu?

  20. #20
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj petraa prvotno napisa
    Mom sinčiću jedno oko malo "bježi" , pregled za prizme smo napravili u Dječjoj bolnici u Klaićevoj ulici,naručili smo se telefonom kod oftamologa,bili su divni,u dogovoreno vrijeme smo primljeni i jako smo zadovoljni.
    Inače smo već bili kod privatnika i na Rebru ali nam je bilo najbolje u Klaićevoj
    mi smo zbrisali iz klaićeve. dr. bubaš na rebru... zakon.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ZAPREŠIĆ
    Postovi
    55

    Početno

    Na sv.Duhu uredovno radi dr.Dorešić i osobno sa njiom imamo najbolja moguća iskustva, do te mjere da nas je pratila u Graz na operaciju zbog retinopatije i to ne po službenoj dužnosti. Ona je inače kći spomenute dr. Henč i u navedenoj ordinaciji na Krešimircu se može dogovorit pregled kod nje. Najtoplija preporuka jer zaista je vrsni stručnjak!

  22. #22
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Osim dr. Juratovca na Rebru ima li netko preporuku gdje otići? Imamo uputnicu za dječjeg oftalmologa, liste čekanja su po 300 i više dana

    Može i privat preporuke. Hvala.

  23. #23
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    a jesi li bila kod juratovca???

  24. #24
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Osim dr. Juratovca na Rebru ima li netko preporuku gdje otići? Imamo uputnicu za dječjeg oftalmologa, liste čekanja su po 300 i više dana

    Može i privat preporuke. Hvala.
    Dr. Bubaš radila je privatno u Monoklu.
    Pregled je oko 300 kn.

    Poslano sa mog G3311 koristeći Tapatalk

  25. #25
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Osim dr. Juratovca na Rebru ima li netko preporuku gdje otići? Imamo uputnicu za dječjeg oftalmologa, liste čekanja su po 300 i više dana

    Može i privat preporuke. Hvala.
    Nemoj se sama naručivati. Zamoli pedijatra da to obavi. Ide drugačije ako netko iz ordinacije pedijatra traži hitan pregled.

    Inače, potpisujem za dr. Bubaš i Monokl. Ona je nekad radila upravo u Centru za strabizam KBC Zagreb. Koliko se sjećam, pregled ne naplaćuju ako uzmete kod njih naočale, bar je tako prije bilo. Nije moj sin već dugo bio privatno, ide na Rebro 1x godišnje.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 27.10.2017. at 13:55

  26. #26
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a jesi li bila kod juratovca???
    Da, radi sebe sam bila i onda me još pozvao u bolnicu pred kraj radnog vremena na dodatne pretrage. U optici nije mogao obaviti i vidjeti sve što je želio.

  27. #27
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Mislila sam za klince kad si pitala

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Osim dr. Juratovca na Rebru ima li netko preporuku gdje otići? Imamo uputnicu za dječjeg oftalmologa, liste čekanja su po 300 i više dana

    Može i privat preporuke. Hvala.
    Nemam ti konkretnu preporuku no u Dubravi se najmanje čeka.

  29. #29
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    privatno dr Bubaš.
    Bolničko dr Mirjana Bjeloš sa Sv duha.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •