Hey, cure!
Evo i ja da se upisem na listu! Pila sam m.travu u novembru i sada ovaj mesec. Ne pijem za vreme ciklusa. Decembar i januar sam morala da stopiram zato sto sam trebala da radim IUI u januaru a decembar je doc. pratila prirodan ciklus. Ispostavilo se da folikuli pucaju pre vremena tj. dok su j.c jos uvek nezrele.
Naime, mene zanimaju simptomi ispijanja ove gorke trave. I u novembru a i ovaj mesec za vreme ovulacije mnogo je bila pojacana sluz. Ja je ne pijem mnogo oko 3dcl. dnevno ali sljaka. Svo vreme osecam nesto u predelu jajnika a sada posle ovulacije neke cudne grceve u predelu materice pa me zanima da li se to vama desava. Isto tako grudi su postale osetljive, ne bole al mi nesto cudno a ne secam se dali mi je tako bilo u novembru inace danas mi je 22 dc a dobijam inace na 30 dana. Jedan jajvod nemam tako da otprilike imam sanse svaki drugi mesec. Ovo oko grudi me bas zanima da li se i vama to desava od macine trave?

p.s. Imam foru da ne bude toliko gorka mada sam se vec navikla. Kad uzmem gutljaj savijem jezik tako da de samo po sredini jezika i progutam odmah. Izgleda da su receptori za gorko sa strane jezika tako da je mnogo lakse popiti ako savijete jezik da vam tecnost ne dodirne bocne strane jezika kod mene uspeva!