Pokazuje rezultate 1 do 46 od 46

Tema: kutija za kruh

  1. #1
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno kutija za kruh

    Ja u zadnje vrijeme stalno nešto tražim.
    Tako sam došla i do kutije za kruh.
    Kruh se kupi, onda se ne pojede, onda stoji u krpenoj vreći pa se posuši ili u plastičnoj odurnjači pa se usmrdi i na kraju u smeće. Ako je crni onda sve isto ali dan-dva duže stoji.
    E sad, dok sam bila mala sjećam se da smo imali raznih vrsta tih kutija, ali ništa - uvijek se posušio za čas. A one same po sebi zauzmu pol kuhinje.
    Nedavno sam vidjela u onom divnom Bella Forma dućanu kod đamije raznih vrsta kutija za kruh, od vrlo malih koje zbilja ne zauzimaju puno mjesta i pretpostavljam da nisu nekakve žblj kategorije. A opet, ne mogu se pouzdati u prodavačicu koja kaže da je to izvrsno i baš ono što mi treba.
    Ima li tko i kakvih iskustava sa predmetnim kutijama? (Možda one imaju i neki stručni naziv :? )

  2. #2
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    mislim da nije stvar u vrećicama ili kutiji, nego kvaliteti našeg kruha.

    ja kruh držim u plastičnoj vrećici. ono što bi eventualno ostalo - izrežem i posušim, i napravim prezle.

  3. #3
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Pa kaj da onda počnem peć kruh svako jutro oko 5 kao prava uzorna domaćica
    Šalu na stranu, nedavno smo bili kod rodbine u Nizozemskoj i oni kupuju neki kruh, crni, sa sjemenkama, koji je isti 5 dana, i od kojeg je moja mala curka dobila takvu sraćku, što sam tek skužila nakon 2. dana (da ne idem baš u detalje, ali našla sam sjemenke...). Oni sami kažu da je kod nas kruh bolji.
    Mislim, nije nam kruh prva liga, pogotovo iz kojekakvih sumnjivih pekara, al eto ima i gore... i kako ga uskladištiti, pitanje je sad.

  4. #4
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    ja ga drzim u tuperware kutiji za kruh (bez ikakve vrecice) - kutija super dihta, nista se ne posusi - ali mislim i da ovisi kakav kruh kupujes - nas je uvijek kukuruzni ili razeni, a oni se ionak ne suse bas brzo

  5. #5
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Ja kruh držim u najlonskoj vrečici, doduše sve to skupa u plastičnoj Tupperware kutiji za kruh, u kojoj samoj mi kruh gore prođe nego u samoj najlonskoj vrečici... a isto kupujemo samo kalnički, Mavrović, Klarin kukuruzni... kakti "bolje" kruhove.
    Možda je najbolje reći ovako: što god kupila za kruh, uvijek se vraćam dobroj, staroj, vrečici.
    Tupperware i ostale kerefeke dobro dođu kao šminka.

  6. #6
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    obična vrečica u drvenoj kutiji za kruh...niš extra...a trajnost kruha? pa sve se zna!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    160

    Početno

    Citiraj pujica prvotno napisa
    ja ga drzim u tuperware kutiji za kruh (bez ikakve vrecice)
    Isto tako i ja i za sad sam zadovoljna njome, ali isto tako mislim da puno ovisi i o kruhu.

  8. #8
    Mayaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    654

    Početno

    šta nitko ne zamrzava kruh? :/

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    a da probate kupovati manju količinu kruha pa da vam ne ostaje toliko :? ?

  10. #10
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Mayaa prvotno napisa
    šta nitko ne zamrzava kruh? :/
    ja ga ponekad smrznem, ali taj smrznuti samo poham. (zamjerilo mi se davnih dana jesti takav kruh...)

  11. #11
    Mayaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    654

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    ja ga ponekad smrznem, ali taj smrznuti samo poham. (zamjerilo mi se davnih dana jesti takav kruh...)
    hm. ja ga ujutro samo pustim da se odmrzne i za ručak je ko bog. a kad ga još malo provrtim u mikrovalnoj
    uglavnom, tete u pekari padaju u nesvjest kad se pojavimo jednom tjedno sa 100 kuna i sve potrošimo

  12. #12
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Oprosti na znatiželji, Mayaa, ali čemu zamrzavati kruh kada imaš trgovinu ili pekaru na svakom koraku i u bilo koje doba dana?
    Stvarno ne vidim smisao.
    Nije isti svježi kruh i onaj koji nakon mikrovalke tek izgleda kao svježi.

    a da probate kupovati manju količinu kruha pa da vam ne ostaje toliko
    Kada kupimo cijeli kruh, onda ga redovito nitko ne jede. Kada kupimo samo polovicu svi iznenada dobiju apetit. U biti, meni je OK za doručak jesti kruh od jučer ako ga ostane. Nikada ne stoji duže od toga.

  13. #13
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    mi kupujemo pola kruha tjedno.
    i to bacimo.

    držimo ga u papirnatoj vrećici u ladici.
    koji god da kupimo, koliko god da ga platimo i kako god da ga skladištimo - ne valja...
    uvijek ima miris po vlazi i germi

  14. #14
    Mayaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    654

    Početno

    Oprosti na znatiželji, Mayaa, ali čemu zamrzavati kruh kada imaš trgovinu ili pekaru na svakom koraku i u bilo koje doba dana?
    evo zato
    Kada kupimo cijeli kruh, onda ga redovito nitko ne jede. Kada kupimo samo polovicu svi iznenada dobiju apetit.

  15. #15
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Mayaa prvotno napisa
    Kada kupimo cijeli kruh, onda ga redovito nitko ne jede. Kada kupimo samo polovicu svi iznenada dobiju apetit.
    Gle, mi slučajno imamo dućan na tri minute od doma. Tebi je možda i 10. Ali ti nemaš slučajno zamrznutu polovicu kruha, već vojničke količine, kako si i sama navela.
    No, svatko svoje zna, zar ne?

  16. #16
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Da, i kod nas je potražnja za kruhom uvijek obrnuto proporcionalna ponudi. Zato i ne znam što i kako...
    Vidim da većina ipak koristi toliko mi omražene vrećice, a baš bih to htjela izbjeći.
    Ujutro (kad je ponuda od jučer 0 a potražnja 4 gladna usta) obično ispečem neke kukuruzne klipiće od Podravke, smrznute, polugotove, za 5 min su gotovi i to nam je super. Ali to je samo za nuždu, i to se uvijek smaže.
    Problem je ovaj što se kupuje.

  17. #17
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja vec mjesecima pravim bar 5 puta tjedno svoj kruh i drzim ga prvog dana u krpi, sljedeceg u vrecici. skuzila sam da mi najruznije stari kruh koji pravim s mlijekom, onda onaj s jogurtom, a najbolje se drzi kruh samo s vodom.

  18. #18
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ja ponekad za rezervu imam one "pločice" od žitarica... nema kruha, ali se na njih svašta može namazati, a mogu se jesti i uz sve za što treba kruh.

    isto tako - postoji i tost kruh koji se nešto duže može držati u frižideru.

  19. #19
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    ja vec mjesecima pravim bar 5 puta tjedno svoj kruh i drzim ga prvog dana u krpi, sljedeceg u vrecici. skuzila sam da mi najruznije stari kruh koji pravim s mlijekom, onda onaj s jogurtom, a najbolje se drzi kruh samo s vodom.
    Pa kad to stigneš - mislim bar 5 puta tjedno - jel imaš onu mašinu za kruh ili :shock: ?

  20. #20
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj paci prvotno napisa
    Citiraj ivarica prvotno napisa
    ja vec mjesecima pravim bar 5 puta tjedno svoj kruh i drzim ga prvog dana u krpi, sljedeceg u vrecici. skuzila sam da mi najruznije stari kruh koji pravim s mlijekom, onda onaj s jogurtom, a najbolje se drzi kruh samo s vodom.
    Pa kad to stigneš - mislim bar 5 puta tjedno - jel imaš onu mašinu za kruh ili :shock: ?
    u pekacu kruha ofkors
    trenutno sam u fazi da mi ga je lijeno izvaditi iz kalupa
    kako te stvari razmaze

  21. #21

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    316

    Početno

    i mi cesto sami radimo kruh. to je zbilja brzo gotovo
    a kad kupujemo, onda iskljucivo pan-pek razeni ispod peke i traje barem tri dana.

  22. #22
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Uf, ivarica, ja se već prepala.
    (Doduše, imam ja sestru koja je počela mijesiti i peć kruh jer joj je to - jeftinije )
    Mi u zadnje vrijeme kupujemo Mavrovićev, sve moguće. Al fućkaj ga ak se ne pojede...

  23. #23
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Kada kupimo cijeli kruh, onda ga redovito nitko ne jede. Kada kupimo samo polovicu svi iznenada dobiju apetit.
    dobri stari Murphy 8)
    trenutno imam doma 2 dana stari kruh, cijeli cjelcati

    kad ujutro nema kruha, onda jedu nesto bez njega (pahuljice, mlijeko i kekse, jogurt, voce, povrce...)

    cuvam ga u TPw posudi za kruh, cesto ostane u vrecici pa unutra, ali zaista nije potrebno, cisto je ok i kad je bez vrecice

    par puta sam zamijesila tijesto za kruh i ispekla kiflice i pogacice, planulo je u sekundi

  24. #24

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    1,241

    Početno

    i ja doručak prilagodim trenutnoj situaciji s kruhom: ako ga nema ili je star - kuham palentu ili ispečem po jednu debelu palačinku svakom. ili ispoham taj ne-svježi kruh.
    no, uglavnom ga imam jer isto pečem kruh u pekaču gotovo svaki dan (namjestim odgodu navečer da mi je kruh gotov u isto vrijeme kad mi zvoni budilica ujutro - dok se klinci dignu i stignu do stola kruh je taman prohlađen za rezanje).
    što se tiče čuvanja kruha - u kutiji tupperware mi je pljesnivio. stavim ga u vrećicu i onda u kuhinjski ormarić.

  25. #25
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Kad već spominjete pekače za kruh, koji bi preporučile?
    Napominjem da se do sad nisam isprobala još ni jedan.

  26. #26
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    sve ti je to isto...
    kupi onj koji ti cijenom odgovara.

    Imaš na Receptima cijeli topic o kruhu i pekačima, pa pronjuškaj.

  27. #27
    blis avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    705

    Početno

    Citiraj Mayaa prvotno napisa
    šta nitko ne zamrzava kruh? :/
    Redovito i jedino tako.
    Jedemo jako malo kruha i koliko god da ga kupim i kako god da ga čuvam uvijek ostane i baci se. Na početku sam ga sušila i radila mrvice za pohanje, da ne propadne, a onda sam imala tonu mrvica doma.
    Od kada imam mikrovalnu kupim cijeli kruh, narežem na fete, zaledim i izvadim i odledim u mikrovalnoj onoliko koliko mislimo pojesti za obrok. Funkcionira super.

  28. #28
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Držim ga u vrećici u kojoj je donesen iz pekare MM jede dosta kruha, pa obično potrošimo bar pola prije nego se "sparuši" Inače kupujemo nekakav od crnog pšeničnog sa kukuruznim brašnom (lokalna pekara iz ulice) i dosta dobro se održi bar tri dana.
    šta nitko ne zamrzava kruh?
    Smrznem narezan na kriške kad kupimo novi (nakon tri dana)
    ja ga drzim u tuperware kutiji za kruh
    ja u toj kutiji držim - šećer! Prevelika je za naše potrebe, a kod mame (koja ima istu takvu) se kruh redovno ubuđa :? vjerovatno je do kruha

  29. #29
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa

    Imaš na Receptima cijeli topic o kruhu i pekačima, pa pronjuškaj.
    Baš sam ljenčina, tam nisam ni gledala
    Thnx

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    266

    Početno

    Da se vratim na kutije za kruh...mi prezadovoljni Tupperwareom!

  31. #31
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Da se vratimo na omraženi Tupperware... mi skroz nezadovoljni!

  32. #32
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Svaki kruh nakon 3 dana je bogat plijesnima. To što se na njemu ne vidi "krzno" je logično, jer ta očigledna faza su samo plodišta i kad ih vidiš onda znaš da ti je kruh već neko vrijeme plesnjiv.
    Jesti stari kruh nije vrlina.

  33. #33
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Naš stari kruh ode kokošama...

  34. #34
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    U našoj kući sam ja ta kokoš!
    (dobro, ne za kruh, ali za sve druge ostatke)

  35. #35
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Svaki kruh nakon 3 dana je bogat plijesnima. To što se na njemu ne vidi "krzno" je logično, jer ta očigledna faza su samo plodišta i kad ih vidiš onda znaš da ti je kruh već neko vrijeme plesnjiv.
    Jesti stari kruh nije vrlina.
    slažem se, nažalost danas je kruh katastofalan. Drugi dan više ništa ne vrijedi. Osobito onaj bijeli koji kad jedem, kao da jedem mekanu bezukusnu neidentificiranu masu. Prije smo ga stalno kupovali, ali nedavno sam napravila rez. Kupujem samo kukuruzni i od integralnog i sl. Osim što su očigledno zdraviji, jedemo ga manje što je isto veliki plus. Jedna šnita takvog kruha je i hranjivija i zasitnija.
    A što se tiče kutije za kruh, ja sam kao moja mama- oduvijek držim kruh u kutiji. Kupila sam lijepu plastičnu u Home Sweet Home. Naravno, redovito je se mora čistiti da ne dođu mali zeleni...

  36. #36
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Koristi li netko kutiju od Tupperware-a breadsmart? Kako ste zadovoljni? Sad je na akciji...pa razmišljam...

  37. #37
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    imam ja, ali ima već 8 godina sigurno. Onak, sad da nešto drži više nego neke druge možda malo. Ova moja je dosta nezgodna za sastavljanje. Nije mi više ni lijepa...Definitivno ne vrijedi pune cijene, akcijska možda...
    Nego, nije za kruh nego tupperware centrifuga za salatu, ima tko?

  38. #38
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Koristi li netko kutiju od Tupperware-a breadsmart? Kako ste zadovoljni? Sad je na akciji...pa razmišljam...
    Meni je super. Ne znam usporediti s nekim drugim proizvođačem jer nikada nisam imala druge. Ja sam ju isto uzela na nekoj akciji. U stanu s centralnim grijanjem meni vrijedi svake lipe. Prije nego smo ju imali kruh bi do drugog dana bio suh, sad bez problema izdrži po par dana.

  39. #39
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Imaju moji u familiji, rijetko se koristi ali znam da je super baš lijepo ocjedi salatu. Kutija za kruh koja je sad na akciji ima neki poseban poklopac koji čuva svježinu...

  40. #40
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Ova bijela kutija za kruh mi djeluje puno praktičnije nego moja, ovakva https://www.njuskalo.hr/posudje-osta...oglas-21809626.

  41. #41
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Nego, nije za kruh nego tupperware centrifuga za salatu, ima tko?
    Nemam tupperware nego bezimenu iz plodina/spara/konzuma (ne sjecam se vise) kupljenu pred 3 godine za 30ak k7na. Savrseno radi. Ne znam kako sam prije bez nje bila

  42. #42
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam tupperware nego bezimenu iz plodina/spara/konzuma (ne sjecam se vise) kupljenu pred 3 godine za 30ak k7na. Savrseno radi. Ne znam kako sam prije bez nje bila
    Ja imam isto srećom neku no name centrifugu.
    Ja ne kužim poantu, meni samo smeta. Probala par puta i ne vidi svrhu.

  43. #43
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Operem vagon salata, osusim, spremim u posudu u hladnjak i kroz thedan samo vadim ociscenu za rucak. Ne gubim vrijeme na pranje pred rucak, a i dijete si samo lako uzme

  44. #44
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    Operem vagon salata, osusim, spremim u posudu u hladnjak i kroz thedan samo vadim ociscenu za rucak. Ne gubim vrijeme na pranje pred rucak, a i dijete si samo lako uzme
    Da to ima smisla.
    Ja uvijek radim frišku.

  45. #45
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam tupperware nego bezimenu iz plodina/spara/konzuma (ne sjecam se vise) kupljenu pred 3 godine za 30ak k7na. Savrseno radi. Ne znam kako sam prije bez nje bila
    Ja sam bezimenu strgala. Ova od tupera je malo veća, centrifuga se izvadi i promjeni poklopac pa se nadam da bolje očuva salatu.
    Ja imam salatu u vrtu pa naberem operem za ručak i još jednu turu za večeru. Moji kad god ima i u sendvič stave salate.

  46. #46
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Salata je puno ukusnija kada je suha jer ako nije svaki dresing sklizne s nje. Mislim moze se list po list susiti po kuhinjskim krpama, ali centrifuga je puno prakticnije rijesenje


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •