Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 55 od 55

Tema: koja kisobran kolica?

  1. #51
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    jel može beba od 3 mjeseca bit u kišobran kolicima?ova koja ja imam mogu bit u skroz ležećem položaju!
    moja beba je po danu dosta u kolicima peg perego i ona su mi teška za nosit kad idem van i njega i njih 3 kat bez lifta pa bi ih stavila da stoje u auto a kk bi držala u kući.

  2. #52
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Cure, tražim savjet. Rodit ću početkom prosinca i prijateljica će nam posuditi maxi cosi 3u1, ali to bi koristila sam prvih šest mjeseci. kasnije bi nešto kupila da ne "trošimo" njezina kolica.

    dakle, još uvijek se dvoumim da li uzeti odmah neka kišobran kolica ili da uzmem nešto konkretnije, tipa maxi cosi mura ili quinny buzz?
    Kakva su vam iskustva s tim većim, glomaznijim kolicima, da li ste ih dugo koristile ili ste ipak brzo prešli na kišobran.

    AKo bi uzimala kišobran, onda bi definitivno voljela da sjedalo ide u oba smjera, da idu u ležeći, da se mogu nogice uspraviti i da imaju prečku. Za sada nisam našla niti jedna koja zadovoljavaju ta četiri kriterija. Pliz pomoć!!

    U užem krugu su:
    Quinny zapp xtra - idu u oba smjera, u ležeći, imaju prečku, ali se nogice ne mogu uspraviti
    Cosatto To and Fro - nemaju prečku!

    Pliz ako imate nešto za preporučiti ili iskustva sa jednim od navedenih kolica, pucajte!! Hvala!!!
    Posljednje uređivanje od kudri : 26.08.2015. at 12:54

  3. #53
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ja ću od starta u kišobran kolica,ona malo veća Mclaren za 0+...rodit ću krajem prosinca ali sam na moru a prva 2mj ću ionako stalno slingat,vjerojatno će mi kolica biti samo za po kući...

    imam manji gepek, em živim u gradu prepunom stepenica i uskih trotoara (totalno kolica un-friendly),ježim se ičeg gabaritnijeg jer si u šetnji primoran podizati ih...
    da imam situaciju da već iz kuće nemam X stepenica za izaći i da imam gdje šetat s kolicima bez da sjedam u auto vjerojatno bi imala neka glomaznija...ovako - živila mala i lagana kišobran kolica!

  4. #54
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    ja ću od starta u kišobran kolica,ona malo veća Mclaren za 0+...rodit ću krajem prosinca ali sam na moru a prva 2mj ću ionako stalno slingat,vjerojatno će mi kolica biti samo za po kući...

    imam manji gepek, em živim u gradu prepunom stepenica i uskih trotoara (totalno kolica un-friendly),ježim se ičeg gabaritnijeg jer si u šetnji primoran podizati ih...
    da imam situaciju da već iz kuće nemam X stepenica za izaći i da imam gdje šetat s kolicima bez da sjedam u auto vjerojatno bi imala neka glomaznija...ovako - živila mala i lagana kišobran kolica!
    Ovo mogu potpisati...

    Nemam savjet za kolica, ali ovako je bilo s mojim mlađim sinom. Starijem smo kupili teška višenamjenska kolica koja su u kratko vrijeme "otišla dalje" jer ja nisam mogla nositi i kolica i bebu s drugog kata i to mi je bila tlaka. Kupili smo brzo kišobran kolica (neka talijanska, ne mogu se sjetiti firme - imala su 7 položaja, mogla su se skroz izravnati i postaviti u sjedeći položaj) i ta kolica su nam služila za starijeg sina, a i za mlađega kad se rodio (ljetna beba). Imala sam još jedna skroz lagana kišobran kolica, koja smo kupili starijem kad se mlađi rodio, ali rijetko smo ih koristili. Kad se rodio mlađi, njega sam nosila, a starijega vozila. Neko vrijeme nisam mogla s njima dvojicom sama u šetnju, ali kad je mlađi prohodao, nije više bilo ŠANSE da ga vozim u kolicima, pa se u kolicima vozio stariji (lijen za hodanje i dan danas), dok je mali trčkarao oko nas.

  5. #55
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    ja volim puno šetati, s prvom djetetom sam znala prohodati od novog zagreba do maksimira. dakle, kolica su nam bila 100% u pogonu! toliko ih istrošili da smo morali na kraju baciti! e sad, s prvim djetetom smo imali 3u1, a kišobran kupili kad je imala nešto više od godinu dana. jedan od razloga je bio i mali gepek.
    sad bi ovo drugo dijete prebacila s otprilike 6 mjeseci u kišobran, zato se i dvoumim da li da uzmemo neka glomaznija, s većim kotačima ili kišobran. e da, sad imamo auto s velikim gepekom, a i nošenje po zgradi nije problem jer imamo lift.

    starija curka iam 6 godina, tako da je i ona samohodna.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •