Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 55

Tema: koja kisobran kolica?

  1. #1
    G. avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    54

    Početno koja kisobran kolica?

    Htjela bih kupiti neka lagana/jednostavna kisobran kolica. Moja malena se dosad samo nosila. Ne bih kupobala nesto skupo, jer nisam bas sigurna koliko ce se koristiti.
    Neki BEST BUY prijedlog?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb,Hrvatska
    Postovi
    191

    Početno Re: koja kisobran kolica?

    Vidjela sam u getrou solidna kišobran za 300tinjak kn, imaš i u konzumu. Ako ćeš ih malo koristiti za boljim nema potrebe, s vremenom se unište kao i ona za 3000.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Na forumu su se jako hvalila Bebe Confort Allegro+ 599 kn TL ( oprema je uključena kišna navlaka... )

  4. #4
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Nemoj kupiti ona u TL njihova marka jer su nama kotači vječito stajali - kako da to objasnim -popreko, tako se zaštekaju i ne možeš voziti.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    malo iza Zaprešića
    Postovi
    200

    Početno

    Isto pitanje. Bili smo u TL s namjerom da kupimo Bubu kolica koja svi jako hvale kako su super lagana i praktična, ali nam fali 2-3 cm da stanu u gepek našeg Saxa. Sad sam u nedoumici da li da ih ipak kupim, ili da kupim neka druga. Ova Bebe Confort ne dolaze u obzir, jer imam Chicco 3u1, pa je to ista stvar, a i preskupa su mi. Bitno mi je da se naslon kolica ipak može malo podesiti, da nije samo jedan položaj i da ima kupolu ili krović. Eventualno da se ručke daju malo svinuti da stanu u gepek. E, sad bih ja puno za malo para, jel? Prijedlozi?

  6. #6
    nely avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    Hermina..mi imamo isto Chicco ct.0.1. pa sam kao dodatna "šoping kolica" tražila neka mala,jeftina a opet slatka kolica koja će mi stajati u autu.Kupili u Turbo Limachu kolica babydeal (tako nešto ) sa kojima smo super zadovoljni (za sad).Skroz su jednostavna,bez položaja i tende a ručke im se još dodatno preklapaju kad se sklope,tako da bi lakše stale u auto.Mala su i lagana i koštala oko 200 kn.Naša su crvena a imaš i svjetlo plava.

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    18

    Početno

    i meni dobro dođe savijet
    baš trebam neka kišobranka
    al da imaju tri položaja i da nisu preskupa
    molim savijet

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    189

    Početno

    Kupila danas u Brežicama.

    b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170238

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    189

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    18

    Početno

    kolka im je cijena bez carine
    odnosno povrat poreza
    i kak se dobiva po toj klubskoj cijeni?

  11. #11
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    evo sve o kisobran kolicima, ja cu citirati svoju dragu virtualnu prijateljicu s www.trudnoca.net
    [quote][quote=Aleksandra]Ako ste u prvobitnom zanosu odabrali ogromna, udobna, prekrasna...kolica za vašu bebu ubrzo æe vam biti jasno da su: nepraktièna, teška, prevelika za vaš auto... pa æete krenuti u potragu za manjima i lakšima tzv kišobran kolicima.

    Kišobran kolica postoje u osnovne 3 "klase"

    1. "Robusna" kišobran kolica koja najèešæe dolaze u setovima 3u1 ali se mogu i posebno kupiti, odlièno su i trajno rješenje i služit

  12. #12
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    ups, opet sam postala slike a to se ne smije
    ispricavam se moderatoru

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    189

    Početno

    Povrat poreza je 13 eura, znači ispada da koštaju 67 eura. U klub se učlanjuješ na njihovim stranicama.

    http://portal.baby-center.si/PortalS...ex=1&tabid=732

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    18

    Početno

    netrebaju se skupljat nikakvi bodovi da bi se dobio popust?

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    189

    Početno

    Ne, ne trebaju. Samo se učlani u klub.

  16. #16
    oleandrina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    94

    Početno

    Malo je van teme - ali kad se najranije mogu početi koristiti kišobran kolica?

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    18

    Početno

    imaš kišobran kolica koja ti imaju i nosiljke i as
    tak da možeš otpoćetka

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj oleandrina prvotno napisa
    Malo je van teme - ali kad se najranije mogu početi koristiti kišobran kolica?
    Mi se već 2 mj služimo sa Bebe confort i ne mogu ih dosta nahvaliti. Mogu se spustiti u gotovo ležeći položaj, za drugo dijete bi ih koristila već od 3. mj.

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    189

    Početno

    Moj sad ima 6 i pol mjeseci i za njega su super. Naša se mogu spustiti do kraja.

  20. #20
    njamun

    Početno

    I mi isto imamo Bebe Comfort Allegro, ali smo ih kupili u Plodinama za 500kn, a ista takva su u Turbo limach 100 kn skuplja. Koristili smo ih od 5 mjeseci , mada mogu i ranije jer idu u skoro pa ležeći položaj. Nama je bilo bitno da dijete može odspavati u njima , dakle da ima više položaja a ne samo sjedeći pa smo se odlučili za ova. Kad nam je dijete malo poraslo, počeo je spuštati noge na pod, i sa cipelama kočiti. Ili kad bi stajali na mjestu, on bi se sam odguravao i vozio .
    Ta ga faza nije prolazila pa smo ga opet prebacili u ˝velika˝ kolica. Da opet kupujemo kišobran kolica kupili bi neka kojima je sjedište malo više udaljeno od poda. Inače smo zadovoljni s ovim, samo malo pritegnite šarafe i to je to...

  21. #21
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Ja sam imala ta Allegro kad je Hana bila mala, 3-4 mjeseca, i nikako mi se nisu sviđala...nemaju amortizere kao prvo, pa se po ugodnosti ne mogu mjeriti sa "velikim" kolicima. Uska su i niska su, a i nisu bogzna kako upravljiva. Imam Inglesina Espresso kolica koja za parsto kuna više i daju više...a opet mala i kompaktna i lijepa.

  22. #22

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Naša kišobran kolica su iz Adaxa "Baby 1st". Nepoznata, barem meni, marka, ali jaaaaako mala, više položaja, ima krović, ima shopping košaru i u upotrebi su već skoro tri godine. Nepoderiva su. Kažem iz iskustva jer ih mi koristimo isključivo za shopping kad kolica nakrcam do boli.

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    A da imaju i navlaku za hladnije dane

  24. #24

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    309

    Početno

    mi smo danas protutnjali kroz sve ducane u potrazi za nekim kisobrankama za more jer nam je buzz preglomazan za putovanje, i na kraju uzeli allegro plus.. 599kn tl. Sva ostala su uglavnom losija,pogotovo sam materijal sjedalice..mi zadovoljni

  25. #25
    mamaanita avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagorje
    Postovi
    150

    Početno

    kakva su vam iskustva s Maxi cosi citi cx? I u kombinaciji s onom košarom dreami?

  26. #26
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Mamanita baš sam eto pitala frendicu koja ima ta kolica pa kaže da je u principu zadovoljna, ima jako udobno i mekano sjedalo za dijete, ali su joj kotači problem čim dođe na malo neravan teren. Kaže da su to kolica zaista kao što im i samo ime kaže za gradsku vožnju.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    Nama su Allegro super.

  28. #28
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ja sam na ljeto kupila bubu u tl za 130kn (mislim da su sad 49 ili 59 na snizenju) da ne vucaram ova velika npr. na plazu

    lagana su da ih se moze nositi u jednoj ruci, nije ih uopce problem voziti, ne zapinju po škrapama (dok mi pp venezia zapne na svaki mali kamencic)

    svasta su prosla ovih par mjeseci i citava su jos uvijek

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    233

    Početno

    koja bi kišobran kolica bila ok za tromjesečnu bebu? Imam maxi cosi autosjedalicu, pa bi bilo dobro kad bih ju mogla namontirati na ta kolica. znam da paše quinny zapp, ali ta mi se kolica ne sviđaju baš za kasnije, jer imaju samo jedan položaj. Trebaju mi neka lagana kišobran kolica s kojima ću moći i u tramvaj i preko par stepenica, jer sam već u par navrata požalila ovaj quinny buzz kad sama idem u grad.

  30. #30
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    kišobran kolica su za djecu koja samostalno sjede. dakle, nema kišobran kolica za tromjesečne bebe.
    i mislim da su zappice jedina kišobran kolica na koja možeš nešto namontirati

  31. #31
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Mislim da možeš tu sjedalicu montirati i na Maxi taxy city kolica, ali kao što Lutonjica reče to je samo u slučaju da se montira autosjedalica jer takva kolica nisu za bebe koje još samostalno ne sjede.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    233

    Početno

    I mislila sam na montiranje autosjedalice (ili eventualno ako ima kojih sa potpuno ravnim položajem). Jučer sam bila u gradu pa sam se napatila s Buzzom, pa sam vidjela drugu bebu u AS na kišobran kolicima i pomislila da bi to moglo biti rješenje. Sad sam vidjela na webu da postoje i maxi cosi citi kolica na koje se može montirati i AS, ali i košara (imam i nju). A možda i pričekam još par mjeseci da beba naraste, opet nije tako hitno. (ah, ja bih stalno nešto kupovala!)

  33. #33
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Meni su ova baš slatka:
    http://www.bebeconfort.com/UK/prom_canne_vit.htm

    I imaju samo 4 kg.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    233

    Početno

    Danas sam otišla pogledati maxi taxi i zapp.

    Maxi taxi je nešto malo skuplji od zappa, ali ide u više položaja. Ne ide u sasvim ravan položaj, nego u blago nagnuti ležeći, tako da još to nije za nas, ali kasnije je super jer dijete može u njima odspavati. Ali opet bi ga mogli već sad koristiti, jer na njega ide košara i AS. Izgleda udobniji, svestraniji i upotrebljiviji od zappa.

    Na zapp se može staviti AS, ali kao kolica imaju samo jedan sjedeći položaj, dijete ne može čak ni noge ispružiti. Da se bar mogu sklapati jednom rukom to bi bio plus, ali čini mi se da ne mogu, makar su mala kad se sklope. Meni se čine preskupa za ono što nude.

    I meni se sviđa ovaj bebeconfort, jer koliko vidim lakša su i sklapaju se jednom rukom. Tako da možda pričekam do proljeća, pa ćemo se onda vozikati gradom.

    Ali da sam znala što sada znam, umjesto buzza bih uzela maxi taxi.

  35. #35
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    ja sam na ljeto kupila bubu u tl za 130kn (mislim da su sad 49 ili 59 na snizenju) da ne vucaram ova velika npr. na plazu
    molim te u kojem tl si to našla? ja sam danas bila u Imp.Galeriji i sva su 130 kn. ili više

  36. #36

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    76

    Početno

    Jel' još netko u međuvremenu kupio kišobran kolica marke Bubu (TL) sa kupolom za cca.250kn?
    Iskustva?
    Možda mi netko predloži neka druga te vrste?

  37. #37
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    Citiraj paci prvotno napisa
    Citiraj Dia prvotno napisa
    ja sam na ljeto kupila bubu u tl za 130kn (mislim da su sad 49 ili 59 na snizenju) da ne vucaram ova velika npr. na plazu
    molim te u kojem tl si to našla? ja sam danas bila u Imp.Galeriji i sva su 130 kn. ili više
    a joj, ja tek sad ovo vidim, sori sori...
    onda kad sam pisala bila je akcija po TL, negdje sam vidjela ili katalog ili TV, ne sjecam se

    nasa jos dobro sluze, samo sto su dosta uska, pa preko zime u jaknici ga nisam bas trpala unutra, sad ce ponovno doci na red

  38. #38
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj Paalmi prvotno napisa
    Jel' još netko u međuvremenu kupio kišobran kolica marke Bubu (TL) sa kupolom za cca.250kn?
    Iskustva?
    Možda mi netko predloži neka druga te vrste?
    chicco ct 0.6, mislim da se tako zovu. jesu malo skuplja, ali i kvalitetnija.

    jos su mi super jane energy, ali ta su dosta skuplja. imaju 4 polozaja to je velika prednost, ako dijete jos uvijek zna zaspati u kolicima

    ja imam maclaren, najjednostavniji model, koji se nimalo ne spusta, ali dosta skup. tako da to ne bih preporucila

  39. #39
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj Paalmi prvotno napisa
    Jel' još netko u međuvremenu kupio kišobran kolica marke Bubu (TL) sa kupolom za cca.250kn?
    Iskustva?
    mi smo ih imali (ustvari još uvik imamo, valjda, u podrumu).
    bila nam jedna od 7 koliko sam ih kupila u prve dvi godine Šeficinog života. za brzinsko stavljanje diteta su ok. mislim na ono ako ti je muka vukljat okolo veća kolica.
    mana: imaju samo dva položaja pa kad dite zaspe malo blesavo izgleda. ja sam imala osjećaj kako će se cila polomit spavajući u tim kolicima.
    ne možeš s njima u spizu jer kad nakačiš kese kupljenih stvari kolica se privale nazad.
    prednost: lagana skroz.

  40. #40

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    76

    Početno

    Hvala cure na odgovorima!
    Nama su to druga kolica i trebaju mi baš za kratke relacije, da mi stanu u mali prtljažnik,
    da Anton može sjesti u njih ako se malo umori od hodanja i eventualno ako zaspi da ih malo spustim.
    Zanimale me samo njihova izdržljivost.
    Meda Kol'ko dodju chicco ct 0.6? Gdje ih mogu vidjeti, isto u TL?

  41. #41
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ne možeš s njima u spizu jer kad nakačiš kese kupljenih stvari kolica se privale nazad.
    istina, meni se M. skoro prevalio jednom :/

  42. #42
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj Paalmi prvotno napisa
    .
    Meda Kol'ko dodju chicco ct 0.6? Gdje ih mogu vidjeti, isto u TL?
    oko 600 kuna

    mislim da u tl nema, nego mozda tintilinic, a chicco sigurno

    vidjela sam na superbaby forumu da dvije cure prodaju nova pa pogledaj

  43. #43
    memole avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    113

    Početno

    Evo ja se troumim između ovih:
    www.inglesina.com/en/collection/strollers/trip
    http://www.chicco.hr/ProductDetails/...ite-Way.wshtml
    http://www.brevi.eu/prodotti-prima-i...o/b-sweet.html
    samo chiccova sam vidjela uzivo, ova druga nisam pa ako neko ima samo da napise kako je zadovoljan s njima.

  44. #44
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Mi smo imali ova Bebe Confort Alleg., ok su, ali meni su užasno preniska, kao da dijete voziš po podu. Ako smo prolazili kraj ljudi s psima u šetnji svaki pas mu se unio u lice u sekundi.
    A i moje dijete je dosta visoko, pa su mu se odmah noge vukle po podu i isto tako je znao kočiti nogama.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    da se nadovežem na Anemonu, mi isto imamo ta Bebe Confort Allegro, inače su jako udobna za vožnju, "mekana", lijepo se okreću, ja sam npr. mogla bez problema jednom rukom voziti, a drugom držati drugo dijete za ruku. U biti su odlična, i moja jedina zamjerka je isto to što su preniska - dakle dijete se vozi jako nisko.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    7

    Početno

    Mi imamo ova od Brevija B Super i super su nam
    Platili smo ih 700 kn ali se isplate, čvrsta sa zaštitom za noge, navlakom za kišu... Imali su i jeftiniju varijantu od Brevija od 360 kn isto uživo izgledaju OK

  47. #47
    cinderella avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    329

    Početno

    gdje kupiti ona najobičnija kišobran kolica, da su lagana, bez ikakvih položaja i dodataka za 100tinjak kn. prijateljice mi rekle da su znala bit u turbo limaču po 80 kn, ali sad su 200!
    mislim na nešto ovakvo

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    U tl obično često imaju akcije na bubu kolica, obično stave na sniženje jednu ili dvije boje i razlikuje se od dučana do dučana. Često znaju imati snižena u Importane galeriji. Eto treba naletiti.

  49. #49
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja imam jako dobro iskustvo sa TL za 150kn.
    vozila su se i po krsu i jos su u 1 komadu

    cekaju "drugu rundu" jednom

  50. #50
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    evo i nama će trebati kišobran kolica, godina je prošla, ova 3u1 su nam već preteška za vuć s obzirom da hoda..
    pa molim prijedloge iskustva, što uopće gledati kod kolica?
    znači, lagana,dobra a ne preskupa..

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •