Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 59 od 59

Tema: Taxi i autosjedalice

  1. #51
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Super. To kao da su znali da će meni trebati. :D

  2. #52
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Nemam vremena kopirati slike u link. Zabranjeno je stavljati slike ( pravila foruma). Stavi link na sliku .

  3. #53

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    454

    Početno

    Ahaaa uuu. Sorry :p jos sam na jednu temu stavila dvije slike uuuups !

  4. #54
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    još malo i počinje sezona godišnjih i putovanja pa ako nekom pomaže ja sam prošle godine trebala taxi od trajekta u Zadru i tražila sam AS i rekli su da ih naravno imaju na raspolaganju koliko god treba. Sasvim ok sjedalica (ne najčišća ali izgledala je prilično novo), propisno montirana isofixom. Rekao mi taxist - ma ovi turisti, neće čuti da im vozimo djecu bez sjedalica.

  5. #55
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj coolerica prvotno napisa Vidi poruku
    još malo i počinje sezona godišnjih i putovanja pa ako nekom pomaže ja sam prošle godine trebala taxi od trajekta u zadru i tražila sam as i rekli su da ih naravno imaju na raspolaganju koliko god treba. Sasvim ok sjedalica (ne najčišća ali izgledala je prilično novo), propisno montirana isofixom. Rekao mi taxist - ma ovi turisti, neće čuti da im vozimo djecu bez sjedalica.

  6. #56
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj coolerica prvotno napisa Vidi poruku
    još malo i počinje sezona godišnjih i putovanja pa ako nekom pomaže ja sam prošle godine trebala taxi od trajekta u Zadru i tražila sam AS i rekli su da ih naravno imaju na raspolaganju koliko god treba. Sasvim ok sjedalica (ne najčišća ali izgledala je prilično novo), propisno montirana isofixom. Rekao mi taxist - ma ovi turisti, neće čuti da im vozimo djecu bez sjedalica.
    Da, primjetila sam po Dalmaciji da baš domaći ne voze djecu u AS, npr. u našem malom mistu gdje ljetujemo, jako malo domaćih ima sjedalice.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj coolerica prvotno napisa Vidi poruku
    još malo i počinje sezona godišnjih i putovanja pa ako nekom pomaže ja sam prošle godine trebala taxi od trajekta u Zadru i tražila sam AS i rekli su da ih naravno imaju na raspolaganju koliko god treba. Sasvim ok sjedalica (ne najčišća ali izgledala je prilično novo), propisno montirana isofixom. Rekao mi taxist - ma ovi turisti, neće čuti da im vozimo djecu bez sjedalica.
    Molim te, da li se sjećaš koji je to taxi u Zd bio?

  8. #58
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    poprilično sam sigurna da je Lulić (99% sam sigurna). Išla sam googlati pa znam po web stranici.

  9. #59
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Kakvo je stanje u taxi-jima na temu autosjedalica?

    Davno sam tu pisala iskustvo baš i nije bilo netko presjajno...

    Hvala!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •