Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 97 od 97

Tema: jeste li ikada ostale bez snage...

  1. #51
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    ma nikad nismo spremni...ali sada ćeš sigurno biti spremnija nego prvi puta!

    za sad se opusti i uživaj...nekako će biti...

    s obzirom da sam do sada samo kukala i bila ljuta na sebe, cure...evo moram ih malo i pohvaliti, G sama odlučila otići napraviti pisi-kaka u kahlicu i ponosno nam to pokazala!

    a N sama pliva u moru (s leptirićima)...ali PLIVA!!!!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Ajd bar se imaš s ćim pohvaliti. ja nemam i još sam u banani....

  3. #53

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    321

    Početno

    Citiraj juli prvotno napisa
    Bok Bruni evo idu mi suze kako su slatki a kako su samo več veliki samo naprijed ide to vama super!!!!!!!! Šaljem vam svima veliku pusu

  4. #54
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Moji su svo troje rođeni u 5 godina. I ima dana kad bi se najradije zatvorila u sobu i vrištala od muke.

    Anja nije bila jako aktivna, ali zato ovo dvoje sve nadoknađuju.

    Aleksandar - nema mjesta kamo on ne može doći, a žRahela ga kopira u svemu.

    Svaki je različit i to je ono što mene najčešće izludi. Anja se hoće sama igrati, Aleksandar se hoće igrati lovice, pa vuče Anju za rukav, a Rahla hoće ići van.

    I kamo god da idemo ili želimo ići ili raditi, uvijek se bar jedan s tim ne slaže, nego želi nešto drugo.

  5. #55

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Val svaka čast, ostavljaš me bez teksta, trudna :shock: :D .
    Nisam ni skužila kad si napisala aih, šta je to?
    Svi tvoji strahovi i brige su opravdani ali uopće ne sumnjam da će te ti i tvoj husband to sve uspjeti savladati i zato tri put hura za malog mišeka što se uglavio u tvojoj bušici. Sigurna si da nisu blizanci?

  6. #56
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Joj cure, ne znam šta da vam kažem, osim da potpišem Sissi.
    Svima big hug

    Val

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    twinsica, aih je inseminacija, moji blizici nisu "prirodnjaci" vec cudesne bebe.
    a, ova treca je neobicno cudesna-po mom misljenju prebrza!! nije bas da je tako planirano.

    lara

  8. #58
    fjora avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    924

    Početno

    val, čestitam :D , ajde se pohvali na potpomognutoj !!


    bruni, prekrasne su bebice

  9. #59

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    321

    Početno

    hvala fjora

  10. #60
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    bruni, zaista su divni....

  11. #61
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Ajme, ljudi, šta se izdešavalo dok ja ne stinem pratiti...-
    Val - čestitam! Bravo, curo, bit će dobro ne boj se! Vidio Bog da ste otvoreni pa brzo evo bebca dok se ne predomislite... znam da je teško, ali nekako ćete se posložiti već.

    Modesty Blaze, samo hrabro! Vidim da si na rubu snaga i nekako ti nitko ne reagira na tvoje očajne postove - i meni je više "podne" i sva sam slomljena pa evo jedan prijateljski zagraljaj ohrabrenja za nas na rubu snaga...

    marči, sigurna sam da si divna mama i nemoj se tlačit pitanjima poput "šta radim krivo" - curke su ti u fazi znanoj kao "terrible twoes", druga je godina vrijeme kad se hoće iskazat u samostalnosti, a što više tvoje pažnje i što burniju reakciju izazovu tim ludostima, to će ih više ponavljati. Nastoj ignorirat ono što se može, i radi ovo skretanje pažnje i dalje, a ostalo će se posložit. Strpljivo sa sobom, draga.

    clumsy mom, D&D i ostale mamice, puse i pozdravi...

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Dupla duplica (Twins twice) - vidim ja da nitko ne reagira pa rekoh neću više ni pisati - hvala na ak netko zna kak mi je ti fakat znaš
    Ja sam eto moje ostavila na moru i sad ću se (napokon) malo odmoriti. Moram ipak priznati da mi fale već a prošlo je samo 6 sati od kad ih nisam vidjela. Ipak odmor mi treba, a i meni je nekad bilo lijepo kad sam cijelo vrijeme bila s bakom na moru. Dakle nije im loše....

  13. #63

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    modesty, samo se ti odmori, sigurna sam da ti je potrebno. a, i njima ce dobro doci malo promjene.


    cure, ja sam vec sad na izmaku snaga i svako malo pomislim kako ja to ne mogu i necu moci. ne znam jesu li to hormoni ili ovo vrijeme :/

  14. #64

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    I jedno i drugo draga.... Ali molim lijepo znaj da sam ti npr ja na raspolaganju (ak ništ drugo ko rame za plakanje) 24 h dnevno.... Molim lijeo

  15. #65

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    puno hvala

    zadnje vrijeme jako puno mislim na mame trizlanaca

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Pusti draga nije ni tebi lako

  17. #67
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    tako i ja kad ne mogu više sjetim se vas troduplih mamica pa se tješim... a zadnje vrijeme je teško, sad smo u fazi kužim-da-mama-i-ja-nismo-jedno-i-zato-ću-urlat-kad-god-izađe-iz-prostorije. To znači da ne mogu jednog ić uspavat u sobu kao do sada, nego lijepo na cicu i hodaj po dnevnom gore-dolje dok se drugi igra na podu i čeka red. možete mislit moje kičme. ionako sam umorna. a onda još idu i zubi svi odjednom pa smo cendraviiiii....

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    bome, duplica, i na tebe jako cesto mislim
    i tebi skidam kapu do poda

    ustvari, vise ne-otkad sam procitala pricu o obitelji s cetverima blizancima. znas, tebi je, u biti lako

  19. #69
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    hejjjjjjjj val, pa nije me bilo i nisam u toku... ČESTITAM OD SRCA, baš sam se razveselila kad sam pročitala da čekaš još jednog piceka, ma predivno. Samo hrabro, čuvaj se i dok nisi ni trepnula uživat ćeš ponovo u toplini majušne bebice.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Val bit će sve ok.... U krajnjem slučaju budeš izgledala i ponašala se ko ja a neki još uvijek misle da sam ja normalna ženska

    Čestitamo ti i želimo sve naj.. laku i ugodnu trudnoću, dobre blizance, lak i brz porod i da sve brzo prođe.....
    Nadam se da ćemo jedan dan pogledati unatrag i biti ponosne na sebe i svoju djecu

  21. #71
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    ma naravno da hoćemo! samo je teško odmaknuti se od situacije i milion obaveza i problema pa ne vidimo ono što drugi vide. ja tek kad sam s nekim sa strane koji se divi mojim bebcima i hoće ih nosati i komentira kako su slatki, tek tad opušteno pogledam u njih i vidim NJIH, a ne svoje ideje, planove, ritam, red i šta ti ja znam. Eh, ta spoznaja boli, ali opet je dobro što se često s nekim vidim pa ne budem predugo u toj mojoj "briji" u glavi...
    kad ih vidim svih 4-oro puknem od radosti!

  22. #72

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    cure, puno hvala, najradje bih vas sve sada zagrlila!!!

    mamasch, pa konacno si se javila. drago mi je da si opet s nama

  23. #73
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Da, Val, eto me napokon.

    Na Blizancima otvorila sam poseban topic posvećen mom veličanstvenom come back-u :D

  24. #74

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    48

    Početno

    Val

    Evo i mrva utjehe za sve zbedirane cure, moji dečki su proveli prošli produženi vikend s bakom i dedom a mm i ja solirali na drugom kraju zemlje. Pošteno smo se odmorili i zabavili i neznam jeli mi to toliko napunilo baterije ili je nešto treće ali moram ih pohvaliti (da kucnem u drvo) dečki su mi taaako dobri več danima. Ujutro se probude, pojedu doručak dok gledaju Simbu, oblačenje, šetnja ili kupanac , sami pitaju piti i papati, riječnik im se ooosjetno povečao, odspavaju 2,5 sata popodne, navečer sami mašu papa nonićima i daju mi ruku da idemo gore nanati, peru zube, ne protestiraju kad idu u krevet i u piđamu. SPavaju cijelu noć bez buđenja.
    Zna da ovo več liči na SF ali zaista je cijeli tjedan več tako, ja sam taaaako hapy, :D :D vidjet čemo koliko če potrajati. Dakle imaju 21,5 mj

  25. #75

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    D&D, kakva idila! Pa to je zaista divno, kao na filmu! Samo neka potraje. Secam se da smo mi kao deca isli odvojeno sa tetkama na letovanje ili nas jednostavno daju na "prevaspitavanje", na par dana. I vratimo se udidani, dobri, pitomi. A onda, kada "banda" ponovo profunkcionise... jao, ali uvek veselo.
    bravo za tvoje malisane

  26. #76
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Bravo za D&D! pusa, vidimo se skoro...

  27. #77
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    D&D, i moji su klinci bili neko vrijeme sami s bakom, od subote do srijede. "Manire" su im nešto popustile (više se svađaju i mrvicu manje slušaju mamu ), ali im se zato riječnik ooooosjetno povećao. Izgleda da je moja mama ostala bez glasa, očito su brbljali non-stop.

  28. #78
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    evo i nas napunjenih baterija....dame su sve žešće ali i sve smješnije...same plivaju, mažu se kremicama, mažu nas kremicama, nose nam cipele i viču (neva): ajde mama, papa, ajde, tako papa (kao: obuci se pa idemo...)
    gita i dalje govori više češko-japanski nego hrvatski...ali valjda će i ona progovoriti!?

    novi moment je tuta/kahlica: gita je skopčala stvar odmah sama, dok neva uredno bježi pod najniži stolić u dnevnom i piški pod njega...mamicu joj....ljubim (kak zna za stolić a ne za tutu!?!?!?!)-zbilja pomišljam da postoji život prije života i da je ona bila pesek...nemojte me krivo shvatiti (jes pukla sam, al to već odavno)...
    pusa svima

  29. #79
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    a da pustiš Nevicu da sazrije? Dosta je teško gledati kako seki to ide, a ona ne može pa se snašla kako da dobije tvoju pažnju. probaj ignorirati što više, a tutu joj ponudi prije - odnosno zasebno nego giti, da ne ispadne da ju mora kopirati.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    263

    Početno

    AHA ... MARCI CURE SU TI PRESLATKE MALE VRAGOLANKE, NEMAM NEKI SAVJET, SAMO IH LJUBI

  31. #81
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    ma ne uzrujavam se oko tog njenog piškanja, smiješna mi je....nudim joj tutu i ona uredno sjedne na nju i kaže pisi pisi i odjuri pod stolić

    sve ok, shvatit će i sama kad joj dođe vrijeme za to...

  32. #82
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    sorry što dijelim netražene savjete..

  33. #83
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    samo ti dijeli...ipak sve na kubik prolaziš

  34. #84

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    48

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa
    D&D, i moji su klinci bili neko vrijeme sami s bakom, od subote do srijede. "Manire" su im nešto popustile (više se svađaju i mrvicu manje slušaju mamu ), ali im se zato riječnik ooooosjetno povećao. Izgleda da je moja mama ostala bez glasa, očito su brbljali non-stop.
    Moji su nakon vikenda isto propričali ali su baka i deda još promukli, čak popili i antibiotike za grlo

    Još uvjek su dobri :D

    Kupila sam jučer hrpu mini gaćica idemo i mi probati učiti piškiti na tutu, sad kad odemo na godišnji.

  35. #85
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Tako i treba, D&D, gaće i tute imaš, pa nek se gologuzci rastrče po terasi i vidit ćete veselja...

  36. #86

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    48

    Početno

    Citiraj dupla duplica prvotno napisa
    Tako i treba, D&D, gaće i tute imaš, pa nek se gologuzci rastrče po terasi i vidit ćete veselja...
    Aha, ako budem imala prazne apartmane to je zato što je sve ispišano pa su gosti zbrisali

  37. #87
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    E, kad svi odu, možemo mi nomadi doseliti.... samo da prvo kupimo kombi...

  38. #88
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    Citiraj dupla duplica prvotno napisa
    E, kad svi odu, možemo mi nomadi doseliti.... samo da prvo kupimo kombi...

    sad si mi dala misliti...pa kako vi putujete????

  39. #89
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    natrpano! zato nismo ni putovali dalje nego u Poreč, ali dosta je i toga. sutra idem tražit auto!

  40. #90

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    split/ zadar
    Postovi
    184

    Početno

    Citiraj Val prvotno napisa
    mozda je skromno, ali zato sto sam na 100 muka zbog toga.

    naime, mi jesmo racunali na 3. bebicu, i zato se nismo stitili, ali je moja racunica bila da ce trudnoca doc' za godinu/dvije. malo sam se preracunala pa sam sad u velikoooj komi jer znam sto to sve nosi, a, iskreno, nisam bas najspremnija.
    val, tek sad vidjeh novosti! cestitam na jos jednoj bebici! drzi se i cuvaj!

    a sto se tice ostajanja bez snage...uhhhh! stalno se mislim:pa kad bi samo dnevno htjeli odspavati sat/dva sve bi bilo lakse!

  41. #91
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    javi nam što ste odabrali!!!!!

  42. #92

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    moji bebači već 8 dana bez pelena i bez nezgoda :D

  43. #93
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    bravo, M&T! tako lako ide kad su bebe zrele/spremne...

    Hvala Bogu, našli smo auto! Marči, odabrali smo Kia joice, monovolumen dosta rijedak u našim krajevima, kolko vidim na netu, ali nam odgovara po svemu pa eto... mi zadovoljni, nadam se da će nam odobriti kredit i onda ga testiramo odlaskom u ZG! I, naravno, treba prodati Hiundayja.... ako netko traži solidan i povoljan auto, mi smo s njim prezadovoljni, ali eto,moramo ga se riješit.

  44. #94
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    jupi jupi za KIU!!!!
    glavno da svi stanete unutra! :D

    M&T-super za bespelenaštvo!

  45. #95
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    I mi smo bezpelenaši :D

    Iskoristili smo more i ukapirali stvari za dva dana :D

  46. #96
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    bravo bravo i za vas...mi još ne odradimo sve tamo gdje treba...ima vremena....

  47. #97
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Ma bravo i za clumsy-ne i za marči-ne klince - veliki su to koraci za čovječanstvo.... :D

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •