Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: logest

  1. #1

    Početno logest

    evo valjda je tema već istrošena ali me jako zanima da li je itko imao smečkasti iscjedak nakon sto je prvi put uzela pilulu logest. jer evo od menstruacije ja imam tak smečkasti iscjedak i ne znam da li je to nešto ozbiljno ovo??? ovo mi je prvi put da uzimam bilo kakvu kontracepcijsku pilulu. bila bi jaaaako zahvalna na bilo kakvom odg.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb,Hrvatska
    Postovi
    191

    Početno Re: logest

    Ja sam ga koristila dvije godine i gotovo svaki mjesec sam imala taj smeđi iscjedak, ginica kaže da je to normalno. Inače, nakon toga sam prešla na Yasmine i one su mi bile najbolje, niskohormonske, nikad nikakvih problema.

  3. #3
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    Evo i ja kao Matanica, koristila Logest godinu dana i nije mi 'sjeo'. Mila mrzovoljna frustrirana ženturina. Nakon njega sam prešla na Yasmin na kojemu sam već 3 godine i nikakvih nuspojava.

  4. #4
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    Evo i ja kao Matanica, koristila Logest godinu dana i nije mi 'sjeo'. Bila mrzovoljna frustrirana ženturina. Nakon njega sam prešla na Yasmin na kojemu sam već 3 godine i nikakvih nuspojava.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Ne znam jesam ja blesava ili moje tijelo, no prvo sam koristila Triqvilar, bile su mi odlicne. Nekih godinu i pol, nakon pauze me ginekologica prebacila na Logest-uf. Lose. Mrzovoljna. Nervozna. Agresivna. Voda mi se skupljala u nogama. Izdrzala sam pola godine i prestala zauvijek.

    I da, imala sam smedkaste mrlje, no mislim kod prve i druge kutije samo...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •