Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 241

Tema: stalno nešto probada, boli...

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno stalno nešto probada, boli...

    Evo ja sam napokon dočekala drugo tromjesečje. Ušli smo u 15.-ti tjedan međutim mene svaki dan nešto probada, grči, pa nešto kao menstrualni bolovi više nego u prvom tromjesečju. Mislila sam kad izađem iz prvog tromjesečja da će sve proći ali...

    Jučer me zabolio lijevi jajnik, bol se proširila do ispod rebra, trajalo možda minutu i gotovo, noćas nešto kao menstrualna bol, isto trajalo možda 15-tak min i prestalo, povremeno osjećaj nekakvog rastezanja.
    Molim vas recite jeli to normalno?

    Inače, bili smo prekjučer na pregledu i doktor kaže da je s bebicama (blizanci) sve super i nema nikakvih problema, urinokultura sterilna, brisevi ok...
    Pomozite!

  2. #2
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    rastezu se ligamenti, sto je vjerujem jos izrazenije u blizanackim trudnocama. I mene je dugo boluckalo.

  3. #3
    rvukovi2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,123

    Početno

    Garfy samo budi smirena-LE ti dobro kaže.
    Ako je sve ok što se tiče briseva, urinokulture onda je vjerojatno od rastezanja, pogotovo što si mala onu operaciju pa ima i priraslica u trbuhu.

    Samo mir u glavi

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    168

    Početno

    Garfy, i ja sam baš u 4. mjesecu imala slične bolove i kasnije sam zaključila da je to od rastezanja ligamenata i, kao što rvukovi kaže, od priraslica.
    Samo uživaj i mazi svoje gremline

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    168

    Početno

    Garfy, i ja sam baš u 4. mjesecu imala slične bolove i kasnije sam zaključila da je to od rastezanja ligamenata i, kao što rvukovi kaže, od priraslica.
    Samo uživaj i mazi svoje gremline

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    46

    Početno

    Garfy draga ja nemam takvih problema ali ti zelim da sto prije prode probadanje i rastezanje i pusa za tvoje dvi srecice .

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    244

    Početno

    Ja sam u 18 tjednu i još imam bolove i to najviše na mjestu gdje je unutarnji šav na maternici, to je izgleda normalno

  8. #8
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Hm, nemam savjet, nego samo da se i ja požalim...
    Sad sam u 23.tjednu. Prije 4 dana sam se probudila s dosta jakom boli u trbuhu, u visini pupka, s desne strane. Boli na dodir, pri mijenjanju položaja... Kad se namjestim, nakon par sekundi, nakon što se opustim, bol skoro prođe. Meni se čini kao da me zapravo boli mišić... No, nisam sigurna. Bebicu osjetim stalno i to me tješi. Glupo mi je juriti kod gin radi boli na dodir. Dva dana me dosta boljelo, najlakše mi je kad stojim, 3. dan bolovi malo popustili, danas kao jučer. Sad kao da sam se već navikla na tu bol. I da, pijem jednu šumeću tabletu Mg, jer sam prije cca 2-3 tjedna osjetila BH kontrakcije. Sad su malo rjeđe (kao i stolica ).

    I sad konačno moje pitanje:

    Jel' neka od vas osjetila takve ili slične bolove? Da li je to rastezanje mišića, ligamenata...? Imam li razlog za paniku?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagorje
    Postovi
    404

    Početno

    Ja sam kod druge trudnoće od početka imala bolove tipa kao da budem dobila menstr.,bolovi u križima ,jajnici.. i to najviše po noći.Bolovi su bili dosta jaki a doktor mi je govorio da je sve u redu sa bebom da se to samo ligam. šire i zdjelica. Nisam dobila nikakve lijekove..nakon 24 tj. sam prokrvarila.U bolnici su mi svi brisevi bili ok samo su rekli da mi je možda beba malo više aktivna :D pa mi pritišće bubreg.Strogo mirovanje.Od tog tj. pa nadalje pojavile su mi se BH kontrakcije(stezanje trbuha i u leđima više puta na dan).Rodila sam u 37,0 tj.E pa sad moje mišljenje:kod prve trudnoće sve od početka OK,a kod druge od početka bolovi ,ludnica.Mislim da ipak, ali netreba značiti,da početak trudnoće govori kakva će trudnoća biti rizična ili dobra.Cure sretno.

  10. #10
    mišica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    318

    Početno

    Mene je cijelu trudnoću nešto bolilo i zatezalo.
    Trbuh, pupak, noge, zdjelica, kukovi, cice............itditd
    rekao mi ginić da se to unutra sve rasteže a organi pomiču da bi bilo A) mjesta za bebu i B) a kako vi mislite da bi beba drugačije prošla van??
    eto.
    Ali svaku sumnjivu bol valja prijaviti dr.

  11. #11
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Meni je dr. kad sam se žalila na probadanja itd. rekao "Čestitam gospođo, trudni ste!" 8)

  12. #12
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Cure, hvala na odgovorima.
    Danas me skoro pa ne boli, tek malo-malo na dodir.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    Meni su oni bolovi prestali ali zato se svako malo jave neki novi. Malo jedan jajnik, malo drugi i čini mi se da me lijevi više boli, pa malo grčevi u nogama (jutros me jedan još uvijek drži od kada sam se probudila) a noćas me bolio i desni kuk. To nisu nepodnošljivi bolovi ali stalno se nešto događa.
    Kada šetam ne boli me ništa (ili ja ne primjećujem) ali kada se smirim...

    Jel to tako normalno?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    split
    Postovi
    251

    Početno

    garfy to će ti tako bit od sad pa do kraja trudnoće... svaki dan možeš očekivat neku bol neko probadanje i sl. naravno bit će i dana kad te neće boliti ništa ali što trudnoća odmiče te boli su izraženije... ipak se sad to sve namješta, piri i sl...

    meni je najbitnije kad dođem na kontrolu da mi doc kaže da je sve u redu s bebom i da nisam otvorena, a to šta me nekad kuk boli da ne mogu hodati (dosolvno) ili me stegnu leđa to mi je sve takoooo nebitno.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    164

    Početno

    joj kad slusam sve... mene je isto u pocetku hvatala panika radi boli... bila je nepodnosljiva s obzirom da sam imala tonu cista... sad se ta bol u obliku sijevanja po jajnicima smirila... ali me muci druga.. onako jako me zapece povremeno s jedne i druge strane prepone skroz dole nisko... jel imao tko kakvih slicnih iskustava oko toga? Ja inace nemam ama bas nikakvu toleranciju na bol pa me svaka bol uzasava

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    Citiraj bellissima prvotno napisa
    garfy to će ti tako bit od sad pa do kraja trudnoće... svaki dan možeš očekivat neku bol neko probadanje i sl. naravno bit će i dana kad te neće boliti ništa ali što trudnoća odmiče te boli su izraženije... ipak se sad to sve namješta, piri i sl...
    Ovo sam htjela čuti, hvala ti.
    Meni se isto čini da tako treba biti jer me svaki dan boli drugo pa je valjda normalno.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    15

    Početno

    Curke, i ja vas molim za pomoć. Naime u 9 sam tjednu. Oko 5 - 6 tjedna su mi počeli lagani bolovi kao kad sam trebala dobiti, onda su prestali i pojavili su se sada opet prije dan - dva s time da me sada bole i prepone. Nemogu reči da je to jaka bol al je osjetim i nije mi svejedno jer sam s dvije frendice proživjela pobačaj pa sam u panici......pomagajte!!!! :? :? :?

  18. #18
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    miyaa, mislim da nemas razloga za paniku.
    u prvih tjedan dana bolovi su slicni menstrualnim i to zato sto spermicu treba od 3-7 dana da se ugnijezdi u jajnu stanicu i oplodi ju. upravo to 'ugnjezdenje' moze prouzrokovati i nekoliko kapi krvi, pa se zene obicno preplase.

    kasnije, kako trudnoca odmice, sve su specificniji ti 'bolovi' - radi se zapravo o rastezanju maternice, jer plod svakim danom raste i tako se svi misici i tkiva u nasoj utrobi sire.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    15

    Početno

    tnx momze :D ovo mi puno znači :D , bar ne idem svaki tren na wc da pogledam kakvo je stanje :shock:

  20. #20
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    To je normalno: ja sam prva tri mjeseca stalno gledala ima li krvi jer sam imala simprome "dobit cu" pa sam dva mjeseca bila mirna a sad gledam jel mi curi plodna voda i tak cu dok se ne porodim, valjda

  21. #21
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    miyaa, nema na cemu, samo ti pitaj.

    Citiraj Lucija Ellen prvotno napisa
    To je normalno: ja sam prva tri mjeseca stalno gledala ima li krvi jer sam imala simprome "dobit cu" pa sam dva mjeseca bila mirna a sad gledam jel mi curi plodna voda i tak cu dok se ne porodim, valjda
    e, ovako sam i ja. i da, zaista je ta zabrinutost trajala do kraja trudnoce. kako nestaje jedna, tako dolazi druga...

  22. #22

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    Citiraj Lucija Ellen prvotno napisa
    To je normalno: ja sam prva tri mjeseca stalno gledala ima li krvi jer sam imala simprome "dobit cu" pa sam dva mjeseca bila mirna a sad gledam jel mi curi plodna voda i tak cu dok se ne porodim, valjda
    I kod mene isti slucaj,valjda smo zato"majke"da brinemo,i svaki dan su brige vece

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    15

    Početno

    Znate ono, hodam po cesti kad ono na jednom panika....jesam li slučajno dobila, kaj ću sad, kaj je s bebicom, kaj ak me ulove grčevi, kak ću do bolnice....postala sam čista patologija :/

  24. #24

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    420

    Početno

    mislim da majčina briga nikad ne prestaje!


    s mojim prvim švrćom sam prvo strepila cijelu trudnoću(koja je bila knjiški uredna ) pa sam mislila-samo da sve dobro prođe oko poroda... nakon poroda godinu dana nisam sastavila dva sata sna osluškujući da li diše! :shock: nakon toga su uslijedile 1465,4 brige a sada se to popelo na neku potenciju kako treba krenuti u školu! :shock:


    u ovoj trudnoći opet se izluđujem brigama! :/



    čisto zavidim onim mamama i trudnicama koje si ne razbijaju glavu glupostima i opušteno prolaze kroz trudnoću!

    čak mi se i vlastita mama smije kada joj pričam koje mjere predostrožnosti poduzimam već sada! :/

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    Evo mene opet s bolovima. Od jučer mi se čini da me boli zdjelica. Nekako jako nisko i to nije kao menstrualni bolovi nego neka oštrija bol. Nije jako. Kada sjedim ili ležim ne boli ali kada hodam boli. Čak mi ponkad stvara pritisak na mjehur pa na crijeva....
    Šta vi mislite?

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    168

    Početno

    Kada sjedim ili ležim ne boli ali kada hodam boli
    ova rečenica ti sve govori-moraš M I R O V A T I

  27. #27
    zlatokosa avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    128

    Početno

    i mene boli još od ovulacije.
    sada sam trudna 6 tjedana i povremeno me i dalje zna probosti jajnik(skoro svakodnevno). u prvoj trudnoći ništa(bar kolko se sjećam)
    popodne idem dr. na prvi uzv. frka me. valjda je sve ok!

  28. #28

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    132

    Početno

    Evo i mene sa bolovima.. Od jucer ponovo osjetim bolove slicne menstrualnim, samo blaze.. Inace sam zbog kontrakcija na normabelima od 17. tjedna (sada sam tacno 26.tjedana).. Danas ne osjetim kontrakcije, mislim trbuh mi se ne steze, nije tvrd, ali cijeli dan osjetim te lagane bolove... Od cega to moze onda biti?? Malo me boli i u krizima, ali skroz blago.. Na pregledu sam bila u ponedjeljak i doc kaze sve ok, ne otvaram se za sada.. Luda sam vise od ovih bolova..

    Inace, je li normalno da je trbuh tvrdji kada stojim? Cesto primjetim da mi je u lezecem polozaju mekan, ali kada se ispravim i hodam on je tvrd na dodir. Je li to normalno?

  29. #29
    Xenia23 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    117

    Početno

    Mene je cijelu trudnoću nešto bolilo i zatezalo.
    Trbuh, pupak, noge, zdjelica, kukovi, cice............itditd
    javljam se na konstantne bolove nečega tijekom cijele trudnoće a sad sam u 37.tj

    stoga, valjda je sve to normalno....

    a da ne spominjem užasnu bol ili bolje bi to opisala kao UŽASNO ŽARENJE u lijevoj preponi, ili točnije na lijevoj strani pubične kosti.... ovako bi izgledala na sred ulice kad bi stala i jednostavno ne možeš više ni koraka, još bez auta, taman s tramv dođem do trga i mogu preko na drugu tramvajsku za doma, toliko o mom stajanju i šetanju ....a da ne spominjem koliko pješadije imam od stana do tramvaja....
    al sve to nekako prolazi....

    sanjam često da trčim uz stepenice i plešem....onako vitka....

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    dzani meni je isto trbuh tvrd kad stojim i jučer sam na pregledu zamolila doktora da mi ga popipa dok stojim. On kaže da je to normalno za prvorotkinju, da ima tako tvrđi stomak.

    Ja inače imam popodne i navečer osjećaj strašne težine u stomaku, kao da hranu ne mogu probaviti i izraženo je kada s dignem iz kreveta na noge. Jel to normalno?

  31. #31
    Xenia23 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    117

    Početno

    garfy meni je sve isto kako si i ti sve opisala...potpuno isto....


    s tim da unatoč toj težini i nemogućnosti probavljanja hrane, ja stalno nešto trpam u sebe.....

  32. #32

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    132

    Početno

    Garfy, meni je uvijek trbuh jako tvrd kada tek ustanem iz kreveta. (tada mi je zapravo najtvrdji, pogotovu ako mi je mjehur pun).

    Umirila si me malo s tim sto ti je rekao ginic za trbuh prvorotkinje, dobro si se sjetila da trazis doktora da ti popipa stomak dok stojis.. I ja cu to pitati, vec u ponedjeljak kada budem isla na UZV.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    dzani ovezno javi šta ti je rekao ginić tako da i mi znamo. Ja ne znam da li imam kontrakcije, od ovog pritiska uopće ne razlikujem. Meni je trbuh stalno tvrd ali nekako na dijelu ispo pupka, nije i gore visoko. Jesu li to kontrakcije? jer ako jesu ispada da ih imam stalno.
    Danas imam osjećaj da me boli desni bubreg. Ma strašno! Pravi sam Jeremija!!!

  34. #34

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    Svaki dan me boli nesto novo...neke kosti i dijelovi tijela za koje nisam ni znala da postoje sad me bole

  35. #35

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    132

    Početno

    Citiraj Garfy prvotno napisa
    dzani ovezno javi šta ti je rekao ginić tako da i mi znamo. Ja ne znam da li imam kontrakcije, od ovog pritiska uopće ne razlikujem. Meni je trbuh stalno tvrd ali nekako na dijelu ispo pupka, nije i gore visoko. Jesu li to kontrakcije? jer ako jesu ispada da ih imam stalno.
    Danas imam osjećaj da me boli desni bubreg. Ma strašno! Pravi sam Jeremija!!!
    Garfy, meni je isto tako.. Ja ne osjetim kontrakcije onako kako ih cure opisuju, kao otvrdne i izboci se cijeli trbuh i sl.. KOd mene je tvrd donji dio trbuha, nikada cijeli.. Javim svakako sta ce doktor reci..

  36. #36
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj Garfy prvotno napisa
    Danas imam osjećaj da me boli desni bubreg. Ma strašno! Pravi sam Jeremija!!!
    Garfy, ovo se meni dogodilo jedan dan (bila sam cca 23 tjedna trudna), na par sati, ničim izazvano. Poslije ručka sam htjela nešto pogledati na TV i zaspala sam. Kad sam se probudila, krenem na WC, jako mi se piškilo i osjetila sam pritisak na mjestu desnog bubrega. (Napominjem da znam kako bubreg boli, na žalost). Nakon toga sam jedno 3-4 sata išla piškiti svakih 10 minuta (bez imalo pretjerivanja) i to NIJE bila kap-dvije, nego baš onako konkretna količina urina. Istina da sam si skuhala 3x po 3dl čaja, jer sam se prestrašila kakve upale, a znam da se tada mora piti puno tekućine. Nakon cca 3-4 sata, sve je prestalo, i bolovi i jaki nagon za pipi.
    E sad, šta je bilo, ne znam. Mene je prošlo, pa nisam ni pitala doc, ali da sam se sva prestrašila tada, jesam.

    Nadam se da, dok ovo pišem, ti takve bolove više ne osjećaš.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    Sandrij, više me ne boli bubreg. To je bilo samo jutros, čak mi je i malo pritisak na mjehur popustio a bilo je strašno. Pritisak imam stalno, to mi nije neobično, mene ipak pritišću dvije bebe ali jutros ova kombinacija bubreg-kontrakcije-pritisak uopće nije bila ugodna.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    164

    Početno

    joj curke mene isto stalno muci ali lijevi bubreg.. I onda imam silni pritisak na mjehur... traje to onak po par sati i smiri se... ali svako tolko dode isti problem
    Inace potpisujem ono da stalno boli nesto novo
    Ja sam sad u 17om tjednu i stalno me nesto muci... sad po novom imam pikanje po preponama i pritisak koji mi se slijeva skroz u trticu pa nekad ne mogu niti sjediti od bola kak me pikne u trtici... nadam se da je i to normalno

  39. #39
    ivana b avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    474

    Početno

    Citiraj noklica prvotno napisa
    Inace potpisujem ono da stalno boli nesto novo
    Ja sam sad u 17om tjednu i stalno me nesto muci... sad po novom imam pikanje po preponama i pritisak koji mi se slijeva skroz u trticu pa nekad ne mogu niti sjediti od bola kak me pikne u trtici... nadam se da je i to normalno
    Popisujem! I meni je tako bilo i jest! I ko za vraga,počeo me danas boliti i lijevi bubreg..Ah mi trudnice,prave smo mimoze
    Navodno su sva ta razna boluckanja normalna.Beba raste,a i mi skupa s njom. Uživaj u trudnoći

  40. #40
    Thlaspi avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    355

    Početno

    mene isto boljelo u početku... kao pred mengu, pa sam u panici ispitivala ginića je li sve ok.. isto me uvjeravao da je to sve normalno...
    što sam dalje bila trudna to se bol širila na prepone, kukove, zdjelicu, križa... svaki put nešto drugo... to je sve normalno, dok liječnici kažu da je beba ok, nek me boli što hoće...

    ali, ova bol u preponama mi je najgora, kad me uhvati usred hodanja pa moram stati, a MM se sam smije i zove me njegovim malim invalidom

  41. #41

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    420

    Početno

    da se nadoštiklam sa svojim bolovima!

    otišla u bolnicu na 7 dana zbog jednog blagog smećkastok iscjedka koji se pojavio samo jednom nakon mokrenja i od tada nikako više!

    sada kada sam se vratila iz bolnice stalno nešto boli probada zateže...
    juče sam otišla u trgovinu i gotovo četveronoške se dovukla do kreveta...
    inače me pecka, žiga i boli kao prije kada bih se nahladila...

    imam nešto bakterija u urinu i rekli mi da pijem urološke čajeve! :?
    pecka me povremeno i pri mokrenju. :/ ne znam koliko je to normalno? :?
    jedva čekam sutra otići do gina.

    sva sam isprepadana i zabrinuta.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    evo da se i ja požalim ,mene povremeno probada malo desno, pa oko pupka malo ...e sad to nekad traje minutu(meni se čini puno više). trudna san 12 tjedana prerano je da se beba miče a opet uvijek je tu strah da nije...
    ali opet mi je lakše kad pročitam da sve nesto osjećamo čudno-
    pa ipak cure mi smo u" drugom stanju . Zar ne? :?

  43. #43

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    420

    Početno

    hm... danas mi je rekao da nije potrebno liječenje antibioticima jer nije izolirana nijedna specifična bakterija :? a mene i dalje boli...

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    Mozarela,
    sve se rasteže, bole te ligamenti, imat ćeš još svakavih probadanja i bolova što se maternica više širi i gura sve oko sebe.
    Ne brini, i ja sam se bojala a sada sam navikla.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    132

    Početno

    Mozarela, ako nije izolirana specificna bakterija, onda ne idu antibiotici.. Moras piti jako puno tekucine, obavezno caj (ja ti ne bi preporucila uvin, jer on obicno sadrzi jedan sastojak koji nije preporucljiv u trudnoci), nego uzmi plod brusnice i radi od njega caj.. Ukusan je, mozes ga popiti koliko hoces, a onda obavezno plod pojedi.. Imas ga kupiti i u filter vrecicama, ali djelotvorniji je kada uzmes pravi plod..

    Sto se tice ostalih bolova, potpisujem Garfy, ja sam sada 28.tjedan i stalno me nesto boli.. Nemoj se brinuti, sve dok to nisu jaki bolovi, to je normalno.. Ali taj urin moras rijesiti..

  46. #46

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    420

    Početno

    Citiraj Garfy prvotno napisa
    Mozarela,
    sve se rasteže, bole te ligamenti, imat ćeš još svakavih probadanja i bolova što se maternica više širi i gura sve oko sebe.
    Ne brini, i ja sam se bojala a sada sam navikla.
    hvala ti!
    mislim da me ne bi brinulo toliko da ti bolovi nisu povezani i sa mokrenjem... u petak opet idemo na pregled pa ćemo vidjeti...

    danas me pak uhvatila takva nesvjestica da sam osjetila intenzivno meškoljenje djeteta kao pod panikom! tada sam ostajala bez zraka i bila na rubu nesvijesti-samo se nadam da to neće ostaviti neke trajne posljedice na dijete...

  47. #47

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    164

    Početno

    curke opet ja paranoicna.. prekjucer sam bila na kontroli (u 20-om tjednu sam) i nije me nis bolilo i od jucer navecer me boli onak ko da vas boli tamo gdje inace operiraju slijepo crijevo neka cudna bol ko ukljestenje, uglavnom uopce nisam mogla doci do kreveta, a pocelo je dok sam isla pipi na wc.. i onak me presjeklo i ubija me.. smiri se kad legnem malo pa sve nesto zari i zari tamo na tom mjestu i onda svaki puta kada ustanem opet jovo nanovo
    Posto sam na sve dosadasnje oblike boli navikla ovo mi je sad skroz nesto novo pa me zanima ima li koja od vas slicnih iskustava.. ne mogu uopce ustvari locirati na dodir tu bol.. i cini mi se ko da je onak unutar one najizbocenije kosti (valjda je ta od zdjelice)... grozno kako sam neuka sto se tice anatomije ali to je najjednostavnije sto znam objasniti...
    glupo mi je sad opet daviti doktora... a nekak se tjesim ak se to smiruje kada se ispruzim da se ne sprema neko veliko zlo

  48. #48
    ivana b avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    474

    Početno

    Noklice, a jesi operirala slijepo crijevo?
    I mene je tako probadalo prije mjesec i pol, otišla sam na hitnu i nakon svih pretraga zaključili su da su priraslice od slijepog crijeva (tj.šavovi,a operirala sam ga prije 5 god).

  49. #49

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    94

    Početno

    I mene stalno nešto bolucka, ali doc govori da se rastežu ligamenti i maternica gura ostale organe..znalo mi se desiti da sam jedva hodala i nisam mogla tocno odrediti sto me boli.

    Kada sam dosla kod ginicke prvo mi je pogledala cerviks, kako je to bilo u redu rekla je da je to normalno..

    Mislim da je uvijek ipak najbolje otići do doc-a za svaki slučaj

  50. #50
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    mene također boli kod slijepog crijeva, ali ga nisam operirala. I u zadnje vrijeme me počelo boliti skroz nisko dolje na dnu trbuha - posebno kad se istegnem, kihnem, ustanem ili sl. Na primjer dok hodam, sjedim i sl. me niš ne boli, no čim ustanem me zaboli.
    Idući tj. idem na kontrolu pa ću pitati

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •