Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Rastezanje i lagana bol gornjeg dijela trbuha

  1. #1
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno Rastezanje i lagana bol gornjeg dijela trbuha

    Cure 28 tjedana sam, i danas me nešto gornji dio trbuha rasteže i bolucka kao da mi se mišići rastežu. Bol je baš u predjelu poviše pupka pa ispod želudca. Nije konstantno i nije nešto posebno jako, ali nisam do sad imala pa me zanima jel nekojoj od vas to poznato?

  2. #2
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Koliko ja znam, u trudnoći može doći do razdvajanja trbušnih mišića (tako nekako). Mada mi se čini da bi to moralo više boljeti. U svakom slučaju, ništa opasno.
    (mene stalno nešto boli, zateže, drob mi se svakako toliko učini duplo većim i duplo težim... zrela sam za rodilište... a tek sam 29+4...)

  3. #3
    ideja avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    121

    Početno

    Roza, evo mene je cijelu noć nešto bolilo s desne strane. Nemam pojma kaj je to. I sad me još malo bolucka, nekak si mislim da su crijeva. U stvari bol je tak nekak neodređena da ju nebi mogla svrstati nikam. Mislim, tak da nisi jedina, valjda su ti kojekakvi ne prejaki bolovi u trudnoći normalni od širenja svega i pomicanja unutarnjih organa(tak si ja to tumačim). Valjda će proć, sutra idem na pregled pa ću pitat.

  4. #4
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Da, baš ni ja ne mogu definirat, i ja sam imala feeling da su crijeva a opet nisu me do sad baš tako bolila, pa sam si mislila možda je želudac, jer me nekad i prije T želudac znao tako boliti, ali čudno je ne bi se kladila da je želudac. A valjda je normalno, a može bit i od konstantnog ležanja da mi se sve više ukočilo. Pitat ču i ja svoju doki kad odem...

  5. #5
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Možda je "samo" žgaravica.

  6. #6
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    TIjelo ti se mijenja. Normalono je da ćeš osjetiti promjene.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    81

    Početno

    Ja isto osjećam lagamne bolove. Nisu bolovi kao da me nešto baš boli nego više kao početni stadij kada bole trbušni mišići nakon serije trbušnjaka...

  8. #8
    boškarin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    385

    Početno

    Halo cureee, normalno je sve to što opisujete, napredujete,a tako i treba...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    218

    Početno

    I mene isto tako boli a što dalje to je gore, sad smo 32. tjedna i ubi nas sve od bolova ali koliko sam ja skužila nisu to crijeva nego rebra koja se šire i šire sve ostalo sa sobom

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •