Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 57 od 57

Tema: Kako u marami?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Morali smo nabrzinu izaci van i vaditi L van i opet ju stavljati pa mi je bilo jednostavnije strpati ju opet u dupli krizni, ali ovaj put sam fino zategnula maramu i podigla dobro koljena iznad guze. Mene nisu bolila leda, a ona se nije uopce koprcala i izvijala, kao da joj je bas odgovaralo da bude cvrsto priljubljena uz mene. :D
    Jos samo da probamo i ovaj vez s ornelinog linka. Uh, sad mi je lakse. Puno ju vise volim nositi nego voziti u kolicima. Nosenje mi je puno imtimnije i ljepse. U kolicima mi je bude nekako zao cak i kad se ne buni.

  2. #52
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Citiraj blis prvotno napisa
    kailash, kako S. nosiš sada i u čemu?
    duga marama, križni uglavnom. ponekad pouch na boku za kraće relacije ili kratka marama bočni isto za kraće relacije.

  3. #53
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    moj simun ako provede 5min da je miran u marami, onda je lize!
    zavezem ga da gleda prema meni, a on glavu na stranu i zagrize maramu.
    jel je vasi lizu?
    nikako mi se to ne svidja, pogotovo jer dok je vezem taj dio sigurno ide po podu.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    i moje su obje glodale klokanicu odnosno maramu... na sreću ta oralna faza nije dugo trajala, možda negdje do 8-9 mjeseci
    apropo higijene, kad ga počneš stavljati da puže po podu ovo ti se neće više činit tak strašno

  5. #55
    mina30 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    696

    Početno

    Ja sam danas probala vez na ledjima i skuzila sam da su sva ta djeca na snimkama jako mirna i samo cekaju da ih se umota a moj divljak se toliko koprcao da mi je jednom skoro ispao na pod. Onda sam ga uspjela svezati ali to bas nije bila neka sreca jer je poslije imao crveno i naribano iza na vratu, jel probao netko taj ruksak vez ili je to za stariju djecu?

  6. #56
    blis avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    705

    Početno

    Ja sam isprobavala vez na leđima i, iako je ona bila mirna i dobre volje, meni to nikako nije uspijevalo. Odlučila sam odustati od vezanja marame na leđima i u tu svrhu nabaviti MT.

  7. #57
    big milky mum avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    467

    Početno

    i moj klinac grize i liže maramu!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •