Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Kompjuter

  1. #1
    Bucika

    Početno Kompjuter

    Ja imam samo jedan problem sa svojim tinejdzerom-to je danonocno sjedenje za kompjuterom,to je poceo sa 5 godina,zato poucena tim iskustvom mladjeg sina drzim podalje,do kada,to ne znam.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    1,049

    Početno

    Ovdje danima nije nitko stavio post, ali sigurno ne zato jer nemamo dvojbi i problema.
    MM je frik kompjuteske sigurnosti, familiji i prijateljima je često spašavao kompjutere koje su dotukle instalacije igrica. Naši kompjuteri su radni, pa smo malcu kad je imao 10 nabavili njegov komp.

    I on provodi više vremena na kompjuteru nego se nama sviđa. Ne mogu reći da je stalno na kompjuteru: ima treninge i utakmice rukometa, poduku iz gitare, ide van s prijateljima - iako i ti izlasci često završe kod nas ili nekog drugog doma opet na kompjuteru.
    Žao mi je što kad je doma ne provede više vremena s nama, ali tome smo dijelom sami krivi. Znali smo ići linijom manjeg otpora i pustit ga da se igra na kompjuteru kad bi nas zanimalo nešto na televiziji, ili kad smo htjeli samo mirnu večer bez TV-a.
    Pazili smo da ne igra one najnasilnije igre, jednu smo izričito zabranili i jedna od malo kazni koje smo proveli uslijedila je nakon što je mali ponovo instalirao istu igru.

    Od kad je otkrio svijet interneta obasipamo ga informacijama i upozorenjima na što mora paziti. Pristup internetu ima samo preko našeg kompjutera, i provjeravamo na koje stranice ide. Većinom su to stranice trgovina, ili gdje klinci razmjenjuju šifre za prečice u igrama, ili muzika, ali bilo je i neugodnih iznenađenja i ozbiljnih razgovora potom.
    Zadnjih tjedana slaže svoj blog, koji mi povremeno pogledamo, što on zna.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •