Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 179

Tema: Pričajmo o platnenim pelenama 4. dio

  1. #51

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    mimoza, ja sam ti isto na tecaju za trudnice cuda slicnu pricu, a zasto platnene? pampers, pampers i samo pampers. Kao da su one sinonim za svaku jednokratnu pelenu. Nema pranja, susenja, puno vam je jednostavnije. Sto cete se zamarati s platnenima. :shock:
    I to su nase patronazne sestre. A onda se cudimo kad se ljudi oko nas pocnu cuditi na platnene, pa nista dobro i nisu culi o njima.
    Ali po meni ih to ne opravdava, jer prvo se informiraj pa onda sudi

  2. #52

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj lucylu prvotno napisa
    Ali po meni ih to ne opravdava, jer prvo se informiraj pa onda sudi
    A masa njih niti nije informirana,al baljezgat znaju.
    Upravo me MM upozorio da sutra na tečaju ni slučajno ne ulazim u rasprave i sukobe oko toga:
    Pokušat ću.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    cure ko je platneni , ema je dobila jako osip , ps vanjskom spolovili u prema guzi , bila je jako zapišana sad kad sam ju svukla , s tim da smo mi tek friški platneni.Ajmo iskusne mame , jel to alergija ili je od vrućine?

  4. #54
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Mimoza tu i tamo će se uvijek naći netko "tko je pametniji" od tebe, nemoj se obazirati na to

    Ja za sada imam doma 8 pelenica, ne znam da li da krenem odmah sa korištenjem ili da čekam da sve stignu?

  5. #55
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    To moze biti reakcija na nesto od dohrane, reakcija na urin ako si je duze drzala u peleni, vrucina...nama se guza svako malo zacrveni npr. navecer ako smo bili u duzoj setnji i do jutra to sve prodje. A prestala sam koristiti bilo kakve kremice itd. Jedino sto preporucam je posjedovanje kojeg SVILENOG LINERA, s njima je crvena guza - 0 bodova! 8)

  6. #56
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Soft Cloth Bunz opet šalje izvan US! :D

    http://www.softclothbunz.com/

  7. #57
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Stigle su mi pelene :D
    2 bumpkins (uzela sam jedne tigraste da se sveki zgraža ), 1 mommys touch i 3 od jedne tete šivalice sa foruma
    Pelenice su predivne

  8. #58
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Ana, :D

  9. #59

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    i meni isto :D :D :D
    3 bumgenius, 2 fitted plavkaste iako sam narucila zelene i jedna os pocket zuta, joj sto su mi

  10. #60

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    309

    Početno

    meni su stigli muzu paketi( trenutno je u Londonu pa smo iskoristili situaciju) pa sad cekam da dodje u subotu doma da vidim hrpicu noooooovih pelena, a za one preko bare cu se jos malo nacekati...
    Al zato paketic koji sam ja jos prosli tjedan poslala za rijeku jos uvijek nije stigao Samo se nadam da se nije izgubio u prsticima hp-ovih lopova kao i onaj od jesenas... Ta rijecka posta uvijek neke probleme stvara. I jos kad sam vidjela da treba za rijeku poslat razmisljam hocu preporuceno ili kurir i posaljem ipak samo preporuceno i eto ga na. Neeeeema ga...

  11. #61
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    Evo ja uljećem ko padobaranac Jel mislite da mi fuzzice mogu poslužit kao kupaće pelene u dječjem bazenu??? :?

  12. #62

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    Stigle su mi pelene :D
    2 bumpkins (uzela sam jedne tigraste da se sveki zgraža ), 1 mommys touch i 3 od jedne tete šivalice sa foruma
    Pelenice su predivne
    :D :D :D
    lucylu :D :D :D

  13. #63
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj koalica prvotno napisa
    Evo ja uljećem ko padobaranac Jel mislite da mi fuzzice mogu poslužit kao kupaće pelene u dječjem bazenu??? :?
    Sa njima je zeznuto to da bi se pocket mogao napuniti vodom i povući bebu prema dolje... :/

  14. #64
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    Ma to mi nije bed, ionako ona još niti ne sjedi sama, nego idemo za vikend na neki dječji rođendan i bit će bazenčić za djecu, pa sam mslila eventualno ju brčnut unutra, pa da se baš ne ispiša po drugima

  15. #65
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Bilo koje zaštitne ili pocketice bez uloška su ok. za bazen jer ni one jednokratne ne upijaju mokraću već samo zadržavaju kakicu.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    cure bas razmisljam, kad bi se isla napraviti idealna kolekcija platnenih pelena, sto bi ona morala sadrzavati, ono pod 'must'.
    Pod tim mislim na proizvodace naravno, HH, poppolini, ME itd, i koliko fitted, pocket, aio, ulozaka i sl.
    sto vam iskustvo kaze??
    koji bi bio 'start' paket a koji napredni paket?


    ili da sve to zaboravimo i da nam TB jednostavno popise svoje pelenice

  17. #67
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    Sve ovisi o vremenskoj prognozi novčanika...

  18. #68
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj lucylu prvotno napisa
    ili da sve to zaboravimo i da nam TB jednostavno popise svoje pelenice

  19. #69
    Becky avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ...gdje je srce, tu je dom...
    Postovi
    358

    Početno

    Možda glupo pitanje, ali je li netko friško naručivao ME promo paketić, i još gluplje pitanje- taj je naravno besplatan?
    A carina?

  20. #70
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Becky prvotno napisa
    Možda glupo pitanje, ali je li netko friško naručivao ME promo paketić, i još gluplje pitanje- taj je naravno besplatan?
    A carina?
    Nije besplatan, košta nešto manje od $20, a dobiješ one-size pelenu sa uloškom i cover u veličini koju odabereš, s(kršitelj koda)ing ne plaćaš dodatno, pa se to super isplati.

    Carinu većinom nismo plaćali, ali neke cure jesu, nema pravila. :/

  21. #71
    Becky avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ...gdje je srce, tu je dom...
    Postovi
    358

    Početno

    Joj znate kaj, ja počinjem imati problem ovisnosti - naravno o pelenicama... Ovo mi je prva beba, nisam dakle nikad prije koristila nikakve, ali sam se zbilja totalno zarazila s tim, slatkim šarenim malim stvarčicama...
    Ali me ljuti to kaj me u okolini uglavnom gledaju ko totalnu budalu, kao kaj mi je, pa nije praktično, pa tko još ima vremena prati pelene... a ja mislim nekak isto ko i vi- pa ionak perem stvari u mašini svaki 2-3.dan, i u čemu je onda velika drama? A ako meni više paše pamuk, pa kak ne bi mojoj maloj srećici?
    Jedino je moja mlađa sestra isto totalno pošizila za ovim pelenicama, stalno mi šalje SMS-ove da je negdje na internetu iskopala neke slatke
    A i muževa frendica, alternativka i eko-manijak je oduševljeno pozdravila moju ideju, kaže da sam joj "narasla u očima..."

  22. #72
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    Citiraj ema1 prvotno napisa
    Opet ja

    Koliko sam skužila, bolje je ne uzimati fitted ili?
    Razmišljam i o tome da kupim pelene nakon što bebo dođe na ovaj svijet, jer kako ću pobogu pogoditi one mjere :/
    Znam (sa foruma) da ih treba otprilike 20-tak komada od svake veličine, e sad, ako uzmem 20-tak komada xs size (newborn), a budu premale nakon tjedan dana :/
    Da uzimati fitted+zaštitne gače(mi smo i bez zaš. sad kad je toplo pa netreba hlače i gologuzi .
    Neznam baš kako bi to večina mama financijski izdržala da je kupovala komplet od svake veličine(a treba po meni bar oko 30-ak pelena) pa se onda ide na one size.
    Pošto su one srvarno malo glomazne za novorođenče ja ih se nisam usudila puno stavljat da mu nebi spigala leđa. Pa sam stavljala nekad koju s i samo tetru u zaštitne.
    Hoču reči da mi je krivo da nisam prije saznala za koala pel. i snappy kvačice što mi se čini izvrsnim za novoriđenče. To je od popolinija. Nije skupo i brzo se suši.Toplo preporučam iako nisam probala.

  23. #73
    Ivana B-G avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Vinkovci/Bec
    Postovi
    953

    Početno

    curke, imam pitanjce, al ne zelim otvorit novi topic, pa cu postavit ovdje...
    imam problem s coverom od popolini: sam cover mi je super i sve 5, ALI guma oko nogice je tako jaka, da mom malom mrsavku uvijek ostanu debele, crvene pruge - sta da radim? da uzmem veci broj, da kupim drugi? maleni ima tek 6 tjedanai dosta je sitan, pa mi se veci broj cini pomalo glupavi izbor...kako vi s takvim "problemcicima"?

  24. #74
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    Citiraj Ivana B-G prvotno napisa
    curke, imam pitanjce, al ne zelim otvorit novi topic, pa cu postavit ovdje...
    imam problem s coverom od popolini: sam cover mi je super i sve 5, ALI guma oko nogice je tako jaka
    I ja isto imam taj problem pa ih ne koristim. Baš nevolim kad vidim tragove. a pisano je da ja super vento ali valjda za tanje nožice iako nismo ni mi nešto jako krupni.

  25. #75
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Citiraj Ivana B-G prvotno napisa
    curke, imam pitanjce, al ne zelim otvorit novi topic, pa cu postavit ovdje...
    imam problem s coverom od popolini: sam cover mi je super i sve 5, ALI guma oko nogice je tako jaka, da mom malom mrsavku uvijek ostanu debele, crvene pruge - sta da radim? da uzmem veci broj, da kupim drugi? maleni ima tek 6 tjedanai dosta je sitan, pa mi se veci broj cini pomalo glupavi izbor...kako vi s takvim "problemcicima"?
    Imse Vimse organic cotton coveri su super. Mi smo isto uvijek muku mučili s tim (ne samo cover nego i pelenice) i preporodili smo se kad smo ga probali. A dobar nam je i ME rikki wrap.

  26. #76
    Ivana B-G avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Vinkovci/Bec
    Postovi
    953

    Početno

    iva, jesu to oni iz shop-a? svakako sam mislila nesto narucit, pa mogu i njih dodati....

    recite mi, kakve su kushies AIO?

  27. #77
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Kushies AIO i mene isto zanimaju. 8)
    Kaj se tice zelenog racmana, koja je prednost onih koje se kopcaju na drukere u odnosu na cicak tj. obratno? Ima li uopce prednosti? Povremeno bih pelene susila u susilici...

  28. #78
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    Imse Vimse organic cotton coveri su super. Mi smo isto uvijek muku mučili s tim (ne samo cover nego i pelenice) i preporodili smo se kad smo ga probali. A dobar nam je i ME rikki wrap.[/quote]
    Je je IV su super! I ljepe su
    A sada bi voljela FB zoo i kushies vidim da je stigla roba,ali i vlakić su krasne samo moram razmislit jer više volim fitted od pocketica i aio

  29. #79
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Meni su ImseVimsa oc coveri totalno razočaranje. Jer, čemu taj org pamuk, kad je do kože PUL? Samo za izgled. Samo čini cover debljim, a sve bi potpuno isto funkcioniralo i da nema tog sloja pamuka. Kroj im je inače odličan, ali ta fora sa organskim pamukom...bezveze. Po meni su bolji ME rikki, isti kroj, isto sve, ali su od poliuretana koji nije izvana ukrašen organskim pamukom.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    Citiraj Lucija Ellen prvotno napisa
    Kushies AIO i mene isto zanimaju. 8)
    Kaj se tice zelenog racmana, koja je prednost onih koje se kopcaju na drukere u odnosu na cicak tj. obratno? Ima li uopce prednosti? Povremeno bih pelene susila u susilici...
    takoder i mene zanima Kushies AIO?
    bas ih gledan u babyshopa i mislim se kako cu vas pitati za misljenje, eto netko se dosjetio i prije mene

  31. #81
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    Citiraj momtobe prvotno napisa
    Meni su ImseVimsa oc coveri totalno razočaranje. Jer, čemu taj org pamuk, kad je do kože PUL? Samo za izgled. Samo čini cover debljim, a sve bi potpuno isto funkcioniralo i da nema tog sloja pamuka. Kroj im je inače odličan, ali ta fora sa organskim pamukom...bezveze. Po meni su bolji ME rikki, isti kroj, isto sve, ali su od poliuretana koji nije izvana ukrašen organskim pamukom.
    nažalost, moram se složiti
    s tim da mi taj pamučni dio uvijek navuče vlagu van pa su mu mokri i bodići i hlačice...
    stavljam ga samo po danu i to na max sat i pol.

  32. #82
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj vimmerby prvotno napisa
    Citiraj momtobe prvotno napisa
    Meni su ImseVimsa oc coveri totalno razočaranje. Jer, čemu taj org pamuk, kad je do kože PUL? Samo za izgled. Samo čini cover debljim, a sve bi potpuno isto funkcioniralo i da nema tog sloja pamuka. Kroj im je inače odličan, ali ta fora sa organskim pamukom...bezveze. Po meni su bolji ME rikki, isti kroj, isto sve, ali su od poliuretana koji nije izvana ukrašen organskim pamukom.
    nažalost, moram se složiti
    s tim da mi taj pamučni dio uvijek navuče vlagu van pa su mu mokri i bodići i hlačice...
    stavljam ga samo po danu i to na max sat i pol.
    ma da??
    meni su imse vimse savršeni (ok, istina je ovo za "ukrašavanje" organskim pamukom) - drže mi satima i satima i satima i nikad mi nisu propustili :?

  33. #83
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Meni nikad nije propustio Imse Vimse soft cover, ovi "ukraseni" bome jesu...

  34. #84

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    cure jeste vidjeli najavu za novi FB, pink gingham floral, tako mi je

  35. #85
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    Citiraj vimmerby prvotno napisa
    Citiraj momtobe prvotno napisa
    Meni su ImseVimsa oc coveri totalno razočaranje. Jer, čemu taj org pamuk, kad je do kože PUL? Samo za izgled. Samo čini cover debljim, a sve bi potpuno isto funkcioniralo i da nema tog sloja pamuka. Kroj im je inače odličan, ali ta fora sa organskim pamukom...bezveze. Po meni su bolji ME rikki, isti kroj, isto sve, ali su od poliuretana koji nije izvana ukrašen organskim pamukom.
    nažalost, moram se složiti
    s tim da mi taj pamučni dio uvijek navuče vlagu van pa su mu mokri i bodići i hlačice...
    stavljam ga samo po danu i to na max sat i pol.
    ma da??
    meni su imse vimse savršeni (ok, istina je ovo za "ukrašavanje" organskim pamukom) - drže mi satima i satima i satima i nikad mi nisu propustili :?
    Meni isto nikad nisu propustile. A posebno ih volim zbog kroja koji je odličan za bucmaste nožice, a koliko sam skužila na to se je žalila Ivana B-G.
    Super se daju namjestiti u struku, lijepo sjednu između i oko nožica i tako su mekane...
    A što se promakanja tiče ovisi i o tome koliki je ko popišanac.

    Dugo sam koristila samo ME rikki preko noći jer sam nekako bila naviknula na njega i vjerovala 100% da će izdržati noć. Onda sam jednom prilikom dok sam ga zaboravila oprati na vrijeme stavila Imse Vimse org.cott. i od tada ga koristimo stalno.

  36. #86
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    Citiraj lucylu prvotno napisa
    cure jeste vidjeli najavu za novi FB, pink gingham floral, tako mi je
    je, jako je slatka!
    ali ova je ipak za curke, pa bumo ju propustili!

  37. #87
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Citiraj vimmerby prvotno napisa
    Citiraj lucylu prvotno napisa
    cure jeste vidjeli najavu za novi FB, pink gingham floral, tako mi je
    je, jako je slatka!
    ali ova je ipak za curke, pa bumo ju propustili!
    Stiže i za dečke...Under the sea!
    Preslatka plava sa malim kitovima, kornjačama, morskim zvijezdicama i sl. morskim životinjskim svijetom...

  38. #88
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    Citiraj Iva M. prvotno napisa
    Citiraj vimmerby prvotno napisa
    Citiraj lucylu prvotno napisa
    cure jeste vidjeli najavu za novi FB, pink gingham floral, tako mi je
    je, jako je slatka!
    ali ova je ipak za curke, pa bumo ju propustili!
    Stiže i za dečke...Under the sea!
    Preslatka plava sa malim kitovima, kornjačama, morskim zvijezdicama i sl. morskim životinjskim svijetom...
    no dobro, TU onda nebumo propustili!
    ponekad si mislim da je sva sreća da uskoro počnem raditi!
    kaj se financija tiče naravno, ostalo...

  39. #89
    nelitza77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Tresnjevka u srcu, srce 2500 km sjevernije
    Postovi
    242

    Početno

    ja mislila da su moje FB ZOO "junik" a kad tamo gle koliko ih je vec na forumu! a i ova nova deckasta zvuci zanimljivo, sam se nadam da i bude tak lijepa jer mi recimo ovi vlakici i nisu nesto... :/
    btw, "pametno sam" narucila 2 FB ZOO iste velicine (M) koje su korisniku sada skoro pa male, pa ako se netko zabunio i narucio L koji mu je preveliki (al u obzir dolazi samo takva sa ZOO motivom!), tu sam 8)
    Inace, moram priznati da sam nekako napola sa tim FB, mislim da bi Grgechu trebale one Petit jer mu je M mali, a L skoro preveliki. a i nekak mi taj koncept pocketica ne funkcionira uvijek najbolje (osim kad natrpam nutra tetru, al ko za vraga uzela sam sa sobom sam 5 kom tetri, a glupo mi kupovat nove kad ih doma jos imam brdo).
    recimo, neki dan sam stavila u FB L original ulozak, Grgec doruckuje i odjednom pocinje tuliti i vikati "tuta, kaka", ja gledam, jadnicak se popiskio i to tak da je iz pelene procurilo i kapalo sa stolca na pod, kao da je uopce ni nema! nije mi uopce jasno, kaj mu se taj blesavi ulozak negdje presavinuo zato kaj mu je pelena velika???
    ma mislim da su za mene samo fitted i AIO (i to ne bilo koje, samo jednostavne dolaze u obzir!...)

  40. #90
    Mama Medo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    394

    Početno

    cure koje imate nove FB sa printovima.. jel drže jednako kao jednobojne, ili je kao kod drugih pocketica - printovi prije promoče?

  41. #91
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    iva jel se može negdje slikica vidsjet tih novih koje tek stižu???? Google mi nije pomogao :/

  42. #92
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    http://www.clothdiaperoutlet.com/


    Evo ove gingham na naslovnoj.

  43. #93
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Citiraj koalica prvotno napisa
    iva jel se može negdje slikica vidsjet tih novih koje tek stižu???? Google mi nije pomogao :/
    Probaj ovdje: Under the Sea

  44. #94
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Citiraj Mama Medo prvotno napisa
    cure koje imate nove FB sa printovima.. jel drže jednako kao jednobojne, ili je kao kod drugih pocketica - printovi prije promoče?
    Ne bi smjele. Kvaliteta PUL-a je ista kao i kod jednobojnih.

  45. #95
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    FB printovi drže "k'o grom"!

    IvaM, stvarno su slatke ove morske!

    btw. otkad sam nedavno kupila prve, oduševljena sam tim pelenama!

  46. #96
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    meni FB print djeluje malko plastično u odnosu na jednobojne...

    nego, moj mačak zna prilikom ležečkog dojenja/spavanja odljepljivat čičak....ne stavljam mu zaštitnu zadnjih dana...

  47. #97
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Mi imamo onaj stari FB print s bubama i nema razlike između njih i jednobojnih - ni pod rukom ni što se tiče eventualnog puštanja 8)

  48. #98
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    Stvarno su prekrasne Ako sam dobro shvatila i ove roza stižu u babyshop :? Pa da pričekam da ih zajedno naručim :/

  49. #99
    Ivke avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postovi
    283

    Početno

    Vimmerby koja veličina FB pelena najbolje odgovara Oskaru ?

  50. #100
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    zasad smo na M i taman su mu. ali bojim se, ako dečko nastavi istim tempom i uskoro se ne izduži, da mu budu ubrzo knap :/

    a kaj se tiče materijala printa i jednobojnih, nisam primjetila nikakvu razliku.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •