Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: zaštitne iz getroa

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vlpv
    Postovi
    201

    Početno zaštitne iz getroa

    znam da sam prije negdje čitala o tome, a sad ne mogu naći. Je li netko probao zaštitne gaćice iz getroa (navodno koštaju 6 kn)? kako su djeca reagirala (osipi?)? "dišu" li ili da na to njih ne pomišljam?

  2. #2
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno Re: zaštitne iz getroa

    Citiraj livac prvotno napisa
    znam da sam prije negdje čitala o tome, a sad ne mogu naći. Je li netko probao zaštitne gaćice iz getroa (navodno koštaju 6 kn)? kako su djeca reagirala (osipi?)? "dišu" li ili da na to njih ne pomišljam?
    Ja kupila iz znatiželje- super im je kroj, kao ME Airflow, napravljene su od neke tanke plastičice (ali nije baš kao vrećica) tako da sumnjam da dišu, iako, luftaju se, isto kao airflow, kroz proreze kod drukera. Ako si na knap s coverima, kupi jer posluže za rezervu apsolutno.

  3. #3
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    ja kupila za probu, koštaju oko 6 kuna, ali manekneka se još nije rodila tako da nisam uspjela probat. iako ne izgledaju kao da ne dišu, računala sam da ih joj obučem makar i jednom, (dok se pravi coveri budu sušili ili prali) neću pogriješiti. osim toga takve smo zaštitne gaće ( ili slične) imali mi kad smo bili mali, ja se sjećam sekinih...
    fora je što su u veličinama kao robica za bebu, 56, 62, 68...
    ja sam uzela od svakog broja po jedne.

  4. #4
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    ja sam ih kupila jer me zanimalo sta je to. one su od pvc-a a ne kao ovi drugi coveri od poliuretana i u njima koza ne dise. a meni smrde na plastiku :/

  5. #5
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    Osobno sam jako osjetljiva,pa sam ih kupila 5 kom,rasporila,prekrojila i ušila u svoje platnene uloške. Nije me čak niti zasvrbjelo,pa sam ih tek onda stavila E. na guzu.Do sada nam nisu napravile nikakvu štetu,barem ju ja nisam vidjela...Kroj mi je malo predubok,pa ih koristim samo za spavanje. Neke sam već prekrojila,pa nam krase obične pelene...

  6. #6
    twinmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    207

    Početno

    Ne bih preporučila baš za svaki dan(a s obzirom na materijal-nebi to ni izdržale)
    ali kao rezerva-zašto ne

  7. #7
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Ja sam gledala te zaštitne i apsolutno su mi bljak - i izgledom i materijalom (i mirisom )...Ne znam, možda previše tražim...

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Ma nemojte to stavljati, onda ih možete zamotati do ispod pazuha u najlon-vrećicu, još je jeftinije.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •