Pokazuje rezultate 1 do 34 od 34

Tema: psiholog/psihoterapeut u Splitu

  1. #1
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno psiholog/psihoterapeut u Splitu

    Cure trebam dobrog psihologa/psihoterapeuta za odrasle, molim preporuke na pp

    relativno hitno je
    za meni vrlo važnu osobu je, ipak mi je jednostavnije ići na "preporuku" nego na slijepo po telefonskom imeniku

  2. #2
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Imaš pp s podpitanjem - u stvari - evo ga i tu - jel' ti bitno jel' privatni il u bolnici? Neki moji idu kod nekih privatnih, ako te to zanima...

  3. #3
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    koliko čujem dr. glavina (psiholog) u bolnici na firulama je super.
    čula sam samo pohvale o njemu i njegovom pristupu i radu.

    kad su firule u pitanju, znaš koga bi valjalo nazvat
    moj broj, koji nije moj broj......

  4. #4
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Imaš nove e pp-a i preporuku za priv. psihijatricu i brojeve, kad je se i kako može dobit, kad ide na GO, pa cijene, a imaš preporuku za jednoga u bivšoj Vojnoj bolnici.

  5. #5
    .kala. avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    čudoland
    Postovi
    447

    Početno

    da ne otvaram novu temu dižem ovu prastaru.

    svakako, jel zna netko od vas tko vodi gestalt psihoterapiju? naravno može i na private ako se to ne smije objavljivati ovdje

    pogledala sam tamo na stranicama gestalt društva, ima popis psihoterapeuta, no ne vidim da je itko u st...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj .kala. prvotno napisa Vidi poruku
    da ne otvaram novu temu dižem ovu prastaru.

    svakako, jel zna netko od vas tko vodi gestalt psihoterapiju? naravno može i na private ako se to ne smije objavljivati ovdje

    pogledala sam tamo na stranicama gestalt društva, ima popis psihoterapeuta, no ne vidim da je itko u st...
    Dižem.

    I mene zanima ovo za Split. Preporuke pliz?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    Ja upravo odgovorial Tonki na drugom topiku, ali evo opet - u Splitu preporučujem kolegu Slobodana Jovića - psiholog (geštalt psihoterapija i seksualna psihoterapija). Kontakt se može naći na netu.

  8. #8
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Kolega Toni Maglica u Splitu isto sad završava gestalt, kontakt ima na netu. Bojim se da nema puno gestaltista zasada ovdje, ali ove godine bi trebala krenut splitska edukacijska grupa, pa se nadam da će se to uskoro promijenit

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    2

    Početno

    oprostite sta opet dizem ovu staru temu, ali ukoliko bilo tko moze pomoci molim da mi preporuci dobrog psihologa na podrucju splita( ako moze pp sa svim informacijama). hvala!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    2

    Početno

    ako ima bilo tko kakav prijedlog? hvala

  11. #11
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj brane prvotno napisa Vidi poruku
    Cure trebam dobrog psihologa/psihoterapeuta za odrasle, molim preporuke na pp
    Dizem temu. Zanima me isto.

  12. #12
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Dizem temu. Zanima me isto.
    Jadranka imaš pp, nadam se koristan

  13. #13

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    1

    Početno pomoc

    Citiraj Iris prvotno napisa Vidi poruku
    Jadranka imaš pp, nadam se koristan
    Pozdrav,zanima me dali mi neko moze preporucit dobrog privatnog psihijatra u Splitu?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, možete li mi molim vas preporučiti specijalista za geštalt psihoterapiju i/ili seksualnu psihoterapiju na području Splita. Vidim gore navedene Slobodana Jovića i Tonija Maglicu. Postoji li možda još netko dobar i pouzdan? Unaprijed hvala na odgovoru.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, meni bi takoder trebala preporuka psihologa/psihoterapeuta u Splitu. Zaista neznam niti koga uzeti u obzir pa je svaki savjet dobrodosao. Slobodno mozete na pp

  16. #16
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Pls hitno je.treba mi za frendicu koja prolazi mucnu rastavu.potpuno ju je unistio.treba je osnazit.
    znaci Split krajem srpnja je tu.da bar odradi par terapija prije povratka u zemlju gdje zivi i pocne napokon slagat puzle s og novog zivota s djecom.
    mozda bi cak bilo dobro da bude zena al ne mora naravno.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 09.07.2015. at 00:25

  17. #17
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Pls hitno je.treba mi za frendicu koja prolazi mucnu rastavu.potpuno ju je unistio.treba je osnazit.
    znaci Split krajem srpnja je tu.da bar odradi par terapija prije povratka u zemlju gdje zivi i pocne napokon slagat puzle s og novog zivota s djecom.
    mozda bi cak bilo dobro da bude zena al ne mora naravno.
    a joj..žao mi je zbog tvoje frendice. iskreno, sumnjam da će mnogo moći napraviti na pt u tako ograničenom vremenskom razdoblju, jer za pt treba vremena, to je proces koji traje i za koji je potreban kontinuitet da bi bilo pomaka...ja sam prošla nekoliko godina pt, imam više brojeva, mogu ti ih poslati, samo evo...pretpostavljam preko privatnih poruka? nova sam tu i iskreno nisam baš najsigurnija kako to ide...

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Poz cure molim vas pomozite .trebam preporuku za nekog psihologa u ST.. potpuno mi je sve to novo pa nebi naslijepo trazila pomoc uz rizik da cu dobiti samo beskrajnu hrpu ljekova..
    Na granici sam vec odavno.. pokusavam se borit al neide..sve cesce .nisam sigurna da li ima smisla ujutro probuditi se.. vidim da mi je pomoc hitno potrrbna...nemogu imati djecu i ta spoznaja me jos vise unistava..tocnije bezlican je svaki dan. uz dnevnu dozu stresa na odgovornom radn. mj gdje moram glumiti odlucnu i nesalomljivu direktoricu a iznutra se urushavam... ako ste cule za nekog dobrog psihologa molim vas javite .hvala. N.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Molim preporuku za dobrog psihologa u Splitu za 24-god.mladića koji je jako nesiguran

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, ima li tko preporuku za dobrog privatnog psihologa u Splitu? Vidim da su zadnje preporuke iz 2007 godine, imate li nedavna iskustva? Hvala unaprijed!

  21. #21

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    33

    Početno

    bok cure,
    molila bih vas broj psihologa/psihologinje u splitu koji bi me osnazio za proces potpomognute oplodnje.nadam se da ce mi netko pomoci,hvala unaprijed

  22. #22
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Draga alati,
    Bojim se da ti ni jedna osoba koja nije sama prošla mpo neće moći dati podršku kakvu trebaš.
    Preporučam da se javis curama na temi Potpomognuta u Splitu i da se s njima povežeš.

    Mene su, a nisam jedina, druženja sa suborkinjama spašavala emotivno i mentalno. Plus, bila su edukativna.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    33

    Početno

    draga Mojca,
    puno ti hvala na odgovoru.Lijepo je znat da te netko razumije.Nazalost jos mi nitko na temi Potpomognuta u Splitu nije odgovorio,ali vjerujem da hoce.Zelim ti sve najbolje

  24. #24
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj alati prvotno napisa Vidi poruku
    bok cure,
    molila bih vas broj psihologa/psihologinje u splitu koji bi me osnazio za proces potpomognute oplodnje.nadam se da ce mi netko pomoci,hvala unaprijed
    Slažem se s Mojcom.

    Nema nikog specijaliziranog, koliko znam.

    Pred nekih 7-8 god (ako nisam pobrkala godine) su svugdje u RH, pa i u ST, psiholozi tj. psihološko savjetovanje (koje se uglavno svodilo na potvrdu koju bi psiholog izdao "potvrđujem da je par taj i taj svjestan implikacija ulaska u MPO") bili uvjet za ulazak u MPO postupak, prema tadašnjem groznom Milinovićevom zakonu.

    Ja sam bila kod jedne psihologinje u ST-u koju su mi u mislim tada CITO-a preporučili , ali ne sjećam se kako se zvala i mislim da se profesionalno nije bavila problematikom (ne znam, ali sumnjam da je puno ljudi tražilo podršku) osim što je izdavala potvrde, i učinila mi se mudar i perceptivan tip, pa kad je vidjela da nam dobro ne sjedaju priče "a imate već jedno, i to je obitelj, čemu se mučiti" (kako sam to ja tada čula (a na njenom radnom stolu uokvireno dvoje dječice), vrlo brzo je odustala i napisala potvrdu, pa mi je ostavila dobar dojam, kao pametan tip koji je brzo razumio po što smo došli.

    To sam radila kalkulirajući da imam taj papir ako se slučajno odlučim za koji pokušaj u RH u prirodnom ciklusu, dok čekam na stimulirani IVF u Mariboru (koje nije imalo uvjet da se mora ići kod psihologa i javnog bilježnika prije MPO-a, kao tada u RH).

    Sad sve ti ovisi što ti znači "osnaživanje", tebi osobno. Vrlo ti se lako može dogoditi da, pogotovo mi se čini u ST-u koji je konzervativnija sredina od npr. ZG ili RI, naletiš na osobu koja je konzerativnih uvjerenja i koja se nužno prelijevaju i u poslovnom smislu i koja će te savjetovati da prihvatiš stanje i udarati u cimbal kako je to teško i čemu se mučiti... sad, ne znam što tebi osobno značiti "osnažiti".

    Dakle.... ako je netko dobar psiholog, onda će biti OK. Opet će ti to možda znati reći cure s Potpomognute u Splitu. Mislim da specijalista nema.

    Meni je osnaživanje za sve što mi je trebalo bilo na ovom forumu i u RL-u s curama koje su u postupcima, mislim da te drugi teško mogu razumjeti, opet... i tu sam tražila osobe koje su mi sličnije i inače, meni je jako teško padala struja "žestokih optimista" stila "sve ćemo mi imati mirisni smotuljak i nema veze ako se 10+ godinama vrtimo po postupcima jer je sve toga vrijedno" - jer ja nisam taj tip i taj me stav ugrožavao. Brojnima nisam ja pasala sa svojim "šaka u glavu" faktulanim izvjavama i sklonošću nemanja rozih oćala na glavi. Ali, našla sam svoj tip.

    Najbolje će te razumjeti supatnici, pa koji su ti karakterno slični. Dosta nerazumijevanja ćeš dobiti od okoline... i one koja te voli - možda će te htjeti zaštititi i voditi da se "okaneš ćorava posla", možda će bit preoptimistični, možda premalo, sve je to jako osobno - ovisno na ono što tebi paše.

    Dakle, potpis na Mojcu - otiđi na neku ST kavu, pitaj tamo cure za sva iskustva, pa uključivo i psihologe ako je netko išao u ST-u kod psihologa. Sretno... da si brzo nađeš ekipu (ili stručnjaka) koji ti paše. Ili neki svoj vlastiti modus operandi "osnaživanja".

    Neke cure su pisale blogove, dnevnike, neke su pričale, ja sam napisala milijun postova na Rodi i to je bio neki moj otvoreni dnevnik pa mi je bilo lakše šutit onda i držat stvari za sebe.. budući da sam otvoreni tip. Pitala me neka frendica pa kako si dosad šutila (10 godina IVF-ova), a ja sam se sjetila postova na Rodi i samo joj rekla, he, he, pa zar me ne znaš... sam sam našla neki drugi kanal gdje ću komunicirati .

    Mislim.... nije ti to ništa bvzve, IVF iskustvo je teško.... Meni je, premda sam uspjela, ostalo dosta baš i ljutnje na to koliko je dugo trajalo, koliko sam bila blokirana nekim stvarima, ljutnje na besmislene postupke koje smo prolazili u iščekivanju sljedećih termina (medicinski besmislene, tipa muževljeva operacija itd.). Ljutnje na nerazumijevanje nekih ljudi.

    To je, ako dugo traje, nešto što nepovratno mijenja tvoj identitet. Kao što mi je neko citirao Alana Forda - što te ne ubije, to te osakati. Neko drugi će ti reći da je to iskustvo za rast itd. Sve ovisi od osobe do osobe, i svatko je u pravu.

    Želim ti puno snage, humora, inspiracije, podrške, stručne ili prijateljske - što god tebi bude trebalo da prebrodiš MPO bitke lakše.

  25. #25
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Potpis na Mojcu i Inu.

    Teško da te može razumjet netko tko nije prošao to iskustvo.

    Sretno!!!

  26. #26
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj alati prvotno napisa Vidi poruku
    draga Mojca,
    puno ti hvala na odgovoru.Lijepo je znat da te netko razumije.Nazalost jos mi nitko na temi Potpomognuta u Splitu nije odgovorio,ali vjerujem da hoce.Zelim ti sve najbolje
    Nažalost ta tema nije baš aktivna u posljednje vrijeme.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    33

    Početno

    Draga Ina,
    hvala ti na ovako divnim rijecima jer si jedna od rijetkih u mojoj okolini koja si bas pogodila moje trenutno stanje i dotakla me.Svako ti dobro i hvala na razumijevanju!!!!!!!!!

  28. #28

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    33

    Početno

    Hvala Lili i cujemo se!!!!!!!

  29. #29
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    alati, ako si na fejsu, preporučam Rodinu grupu
    http://forum.roda.hr/threads/92341-R...facebook-grupa

  30. #30
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Nažalost ta tema nije baš aktivna u posljednje vrijeme.
    lako se digne, par klika i eto je

  31. #31

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Otvaram ponovno ovu temu. Ako netko moze preporuciti nekog dobrog psihologa/psihoterapeauta u Splitu za mladu osobu bila bih iznimno zahvalna!

  32. #32

    Datum pristupanja
    Sep 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav , riječ je muškarcu srednjih godina. trebam preporuku za dobrog privatnog psihijatra ili psihologa u Splitu.
    Riječ je bračnim problemima. Da li spasiti da li ne. Može li se
    Ako može brzo jer sam u jako lošem stanju

  33. #33
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    http://psiholog-tinabrzic.com/usluge/

    Nemam osobne preporuke, al brzinskim guglanjem ispada ovo. Trazi 'bracna terapija' i 'split'. U vrijeme korone dosta toga se prebacilo na online, pa mozda nije ni zg iskljucen, al sve se ceka jer je korona zakrcila i privatnike. Znaci, na to se ide zajedno, oboje, pa nema nikakve vrijednosti info 'radi se o muskarcu srednje sobi'. Ne ide samo on, i oboje moraju doc svojevoljno. Sretno!
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.09.2021. at 10:49

  34. #34

    Datum pristupanja
    Mar 2023
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, ima li tko preporuku (ponovno) za dobrog privatnog psihologa u Splitu (u pp)? Za mladica od ~25god, anksioznost, depresija, zivotna usmjerenja, itd. Hvala puno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •