Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 182

Tema: Je li vama hladno?

  1. #1
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno Je li vama hladno?

    Ne znam koji je moj problem, ali evo ovako, idem danas nešto po gradu. Nosim kapu, jaknu, samo šal i rukavice nemam. Smrzavam se ko pi*da. Prolaze pored mene dvije ženske, kratke frizure, nema kape, vjetar puše u lice i sve pet. Njima valjda ne smeta, ne znam.

    Dođem doma i on drži sve prozore na kip jer treba zraka. Slažem se s tim, ali se i dalje smrzavam ko pi*da. Ruke ledene, ne mogu se nikako ugrijati, proklinjem zimu i čekam lketo. Najugodnije se osjećam kada je sedmi mjesec i vani + 35 C. Ne koristimo klimu ni ništa.

    I tako mi je već par godina. Zimogrozna sam da je to strašno. Vani može lagani vjetrić puhati, a ja ako nemam kapu uši će me boljeti kao da mi je hladnoća ušla skroz duboko, sve do mozga. Kičma mi se pokoči na prvi minus. Ne znam, ali čini mi se da ovakva osjetljivost nije normalna.

    Što vi kažete?
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 14.03.2016. at 19:41

  2. #2
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    provjeri si stitnjacu

  3. #3
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ja ne spadam u zimogrozne, ali zna mi se dogodit da mi je nekako iznutra hladno i nikako da se zagrijem
    onda mi ne pomaže nikakvo utopljavanje odjećom, dekice i slično, nego poticanje cirkulacije: ili vrući tuš (pa nakon njega hlađenje tijela dok se brišem) ili fizička aktivnost
    otkad redovito vježbam manje mi je to problem, a i spremnija sam jednostavno počet skakutat gdje god se nalazila

  4. #4
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Gledala sam prošle godine u okviru trudničkih pregleda. Bilo je ok. Sada opet moram.

    Meni spavanje pomogne. Ujutro još kako tako, ali kako se primiče večer ja se pretvaram u led ledeni.

    Vježbanje ima efekt valjda pola sata. Tuš isto.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 14.03.2016. at 20:02

  5. #5
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    I meni je isto hladno kad sam umorna. Uvijek. Nikako se zagrijati.
    A vani puše grozan vjetar brrrr
    Danas sam čak stavila kapuljaču od jakne

  6. #6
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Što vi kažete?
    Dobrodošla u klub

    Meni stvarno nekad bude neugodno koliko sam zimogrozna...

    Mrzim dolčevite, a nosim ih cijele zime (a u zimu ubrajam i jesen i proljeće ) i taman kad se malo dočepam ljeta i suknjica i haljinica, ljeto prođe.

    O slojevima odjeće da ne pričam

    Nalazi OK, jedino trombofilija…ali sumnjam da je to razlog...

  7. #7
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ja zadnjih godina teze podnosim vrucinu nego hladnocu. Na moru mi je naravno sve super ali ljeto u Zg ma poluluda budem ..mozak mi uskuha.

  8. #8
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    ja si obućem kapu jer osjetim hladno, i onda prođem pored kolegekoji je čelav iskače bez ičeg

  9. #9
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Zuta,
    meni recimo rukavice znace puno.ako imam rukavice vjetar mi skoro ne smeta a ako ih nemam znam cvokotat al svejedno tvrdoglava mazga nikad nema potkosulju ni stramplice osim na suknju.

  10. #10
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Vidiš, a on mene u čudu gleda što uopće kapu stavljam. Pa si mislim da kada bih rukavice stavila da bi opal na guzicu. Onda odem van i vidim svi gologlavi i zaključim si da je u pravu, da stvarno nije tolika zima i da nešto mora da samnom nije u redu kada mi je non stop zima. "Trebaš početi vježbati pa ti neće biti hladno."
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 14.03.2016. at 21:39

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Ja sam isto zimogrozna. Kapu ne nosim baš često, ali bez marame ili šala oko vrata ne izlazim van. Ako mi puše oko vrata, smrznem se živa. Potkošulju počinjem nositi početkom listopada, a prestajem u svibnju. Uglavnom, pronašla sam odgovarajuću jaknu, gležnjerice koje su mi tople, povremeno nosim termo štrample i nema zime. Zato ima računa za plin grrrrrrrrrrrrrrr.....

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    U klubu sam...
    Uvijek mi je zima,spavam u čarapama na šta MM poludi jer nemože pojmit da mogu u njima spavat.
    Nema šanse da bi kupila jaknu il kaput bez kapuljače,ona uvijek mora bit tu,da se malo zaštitim..
    Neznam zašto,mislim da sam oduvijek tak zimogrozna.
    Jedva čekam ljeto da se pržim na suncu

  13. #13
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    ja nosim 98%hlače , ne nosim ništ ispod njih, 98% godine spavam samo u gača
    Ma i majci, dok muž spava u frotirastoj piđami
    Naučena sam na kapu, rukavice nosim samo kad se igram s snjegom ili planiram negdje jaako daleko pješačiti
    Neki dan rano izjutra sam trčala ko lili u berlinu, kratka majca i šuštavac gore plus kapa, nije mi bilo zima,
    Muž isto nosi kapu, i ne nosi duge gače
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 14.03.2016. at 22:35

  14. #14
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Zimogrozna isto, slojevi odjeće itd. sve što ste rekle. Meni je nešto malo lakše kad se nadebljam ili ako je fizička aktivnost, ali samo dok to traje, niti to me ne unormali toliko da bih ispala iz kategorije da sam fakat zimogrozna i to je tako. Štitnjača b.o. zasad. Moje je zaključak: ima nas i takvih.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 14.03.2016. at 22:40

  15. #15
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Meni je uvijek hladno. Otkad znam za sebe. Zato ljeto podnosim odlično. Dok svi krčkaju meni taman
    Posljednje uređivanje od Carmina406 : 14.03.2016. at 23:29

  16. #16
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Ja sam ta bez kape,sala-to ksd stavlham debeli minus je.Ne nosim potkosulje,strample.Al ljeto u zgb mrzim zato.

  17. #17
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ja sam valjda najgora kombinacija, zimogrozna, zimu ne podnosim i uvijek mi je hladno, a ljeti kad su velike vrućine mi se mrači pred očima i padam u nesvijest, nizak tlak, jelte.
    Za osjećaj hladnoće meni najbolje pomaže tjelesna aktivnost, trudim se ići na trčanje barem dvaput tjedno. Ne samo da se ugrijem dok trčim (logično ) već mi se i cirkulacija poboljša pa mi je toplije i kad ne radim ništa.

  18. #18
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Evo još jedne zimogrozne!!

    Novost je da od ove zime nosim dvije potkošulje, uvjek nešto svezano oko struka, šal u torbi da stavim na stolicu prije nego ću sjesti, od prije se nose ;kapa , rukavice, debela pidžama, čarape, turbo debeli poplon i td..
    Vječno mi je zima, ledena sam, inače imam problema sa štitnjačom, bubrezima, mjehurom i ušima!!

    pravi sam JEREMIJA!!!

  19. #19
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam bila grozno zimogrozna kad sam imala 55kg na 170cm. Obavezno sam bila u potkošulji, dolčeviti i zimskoj jakni dok su ostali nosili tanje. S 5kg više zimogroznost mi se drastično smanjila.
    Druga stvar - već spomenuta - umor i neispavanost. Naspavana, odmorna i nahranjena nije mi hladno makar bila laganije obučena.
    U stanu mi je obično 25 stupnjeva tako da tu ne mogu ništa komentirati, a na poslu imam dvije vestice koje obučem ako puno mirujem...

  20. #20
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Evo još jedne zimogrozne plus slaba periferna cirkulacija. Ruke su mi gotovo uvijek hladne (osim u ljetnim mjesecima) + trnu mi prsti i potpuno pobijele (neki dan doživjela i na +10 C vani). Na poslu uvijek dodatna vestica na leđa (uredski posao) i tako... Svi nalazi upućuju da sam zdrava.

  21. #21
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    i još jedna u klubu

    da mogu živjela bih negdje gdje temperatura nikad ne pada ispod 30C

  22. #22
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Joj, curke, ja se sad stvarno ne zahebavam, ali meni je lakse kad vidim da nas ima jos :D Malo manje se osjecam nenormalnom :D
    Poznat mi je i sal na stolici i debele pidzame, popluni...
    Uggsice cu, koliko god mi ruzne bile, valjda i na onom svijetu nositi. Nekad su mi noge i u njima hladne, bez obzira na debele carape

  23. #23
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ja nosim 98%hlače , ne nosim ništ ispod njih, 98% godine spavam samo u gača
    Ma i majci, dok muž spava u frotirastoj piđami
    Naučena sam na kapu, rukavice nosim samo kad se igram s snjegom ili planiram negdje jaako daleko pješačiti
    Neki dan rano izjutra sam trčala ko lili u berlinu, kratka majca i šuštavac gore plus kapa, nije mi bilo zima,
    Muž isto nosi kapu, i ne nosi duge gače
    ej jelena znaci i ti trcis al poskrivecki ajde nam se pridruzi na Vjezbacicama.cekamo tee..

  24. #24
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    je samo me pese ujutro vide

  25. #25
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Ja kao sillyme, kad sam bila mrsavija ( necu napisati koliko jer je to bilo nezdravo) mi je bilo hladno stalno. Sada, kad sam nabila malo kila i misica je podnosljivo, onako bas hladno ( ja to zovem od unutra na van) mi bude samo kad sam umorna, nenaspavana i nenahranjena. Inace je ok.
    A imam i losu perifernu cirkulaciju, to nam je u obitelji, pa su mi ruke i noge uvijek malo hladne.

  26. #26
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj rahela prvotno napisa Vidi poruku
    i još jedna u klubu

    da mogu živjela bih negdje gdje temperatura nikad ne pada ispod 30C

    X!

    Luda sam više od ove zime i naslaga robe.

  27. #27
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Iksam i ja!

  28. #28
    iva9 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    218

    Početno

    Citiraj Superman prvotno napisa Vidi poruku
    Evo još jedne zimogrozne plus slaba periferna cirkulacija. Ruke su mi gotovo uvijek hladne (osim u ljetnim mjesecima) + trnu mi prsti i potpuno pobijele (neki dan doživjela i na +10 C vani). Na poslu uvijek dodatna vestica na leđa (uredski posao) i tako... Svi nalazi upućuju da sam zdrava.
    Isto tako meni,neznam šta nisam probala od suplemenata I nikako poboljšanje.Izluđuje me,po ljeti ujutro dok sunce ne zaprži meni je isto hladno.Najsretnija sam kad sam ko gušter na suncu I upijam toplinu.

  29. #29
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj iva9 prvotno napisa Vidi poruku
    Najsretnija sam kad sam ko gušter na suncu I upijam toplinu.
    E to.
    Naježim se i kroz kožu mi prolaze trnci od ugode.

  30. #30
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Rekla sam mu da spremi radijator, i evo me, sjedim tu u zimskoj jakni i smrzavam se.
    Windows aplikacija kaže da je 15 C.

  31. #31
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    a jel se ti ipak kaj gibaš u toku dana?

  32. #32
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Malo. Što po kući očistim, ako je dan normalan kratka šetnja, i ostalo prebacivanje nje simo tamo.

  33. #33
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Odvratna hladnoća. Nikad joj kraja. Samo 15 °C.

  34. #34
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Mrzim ovo usrano vrijeme, a opet mrzim i sunčano jer me onda hvataju migrene.

  35. #35
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    žuta a jel mrzis i strumfove

  36. #36
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno



    pridružujem se netrpeljivosti vremenskih prilika ovih dana
    do jučer me uspavljivalo, a od danas me pojačano traži jesti

  37. #37
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Evo me opet tu. Ne mogu se ugrijati. Jučer mi je bilo okej. Još sam sad i svakodnevno vani. Mislim da ću morat vadit opet željezo. Tako mi je prokleto hladno. Non stop.

  38. #38
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Pa zahladilo je. Jel ti hladno kad si u grijanom prostoru?

  39. #39
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Da, hladno mi je i sad. Termometar mi pokazuje nekih 16 stupnjeva. Klinka najstarija je u potkošulji samo, neće se obuć, kaže da joj nije hladno.

  40. #40
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Na 16 se i ja smrzavam. Pa to nikako nije ugodno
    Meni 23 na dalje taman

  41. #41
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    16?
    Ja bih na 16 bila u jakni.
    Kod nas u stanu je 22. Po noci padne na 20, nikad ispod toga..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  42. #42
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Da, hladno mi je i sad. Termometar mi pokazuje nekih 16 stupnjeva. Klinka najstarija je u potkošulji samo, neće se obuć, kaže da joj nije hladno.
    Djeci je manje hladno nego odraslima. Imaju manju površinu kože u odnosu na volumen tijela i općenito brži metabolizam i više otkucaje srca.
    16 je grozno prehladno za sobu, da mi je 16 u sobi i da mi je hladno ne bi išla vaditi željezo nego kupiti dodatni radijator. Srediti sva mjesta gdje puše. Pročitati 101 savjet kako smanjiti gubitke topline u stanu.

    A inače našla sam mislim uzrok zašto je meni hladno u mirovanju i kad je u sobi 24 - jer mi u mirovanju padnu otkucaji srca na ispod 50. Budu oko 45. U dubokom snu padnu na 42. (svašta čovjek otkrije o sebi kad pristane napokon na 24 satni holder nakon što to 10 godina preporuče na skoro svakom sistematkskom )

  43. #43
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Da, hladno mi je i sad. Termometar mi pokazuje nekih 16 stupnjeva. Klinka najstarija je u potkošulji samo, neće se obuć, kaže da joj nije hladno.
    16?
    u celzujusima?
    u stanu?
    u prostoriji u kojoj boravite?
    i hladno ti je?
    ma ajde

  44. #44
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    16?
    u celzujusima?
    u stanu?
    u prostoriji u kojoj boravite?
    i hladno ti je?
    ma ajde
    Pa sve čitam i mislim si da krivo čitam. Gledam u mislim si valjda sjedi negdje vani gdje je sad 16 kad ono nije.
    Žuta pa 16 stupnjeva u stanu???? i ti se pitaš jel s tobom nešto nihe u redu jer ti je hladno.
    Ja se ispod 22 smrzavam. Baš danas idem po stanu i vičem kak je hladno i vidim da je temperatura 21.6.
    Ja bih umrla na 16 u stanu.

  45. #45
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Pa cak i skandinavci imaju vise temperature u stanu od 16C

  46. #46
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Da, hladno mi je i sad. Termometar mi pokazuje nekih 16 stupnjeva. Klinka najstarija je u potkošulji samo, neće se obuć, kaže da joj nije hladno.
    Meni je to temperatura idealna za spavanje po noći. Po danu bih se smrzla.

    Inače, djeca su aktivna, pa im je vjerojatno manje hladno, a i nisu jednako osjetljivi... Ja sam za svog mlađeg sina morala misliti je li gladan, je li žedan, je li mu hladno... ništa nije osjećao niti prepoznavao osjećaje i to dugo, negdje do viših razreda osnovne škole. I danas zna otići van u šuškavoj jakni, a ono - temperature oko nule. Užas... Stariji isto, zna imati ledene ruke nakon dugotrajnog sjedenja (sluša predavanja online) pa ga moram potjerati da se razgiba, da mu krv procirkulira. Znamo mu reći "malo beri jabuke". To je naziv vježbe za djecu za zagrijavanje tijela. Kad smo već kod toga, možeš to i sama napraviti kad ti je hladno: obični čučnjevi, podizanje ruku gore, primicanje lopatica, podizanje iz čučnjeva u stojeći stav s podignutim rukama, križni kraul u stojećem stavu...

    I dan danas se zna dogoditi da oni sebi uopće ne uključe grijanje dok smo mm i ja na poslu. Termostat je tijekom prijepodneva na noćnom režimu (16 stupnjeva) jer smo godinama tako boravili izvan kuće i zaključili da ga nećemo preštelavati. Da bi se grijanje uključilo, treba ručno podignuti temperaturu. Moj stariji to ponekad napravi, mlađi nikada. Dugo sam živjela u strahu da će se prehladiti, a mm je jednom provalio da ćemo tako imati manji račun za grijanje Bome, nije puno promašio. Tko zna, možda moj mlađi i o tome misli, hehehe...

  47. #47
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Još o 16 stupnjeva - to što termometar (koji je na hladnom zidu) pokazuje toliko, ne znači da stvarno toliko i jest.

    Kod mene je termostat na zidu u predsoblju, prilično daleko od radijatora. Kad je na njemu 18, u sobama je oko 20 stupnjeva (imam i klasičan termometar na drugom mjestu, davno smo to ustanovili i prilagodili režim centralnog grijanja).

  48. #48
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Još malo zafrkancije na istu temu - mm uvijek priča onaj stari vic s definicijom pulovera: to je odjevni predmet koji dijete mora obući kad je mami hladno...

    ***

    A sad ozbiljno - meni je subjektivni osjećaj hladnoće prvi znak dehidriranosti (nemam potrebu piti, kao ni moj mlađi sin - moram o tome svjesno voditi računa). Osim toga, puno sjedim, pa posljedično imam lošu cirkulaciju, a i štitnjača mi je slaba točka. Godinama sam bila slabokrvna, ali to je falabogu iza mene - nije starost samo loša, hehehe... Mršava nisam, ali ljudi koji jesu često imaju s tim problema, što je logično i razumljivo - mršavo tijelo ima manji toplinski kapacitet. Sigurno bi se našlo još utemeljenih razloga, npr. nedostatak nekih vitamina i minerala, ali ne da mi se sad tražiti. Kod mene doma omiljene su mucaste deke za pokrivanje nogu tijekom dnevnog odmora, jer čim sjednemo ili prilegnemo, osjećaj hladnoće se pojača.

  49. #49
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Uvijek je tak pa nije da se uvijek smrzavam. Neki dan je bilo hladnije, ali okej onda sam jurcala po sobi. No, sinoć su me ko neki valovi zimice prolazili. Mislim da je od tog što sam se nasmrzavala ujutro vani. Sad je 14 na termometru i ne osjećam se loše ko sinoć.

  50. #50
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Vi se raspisale, a zuta vas zeza.

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •