Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 105

Tema: Mame za Sanju trazimo - tema dojenje - molim javite se!!

  1. #51
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Citiraj "Saradadevii prvotno napisa

    Ima djece od 4 godine sa dudom varalicom u ustima, sa plisanim medom u rukama, djece koja svoje mlijeko prije spavanja piju na bocicu; zasto to nije sokantno? Djeca imaju neke potrebe koje se trebaju zadovoljiti na ovaj ili onaj nacin.
    Zasto ne na najprirodniji, najjzdraviji, najjeftiniji, najdostupniji.....i sve naj nacin?!?

    Mene je jos tamo negdje u osnovnoj skoli osupnulo kada smo iz biologije ucili da rijec dojka na latinskom je mamma.
    Sto je to sto mamu cini tako vaznom?
    Mamma.... :D
    Slažem se s tobom! I podržavam Renatu u potpunosti da ispriča svoju priču.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    989

    Početno

    Molim naoružanu frakciju militantnog krila RODE da ne zaboravi spomenuti Pravilnik, kršenja, neetički pristup proizvođača budućim mamama sile osovine...

  3. #53
    ivarica

    Početno

    lahlah , ne brini, :D novinarku smo maja i ja dobro uputile, biti ce pitanja i o tome

    ___
    nece renatina prica uopce zvucati nesto sokantno pored npr. majine a jednako ce biti "sokantna" mojoj (osim sto ja imam decka, pa mogu ispasti veca bolesnica), ali nije to bitno, mene ovo zanima: meni uopce nije jasno kako si ti to zamislila?? ici tamo a ne reci koliko dojis? zasto? tj, sto si mislila onda kao mama dojilica tamo pricati? kako je dojiti lijepo? ali se ustrucavas reci koliko dugo je dojiti lijepo? (svejedno je li zbog sebe, zbog posla, zbog rode)

    moja frendica doji 3 godine, ali nitko osim mene i par ljudi to ne zna. sto je skroz ok za nju, ja je podrzavam u tome jer je njoj tako lakse. ali ti si aktivistica. :D

    pred godinu i pol kad je u jutarnjem obradena tema produzenog dojenja na dvije stranice i kad je izmedu ostalih bila i ivarova i moja prica (tad 3,5 godine dojenja mislim), nije to rodi nista nastetilo, cak dapace, pridruzile su nam se neke nove cure.

    ali da marko sije paniku, to ne mogu vjerovati

  4. #54
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    ja samo mogu reci da jako volim ivaricu i kako ona pise i kako mi stalno dolazi da je potpisujem

    btw, ja sam vec jednom dojila u Sanji neprovocirano, nenametnuto, diskretno, onako kako dojim inace u javnosti i onako kako mislim da treba dojiti i u ovoj emisiji ako neko dijete pozeli dojku.
    Ni na mom poslu ne zna gotovo nitko da dojim velikog decka i malu curu skupa. Zato sto nitko nije pitao.Kako je Sanja jako gledana, sad ce valda znati svi
    Niti ja ne bih voljela da u emisiji bude naglasak iskljucivo na produzenom dojenju, pa toliko aspekata dojenja ima za pokriti.

  5. #55
    ~lex~ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    794

    Početno

    Blizanci na raport. Interested? Jedini je problem što onda mora ići i netko sa mnom, jer ja ne mogu obojicu hendlati sama.

  6. #56
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    go lex go

  7. #57
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    lex, go! :D
    super bi bilo da se vec jednom rabioje u narodu i ta fama da je nemoguce stvorit mlijeko isto9vremeno za 2 bebe .
    i potpisujem Saradudevii, Ivaricu, Maju...Lalah

    meni jako smeta to sto se na produzeno dojenje gleda kao nesto jako freaky (znam ljude kojima je to gotovo gadljivo :shock: ) i ako necemo mi razbijat te grozne predrasude, tko ce?

    zasto je tako nenormalno za cetverogodisnjaka/inju pit mamino mlijeko a kravino je ok?
    moj odgovor je - nema logicnog razloga, pravi razlog po meni lezi s jedne strane u mlijecnoj industriji i vjerovanjima koje je ona nametnula i koja su postala dogma u ovom dijelu svijeta i s druge strane-emocionalno socioloski razlog (ne znam kako to bolje definirat ) gdje je "biti djetetu na usluzi" znak slabosti...ali nije bad "djetetu" od 25-30 godina davati dzeparac ili umjesto svog skolarca pisati zadace :?; i gdje zena mora imat lijepe cice za pokazivanje dekoltea a ne za "sokiranje" jadnih prolaznika dojenjem svog djeteta.

  8. #58
    Morwen avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    562

    Početno

    Mamma Ju, , baš si to lijepo napisala!

  9. #59
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    renata, sve sam ti vec rekla

  10. #60
    ivarica

    Početno

    ivar mi povraca i naziru mu se kozice na čelu, a ja ne znam je li meni muka isto zbog kozica (nisam ih preboljela, bila u kontaktu pred deset dana) ili mi je muka od mirisa povracotine, a malaksalost od treme pred nastup.
    koga su sve zvali za sudjelovanje osim maje, anci i mene?

  11. #61

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    London
    Postovi
    1,543

    Početno


  12. #62
    ivarica

    Početno

    4 tockice na celu su jos uvijek iste ko jucer, ja sam ih skolski obiljezila pa da pratim rast, ali nista se ne mice. na searsovim stranicama se kaze da se tijekom prvog dana ne moze skuziti jesu li nesto kozice ili nisu, pa nisam sigurna. kakva su vasa iskustva?
    a noc nam je bila puna riganja, jedna masina se vec okrece, druga tura smrdi u kupaoni, osjecam ko da mi se mozdana kora razdvaja, ali kako sad stvari stoje, idem.

  13. #63
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    ivka - ako je mjehuric - onda je koza. ako nije - onda je nesto drugo. mozda se oznojio od povracanja, pa mu izbio pristic... mojima su gotovo odmah izbijali bas mjehurici, makar oni najminijaturniji ne veci od tockice...

    jadnicak...

    kod nas ima jako puno crijevnih viroza s proljevom i povracanjem. mi smo se svi izredali (osim mm-a) prosli tjedan - ida, pa noa, pa ja - svi po tri dana proljeva (nasrecu, bez povracanja i temperature)...

  14. #64
    ivarica

    Početno

    litala, zbunjuje me sto svugdje pise da tek drugi dan izlazi mjehuric, a prvi dan da je to pristic koji se ne moze razlikovati od onog koji je npr od znoja.

  15. #65
    renata avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb, dubrava
    Postovi
    1,398

    Početno

    ma kozice se skuze odmah, ali ih ne mora biti puno odmah. mjehurici budu bas tanki, vodenasti i bas ispupceni.
    i nijedno dijete mi nije povracalo od kozica, nisam znala da to ide s kozicama :shock:

    bilo bi mi uzasno zao da ne ides danas

    mene nisu zvali, kao ni MJ
    ivka, maja, cujemo se na tel oko dogovora, ako ivka ne ide


    a samo da odgovorim na temu pojaviti se na tv ili ne.
    meni apsolutno nije palo na pamet da se tamo pojavim pa presutim da jos dojim dijete. cak bi me jako veselilo da to kazem na tv, a onda me pokolebalo pitanje "kako ce ljudi gledati na rodu nakon toga". ono sto je gore maja napisala da ne bi voljela da u emisiji naglasak bude na produzenom dojenju - mislila sam da je tih 4 godine dovoljno sokantno mnogima da ce jedino to zapamtiti iz te emisije, sto bi mi bilo zao, vise bih voljela da im ostane samo da je dojenje predivno i da se moze uspjeti.

    ali sve ovo drugo sto ste pisale, slazem se, treba to o produzenom dojenju napokon netko reci na tv i dati podrsku svim onim mamama kojima s godinu dana vrse pritisak da moraju prestati.

    ali posto me nisu zvali iz redakcije, vjerojatno ne idem

  16. #66
    renata avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb, dubrava
    Postovi
    1,398

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    litala, zbunjuje me sto svugdje pise da tek drugi dan izlazi mjehuric, a prvi dan da je to pristic koji se ne moze razlikovati od onog koji je npr od znoja.
    :shock: pojma imala
    nikad nisam primjetila te pristice prije vodenastih
    ivka, kako si?

  17. #67
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    meni uopce nije opcija da ivka ne ide. ja tamo ne idem bez nje.

  18. #68
    renata avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb, dubrava
    Postovi
    1,398

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    meni uopce nije opcija da ivka ne ide. ja tamo ne idem bez nje.
    meni je samo smsala kaaasno sinoc da postoji mogucnost
    i ja se nadam da ide
    ali ova poredba zvuci stvarno zastrasujuce:
    osjecam ko da mi se mozdana kora razdvaja

  19. #69
    ivarica

    Početno

    i povracanje je jedan od nabrojanih simptoma, a ivara uopce ne boli trbuh niti mu je muka niit proljev, cijelo vrijeme je ok i onda kaze da mu u glavi odjednom bude kao da se mozak okrece pa sve brze i brze pa povrati zbog tog.

    ja kozica jos nemam ali imam zato hrpu drugih bubuljica po licu

    i vazna napomena, kako ja te kozice ocekujem vec danima (a zbog straha hocu li ih ja dobiti, mojoj sestri su pred 5 godina bile uzasne, upala pluca, upala bubrega, tri tjedna je bila u komi) - zato ivara redovito pregledavam, citaj skuzim svaku tockicu koja prije pola sata nije bila tu.

    maja, idem.

    anci, kako je kod tebe? (anci isto nije sigurna )

    renata, sori, nisam htjela da se osjecas napadnuto, znas da bi ja to uzivo drukcijim glasom.

  20. #70
    renata avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb, dubrava
    Postovi
    1,398

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    maja, idem.
    :D huh, a jesi me prepala sinoc

  21. #71

    Početno

    Ja sam upravo teti poslala mail da nema teorije...Karlo sad ima temperaturu i sav mi je groggy, a ja sam cijelu noć skakala gore dolje s mučninama, i to se nije još smirilo...budem na netu 2min pa u kupaoni 5...

    Stvarno mi je žao, baš sam htjela ići i pitanja su mi se činila super, ali ipak mislim da bi bilo pametnije da ostanemo doma ovaj put pa kad bude neka druga prikladna tema se prijavimo...

  22. #72
    renata avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb, dubrava
    Postovi
    1,398

    Početno

    anci, steta

  23. #73
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    ajme, anci

  24. #74
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    cure, kako je bilo?

  25. #75
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Dajte, i mene zanima!

  26. #76
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    kako je bilo?

  27. #77
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Zadovoljavajuce, ja bih rekla. Emisija mi je strasno brzo prosla, proletila puno brze nego ona o porodu pa sam na kraju ostala s tim da nisam rekla sve sto sam htjela. Ali, bilo je dosta gostiju i svi su imali dosta za reci tako da smo brzo potrosili minutazu.
    No, o dojenju bi se moglo bar dva tri sata, a da se samo zagrebe povrsina, pa tako i tu.
    Naglasak na srecu nije zavrsio na produzenom dojenju, dosta se spominjao i Kod - i to puno vise od ne-roda, sto je ispalo super - Stanojevic je pricao o tome i zena koja je prevela penelope leach. SPominjao se nas SOS i grupe potpore (bila je super patronazna, Ljubica, s kojom inace lijepo suradjujemo- ona vodi valjda jedinu prezivjelu grupu u zg).
    Sto se tice samog trajanja dojenja, tu je Stanojevic bio kategorican i slozio se sa mnom i s ivkom - dok majka i dijete zeli, a bez ikakvih ograda. No, gdja psihijatra je na isto pitanje odgovorila, da, dokle majka i dijete zele, a neki optimum je godinu dana :shock: Sve u svemu, skuzili smo da se "nas" koncept dojenja razlikuje mali milijun godina od njihovog vidjenja, i da ce se ta granica od godine dana jaaaako tesko proci. Jos cemo dugo biti cudne i rijetke biljke, kako nas je nekako i gledala gdja psihijatar i vjerojatno nas usput analizirala :/
    Smucka je dojila Aishu i istovremeno razgovarala i to je bio prizor
    Takodjer je super bila mama koja je dojila svoju (sad vec veliku) curicu s Down sindromom dvije godine.
    Takodjer jedna mama iz Ljubicine grupe, koja nam se sprema i u rodi pridruziti, super je mama.
    I nasa standardno zgodna ivakika sa svo troje djece! :D
    Ivarica vam je bila super, nije se onesvijestila ni drhtala 8)

  28. #78
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Jeste li joj nabacile i kakvu novu temu?

  29. #79

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    989

    Početno

    Bravo Ivka

  30. #80
    renata avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb, dubrava
    Postovi
    1,398

    Početno

    jucer mi je ivka ispricala o psihijatri pa sam malo bila tuzna, ali nakon ovog tvog izvjestaja, maja, jedva cekam to gledati :D :D

    jeste sto razgovarali s ljubicom izvan emisije?

  31. #81
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    kad ivku slusas. i njen pesimizam. drugi put ces mene nazvat. ili barem doci po telefon

    nista konkretno

  32. #82
    ivarica

    Početno

    evo i moj prilog
    ja sam sobom (klasika) nezadovoljna, cijela sam se sprtljala i necu taj dio gledati. svi su ostali bili jako opusteni.
    kako kaze maja, psihijatrica nam je sigurno svima dala dijagnozu, ivakiki na glas, maji i meni u sebi, mi smo mislim puno losije prosle .

    moje prvo pitanje je bilo jako nezahvalno, to mi je bilo stvarno zadnje na koje sam htjela odgovarati od onih sto sam ih dobila za pripremu. o negativnim komentarima na produzeno dojenje. takoder, nam je prije emisije receno da ce psihijatrica biti prilicno afirmativna sto se tice produzenog dojenja, ja sam mislila da ce biti kontraproduktivno ili neuvjerljivo da ja sad idem pricati da mame nazalost i od strucnjaka u vrticima dozivljavaju taj presing da treba prestati, pustiti dijete od sebe :? , da nije dobro preko godinu dana pa nisam rekla.

    ono sto je mislim najbolje proslo u cijeloj emisjij je - kod, moje drugo pitanje je bilo Sretna beba, zatim se druga gosca obrusila na reklame u bolnicama i amblantama, a poslije nje stanojevic je pricao o nepostojecem zakonu.

    maja je pricala ko da prica u svom dnevnom boravku, divim joj se na toj vjestini, nekoliko puta je uletila psihijatrici u rjec (kaze da se i zacrvenila zbog tog ).

    ma i ja priznajem da je bilo vise dobro nego lose (a renata, ti si prva pocela sa tuznim uzdisanjima na telefon cim sam ja rekla da me je sanja predstavila sa Evo jedne mame koja je dojila svog sina 4 godine ), samo mi je jaaako jaaako zao da zavrsava kako zavrsava.

  33. #83
    renata avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb, dubrava
    Postovi
    1,398

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    a renata, ti si prva pocela sa tuznim uzdisanjima na telefon cim sam ja rekla da me je sanja predstavila sa Evo jedne mame koja je dojila svog sina 4 godine )
    daj mi ovo objasni, pliiiiz, sta sam opet napravila? opet ne kuzim, ne sjecam se
    mozda sam uzdisala na cinjenicu prije toga, na psihijatricu i na to sto je ona bila iza tebe a ne obrnuto (kao zrinki)

  34. #84
    ivarica

    Početno

    joj, ove stvar ne volim:
    ti si me pitala jesam li rekla koliko dugo sam dojila ivara, a ja sam ti odgovorila da nisam ni trebala jer me sanja predstavila kao: evo jedne mame......., a ti si bila bas razocarana time.

  35. #85
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    e cure, ma super
    jedva cekam emisiju

    i mislim da nam treba jedna latinica o dojenju

  36. #86

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    989

    Početno

    HE, HE
    ma Kod je priča koja se sama priča

  37. #87
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Žao mi je što nisam mogla doći...pa da ubacim onako usput priču o bezpelenaštvu 8) 8) 8) ....

  38. #88
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    super , jedva cekam .
    zao mi je jedino sto niste dobile priliku replicirati psihijatrici i postaviti joj 100 protupitanja .
    Ali iz ovog izvjestaja mi se ne cini da je nakon svega djelovala bas uvjerljivo .
    Ivakika, koja je tvoja dijagnoza ?
    sigurno je mislila da za tebe jos ima nade, a Ivaricu i Maju preskocila ...

  39. #89
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Citiraj mamma Juanita prvotno napisa
    Ali iz ovog izvjestaja mi se ne cini da nije nakon svega djelovala bas uvjerljivo .
    Ivakika, koja je tvoja dijagnoza ?
    brzopleta ...

  40. #90
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    ne kuzim, na kraju jel mislis da je djelovala uvjerljivo ili nije? :D mislim da ces to morati procijeniti kada vidis cijelu emisiju, ali opet, ovisi kako ce se kome uciniti. meni se cini da smo ivka i ja ostavile dojam normalnih i ok zena a to mi se nazalost cini najvise sto smo mogli uciniti za produzeno dojenje.
    i, tamo sanja postavlja pitanja, ne postavljamo ih mi jedni drugima, nije taj tip emisije.

  41. #91
    renata avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb, dubrava
    Postovi
    1,398

    Početno

    znaci treba nam latinica :D

  42. #92
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    yap. barem.

  43. #93
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    ne kuzim, na kraju jel mislis da je djelovala uvjerljivo ili nije?
    ma mislila sam da nakon vas, Stanojevica i svih ostalih mi njena spika "da, dokle majka i dijete zele, a neki optimum je godinu dana " totalno neuvjerljiva a bome i kontradiktorna .

    sad sam se i sama prisjetila kakav je tip emisije i slutim da ste izvukle iz nje ono najbolje sto se moglo .
    zaboravih pohvalit Ivku na hrabrosti .

  44. #94
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Citiraj mamma Juanita prvotno napisa
    ne kuzim, na kraju jel mislis da je djelovala uvjerljivo ili nije?
    ma mislila sam da nakon vas, Stanojevica i svih ostalih mi njena spika "da, dokle majka i dijete zele, a neki optimum je godinu dana " totalno neuvjerljiva a bome i kontradiktorna .
    ma to je najbolje, meni je to za puknut od smijeha, a ona uopce ne misli da je kontradiktorna, po njenom bi sva djeca sama prestala do godine dana da ih "puste mame koje uzivaju u dojenju". nije ona to tako rekla, ali to je jedini zakljucak koji se namece.

  45. #95
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Kada će se prikazati emisija?

  46. #96
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    javit ce nam. za otprilike mjesec dana. budemo napisali.

  47. #97
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    Ivka i renata su ubitačna kombinacija

    Nego, nisam skužila kakav je to kraj kojim Ivka nisi zadovoljna?

    Meni ovo sve zvuči odlično, jedva čekam pogledati.

  48. #98
    ivakika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    748

    Početno

    evo da se i ja javim-meni bi bilo bolje da sam sat vremena kopala, nego to sto sam lovila Luku i pokusavala ga sat vremena zadrzati na mjestu -tak da nisam sve ni uspjela cuti. Meni ova zena koja je prevela knjigu nije uopce pravi izbor za gosta u emisiji o dojenju, jer je ona kak ti toliko za dojenje, a sama je dojila pet, sest mjeseci, sto je po njenom potpuno dovoljno
    ja sam sa svojim "iskazom" zadovoljna, osim sto je moj Luka imao i bocicu i dudu dok sam razgovarala sa Sanjom -ali vjerujte mi, to je bio jedini nacin da ga smirim(osim sto mi je prekopao cijelu torbu i povadio sve sitnise i kartice iz novcanika)
    Dva puta sam ga i podojila, nadam se da su to snimili

    a moja dijagnoza je da se vidi kako jako volim dojiti 8)

  49. #99
    camel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    306

    Početno

    Upravo vidjeh na teletekstu da je u ponedjeljak 7. 2. na Sanji tema 'Dojim danju, dojim noću'. Napokon.

  50. #100
    camel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    306

    Početno

    Baš sam smotana. Tek sam sad primjetila da je već prije par dana na 'Općenito o dojenju' ivy 29 već napisala termin za Sanju. Ako je to ta emisija.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •