Stranica 11 od 16 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 772

Tema: Cime cete ih mazati za sunce ove godine?

  1. #501
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Vrijedi do 10/2012. Ima je jos malo.

  2. #502
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    na svakoj kremi pise i koiko dugo vrijedi od otvaranja

  3. #503
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    isto mi je rekla da su ovi faktori 50+ samo reklama, nisu ništa bolji od faktora 30+
    Ovo je na neki način točno, ali je jako bitno faktor npr. +30 pažljivo i ravnomjerno namazati, zato je 50+ "bolji", jer (laički rečeno), ostane ti "fore", ako si negdje slabije namazala, pa ne djeluje tu kao 50+, nego manje, ali opet dovoljno.

  4. #504
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ja ih uopće ne mažem.
    Ne idemo na sunce između 11 i 16.

  5. #505
    Petrac avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj SikaPika prvotno napisa Vidi poruku
    neki dan sam u dm-u vidjela Alverde proizvode, na bazi minerala ili kak se to već kaže
    mala tubica od 150 ml je oko 42 kune
    nisam kupila, ali mislim da ćemo to koristiti ove godine
    inače, M. je već totalno tamna po licu i rukicama, dobila boju valjda još zimus na onom osunčanom snijegu
    Da i ja sam vidjela da se pojavila alverde kozmetika za sunce...inače koristim alverde proizvode i zadovoljna sam. Čini mi se dobra cijena uz svu potrebnu zaštitu (mineralnu). Inače mi se mažemo prije nego što idemo van od polovice travnja - lice, ruke, sve izložene dijelove kako mali tako i veliki.

  6. #506

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ih uopće ne mažem.
    Ne idemo na sunce između 11 i 16.

    bojim se da su ovih zadnjih godina i ti sati opasni, ta se granica stalno pomiče, jer (barem se meni čini tako) češće u ljeto peče jače i gore u 16 nego u 12,

    ja ću je ipak mazati, još mi je mala, a naravno da ćemo izbjegavati te lude ure!!

    Nego recite mi lavera kozmetiku gdje kupujete, pitala sam tetu u ljekarni, kaže nikad nismo radili s njima, dapače djelovala mi je kao da nikad nije čula za njih

  7. #507
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    u dm-a, u biobio i u ljekarnama... Online takodjer..

  8. #508
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Ja sam prošle godine probala mješavinu čileanske maline i čileanskog lješnjak(nisam sigurna dali je još nečeg bilo) i oduševila se.

  9. #509
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ih uopće ne mažem.
    Ne idemo na sunce između 11 i 16.
    Također. Prošle godine sam ih namazala nekim skupim mlijekom, navodno kvalitetnim, i obojica se osuli. A uopće nije potrebno.

  10. #510
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Također. Prošle godine sam ih namazala nekim skupim mlijekom, navodno kvalitetnim, i obojica se osuli. A uopće nije potrebno.
    Ma ja sam malo, dok su još imali kraste od kozica, ali tad su bili u majici. I to samo prvih par dana.
    Nakon toga ništa.

  11. #511
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    Citiraj Blekonja prvotno napisa Vidi poruku
    bojim se da su ovih zadnjih godina i ti sati opasni, ta se granica stalno pomiče, jer (barem se meni čini tako) češće u ljeto peče jače i gore u 16 nego u 12,

    ja ću je ipak mazati, još mi je mala, a naravno da ćemo izbjegavati te lude ure!!

    Nego recite mi lavera kozmetiku gdje kupujete, pitala sam tetu u ljekarni, kaže nikad nismo radili s njima, dapače djelovala mi je kao da nikad nije čula za njih
    ko ne zna u kemigu je lavera trenutno na rasprodaji 50%, upravo kupila
    naravno radi se o kremama za suncanje kojima rok trajanja vrijedi do kraja godine
    vecina je vec rasprodana, ostalo je jos samo faktor 15 i jos nesto, ali 50% je 50%

  12. #512

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    eto ja kupila Laveru, ne sa popustom nego sa 100% cijenom naravno, nema šanse da ja naletim na nešto povoljnije

  13. #513
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    pa eto gledaj na to ovako:duplo je povoljnija od Vichy-a,Avena itd....

  14. #514
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Izašla je Alverde neka kremica u dm-u, kupila sam malo pakiranje samo za prvomajsko kupanje, išli smo oko 1-2, na plažu i čini mi se ok. Baš smo dosta šetli po suncu, niti flekice crvene nema, a ja izgorila po ramenima...
    Znam da nije jako sunce još, ali mislim da ću s obzirom na cijenu nastaviti s tom kremicom dok mi ne dokaže suprotno. Isto je na bazi minerala, a općenito nekako vjerujem Alverde proizvodima.

  15. #515
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja ću isto kupiti malu Alverde, za probu. Isprobat ću je sada u proljeće za izlete i slično, pa bumo vidjeli kakva je.
    Po cijeni mi se sviđa, a i ja prilično volim Alverde proizvode.

  16. #516
    rutvica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    436

    Početno

    ja još nemam koga mazati, ali vjerojatno ću kad dođe vrijeme kao i cubana

    što se tiče visokih faktora, pitanje je koliko ih ima smisla kupovati jer zaštita ne raste eksponencijalno sa SPF brojem...tj. faktor 30 ne daje 50% jaču zaštitu od faktora 15, već negdje oko 3%, dakle nakon SPF 15 nije tako jednostavno izračunati koliko dulje možeš biti na suncu (nije 30X duže). tu je nacrtano: lepi graf

  17. #517
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Zato mislim da je SPF 20 sasvim pristojno

  18. #518
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Samo ovaj tvoj graf prica o UV zastiti ovisno o spf faktoru.

    Inace laicki sto je spf:

    Minutes to burn without sunscreen x SPF number =
    maximum sun exposure time

    Znaci vrlo je vazno koliko koza sama po sebi moze bez zastite izdrzat na suncu... O tom ovisi dostatoga.

  19. #519
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    ... a najviše marketing. Ne treba vjerovati u baš svaku.

    Mazanje? Otkrio sam tradicionalni melem od 1/5 pčelinjeg voska i maslinovog ulja.

  20. #520
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ću isto kupiti malu Alverde, za probu. Isprobat ću je sada u proljeće za izlete i slično, pa bumo vidjeli kakva je.
    Po cijeni mi se sviđa, a i ja prilično volim Alverde proizvode.
    kupila sam danas tu malu Alverde za bebe i prije par sati sam namazala unutarnju stranu ruke kćeri koja ima AD i nema reakcije
    inače ta mala Alverde je 13,90 - 50 ml, a 200 ml je 74,90 (govorim o mlijeku, ima i krema mislim da je 44,90 - 75 ml)
    prema računici za iste novce se dobije više u malim pakiranjima nego u velikom

  21. #521

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    ... a najviše marketing. Ne treba vjerovati u baš svaku.

    Mazanje? Otkrio sam tradicionalni melem od 1/5 pčelinjeg voska i maslinovog ulja.
    za djecu ili odrasle?? ne mogu baš sebe i curku strpati u isti koš po tom pitanju jer, kad razmišljam o onom suncu usred ljeta, namazati se maslinovim uljem mogu zamisliti jedino kako gorim, a ne baš da me štiti
    a opet tko zna?

  22. #522
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Maslinovo ulje je tradicionalno mazalo za staro i mlado. Ima nekakav zanemarivi "zaštitni faktor" i dobro je za kožu. Nekima smrdi.
    ALI! Palo mi je na pamet da istu stvar mogu napraviti i s kokosovim uljem koje se i danas trpa u bolja mazala za sunce. Isto je nekakav malecki "faktor", ali je čak i ajurvedski preporučljivo za ljeto.
    Javim kako je ispalo kad napravim.

    Osobno mislim da je blentavo uzdati se u nekakav visoki "faktor" jer takvi uglavnom dolaze s kojekakvom jako problematičnom kemijom i pitanje je koliko stvarno ravnomjerno štite.

  23. #523
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj mamaduda prvotno napisa Vidi poruku
    kupila sam danas tu malu Alverde za bebe i prije par sati sam namazala unutarnju stranu ruke kćeri koja ima AD i nema reakcije
    inače ta mala Alverde je 13,90 - 50 ml, a 200 ml je 74,90 (govorim o mlijeku, ima i krema mislim da je 44,90 - 75 ml)
    prema računici za iste novce se dobije više u malim pakiranjima nego u velikom

    Ja sam mislila da je 40 kuna! Ovo je još bolje!

    moja isto ima donekle atopičnu kožu, ne baš AD, ali je sklona lišajevima i kojekakvim osipima; zato uvijek koristimo Eucerin i ne usuđujem ga se promijeniti (ali jako mi je skup). JEdnom sam isprobala Daylong pa je od njega dobila osip.

  24. #524
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    Maslinovo ulje je tradicionalno mazalo za staro i mlado. Ima nekakav zanemarivi "zaštitni faktor" i dobro je za kožu. Nekima smrdi.
    ALI! Palo mi je na pamet da istu stvar mogu napraviti i s kokosovim uljem koje se i danas trpa u bolja mazala za sunce. Isto je nekakav malecki "faktor", ali je čak i ajurvedski preporučljivo za ljeto.
    Javim kako je ispalo kad napravim.

    Osobno mislim da je blentavo uzdati se u nekakav visoki "faktor" jer takvi uglavnom dolaze s kojekakvom jako problematičnom kemijom i pitanje je koliko stvarno ravnomjerno štite.
    ako radis sam bolje onda napravi sa nerafiniranim shea maslacom, on ima spf 10
    Posljednje uređivanje od mala-vila : 06.05.2012. at 12:13

  25. #525
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Jo svog dečka mažem daylongom ali sam primjetila da mu rukice pocrvene (u vrtiću su vani prije ručka do cca 11h), da li da promijenim kremu ili što?

  26. #526
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj mala-vila prvotno napisa Vidi poruku
    ako radis sam bolje onda napravi sa nerafiniranim shea maslacom, on ima spf 10
    Zapravo sva ulja imaju nekakav "faktor". Pitanje je samo koliko ti je dosta. Osobno mislim da se s "faktorima" jako pretjeruje, a osim toga Sunce više nije na toliko lošem glasu koliko su na loš glas došla upravo takva jako faktorična sredstva za mazanje. Dobiti rak kože od sredstva protiv sunčanja je prilično blesavo, jer bi te upravo ona trebala od toga štititi !?

  27. #527
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Ja sam svoje cure prošle godien mazala mustelom i niveom - nismo imali nikakvih problema (a M.ima osjetljivu kožu, sklona osipima, crvenilu...)
    Sad sam kupiila ovu Alverde baby koju spominjete pa ćemo vidjeti...Za pčetak sam zadovoljna, jer M.nije reagirala na prvo nanošenje

  28. #528

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Davore kao da mm slušam, on je totalno protiv tih krema za sunčanje upravo zbog ovih kemija u "faktoričnim" kremama, ali što ću, ne mogu si pomoći, nekako mi je glupo ostaviti dijete da ne daj Bože izgori ili ajde ajmo malo ublažiti, pocrveni i da je pecka, smatram da ne treba pretjerivati, ali zaštiti ipak mislim da je nužno

  29. #529
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Evo mi kaže frendica da joj je magistra u ljekarni rekla kako je na nekoj najnovijoj edukaciji dobila uputu da se djeca do godine dana uopće ne smiju mazati ničim?!
    Znate li nešto o tome?

  30. #530
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    @Blekonja, onda dijete ne vodiš na sunce u podne i baš je super zaštićeno. U podne i magarac traži hlad.
    Posljednje uređivanje od Davor : 07.05.2012. at 00:00

  31. #531

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    @Blekonja, onda dijete ne vodiš na sunce u podne i baš je super zaštićeno. U podne i magarac traži hlad.

    ma naravno - ni ne vodim, ali isto ako u ta "najkritičnija" doba moram voditi dijete negdje namazat ću je, to je sigurno, a iskreno zadnjih godna mene i ono u 16 -17 sati "opiči" i po koži, a bome i po glavi.... ja sam ti onda prava magarica

  32. #532
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    ja sam kupila laroche 50+ faktor

  33. #533

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Citiraj zadarmamica prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam kupila laroche 50+ faktor
    Potpisujem. Istu marku koristim i za sebe i za dijete i prezadovoljna sam.

  34. #534
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Citiraj Blekonja prvotno napisa Vidi poruku
    ma naravno - ni ne vodim, ali isto ako u ta "najkritičnija" doba moram voditi dijete negdje namazat ću je, to je sigurno, a iskreno zadnjih godna mene i ono u 16 -17 sati "opiči" i po koži, a bome i po glavi.... ja sam ti onda prava magarica
    Naravno da se sunce izbjegava, ali ne možemo prestat živjeti svaki dan od 11 - 17. Može se dogoditi da negdje trebaš ići, a kako ja najčešće u autu i pocrvenim, lijeva ruka obavezno dok vozim, po meni je bolje namazati.

  35. #535
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Tko planira kupiti Laveru u bio&bio imaju popust u 5.mj. nekih 20% čini mi se.
    Ja sam za početak curama kupila Alverde dječju, to je sad novo u DM- u , košta nekih 75 kn i onako gusto bijela kao sve mineralne. Prošle g. sam bebu mazala mineralnim Daylong 30 i La Roche Posay 40 (jer je na nekoj američkoj tablici baš ta 40-tka njihova bila označena kao dobra i bez kemije u društvu hrpetine eko američkih brandova kojih kod nas nema.

  36. #536
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Citiraj mamaduda prvotno napisa Vidi poruku
    prema računici za iste novce se dobije više u malim pakiranjima nego u velikom
    moram priznati da ovo u zadnje vrijeme sve više primjećujem s raznim proizvodima pa se isplati malo bolje pogledati, a ne odmah kupiti veliko pakiranje.

  37. #537

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj EvaMONA prvotno napisa Vidi poruku
    Tko planira kupiti Laveru u bio&bio imaju popust u 5.mj. nekih 20% čini mi se.
    Ja sam za početak curama kupila Alverde dječju, to je sad novo u DM- u , košta nekih 75 kn i onako gusto bijela kao sve mineralne. Prošle g. sam bebu mazala mineralnim Daylong 30 i La Roche Posay 40 (jer je na nekoj američkoj tablici baš ta 40-tka njihova bila označena kao dobra i bez kemije u društvu hrpetine eko američkih brandova kojih kod nas nema.
    super, hvala na ovoj info!!

  38. #538
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    dok je bila bebica mazali smo Mustelom tj. imala je preko 1g....nisam je izlagala suncu prije niti mazala .....od 1-5g Avenova 50+ na bazi minerala, bijela kutija...savršena (osim kaj nema šanse da se opere roba ili badić nakon nje)...i Avenova voda u spreju-mrak.... e sad zanima me kaj s punih 5g..mazati i dalje kremama na bazi minerala ili prelazimo na kemijske faktore, pošte su ove koma za mazat (razmazivat) i prat....nikad mi nije pocrvenila, šeširić i majica u moru obvezno unatoć kremi i unatoč tome kaj idemo nakon 17h na plažu...

  39. #539
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Kada čitam ivanu zg i njene mjere opreza osjećam kao da živimo na različitim planetama - krema, majica, šeširić...
    Ja sam svojoj iza 17 mazala samo lice i ramena kremom (ok dok je bila jako mala, nije niti išla na sunce/plažu ako nije bilo hlada) i bilo je sasvim dovoljno - nije pocrvenila uopće, a svjetloputa je. Nije nam sunce toliki neprijatelj, nasreću.

  40. #540

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    ja radije sebe uopće ne mažem nego sa kemijskim, ionako nismo vani u kritično doba
    tako da ne bi ni dijete ma koliko bilo staro

  41. #541
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    kupila sam već veliku 300ml vichy za djecu spf 50.
    tako velika je 150kn u ljekarni, isplativije nego one manje tube.

  42. #542
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Ja svoje mazem Avenovom 50+ u spreju. Jedan mi sprej podura i za dva ljeta. Djeca su mi svjetlije puti ali do sada nisu nikad pocrvenili. Ja se osobno volim przit na suncu i gotovo se nikad ne mazem, pijem beta karoten od proljeca i da kucnem nisam nikad izgorila.

  43. #543
    rutvica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    436

    Početno

    Prema mom iskustvu, kreme za sunčanje na sniženju u ovo doba, najčešće su zalihe od prošle godine, a njih je bolje ne kupovati (što dulje proizvod stoji na polici, to je toksičniji zbog interakcija koje se događaju u njemu s vremenom). Ako vas zanima više o kremicama za sunce, možete pogledati ovdje, a na istoj stranici možda nađete i review proizvoda kojeg namjeravate kupiti (sastav, učinkovitost...).

    Ukratko:
    -. nema dokaza da korištenje kremica smanjuje vjerojatnost obolijevanja od raka kože - treba koristiti odjeću i povlačiti se u hlad
    - javljaju se indikacije da upotreba kremica može potaknuti razvoj raka kože (mogući razlozi: namazani ljudi skloni su predugo biti na suncu, kemikalije u kremicama na suncu oslobađaju slobodne radikale, slaba uva zaštita) - ako se već mažemo, držati se mineralnih faktora
    - visoki SPF ne znači jaču zaštitu kože niti produljuje sigurni ostanak na suncu proporcionalno svom broju - ne isplati se kupovati visoke zaštitne faktore

    ovdje možete pročitati o pojedinim sastojcima, kako biste mogli napraviti dobar odabir u dućanu

    Ukratko:
    najmanje štetni sastojci - avobenzone, mexoryl sx, octisalate, tinosorb m, tinosorb s
    najštetniji - 4-Methylbenzylidene camphor (4-MBC), Benzophenone-3 (oxybenzone), 3-Benzylidene camphor, Octyl methoxycinnamate (OMC), Padimate O

    cink oksid i titanium dioksid (mineralni faktori) su kul jer uglavnom ne ulaze u kožu, ali treba izbjegavati popularne sprejeve jer pri udisanju djeluju štetno

  44. #544
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    i ja najradije ne bih mazala dijete, ali se dogodi da idemo biciklom u grad ujutro i vraćamo se oko podne, jedan... iako je zaštićena kacigom, vrat pelenom, ima majicu i nekako sama sebi napravi hlad, ručice su na pržioni
    no, ova moja je tako već tamna po rukicama i licu da je to nevjerojatno jer smo i MM i ja blijedoputi (dobro, ja brzo pocrvenim i dobijem boju, ali nikad to nije ono boja, tamna...)
    nego, osim što su ta kemijska sredstva štetna, više puta sam pročitala kako upravo zbog prevelikog korištenja i mazanja tim kremama, pogotovo male djece, sve češće se u njih javlja manjak D vitamina

    da, i meni je ovo što IvanaZg priča SF

    nego, Davore, kako pomiješati maslinovo ulje i pčelinji vosak, odnosno, gdje nabavljaš pčelinji vosak i kokosovo ulje?

    i super za ovu info o manjim pakiranjima Alverdea koji su još i jeftiniji
    i ne samo što je super što uštediš nego mi se sviđa potrošiti manju količinu pa onda otvoriti novu
    ovako svake godine bacam kreme za sunčanje kojih uvijek ima više od pola
    Posljednje uređivanje od SikaPika : 09.05.2012. at 02:53

  45. #545
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Koja Alverde krema? Ne mogu naci tko je pisao .......

  46. #546
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    @nela - DM-u su se pojavile Alverde kreme za sunčanje. Ima baby, za djecu i za odrasle, a ima i veliko i malo pakiranje.
    Jedino, ja sam jučer kupila to malo pakiranje i košta 44 kune, a ne 17 (što je, čini mi se, netko ovdje napisao).

  47. #547
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Pisala je mamaduda da je krema od 75 ml 44,90 kn. Možda je to tvoja, Mima?
    Kopiram: inače ta mala Alverde je 13,90 - 50 ml, a 200 ml je 74,90 (govorim o mlijeku, ima i krema mislim da je 44,90 - 75 ml
    Posljednje uređivanje od Jurana : 09.05.2012. at 09:22

  48. #548
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Čini mi se da je netko pisao da je malo pakiranje jeftinije. Postoji bočica i tubica, bočica je naravno veće pakiranje, ali nemam pojma koliko je to ml. Tubica - dakle malo pakiranje - košta 44 kune.

  49. #549
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam prošle godine probala mješavinu čileanske maline i čileanskog lješnjak(nisam sigurna dali je još nečeg bilo) i oduševila se.
    nisam pratila od početka,ali kakva je to mješavina? kupila ili sama pravila?

  50. #550
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Iris kupila sam, Florai ili tako nekako se zove.
    Gledala sam i za ovu sezonu ali nema ulja, samo kreme prave.
    Onda sam odlučila sama napraviti mješavinu ali ne znam gdje bi mogla potražiti ta ulja, na web shopu terre organice ih nema.

Stranica 11 od 16 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •