Stranica 15 od 16 PrviPrvi ... 513141516 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 701 do 750 od 772

Tema: Cime cete ih mazati za sunce ove godine?

  1. #701
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Arđo

    Ma ne znaci ako je u spreju da se lakse razmazuje
    Cesto je to isti proizvod, samo razlicito pakiranje - sa pumpicom i bez
    Evo recimo Lavera - imala sam i u spreju i bez, a razmazuje se jednako

    Ja sam kupila ovaj gore linkani Green People i jedan Eucerin koji je kao bez parabena i jos nekih kemija
    Eucerin sam kupila prvenstveno za vrtic, da ih pospricam prije nego idu

    Ja inace imam alergiju na sunce i do sada su mi bili dobri samo Lavera i Eucerin
    Ne suncam se, al dovoljno mi je prosetati gradom i evo ga - pristici koji svrbe
    Na moru me ne smeta kad sam bijela od tih mineralnih filtera (nije da mi je spica, al jezi ga), al mi je glupo po gradu hodati takva

  2. #702
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ne znači, ne! Kupila i ja obje...da dosegnem onih famoznih 300 kuna da mi dostava bude džabe, jel'te
    Ova se u spreju se malo lakše maže ali ustvari nije problem razmazivost, nego taj trag bijele tempere. To šta kažeš Đinđo - kud ću takva po gradu...

  3. #703
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    i mene nervira taj bijeli trag mali mi izgleda ko maskota kad ga namažem kremom

  4. #704
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Pozeljeh danas namazati mladunca svojom cudotvornom prirodnom kremom da vidim jel isto krecko ili je za preporuku kad ono oblacno.
    Pih, javim kad ponovo zasja!

  5. #705
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    maco, jesi to sama smućkala?

  6. #706
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ma je.
    Badger company smuckao, Iherb prodao, ali ipak se radi o lijepo mazivom krecu!
    Mislim da je to do cink oksida

  7. #707
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Sva sredstva koja pruzaju mehanicku zastitu ostavljaju bijeli trag, neka manje, neka vise. Oni sto ne ostavljaju trag stite na kemijskoj bazi.

    Nama Badger stoji u ormaru jer je premasan. Mozda je ok za plazu, ali nema sansi da mastim robu svaki dan. :/

  8. #708

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Koristim za cijelu obitelj Daylong. I to tako da se ujutro svi namazemo i mirni smo cijeli dan. I nikad nitko nije izgorio niti pocrvenio. A na moru smo 3 mjeseca.


    Sent from my iPad using Tapatalk HD

  9. #709
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Koristimo Badger koji osim sto stiti od sunca odbija i insekte.
    Vec smo pri kraju, a mislim da ga u Hrv nema za kupiti pa cemo vjerojatno morati tu potraziti nesto drugo.

  10. #710
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Idnom prvotno napisa Vidi poruku
    Koristimo Badger koji osim sto stiti od sunca odbija i insekte.
    Vec smo pri kraju, a mislim da ga u Hrv nema za kupiti pa cemo vjerojatno morati tu potraziti nesto drugo.
    Badger mozes naruciti preko Iherba. 4 $ je dostava, ako paket ne tezi vise od 1,5 kg. Samo pazi da se ne zaletis i narucis preko famoznih 22 € jer inace nasi nemilosrdno naplate PDV.

  11. #711
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    mi evo četvrtu godinu koristimo laroshe

  12. #712
    enolee avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    188

    Početno

    Pitanjce za korisnice Badgera.. Koristite li baby (kamilica&kalendula) ili kids (tangerina&vanilija)? obje su spf 30, ne znam u cemu je razlika. malena mi ima 14mj i sve se dvoumim..

  13. #713
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj twin prvotno napisa Vidi poruku
    Koristim za cijelu obitelj Daylong. I to tako da se ujutro svi namazemo i mirni smo cijeli dan. I nikad nitko nije izgorio niti pocrvenio. A na moru smo 3 mjeseca.


    Sent from my iPad using Tapatalk HD
    Istina, i mi to najviše koristimo, prvenstveno jer se klinci ne vole mazati.

  14. #714
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Enolee, ja imam Badger anti-bug sunscreen SPF 34 citronella i cedar, proslo ljeto mazala time maloga od 10 mj ( jedino nisam po licu i sakicama).

  15. #715
    oompaloompa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj enolee prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanjce za korisnice Badgera.. Koristite li baby (kamilica&kalendula) ili kids (tangerina&vanilija)? obje su spf 30, ne znam u cemu je razlika. malena mi ima 14mj i sve se dvoumim..
    prošle godine, kad je buco imao 15 mjeseci, koristili smo baby badger - kamilicu i kalendulu. ove godine nismo uspjeli naći taj, pa sam mu uzela badger active SPF 30 - lavanda. zadovoljni smo i s tom kremom, lakše se razmazuje, miriši na lavandu (što nije baš po mom šmeku), ali štiti i nema nikakvih reakcija. badger je inače među najboljima što se tiče organskih điđa-miđa.

  16. #716
    enolee avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    188

    Početno

    hvala cure, narucila sam baby badgera. priznajem da mi puno ljepse zvuci ovo tangerina&vanilija od kamilice&kalendule, ali eto, bitno da joj bude pasalo... lice joj je poprilicno osjetljivo pa me bas zanima hoce li joj sto izbiti. javim kad stigne paket iz ju es end ej.

  17. #717
    enolee avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    188

    Početno

    nadam se da necu zaspemat temu, ali brzinski da zalijepim odgovor gospodje iz Badgera na moje pitanje o razlici baby/kids spf30.
    "Thanks so much for your inquiry! I'm glad to help answer your question. That said, the key difference between our SPF 30 Baby Sunscreen Cream and our SPF 30 Kids Sunscreen Cream is the essential oil blend.

    Our Baby Sunscreen Cream has essential oils of Chamomile and Calendula, known for it's soothing properties. This is great gentle option for a baby's delicate skin. Our Kids Sunscreen Cream has essential oils of Tangerine and Vanilla, this is a very delightful aroma that children (and adults) love! In short, you are choosing between the fragrance. "

    evo, ako jos neku mamzi bude zanimalo. ja sam pre kasno vidjela odgovor pa sam narucila herbarij miris (s nadom da ce bit blagotvoran prema maloj guzici).

  18. #718
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj twin prvotno napisa Vidi poruku
    Koristim za cijelu obitelj Daylong. I to tako da se ujutro svi namazemo i mirni smo cijeli dan. I nikad nitko nije izgorio niti pocrvenio. A na moru smo 3 mjeseca.


    Sent from my iPad using Tapatalk HD
    I moji su na moru tri mjeseca, ali ih mažem samo prvi tjedan. I to nekim babylove 30. Cim dobiju boju prestajem sa mazanjem. Nikada nisu izgorili.
    Ali nisu ni na suncu u podne.

  19. #719
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ok, moji nisu u toj dobnoj skupini
    Al svejedno.

  20. #720
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    I moji su na moru tri mjeseca, ali ih mažem samo prvi tjedan. I to nekim babylove 30. Cim dobiju boju prestajem sa mazanjem. Nikada nisu izgorili.
    Ali nisu ni na suncu u podne.

    Ma da, nama je ritam u 90% dana da se ujutro spava, obave dućani, eventualno popije kava u gradu, pa doma na ručak, i onda na plažu oko 16-1630h. Jako rijetko se desi da odemo i ujutro na kupanje, i to onda od 10-11h, možda par dana se desi da odemo mali i ja ujutro na plažu, ako se baš rano probudi. Tako da obično namažem ujutro po rukama, nogama, licu, jer ih i po gradu zahvati sunce, ali samo u prolazu, i onda ih namažem cijele prije plaže.

    Jedino, teško nađem kremu za sunčanje za djecu, koja se lako razmazuje i da je veće pakiranje, a da je faktor 25-30. Mislim da stvarno nema smisla mazati sa 50+ ako smo na suncu samo popodne.

  21. #721
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    oftopic... Sto ja volim onako po ceski doci na plazu u pola 9. S kiflom i jogurtom i onda se kupati u "praznom" moru. Budim se rano, i mi i djeca pa nam to pase.

  22. #722
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    kupila daylong babay, faktor 30. čist se dobro razmazuje.

  23. #723
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Ima jedna cura, Dora, Ekozmetika Reciklozmetika - Prirodna kozmetika, i ja puno toga od nje naručujem. Ona doma mućka svakakve kremice, pogledajte na face-u: https://www.facebook.com/EkozmetikaReciklozmetika
    Uglavnom i mama i ja koristimo njenu kozmetiku, ja sam super zadovoljna, a prije par dana sam od nje naručila kremicu za sunce. Kremu radi od avokadovog, makadamijinog, rižinog i ulja sjemenki pamuka s nježnim eteričnim uljima prave lavande, sjemena mrkve i rimske kamilice, prekrasno se razmazuje, fino miriše, sad još samo moramo na plažu da ju isprobam.

  24. #724
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    oftopic... Sto ja volim onako po ceski doci na plazu u pola 9. S kiflom i jogurtom i onda se kupati u "praznom" moru. Budim se rano, i mi i djeca pa nam to pase.

    Joj, kod nas pola familije bi spavalo do 12h (MM i cura), a mali se budi ranije, oko 8, pa se onda i ja dižem, jer ni ja nisam spavalica...ja bi najradije na miru popila kavu na terasi, ali nemam mira, pa onda nekad odem s malim na jutarnji kupanac...ali nije mi to gušt...nekako mi je ujutro more prehladno za kupanje...ili se ja dosta ne zagrijem da mi treba osvježenje...

    No, kako ove godine sa nama ide i pesek, mislim da će nam se ritam promijeniti i da će i drugi dio obitelji imati ranije ustajanje....

    E sad, meni se čini da je sunce ujutro nekako puno jače nego popodne, jače ga osjetim u 9h ujutro nego u 16h popodne, tako da se ujutro moram baš dobro namazati.

  25. #725
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Teško mi je čitati 15 stranica teme. Valja li ijedno kupovno, gotovo sredstvo za djecu? Moram odmah sutra nešto kupiti jer je sunce već grozno.

  26. #726
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam prosle godine odlucila se za alverde kindermilch faktor 30. Planiram opet kupiti.
    Nek vas ovo milch ne zavarava - tesko se razmazuje i bijeli se. Navikli smo svi da se ujutro pet minuta prije polaska na plazu svi namazemo i ne treba opet prije popodnevnog odlaska. Cijena je bila oko 50kn za bocicu razumne zapremine, nedam 100+ kn za par ml. Koristimo svi, i nitko nije izgorio bez obira kad smo bili na suncu (ukljucivo sunce u podne, sate na camcu i ostale "neproopisne" varijante kakve se nama redovito dese). S tim da sam ja ekstra bljedoputo-prozirna i ne crnim skoro nikako, klinci malo bolje od mene ali ne puno...
    za nekakve internet narudzbe, sto sati citanja na netu usporedbi i sl nemam ni vremena ni volje.

  27. #727
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ovdje se može provjeriti preporuke obzirom na štetne tvari:
    http://www.ewg.org/2014sunscreen/abo...type=sunscreen

  28. #728

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno

    Ove godine sam otkrila Becutan SPF 50 sa isključivo mineralnim filterom. Ne mogu se točno sjetiti cijene, ali je definitivno prilično jeftinija od ostalih mineralnih krema. Uz to imam povjerenja u tu marku.

  29. #729
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Citiraj peg8020000 prvotno napisa Vidi poruku
    Ove godine sam otkrila Becutan SPF 50 sa isključivo mineralnim filterom. Ne mogu se točno sjetiti cijene, ali je definitivno prilično jeftinija od ostalih mineralnih krema. Uz to imam povjerenja u tu marku.
    Da li je gusta ili se dobro razmazuje? Gdje si kupila?

  30. #730

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    Ovdje se može provjeriti preporuke obzirom na štetne tvari:
    http://www.ewg.org/2014sunscreen/abo...type=sunscreen
    Hvala Davore!
    Za koju si se ti kremu odlučio za sina?

  31. #731
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Ima jedna cura, Dora, Ekozmetika Reciklozmetika - Prirodna kozmetika, i ja puno toga od nje naručujem. Ona doma mućka svakakve kremice, pogledajte na face-u: https://www.facebook.com/EkozmetikaReciklozmetika
    Uglavnom i mama i ja koristimo njenu kozmetiku, ja sam super zadovoljna, a prije par dana sam od nje naručila kremicu za sunce. Kremu radi od avokadovog, makadamijinog, rižinog i ulja sjemenki pamuka s nježnim eteričnim uljima prave lavande, sjemena mrkve i rimske kamilice, prekrasno se razmazuje, fino miriše, sad još samo moramo na plažu da ju isprobam.
    Odlična info! Odmah smo je kontaktirali i za 100 kn dobili kremicu sa zaštitom, individuliziranu, s obzirom na suhu i osjetljivu kožu sklonu neurodermitisu. Hvala! Do sada se nismo nikad mazali kemijicom.

  32. #732

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    367

    Početno

    Mustela +50 faktor za na plažu a za šetnje **** faktor 30 za lice i za tijelo

  33. #733

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    16

    Početno

    Mi imamo neki Banana Boat Continuous Sprey....meni je bio super jer se može samo nasprejati po djeci, bez razmazivanja, pa je manje vremena (i negodovanja) potrebno da se to obavi. Ali, pročitala sam neka istraživanja koja kažu da djeca dosta tog spreja udahnu, pa da su podložnija astmi. Dakle, oprez!!!
    Sad si sprejam u svoj dlan, pa razmazujem - klasično!

  34. #734

  35. #735
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Sto vam se od ovoga pokazalo najbolje/najgore za malu djecu: Mustela, Daylong, Vichy, La Roche-Posay?
    Sto mislite o Nivei za djecu? Ima li u njoj stetnih sastojaka? Bas se ne razumijem pa bolje da pitam...

    Do sada smo koristili Badger i bio nam je super, ali vise ne stignemo naruciti jer krecemo na more pa moramo isprobati neku novu kremicu

  36. #736
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Avene +50, i dobro nam je, ali mi idemo na plazu u 8 do 10 h i od 17 do 20h. Nismo na velikom suncu. Nikada nije u majici bez rukava...vise pazim da ga zastitim nego namazem. Sa suprugom imam vise problema put mu je bijela...nq njega vise potrosim...

  37. #737
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Idnom prvotno napisa Vidi poruku
    Sto mislite o Nivei za djecu?
    Nama je OK Nivea faktor 30 Invisible Spray, koristimo ga vec nekoliko godina.

  38. #738
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    daylong baby30.

  39. #739
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Citiraj Idnom prvotno napisa Vidi poruku
    Sto mislite o Nivei za djecu? Ima li u njoj stetnih sastojaka? Bas se ne razumijem pa bolje da pitam...
    moj mali se bas posteno osuo od niveine kreme kids 50+, sad koristim dm-ovu kremu za djecu 50+ i ok mu je.

  40. #740
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Alverde za djecu, spf30, samo mineralni filteri.

  41. #741

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    257

    Početno

    Gernier baby +50
    Nama super

  42. #742
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Uvijek koristim Eucerin djecju kremu za suncanje sa 50 faktorom, a bogme i sebe i MM-a mazem s njom.

  43. #743

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Alverde baby faktor 30

  44. #744

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Nicim ju ne mazem. Smatram da su kreme lose, bile kemijske ili mineralne. Izmedju 11 i 17 ni nije na suncu,a ako bas zaglibimo vani u to vrijeme, stavim joj sesir sa uv zastitom i umotam ju u pokrivalo sa uv zastitom.

  45. #745

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    daylong 25

  46. #746
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    ja kao amaranth. kupanje do 10, 10:30 najkasnije. ostalo smo po hladu i tu i tamo nas malo uhvati sunce. ali mi smo na jugu i zapravo se vec sredinom treceg krenemo postepeno izlagati suncu.

    sad ipak idemo na go, a kako je kuca na plazi narucila sam organic children faktor 25. mislim da ce se samo mm (bijelac u usporedbi s nas tri vec garave) mazati njom. ostalo nam od prosle godine i malo ulja od chileanske maline, on ima prirodni faktor i nula kemije.

  47. #747
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Počelo sunce lagano pržiti...danas kupila Daylong kids spf 30. Vidim neki ste ju koristili kako ste zadovoljni?
    Posljednje uređivanje od mašnica : 06.04.2016. at 01:16

  48. #748
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    A bebu od 9mj dali smijem mazati?
    Koza joj je kao da je svedanka.moze ju sunce opariti i u poluhladu.vec sam pocela iza 10sati ici doma
    Posljednje uređivanje od zadarmamica : 06.04.2016. at 05:35

  49. #749
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Ja svoje nisam mazala ispod godinu i pol dana mozda i duze...nema potrebe kemiju na tako malu bebu i tanku kozu koja sve upija. I tako treba izbjevavati sunce kad najjace przi 11-17h

  50. #750
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    mi već dobili alergiju na sunce, i to jaku..koma

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •