Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 106 od 106

Tema: Globalno zagrijavanje

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Jel nekog od vas uhvati sjeta to što vam klinci, dakle, roditelji s mlađom djecom, neće znati kako to izgleda kad se spušta sanjkama niz snijeg? Mene to baš je*e na najjače.
    Da, šteta...ali možda nije sve izgubljeno. Ja se sjećam hladnih zima s puuuno snijega kasnih šezdesetih, a moj brat je rođen 1970 i nije to iskusio u ranom djetinjstvu nego tek negdje sa 10 godina. Sjećam se jer nam je najmlađi bratić tada imao godinu i pol i preplašio se snijega...a ja sam već bila brucošica. Ide to u ciklusima.

Bio je moj E jučer na Sljemenu i kaže da je gore snijeg, a oko Kraljičinog zdenca prestaje, kao da je netko povukao crtu.

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Moja djeca su se sanjkala na dva mjesta u kvartu. Jedno je udubina između Borongajske i Turopoljske, a drugo je umjetno brdo nedaleko SD Peščenica, gdje su navezli zemlju od iskopa temelja sportske dvorane. To je sad neupotrebljivo, jer je zaraslo u grmlje i drveće koje nitko ne odražava.

Inače, na Cmroku je znao biti top za umjetni snijeg, ali nisam bila godinama...ne znam kako je sada.

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

takodjer i na Jarunu ima ono brdašce, kao i u Maksimiru.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 29.12.2020. at 11:56

Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005

Početno

Radi top na Cmroku vec danima. Na teperaturama koje sigurno nisu za proizvodnju snijega.

zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Ne kužim ove milijardere. Daju tipa 700 milijuna dolara udrugama koje se bore protiv klimatske krize i onda kupuju jahte za 500 milijuna dolara koje su točno ono protiv čega se ove udruge bore.

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne kužim ove milijardere. Daju tipa 700 milijuna dolara udrugama koje se bore protiv klimatske krize i onda kupuju jahte za 500 milijuna dolara koje su točno ono protiv čega se ove udruge bore.
    Dobrodošla u licemjerni svijet!

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •