Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Pokloni za rođendan-djeci koju nepoznamo

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno Pokloni za rođendan-djeci koju nepoznamo

    Kod nas u razredu su počeli rođendani,to su dečkići od 7-8 godina,djeca koju ja ne poznam,nezna šta imaju doma, šta vole itd.Ja sam mislila neku knjigu i još neku sitnicu uz to,do nekih 100kn.Pa ako imate neku dobru ideju, :D

  2. #2

    Početno

    meni uvijek upali neka stosna salica za kakao, mozda u kombinaciji sa zdjelicom za zitarice...
    za djevojcice, nekakav dnevnik sa kljucicem, gomila spangica, neka stosna torbica....

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    daphne imaš pp

  4. #4
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    ..e ja bih se ovdje prištekala da sad ne lutam forumom-dakle-idemo u posjet mom prijatelju koji je dobio sina a kćer mu evo baš sada u rujnu kreće u OŠ.Idemo mu u posjet i za malecnu bebicu ću već nešto smisliti ali muku mučim što kupiti curki a opet željela bih da to bude nešto vezano za školu-malo sam prosurfala po superknjižari jer sam već preko njih naručivala za malu Leonardu ( Od Virgo30) i prezadovoljna sam i sa knjigom i uslugom dostave ( brzina)-evo,zapela mi je za oko ova knjiga pa me zanima ako ju netko od vas već ima da mi napiše kakva je:
    https://ssl.superknjizara.hr/index.p...id_knjiga=2025
    ....također ako imate prijedlog za neku drugu knjigu-može link?
    Hvala.

  5. #5
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    -...podižem.

  6. #6
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    ...blizu sam da naručim gornju knjigu samo me muči što je godina izdanja 2001.-jeli to " staro" možda???
    :/

  7. #7
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    je li ta curica premala za takvu knjigu (7 god)?

    Mislim, što se knjige tiče, meni je to super poklon bez daljnjega, a iz osobnog iskustava kupovanja poklona, knjiga je uvijek do sad kod nas bila svakome kome je kupljena dobar izbor i jedini poklon takve vrsti. (svi uglavnom djeci kupuju robu i igračke)

    Za dijete koje kreće u školu mi je možda bolji izbor ova enciklopedija s medom Winnijem, ili čak i ova Prva enciklopedija s bubamarom.

  8. #8
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    Citiraj tinkie winkie prvotno napisa
    je li ta curica premala za takvu knjigu (7 god)?

    Mislim, što se knjige tiče, meni je to super poklon bez daljnjega, a iz osobnog iskustava kupovanja poklona, knjiga je uvijek do sad kod nas bila svakome kome je kupljena dobar izbor i jedini poklon takve vrsti. (svi uglavnom djeci kupuju robu i igračke)

    Za dijete koje kreće u školu mi je možda bolji izbor ova enciklopedija s medom Winnijem, ili čak i ova Prva enciklopedija s bubamarom.
    .
    ..ahaaaaa..e da,gledala sam i tu sa Winnijem ali mi se činila kao "bebasta"..-ma nisam u tom điru predškolaca pa neznam što je optimalno za tu dob..-možda se javi i još koja mama-anyway hvala na mišljenju...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Knjiga će biti ok poklon, ali neće oduševiti dijete te dobi. Nama su tek sada, nakon 2.r. knjige naaajbolji poklon na svijetu jer ona obožava čitati! Svakih par dana novu knjigu, pa čita ponovno ako ne kupimo novu u međuvremenu (Arhur i.... - sva 3 djela i slične).

    Djeca su različita, pa ne znam. Moja je u 1. razredu još uvijek voljela barbie i bratz lutke. Dvd bi je razveselio.... nova muzika, ali i enciklopedije bi bile ok, prolistala bi ih bar, pa možda kasnije dođe vrijeme kad će je s većim interesom čitati.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •