Pokazuje rezultate 1 do 25 od 25

Tema: ljeto - sto raditi u gradu?

  1. #1
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno ljeto - sto raditi u gradu?

    kako cete okupirati svoje klince tokom ljeta, ako ce ga (barem veci dio) provesti u gradu?
    ja sam razmisljala da ga upisem u program Odmorka, ali jos nema nista koliko sam gledala...
    imamo planove za raznorazne izlete, ali problem su mi radni dani kad smo mi na poslu, a on prepusten baki, tv-u, vrucem asfaltu i drustvu iz kvarta :/

  2. #2
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

  3. #3
    Zoila avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    u sredistu elferingeworta
    Postovi
    466

    Početno

    jel lokalne knjiznice imaju kakve igraonice, radionice (izrada nakita, slikanje, citane itd,.) prek ljeta?

    probaj se informirati i kod lokalnog doma kulture, mozda i oni imaju kakve aktivnosti (pr. za jugozapadni dio ZG, znam za dom kulture Tresnjevka, Precko...)

    matinej predstave su isto dobre - ili u kazalistu ili u kinu.

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    326

    Početno

    emily, možda da u naslov staviš ime grada, jer mi iz južnijih gradova imamo samo jedan odgovor

  5. #5
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    emily, jučer je u Sesvetama počelo organizirano druženje školaraca preko ljeta.
    Pogledaj na domu kulture.

  6. #6
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    ja cu ivanu upisati u skolu plivanja na otvorenom bazenu. aktivnosti polako jenjavaju, a ona sve cesce kuka kako joj je dosaaadnnooooo...

  7. #7
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj džez prvotno napisa
    emily, možda da u naslov staviš ime grada, jer mi iz južnijih gradova imamo samo jedan odgovor

    zabreg, istocni dio

    apri, i ja sam jucer vidjela u novinama ovo za narodno sveuciliste, budem malo luknula sta nude

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    na ribnjaku počinju radionice (mislim da su uglavnom likovne tematike). svaki dan od 10-13; besplatno; do 14.7.

    na šalati, tenis klub medvešcak organizira kamp; razni sportovi,:plivanje, tenis, hokej, mislim da i uce engleski....ručak + voćni obrok; svaki dan od 8,9-16,17; prvi tjedan 550kn, a svaki sljedeći 400kn. mi krećemo od ponedjeljka pa napišemo dojmove :D

  9. #9
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Modusovo magično putovanje

    I ove godine Modus organizira ljetni program pod nazivom Magično putovanje. Namijenjen je učenicima od petog do osmog razreda osnovne škole koji su tijekom ljeta u vrućem Zagrebu.

    Radi se o programu s mnoštvom zabavnih aktivnosti i igara kroz koje se djeca bolje upoznaju, uspostavljaju socijalne kontakte, te razvijaju svoju maštu i kreativnost.

    Magično putovanje je ljetna zezancija za učenike koji se žele zabaviti, dobro provesti i upoznati nekog novog uz mnoštvo mašte i izmišljenog putovanja na otkačen i zabavan način. Djeca se iz ovog realnog svijeta prebacuju u novi, zamišljeni magični svijet u kojem osmisle i razvijaju svoje likove, koji su upravo onakvi kakvi žele biti, te zajednički prolaze kroz različite situacije.


    --------------------------------------------------------------------------------


    Prijave i vrijeme odvijanja programa:

    Program traje od 3.7. do 14.7.2006. u terminu od 11.00 do 12.30 (osim vikenda) u prostorijama Modusa.

    Prijave se primaju do 30.6.2006.
    Kontakt broj: 01/4621 554

    MODUS - Centar za djecu, mlade i obitelj
    Kneza Mislava 11.
    Zagreb
    01/ 4621-554

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    emily,na sveučilištu imaju nekakve besplatne radionice:kompjuteri,slikanje...baš sam mislila sutra prošetati da vidim.

  11. #11
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Besplatne ljetne dječje radionice


    Knjižnice grada Zagreba i In Optimum JUNIOR AKADEMIJA organiziraju besplatne ljetne dječje radionice za uzrast
    od 6 do 12 godina. Besplatne radionice počinju sa radom 20. lipnja 2006. i završavaju 31. srpnja 2006., a održavat će se u Knjižnicama grada Zagreba:

    Gradska Knjižnica, Starčevićev trg 6
    - ponedjeljak, srijeda i petak 10:00 – 13:00 sati

    Knjižnica S. Strahimira Kranjčevića, Zapoljska 1
    - ponedjeljak, srijeda i petak 10:00 – 13:00 sati

    Knjižnica Sesvete, Trg D. Domjanića 6
    - ponedjeljak, srijeda i petak 10:00 – 13:00 sati

    Knjižnica Dubrava, Avenija Dubrava 51 a
    - utorak i četvrtak 16:00 – 19:00 sati
    - petak 10:00 – 13:00 sati

    Knjižnica Novi Zagreb, B. Magovca 15
    - utorak i četvrtak 16:00 – 19:00 sati
    - petak 10:00 – 13:00 sati

    Knjižnica Tina Ujevića, Vukovarska 14
    - utorak i četvrtak 16:00 – 19:00 sati
    - petak 10:00 – 13:00 sati

    Djeca će tijekom ljetnih radionica upoznati neke od najmoćnijih tehnika razvoja osobnosti i vještina, a to su:
    - Antistresni program za djecu
    - Strategije učenja i pamćenja
    - Osnove brzog čitanja za djecu
    - Matematika kao od šale
    - Pomoć pri učenju
    - Tehnike razvoja kreativnosti (selfbranding)
    - Pretvoriti dosadu u konstrukciju, motivacijske tehnike

    Roditelji će moći sudjelovati u radu i naučiti kako unaprijediti komunikaciju s djetetom te kako prepoznati zlostavljača među djecom.

    Predbilježbe za besplatne ljetne radionice nisu potrebne. Dovoljno je dovesti djecu u knjižnicu koja Vam je najbliža i uključiti ih u program.
    www.kgz.hr

  12. #12

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    101

    Početno Anki, kako je na salati ?

    Anki molim mali izvjestaj kako je na salati u ljetnom kampu..
    Marin mi je u vrticu, a od drugog tjedna mi se cini da ce ostati par malih beba i on, a tako smo puni energije.......
    primaju li 6.5 godisnjake?

  13. #13

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    poslala sam ti na pm, ali evo ako još nekoga zanima....
    daklem, luka je oduševljen! a bome i mi (iz daljnjeg teksta ćete shvatiti zašto)! klince treba dovesti do 9 jer tada počinje program (skupljaju se od 8). raspoređeni su u grupe (nisam još skužila po kojem principu) od otpr. 10. u lukinoj grupi ih je prošli tjedan bilo 11 - 5 dečk i 6 cura. čini mi se da su svi tu negdje po godinama. imaju tenis, plivanje i razne sportove na umjetnoj travi (nogomet, hokej...). ručak - koji je po njegovim riječima ok, ali ipak jede i s nama doma; čak štoviše, prvo kaj nas pita kad dođemo je: kaj ste mi donesli za jesti? bočicu sa sokom/vodom si nose sami svaki dan ( postoji i trafika na salati ako netko zaboravi). dajemo mu i đeparac od 10tak kn pa si u nekoj pauzi kupe sladoled. djecu treba pokupiti između 4 i 5; uglavnom svi su tak evidentno umorni da je to milina...sad vam je jasno od kud naša sreća
    i za kraj, luka je jučer zaspao na putu doma (oko 5) i spavao do danas ujutro (7); s jednim buđenjem u 1 - od gladi (popapao si je malo pečenog piceka i bananu )! ja sam svaki čas išla gledati da li diše....naime, on nije spavao popodne od svoje druge godine.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    skupljaju se od 8 , ne znam od kud ovaj smajlić.

  15. #15
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    A jel bi primili dijete koje još nema 6 godina? I ima li mjesta za nove?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    mislim da bi. ima mjesta. uvijek se kreće od ponedjeljka. nazoveš prije pa se predbilježiš (ali mislim da se možeš i samo pojaviti u pon ujutro). tk medveščak - imaju svoju stranicu pa si pogledaj, tamo je i broj telefona.

  17. #17
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Hvala.

  18. #18
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj anki prvotno napisa
    poslala sam zaspao na putu doma (oko 5) i spavao do danas ujutro (7);
    raspitaj se ima li što za male

  19. #19

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    svakako! još kad bi bila kakva igraonica i za muževe....

  20. #20

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    101

    Početno

    anki
    pa ne bi valjda ?

    kako tjedan?
    jel jos spavate, kakvi su Lukini dojmovi?

  21. #21

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    još uvijek je zadovoljan. malo je tužan jer mu je danas zadnji dan ( sutra ide na more s dedom i bakom). pitala sam ga da li mu je vruće, pa mi je rekao da nije jer su stalno u pokretu pa im puše vjetrić :? a pogotovo njemu jer on jaaaakoo brzo trči
    umoran je, ali nije se ponovilo ono od 5-7...
    danas popodne idemo na bundek s rolama; baš me zanima kak bu još i to izdržal
    sve je to ok sada....ali ko bu pratil taj tempo na moru :shock:

  22. #22

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    101

    Početno

    bravo baka i deda :D

    a more ce ja mislim napraviti svoje.....
    ipak su to druge energije.....

    i ja bi......

  23. #23
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Evo, i ja sam svoju veliku curu (9 i nesto godina), njene dvije prijateljice i 11-godisnjeg brata jedne od njih
    upisala u teniski kamp na Salati. Nisam bila sigurna kako ce one to prihvatiti jer su u fazi da im se
    nista ne da, bile bi doma, igrale se na kompjutoru, citale knjige i gledale televiziju. Kad ono, odusevljenje.
    Jako im se svidja softball, tenis standardno dobar, hokej je bio pravo iznenadjenje, a o bazenu ne treba niti pricati.

    Popodne u autu krepavaju od umora, pa poslije malo zivnu, a navecer u 10 krevet bez problema.
    Mozda se budu nagovorile i na drugi tjedan.

    A ono sto se tice tata - meni bi bilo zanimljivije da organiziraju za mame. Ja bi vrlo rado iskoristila
    tjedan dana godisnjeg na ovakav odmor. Ako bi nas bilo vise, mozda bi se tamo na Salati dali i nagovoriti.

  24. #24
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    NS Dubrava organizira srijedom u Cerskoj 1 (kazalište) kazališne predstave a potom razne aktivnosti za djece - crtanje, bojanje, pjevanje, ples, pokaži što znaš aktivnosti... Počinje u 18 i traje do 20 h.

  25. #25
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Malo dižem ovu temu. Ide li netko na Šalatu sljedeći tjedan?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •