Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 68 od 68

Tema: što s tikvicama?

  1. #51
    Žabica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    715

    Početno

    Volim tikvice na sve načine... Rižoto,njami, ali kad radim rižoto tikvice režem na 2-3 cm duljine i raščetvorim, malo posolim da puste gorčinu, zatim ih ispečem u tavi i ubacim u već skuhani rižoto. Volim da mi povrće krcka pod zubima... da i često znam raditi palačinke sa tikvicama. Tikvice narežem na tanke ploške i posolim,kad puste vodu ocijedim ih. Zatim poredam nekoliko ploškica po tavi i zalijem malo gušćim tijestom za palačinke i ispečem palačinku. Uz to napravim neki sirni umak i eto brze večere...

  2. #52
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Citiraj štrigica prvotno napisa
    sezona je počela .... podižem topic... danas spremam prve iz vrta... vjerovatno na lešo s krumpirima je mi je to najlakše i najbrže gotovo...
    kako skušah tikvicu na lešo sa krumpirima, jel skuhaš sve skupa ili posebno??
    I kako na ktrju začiniš ili uopće ne začiniš??

    Imam 1 tikvicu pa bi je danas spremila za mog maleckog

  3. #53

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    u slanu vodu prvo do pola skuham krumpir, zatim dodam tikvice i kad je gotovo skinem s vatre, procijedim i ostavim 5 min da temp. malo padne... začinim maslinovim uljem (ako je prevruće ono što začinjam ulje bude žešće i pikantnije.. zato malo prohladim jelo pa onda začinim) a sa strane poslužim češnjak...
    i to je to....

  4. #54
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    I ja danas spremam tikvice.
    Ali s tjesteninom.
    Jako fini recept.

  5. #55
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Zapecene tikvice sa makaronima

    Potrebni sastojci


    40 dag tikvica
    20 dag makarona

    10 dag šunke
    10 dag dimljenog sira
    4 dag parmezana
    1 dl slatkog vrhnja za kuhanje
    4 dag maslaca
    cesnjak, sol, papar
    Način pripreme


    Oprane i tanko narezane tikvice isprzite na maslacu. Promijesajte nasjeckani cesnjak i mijesajte da zamirise. Maknite sa stednjaka, posolite i popaprite. Primjesajte sunku i dimljeni sir, narezane na kockice, pa pirjajte. Na kraju dodajte i ocijedjene makarone. Stavite u namastenu vatrostalnu posudu, te pospite maribanim sirom i prelijte slatkim vrhnjem za kuhanje. Pecite 20 minuta u pecnici, zagrijanoj na 200 Celzijevih stupnjeva.



    S time da šunka nije baš obavezna, sir ne mora biti dimljeni, a jedan od sastojaka koji ne piše, a ja ga jako volim je mediteranska mješavina začina od Kotanya. I ne stavljam makarone nego fusille.

  6. #56
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    E da i ne stavljam slatko vrhnje, već vrhnje za kuhanje.

  7. #57
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    ana.m

  8. #58
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Ja sam danas jela musaku s tikvicama. Red krumpira, red tikvicapa opet red krumpira na ploške. Zalila sam povrtnim temeljcem, stavila začine (sol, papar, peršin, vlasac, crvena paprika).
    A u nedjelju sam ih jela pečene na gril tavi (i patlidžane). Njami!

  9. #59
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    I ja imam tikvice pa se dvoumim kaj da sutra radim sa tim tikvicama.
    Moram priznati da sam ih samo jela pohane i sa smjesom kao za palačinke.
    A tu ima dobrih ideja morati ću probati rižoto.
    Samo jel zajedno kuham rižu i tikvice ili posebno?

  10. #60
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    I zanima me kod musake dali se treba krumpir i tikvice prvo malo skuhati pa onda šibnuti u pečnicvu.
    Ili se samo izreže složi i peče u pečnici?

  11. #61
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa
    A tu ima dobrih ideja morati ću probati rižoto.
    Samo jel zajedno kuham rižu i tikvice ili posebno?
    Rižoto: u jednoj rajngli dinstam malo luka, dodam rižu, kad postakli podlijevam vodom. Nakon 10ak minuta u drugoj rajngli kratko prodinstam luk i dodam češnjak i tikvice narezane na kockice. Malo ih prodinstam (dok ne omekane), dodam u rižu, posolim, dodam začine (nekad muškatni oraščić, nekad bosiljak, nekad peršin), par žlica vina i gotovo. Jedemo s parmezanom i sezonskom salatom. U pola sata i pripremiš povrće i skuhaš. Inače, to je jedno od omiljenih jela moje kćeri.
    U sezoni, kad imamo puno tikvica, narežem ih na kockice i zamrznem.

    Od slatkih jela, s tikvicama ili bučom volim bučnicu s makom. Naribam 1-2 kg tikvica, posolim i nakon 5 minuta ocijedim. 30 dag maka pomiješam s 20 dag šećera. U protvu slažem: kora za štrudle pošpricana uljem, tikvice mak i šećer. Na kraju dođe kora koju zalijem s 3 dl kiselog vrhnja pomiješanog s 2 jaja. Peći oko 45 min, na temperaturi 200°C. Ovo je recept iz nekih novina i voljela bi da međimurke daju originalan recept

  12. #62

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    233

    Početno

    Tikvice ooobožavam! Često radim razno-razno povrće sa sirom zapečeno u pećnici, tikvice obavezno uključene. Pa fine nabujke od tikvica (i sira). Onda lazanje u kombinaciji špinat/sir/gljive pa uz to tikvice. Nekad pravim ribu s povrćem pa uz ribu, između ostalog povrća, stavim i tikvice. Znam ih često stavljati na pizze, recimo, kombinacija sir/tikvice/inćuni (prefino obožavamo) ili šampinjoni/jaja/tikvice. Juhe od tikvica (+ poriluk i krumpir). Tjestenina s tikvicama, paprikom, gljivama ili tjestenina s tikvicama i plodvoima mora (super kombinacija). Tikvice i sir zapečeni u pećnici (s jajima) isto super prilog... ma, brdo stvari se može raditi s tikvicama, one su tako fine i podatne za kombiniranje...

  13. #63

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    karmazonka Tikvice i sir zapečeni u pećnici (s jajima) isto super prilog... ma, -
    ZA OVO bi jaaako molila receptić

  14. #64
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa
    Od slatkih jela, s tikvicama ili bučom volim bučnicu s makom. Naribam 1-2 kg tikvica, posolim i nakon 5 minuta ocijedim. 30 dag maka pomiješam s 20 dag šećera. U protvu slažem: kora za štrudle pošpricana uljem, tikvice mak i šećer. Na kraju dođe kora koju zalijem s 3 dl kiselog vrhnja pomiješanog s 2 jaja. Peći oko 45 min, na temperaturi 200°C. Ovo je recept iz nekih novina i voljela bi da međimurke daju originalan recept

    ... ja s ovim nadjevom radim klasične štrukle i prefini su, sočni.

    Tikvice su zakon. Fine su na sve moguće načine.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj Smajlić prvotno napisa
    karmazonka Tikvice i sir zapečeni u pećnici (s jajima) isto super prilog... ma, -
    ZA OVO bi jaaako molila receptić

    Nema beda. Evo dva vrlo jednostavna recepta:

    - 1 kg tikvica narežite na tanke kolutiće; ogulite, operite i tanko narežite 1 luk; zajedno stavite luk i tikvice u široku tavu, prelijte vodom koju malo zasolite i kuhajte 5 min.; kad je to prokuhalo i skuhalo se, maknite posudu s vatre, procijedite tikvice
    - ostavite tikvice i luk bez vode u istoj tavi bez vode i dodajte malo ulja, lagano pirjajte
    - sa strane u zdjeli pomiješajte 20 dkg svježeg sira tako da postane kao krema; dodajte 3 izmućena jaja i začinite s malo soli, papra i muškatnog oraščića
    - kad su tikvice kuhane, izmiksajte ih i pomiješajte sa smjesom od svježeg sira u koji ste stavili žlicu parmezana
    - nauljite kalup za pečenje, pobrašnite i ulijte smjesu; poravnajte površinu i stavite u pećnicu na 180 stupnjeva oko 40 min. dok ne porumeni



    Drugi recept:

    - naribajte 3 srednje tikvice; propirjajte ih na maslacu dok ne puste vodu
    - pripremite bešamel (2,5 dcl mlijeka i 3 dkg brašna)
    - naribajte 20 dkg sira (pr. gaude) i pomiješajte ga s tikvicama; kad se smjesa ohladi, dodajte 3 žumanjka i 1 žličicu suhog kvasca; 2 bjeljanka posolite i istucite u snijeg s mikserom
    - izlijte smjesu u veću posudu ili u više manjih (za svakog gosta po jednu)
    - zapecite na 20-30 minuta na 180 stupnjeva dok ne dobije koricu

    Mljac.

  16. #66
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa
    I zanima me kod musake dali se treba krumpir i tikvice prvo malo skuhati pa onda šibnuti u pečnicvu.
    Ili se samo izreže složi i peče u pečnici?
    e ovo i mene zanima, rado bi sutra probala

  17. #67
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Danas pravila juhu od tikvica, novi recept. Ispala fantastično. :D Moje starije dijete, koje ih inače ne može vidjeti očima :/ , pojelo sve, i oblizivao se čak.

    Redom:

    na maslacu prodinstati malu glavicu sitno sjeckanog luka. Dodati jednu tikvicu izrezane na kockice. I još dinstrati. Na to staviti jedan veći krompir isto na kockice. Zaliti vodom i kuhati cca. 20 minuta dok sve ne omekša. Dodati zatim jedan češanj češnjaka isjeckan na sitno. Još malo prokuhati. Dodati malo vrhnja za kuhanje i par kapi acceta balsamica. Izmiksati štapnim u krem juhu. Stvarno je fantastičan okus. Mi smo jeli s kockicama na suho preprženog kruha.

    Probajte!

  18. #68
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Tikvice dinstati na maslinovom sa crvenim lukom, bijelim, crvenim i zelenim paprikama, sol, biber (po zelji)l. Malo zaliti sa vrhnjom i dodati kuhanu pastu po zelji...mljac.

    Na kockice pa na domacu pizzu...mljac.

    U klasicnu balkansku pitu...mljac.

    U povrtnu supu, dodati na samom kraju kuhanja...mljac.

    Naribati u tortilje sa sirom pa zapeci brzinski u rerni...mljac.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •