Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Preparati za jačanje imuniteta za vrijeme kemoterapije?

Datum pristupanja
    Jan 2005

Početno Preparati za jačanje imuniteta za vrijeme kemoterapije?

Molim vas ako znate, savjetujte! Negdje u glavi imam "podatak" da se preparati za jačanje imuniteta ne koriste za vrijeme kemoterapije, nego eventualno poslije, jer kao to je kontraefekt... cilj kemo je da slabi, a ovi jačaju :? Čini mi se da sam to nekad davno čula, čitala... Ne znam, nisam u stanju ništa pametnije napisati jer se ne mogu sjetiti, a info mi treba a.s.a.p. Jel' zna netko; može za vrijeme, ili treba čekati poslije kemoterapije?

Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004

Početno

Ono što sigurno treba jačati za vrijeme kemoterapije je jetra. Za to su dobri L-arginine i L-ornithine aminokiseline, s time da ornitin u tijelu nastaje iz arginina i nije toliko važan. Izdašan izvor arginina je mliječna sirutka, a povoljan i komforan način uzimanja je u obliku dehidrirane sirutke u prahu. Najpovoljniji izvor je DM-ov "Molke drink", a najlakši su pripravci za sportaše koji u nazivu imaju "whey". Sportski pripravci imaju najmanje laktoze, najlakše se otapaju, skupi su, ali još uvijek puno povoljniji od "solo" aminokiselina u kapsulama.
    Doziranje nije kritično, a može se uzimati u količinama preporučenim na pakiranju.

Kao pomoć održavanju zdravlja tokom kemoterapije dobar je "zapper".
    Podržavam ukidanje obaveze cijepljenja.

Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005

Početno

koliko sam čula doktori preporučuju nešto za jačanje imuniteta
    prije i nakon kemo
    ali i pitanje je bez obzira na preporuke koliko bi organizam podnio pijenje nečega za vrijeme kemoterapij
    ljudi kažu da dosta iscrpi i imaš mučnine pa se uglavnom večini ni ne pije ništa
    19.10 2001-A
    malo zabave

Datum pristupanja
    Feb 2004

Početno

Imaš Biobran, to je nešto od rižinih mekinja, užasno skupo, ja sam ga koristila za običnu prehladu i nije mi pomoglo. A sa jetru imaš sylimarin ili tako nekako , uglavnom ekstrakt biljke sikavice.

Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004

Početno

gel od aloe koji se muti s vodom i u sokovniku sok od cikle sa malo limuna.
    Marko 01.09.2004.

Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005

Početno

Biobran, Beta glukan, Colostum, Zelena magma......
    Sve su to jaki antioksidansi. Znam da ljudi piju i čisti sok aloe i noni. Noni pogotovo kod teških dijagnoza.
    Znam par ljudi koji su mi hvalili beta glukan i Biobran kod karcinoma i oporavka nakon operacijskih zahvata. Cijena je nažalost jako visoka....
    Lukina i Leonina mamma

kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003

Početno

svrati na stranicu udruge limfomi i leukemije

http://www.hull.hr/phpBB2/
    Pipi 10/2004
    Keep on Walking

mama sanja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007

Početno

Imaš pp!
    M 28.10.2002.
    L 20.01.2007.
    Puštajte djeci Mozarta!

Datum pristupanja
    Jan 2005

Početno

Puno vam svima hvala
    BioBran, nažalost zbog reumatoidnog artritisa smije koristiti samo u ograničenim količinama.

Davore, moram još jednom proučiti i taj zapper, sjećam se da sam jednom o tome već čitala, ali sam zaboravila, a mozak mi je malo bye-bye ovih dana . Moram se skulirati i proučiti sve što ste nabrojali.

Puno hvala na pomoći!

Datum pristupanja
    May 2004

Početno

Navodno NONI napitak cisti i ojacava organizam. Nabavili bi NONI cesto za suprugovog oca. Mislim da se moze kupiti u biljnim liekarnama i direktno preko distributera (oni imaju i dostavu doma). U BiBio ducanu u Jurisicevoj se prodaju napitak na bazi (cini mi se) jogurta koji ima dokazan pozitivan efekt na cijeli organizam. Ako te zanimaju detalji, slobodno mi posalji PP.
    Nasa cudesna mrvica je stigla 13.03.2007.!

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •