Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: stigoh!

  1. #1
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno stigoh!

    Eto me drage moje, nakon duuuugog izbivanja. Ostali smo bez kompjutora, jednog dana je samo kvrcnuo i zauvijek se ugasio. Sad pišem na novom, valjda će nas bolje služiti.

    Ukratko, jer se puno toga događalo...

    Stela je dobro, prohodala je, po savjetu teta sa fizikalne trebala bi hodati bosa jer je malo prerano od operacije (ovaj put su operirali i kost). Počeli su oboje pričati, inače su super, zdravi, ali nevjerojatno vragolasti i prefrigani.

    Što se tiče mene, sinoć sam došla sa kratkog ali slatkog odmora u Dubrovniku! MM je tamo nešto radio i imao je apartman na raspolaganju pa sam ja u subotu navečer sjela na avion i vratila se sinoć sa MM-om u kombiju. Odmorila sam se prvoklasno, uživala sam, jedino što sam se stigla samo 1 okupati jer sam dobila M par dana prerano.

    Uglavnom, svi smo dobro.

    Više ću vam pisati kad se opet malo ušaltam u RODU.


    Pusa svima koliko vas ima!


  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    Ej Mamasch, lepe vesti da su ti decica i progovorila i prohodala, i da je Stela bolje. Odlicno. Zaista te dugo nije bilo, nedostajao je i tvoj pozitivan duh.

    Pozdrav

  3. #3
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Hej mici, kako si, kako su tvoji pilići?

    Nadam se da će ovaj izlet u Dubrovnik održati moju pozitivu još neko vrijeme jer sam totalno izluđena od kuće i klinaca, fond riječi mi se smanjio na 20-25, ne znam ni o čemu pričati osim o djeci... Veselim se odlasku na pravo ljetovanje negdje početkom 9. mjeseca :D
    Još ne mogu na posao jer Stelino zdravlje zahtijeva svakodnevno vježbanje, koje moram uklopiti u svakodnevne obaveze i u brigu o još jednom djetetu, a trebala bih njenu nožicu vježbati par puta dnevno po pola sata :shock: Ne znam samo kada, jedva uspijevam jednom dnevno, a još idemo 2x tjedno na fizikalnu terapiju. Ovih dana ćemo djeci kupiti tricikle kao dio terapije (naravno, mora i Sven dobiti svoj ), pa će biti veselo kad počnu padati na glavu...

  4. #4
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    dobronam došla natrag, lijepo je čitati dobre vijesti, a ovaj odmor u Du mi se jaaako sviđa.... i ja bi malo... padam s nogu...
    pusa tebi i tvojim mišićima!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    glavno da si se vratila :D

    ja se vec, pomalo, zabrinula

    bravo za super-stelu, a velika pusa imenjaku svenu!!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    263

    Početno

    O DRAGA BAS MI TE LIJEPO CITATI, SUPER DA SI NAM SE VRATIL, SUPER ZA MALU STELICU I NJENO HODANJE :D PUSE I BRACEKU

  7. #7
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Na žalost, Stela ne hoda pravilno. Iako su joj ovaj put operirali i kost, stopalo, tj. peta je još uvijek iskrivljena i uzdignuta, trebat će puno strpljenja i vježbi da se još i to ispravi. Tete na fizikalnoj se nadaju da ćemo to uspjeti bez 4. operacije . Srce mi se para kad ju gledam kako trčkara sa Svenom a ona nožica je još malo iskrivljena i stopalo je svo prošarano šavovima... hrabrica majkina, jača je od svih nas


    Pišite kako su vaši bebolinci, kako napreduju? Kako ste vi, mamice, kako preživljavate? Pusa svima!!! Dršte se!

    Eh da, mene na životu drži isplanirani godišnji početkom 9. mjeseca u Štafiliću, jedva čekam...

  8. #8
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    mišica mala...
    ~~~~~~ da uspije izvježbati nožicu i da neće trebati na operaciju.


  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    263

    Početno

    I mi šaljemo mišici velike puse, tako mala a tako hrabra
    Bit ce to dobro, cim je ona takav borac i ima takvu mamicu

    Kod nas doma je veselo, oboje hodaju. Katja sa 12 mjeseci prohodala, Jan sa 14,5. Jan treba nosit naocale, ali naravno ne zelih ih ni blizu, a seki se toliko svidjele da smo joj morali kupiti suncane Kako i u hodanju tako i u govoru je Jan puno iza seke. Katja brblja sve i svasta, cak i recenice, a najdraza mi je naravno MAMA LOLIM TE Kad ju pitamo di je pupu ne samo da pokaze nego i odgovori TU JE...ma sve zna. Jan je za sada na mama, tata, da, ne i nesto neartikulirano sto ne razumijemo, ali buduci da sam procitala negdje na forumu da je kod muskaraca u mozgu samo 2 centra za govor, a kod zena cak 8 tjesim se heheheheheh
    Eto ukratko toliko od nas, javljaj nam se i dalje s novostima i jos jednom saljemo PUSEEEE

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Hello mamash, dobro nam došla nazad, puse maloj hrabrici i braci koji sve to prolazi uz vas. I mi se nakratko vratili s mora, uživanju nikad kraja, a sad smo opet sami i zatvoreni u stanu , navikli smo na cjelodnevno izležavanje na zraku.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •