Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: oskudni menzes

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3

    Početno oskudni menzes

    kao prvo sve vas ljepo pozdravljam i nadam se da sam na pravo mjesto stavila ovo temu.
    dijagnoza mi je policistični jajnici menzes neredovit, prolaktin mi je visok no usprkos tome 2004 godine sam rodila istina da sam imala problema u trudnoći ali neka barem imam doma prekrasno dijete. ovi svi problemi su mi ostali i poslije poroda iako me većina ljudi naravno pritom mislim na doktore uvjeravala da će se to nekako vjerujte ne znam kako normalizirati. no imam sad jedan problemčić tj. molila bi ako netko ima ili je imao sličan slučaj da mi se javi. u nedjelju mi je došla menga na mojih 40 i kusur dana i to je ok ali je bila toliko oskudna ne sjećam se da sam do sada imala tako malu mengu. trajala je 5 dana i to je ok i inače je tako. napravila sam test i on je negativan. e sad radila sam ga popodne i još uvijek sama sebe uvjeravam da nije bio točan. možda ipak....jučer je završila ta famozna menga i od jučer i danas neznam kak da se izrazim ali imam miris, smrdim, iscjedak nemam, možda sam čak malo i suha. cure molim vas pomoć i savjet možda je netko imao sličan slučaj hvala

  2. #2
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Ja imam isto policistične jajnike. I ciklusi su mi prije trudnoće bili zbrda-zdola. Jednom mi se desilo da mi je menzis bio skroz oskudan, trajao 3 dana....bila sam zbunjena. Ali da vidiš sreće, to je bila ustvari ovulacija.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •