Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: curenje mlijeka

  1. #1
    jenny avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb,centar
    Postovi
    314

    Početno curenje mlijeka

    curke,ja sam 30 tjedana trudna i jucer sam po 2 fleke na haljini skuzila da mi vec sad curi mlijeko..vec sam to primjetila vise puta,ali sam mislila da se radi o znoju,posto je bilo jako vruce u zadnje vrijeme..

    jel to normalno?mislim,znam da moze izaci malo kolostruma,al bas da je ovako sve mokro?!!

  2. #2
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Ja znam curu kojoj je od 3. mj. trudnoće curilo....valjda je normalno. Meni se stvaraju samo kapljice koje se posuše,pa kad skinem grudnjak vidim bijelo

  3. #3
    Ana29 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    395

    Početno

    Meni se to pojavilo sa 20 tjedana, a sada sam u 25.-om. Čitala sam da je to normalno, a i puno mojih prijateljica je to imalo. Dakle, normalno je ako se pojavi i normalno je ako se ne pojavi. Bez brige

  4. #4
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Meni curi od 16. tj. Vecinom iz lijeve. I najvise ponoci kad lezim na boku pa valjda vise stisnem dojke. Ponekad nadem i povecu fleku na plahti. Rekli su mi da je to znak da cu imati puno mljeka. Nadam se da je istina.

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    60

    Početno

    Ja sam cula da je to normalno, mada mene muci to sto ja toga nemam a u 35. tjednu sam. JELI TO NORMANLO??

  6. #6
    M@rtin@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    126

    Početno

    A valjda je normalno. Ja sam u 27 tjednu i još ništa...

  7. #7
    jenny avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb,centar
    Postovi
    314

    Početno

    Citiraj Mica Maca prvotno napisa
    Ja sam cula da je to normalno, mada mene muci to sto ja toga nemam a u 35. tjednu sam. JELI TO NORMANLO??

    u prosloj trudnoci sam samo jednom primjetila flekicu na grudnjaku.zato mi je ovakvo curenje bilo nesto novo!sad vidim da je valjda normalno...

  8. #8
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Citiraj Mica Maca prvotno napisa
    Ja sam cula da je to normalno, mada mene muci to sto ja toga nemam a u 35. tjednu sam. JELI TO NORMANLO??
    Normalno. U 1. trudnoći nije bilo traga mlijeku sve do 2 dana nakon poroda....

  9. #9
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno Re: curenje mlijeka

    to je ok, i normalno, a kod svakog individualno dakle bez brige

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    132

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa
    Meni curi od 16. tj. Vecinom iz lijeve. I najvise ponoci kad lezim na boku pa valjda vise stisnem dojke. Ponekad nadem i povecu fleku na plahti. Rekli su mi da je to znak da cu imati puno mljeka. Nadam se da je istina.
    koksy, pa super ako je to znak da cemo imati puno mlijeka.. Ja sam 26.tjedana, a mlijeko se pojavilo mislim u 21. tjednu.. Nekada ga bude bas dosta, majice mi budu skroz u flekama..

  11. #11

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    158

    Početno

    Ovo s mlijekom je stvarno individualno, ali i od trudnoće do trudnoće ... meni u prvoj trudnoći nije bilo mlijeka, niti su mi cice narasle onako kako sam ja to zamišljala - ali je zato nakon poroda bilo milijeka više nego dovoljno i dojila sam L. skoro godinu dana. Sad sam drugi puta trudna i mlijeka imam već jedno 3 mjeseca. Doduše na curi baš ko ludo, ali npr. kod tuširanja se valjda to potakne pa krene. A ja još malo stisnula da se uvjerim da li je to stvarno mlijeko .... kad ono štrcccc! I ja se tješim da je to znak da će biti mlijeka za moju curicu!!!

  12. #12
    we&baby avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Nl
    Postovi
    546

    Početno

    isto je samnom bilo, i 21. tjednu.

    Sada ga ima na IZVOZ. Tako da je to mozda dobar znak.

    A mozda nis od navedenog....Sve je ok.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •