Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: zaštita za radijatore

  1. #1

    Početno zaštita za radijatore

    zanima me gdje i po kojoj cijeni ima za kupiti onih zaštita za radijatore. ako netko zna barem gdje.
    hvala

  2. #2
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    I mene to zanima.

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    189

    Početno

    Kakve su to zaštite? Malac je počeo puzati pa mi treba zaštita za sve i svašta.

  4. #4

    Početno Re: zaštita za radijatore

    Citiraj vrabec-te-dal prvotno napisa
    zanima me gdje i po kojoj cijeni ima za kupiti onih zaštita za radijatore. ako netko zna barem gdje.
    hvala
    kad se to stavi preko radijatora izgleda kao ormarić.
    sve u svemu ne mogu se ozlijediti na radijator. moj d se stalno udara čelom o radijator, pa mi to već ide na živce.

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    189

    Početno

    kad se to stavi preko radijatora izgleda kao ormarić.
    sve u svemu ne mogu se ozlijediti na radijator. moj d se stalno udara čelom o radijator, pa mi to već ide na živce.
    Onda mi to treba. Moj podvuče glavu pod radijator. Srećom, još se nije udario, ne skidam ga s oka, ali nikad ne znaš.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    280

    Početno

    ja se poveselila, 4 odgovora, valjda će se nać rješenje, a kad ono svima treba! i meni treba! samo me još zanima da li to možda djeluje na grijanje, tj da li je slabije oslobađa toplina?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    114

    Početno

    Ljudi ne znam dali se može kupiti, ali ima majstora koji to mogu super napraviti i ja mislim sebi staviti na radijator





    evo nekaj u tom stilu budem se dogovorila s majstorom, ali nažalost kuća nam još nije pri kraju, ali mi je super

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    114

    Početno

    ah ljudi, oprostite, nekaj sam zeznula

    evo ponovno slikica, koje se meni sviđaju i mislim da će ih majstori super napraviti




  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    115

    Početno

    http://www.redox.hr/?stranica=unutarnji_program

    Mada meni ova zaštita i nije baš nekaj...

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Citiraj vhrgovi4 prvotno napisa
    ah ljudi, oprostite, nekaj sam zeznula

    evo ponovno slikica, koje se meni sviđaju i mislim da će ih majstori super napraviti
    Gledam ja slikice koje si stavila, ali to meni ne izgleda ko zaštita za djecu nego ko dekoracija sobe da se sakriju ružni radijatori.

    Slika 1. izgleda ko drveni ormarić i meni je jako lijepo, ali ima oštre rubove i drveno je i kad se djete udari u to definitovno će ga bolit. Ima samo nekoliko rupa za topli zrak pa nema šanse da tim radijatorem zagriješ sobu, pa koja je onda uopće funkcija tog radijatora.


    Slika 2. ne mogu odrediti što se to nalazi između drvenih prečki. Plastika, mreža za komarce, nešto drugo? Ako je mrežica onda je ovo rješenje dobro jer se djeca ne mogu jako udariti u to, ali mislim da bi to moji klinci brzo potrgali. Ako je plastika, onda opet imamo problem tvrdoće i nefunkcionalnosti.

  11. #11
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Uglavi imam neku poluideju: sašiti kao onu zaštitu za krevetić ali tako da dođe samo na bočne rubove (meni oni djeluju najopasniji), znači visina radijatora a širina malo šire od debljine jednog članka. Tako ne bi ni zadržavalo puno topline jer bi bila zatvorena samo dva članka radijatora. :?

  12. #12
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj rea prvotno napisa
    http://www.redox.hr/?stranica=unutarnji_program

    Mada meni ova zaštita i nije baš nekaj...
    zvala ja redox, oni to kao rade po mjeri, ali tek od 15.10. jerbo sad rade isključivo vanjski program.
    kako bilo da bilo napominjem da zaštitite onaj dole ventil kaj se nalazi na cijevi koja ide u zid (ne onaj gore kjim se podešava jačina, nego ona žebelezna ventilčina dolje) jerbo je luka baš na tome okrhnuo zub i razrezao usnicu i zubno meso...rekoše nam da smo se za mrvu izvukli od oralne kirurgije...brrrrrrrr...
    ja sam, u nedostatku pametnog stolara, obmotala radijator, a posebno taj dio svojim jastukom za dojenje (zahtjeva trud i dobre živce), pa dok se ne sjetim još čega pamet nijeg, služi svrsi...

  13. #13

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa
    Citiraj rea prvotno napisa
    http://www.redox.hr/?stranica=unutarnji_program

    Mada meni ova zaštita i nije baš nekaj...
    zvala ja redox, oni to kao rade po mjeri, ali tek od 15.10. jerbo sad rade isključivo vanjski program.
    kako bilo da bilo napominjem da zaštitite onaj dole ventil kaj se nalazi na cijevi koja ide u zid (ne onaj gore kjim se podešava jačina, nego ona žebelezna ventilčina dolje) jerbo je luka baš na tome okrhnuo zub i razrezao usnicu i zubno meso...rekoše nam da smo se za mrvu izvukli od oralne kirurgije...brrrrrrrr...
    ja sam, u nedostatku pametnog stolara, obmotala radijator, a posebno taj dio svojim jastukom za dojenje (zahtjeva trud i dobre živce), pa dok se ne sjetim još čega pamet nijeg, služi svrsi...
    mi zato imamo deku na radijatoru

  14. #14
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    a ja si sve mislim kakvu zaštititu staviti na gornju stranu radijatora jer mi imamo one male rešetkice i Oskar stalno pokušava unutra strpati prste. bojim se da ne zaglavi, potrga si kaj ili razreže...

    imate za to kakve ideje?

  15. #15
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    a ništ, obmotaj cijeli radijator ukrug..možda mogu pomoći one kućne zmijice kaj je moja baka stavljala ispod vrata da ne ide propuh..znaš ono-uzmeš stare najlonke, natrpaš ih starim ručnicima, krpama ili slično, zavežeš oba kraja i eto zmijurine...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •