Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Posao i djeca

  1. #1
    Iva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    463

    Početno Posao i djeca

    Zanima me ima li koja od vas koja ima klince a radi u smjenama....

    Kak ste si to organizirale i tko vam čuva djecu? Najviše me zanimaju iskustva onih cura koje se ne mogu osloniti na bake i dede...kak to financijski podnosite?

  2. #2
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    moj odjel radi 0-24/7/365
    kako moja firma doslovno poštuje zakon ja kao mama male bebe i samohrani roditelj mogu birati smjene što mi u potpunosti odgovara,bake i dede uletavaju kada klince treba pokupiti iz vrtića i jaslica i ako radim vikendom ( što mi i nije loše jer sam onda slobodna dan ,dva tokom tjedna pa su mi klinci krače u vrtiću a ja riješim šoping,banke,čiščenje stana i druge nužne stvari pa sam popodne samo njhova )
    što se tiče financija kada tata plati sve je OK,problem je kada nam taj dio kasni
    moji roditelji žive na 5 minuta od nas i na 7 do vrtića pa je to idealna situacija,koliko se naš život može tako nazvati

  3. #3
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Drage, mislim da ste obje vrijedne poštovanja... divim vam se...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    120

    Početno

    ja radim jedan dan u tjednu popodne, a našla sam si tetu čuvalicu za maxa (koji je silom prilika sa 6 mjeseci morao na čuvanje), koja pristaje i da ga čuva popodne. to mi je bio jedan od uvijeta. nešto sam morala pregristi doduše zbog toga, a to je da je teta u stanu i da ona nejde s djecom van jer stanuje u centru, ali mi imamo veliko dvorište, tako da se nauživa max zraka kad dođemo doma...
    a starijeg ostavljam u dežurstvu u vrtiću popodne...
    šta ću, nemam izbora, neću ni razmišljati o tome kako im je, dobro je što se djeca na sve naviknu i nauče kako uživati i u takvim situacijama. netko mora zaraditi za pelene... kad tata neće

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    120

    Početno

    ja radim jedan dan u tjednu popodne, a našla sam si tetu čuvalicu za maxa (koji je silom prilika sa 6 mjeseci morao na čuvanje), koja pristaje i da ga čuva popodne. to mi je bio jedan od uvijeta. nešto sam morala pregristi doduše zbog toga, a to je da je teta u stanu i da ona nejde s djecom van jer stanuje u centru, ali mi imamo veliko dvorište, tako da se nauživa max zraka kad dođemo doma...
    a starijeg ostavljam u dežurstvu u vrtiću popodne...
    šta ću, nemam izbora, neću ni razmišljati o tome kako im je, dobro je što se djeca na sve naviknu i nauče kako uživati i u takvim situacijama. netko mora zaraditi za pelene... kad tata neće

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    120

    Početno

    greškom dvaput-sori

  7. #7
    newa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    398

    Početno

    Radim dvokratno i svake subote.
    Preselila sam se kod mojih tako da nam je sada puno lakše.
    Nema više vozanja .....

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    kvarner
    Postovi
    207

    Početno

    radim dvokratno i subotom ujutro. to je moj privatni posao, ali i prije sam od rodenja lare tako radila. srecom, posao mi je prekoputa kuce pa svako malo mogu skociti i virnuti sto ona radi, a i u istoj kuci zive moja sestra i brat sa svojim obiteljima pa je cesto kod njih. kad je bila negdje oko 2 godine stara, radila sam isto dvokratno i malo dalje od kuce. cesto sam ju vodila sa sobom kad nebi imao tko uskociti.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    336

    Početno

    Dobro pitanje, koliko mi samo puta prode glavom kaj cure rade dok su same, koji me strah prode, a nigdje nikoga da ih pogleda. Cak i ne mogu traziti od poznatih ili brata da ih stalno promatra, imaju ljudi svoje obveze.
    I. ode po sestru u vrtic dodu kuci, jedu i cuvaju jedna drugu. Da li me je strah? Uzasno me je strah, strah me je dok si griju jelo, stalno o tome razmisljam, ali jednostavno nemrem si priustiti da ih netko pricuva. Nekada su same dva tri sata, a ako mi uleti kakvo ciscenje onda do navecer. Sva sreca pa su dobre ko kruh

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    744

    Početno

    Slavice, koliko ti cure imaju godina?

  11. #11

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    336

    Početno

    13 i 6

  12. #12
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    cure,

  13. #13
    drndalica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    455

    Početno

    .... ja još nisam u toj fazi. Srećom ima tko da mi pričuva dijete. A strah imam - bez obzira. Jako dobro znam što sve može poći po zlu.
    Dovoljno je samo da se sjetim sebe - osnovna škola, seka i ja u različitim smjenama - uvijek sama doma. Iz dosade igrala sam se vatrom, svijećama, upaljačima i palila benzin :shock: :shock:
    Jadni moji roditelji pojama nisu imali - kao baš sam dobra i mirna i nema problema. Nikad ne znaš što sve djetetu neće pasti na pamet!!

  14. #14
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Za sada podizem pa se javim za koji dan...dobila posao krecem u skolu...vrtic do 17 ja do 17h muz i duze...ludnica...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •