Pokazuje rezultate 1 do 41 od 41

Tema: jesu li pokloni kupljeni?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno jesu li pokloni kupljeni?

    sto ste im spakirali za pod bor?

    nas ce dobiti pistu za Formulu 1 i Patku Zlatku (hvala vanjci) i jos malo cokoladnih Djeda Mrazova (to je posebno naglasio da Djed Mraz NIKAKO ne zaboravi).

    jeste li vec odlucili?

  2. #2
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    nije jos spakirano jer mi ne stane u papir za zamatanje
    kupili smo joj vec dosta davno- plocu za pisanje ( onak, ko skolska).
    uopce ne znam kak da ju zamotam pa razmisljam o onoj velikoj vreci za smece i gore velika crvena masna.
    od slatkisa- nista.

  3. #3
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Dobio je tricikl i kanimo mu kupiti onaj tepih cestu.
    Btw, gdje je dućan Direkt?
    Čula sam da su tamo ti tepisi najjeftiniji.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    I ja cu kupiti tepih cestu...u Turbo limacu su po 30 kn, 2 modela...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Ovo sto sam ja gledala u katalogu je podloga....ne znam da li ti mislis na onaj pravi tepih??

  6. #6
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    mislim da je direkt tamo di i onaj solidum na jankomiru ( al nisam ziher)

  7. #7

    Početno

    Ja sutra idem shoppingirat - Fur Real maca stiže pod bor, i neke sitnice koje ću vidjet kad budem u gradu

  8. #8
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    sve kupljeno i zamotano
    Jan (iako ne spada u ovu skupinu) : Bruder bager, gusarski brod (od bake), djecja enciklopedija
    Nola: kisobran kolica za lutku , legici farma i slikovnica

  9. #9
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Vau Anči, blago tvom bebaču! Moj Fran obožava tu macu i uvijek kad dođemo u Turbiku,on ju mazi da prede i mjauče. Ali ja ipak mislim da je to preskup poklon za mog sineka, ne zna to još cijeniti jer je mali.

  10. #10

    Početno

    Ne znam...moj se toliko rastopi kad vidi bilo koju životinju na TVu da je to milina...a ovo je bio prvi put da je u kontaktu s igračkom koja se mazi i mijauče, i totalno se zaljubio - zadnji put ga nismo mogli maknut od police jedno 10min...

    Tako da si mislim, nek barem nauči da ako ju mazi ona uzvraća, ako mu zaokupi pažnju na više od pol sata dnevno i tako mjesec dana, isplatilo mi se

  11. #11
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Baby Born beba. Još se vozi s tatom u autu. Zapakirat ću je na sam Badnjak. Velika kutija, nemam kamo s njom, a ne bih htjela da ju dijete vidi. Pa se svaki dan vozi!

  12. #12
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Mi smo Orki kupili bager - obožava ih!
    I hrpu slikovnica.
    Slatkiši - nula bodova!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    I ja sam gledala u TL katalogu Fur Real friends ali pasića...ima dvije verzije... u prvoj pasic kada ga pomazis otvori okice i zalaje a drugi ima vise senzora kojima osjeca ljudske pokrete i tri mikrofona kojima hvata zvukove. s vremenom uci trikove i razvija se u skladu s tim kliko vremena provodis s njim. nisam jos vidjela ni jednog, danas ili sutra idem....kojeg si ti vidjela od ova dva...

  14. #14
    Maggie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    145

    Početno

    Eli se boji tih plišavaca koji pjevaju ili mjauču... :?
    Ima onog losa koji pjeva i pleše pa kad ga upalim, ona ode u drugi kraj sobe i mršti se.
    Dobila je jednu lijepu slikovnicu i novu piđamicu ( to je rekla da joj treba )

  15. #15
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Citiraj Nani prvotno napisa
    Ovo sto sam ja gledala u katalogu je podloga....ne znam da li ti mislis na onaj pravi tepih??
    Ja mislim na pravi tepih.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Kupili smo guralicu i slikovnicu Božična priča.
    Umotala sam kutiju u jednobojni papir i od plastelina napravila i zalijepila slova njegova imena. Obožava se igrati sa plastelinom, tako da su to ustvari tri poklona :D
    I jedan mali plišani Medo Mraz umjesto mašne....
    Od slatkiša ništa, neću ga učiti na to!

  17. #17
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj Anči prvotno napisa
    Ja sutra idem shoppingirat - Fur Real maca stiže pod bor, i neke sitnice koje ću vidjet kad budem u gradu
    Ak dijete želi - to je okej... svačiju želju treba poštivati.

    Ali koji je to drek!!! Loša izrada, gruba sintetika, skučene sposobnosti te mačketine, a i nakon što je baciš sa strane iritantno mjauče još neko vrijeme

    A na reklami tako super izgleda!!!

    Jadna djeca, kak ih manipuliraju!

    PS U nekim zemljama je čujem zabranjeno reklamirati stvari za djecu baš zato jer još ne znaju odvagati što valja a što ne... eto ideje za iduću Rodinu akciju...

  18. #18

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Amsterdam
    Postovi
    547

    Početno

    Jos ne.

    Mi smo obilno proslavili Sinterklaasa (Sv. Nikola) i Bozic bi trebao biti puuuuno jednostavniji. U nedjelju se skupljamo kod moje mame i mislim da ce tamo dobiti brdo poklona tako da ne znam ima li smisla jos nesto kupovati. A opet mi zao da nista ne dobije od nas. A onda opet kontam da ionako nije od nas nego od Djed Mraza... i tako u krug.... :/

  19. #19

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Amsterdam
    Postovi
    547

    Početno

    Citam Maju i skuzih da ovo nije ni nasa rubrika. Lagano se povlacim...

  20. #20
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Ja još nisam kupila Franu poklon, mislim da ću sutra, pa kud puklo. Ne znam još uvijek što da mu kupim kad sve ima što je za njegovu dob, pa čak i puno igračaka za stariji uzrast. Možda mu kupim onu malu foteljicu. To nema, a i nije klasična igračka. Kupila sam mu i novi pribor za jelo Lion king, jer ga obožava.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    Citiraj Lilly prvotno napisa
    Citam Maju i skuzih da ovo nije ni nasa rubrika. Lagano se povlacim...
    moram se ispricati - ja to vec po navici otvaram na podforumu 1 - 3, ali svi ste dobrodosli!

  22. #22
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Citiraj Ines prvotno napisa
    mislim da je direkt tamo di i onaj solidum na jankomiru ( al nisam ziher)
    Je, tamo je :D
    Kupljen je tepih :D
    Imaju samo širine 4m, ali su imali još jedan rest baš po našim mjerama 8)
    Kupila sam mu i CD sa 2 priče

  23. #23

    Početno

    Maca kupljena, to mu je dar od moje mame i mog dide jer ne mogu bit ovdje - on ih nije (da usput napomenem) ni vidio na TVu nego se pomamio kad sam se u TL sklonila od hladnoće...pa ako njemu paše, a po osmijehu kad ih samo vidi s 5m očito paše, mani je to dobro potrošena lova.

    Istina, malo su grubljeg krzna i mehanike, ali njemu to u ovom trenu nije bitno - bitno je da nisu poput frendove prave mace koja mu pobjegne jer nije sigurna hoće li joj naudit...

    Kupila sam mu i mali kamion koji može ili gurati ili sjedit na njemu i vozit se, te kutiju raznih drvenih oblika za slaganje koji će mu za početak služit više zbog plastičnog poklopca s izrezanim rupama kroz koje ih može gurat. Ukupni trošak (bez mace jer je za to baka poslala lovu) 230kn...prošli smo puno jeftinije nego sam očekivala, mislim da sam uštedila oko 300kn

  24. #24
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Joj Anči, koju si macu kupila? Onu najveću, kao perzijsku ili manju s kraćom dlakom? Mene ona dugodlaka podsjeća na moju pravu perzijanku, a i Frana, zato ju voli. Šmrc, je da je to koma mehanika igračka, ali tako je slatka! Ipak mi je malo puno dati 400 kn za nju.

  25. #25
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Sva sam se raznježila na spomen maca. Evo vam vidite moj "pravu"!


  26. #26
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Malo je Čupava, tek se probudila i nismo je počešljali!

  27. #27
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    mica je preslatka...

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    490

    Početno

    predivna micica

  29. #29

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    ivancice, je li to perzijska srebrne dlake?

    ja imam mjesanku boje kornjacevine - preslatka je, Ema se zove, vec je dama u godinama (8)...

  30. #30
    Maggie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    145

    Početno

    Ajme, ja u prvi čas pomislila da je na slici ta Fur real, pa si mislim :shock: stvarno izgleda ko prava!
    Takvog sam istog mačka imala 14 godina ali nije imao tako lijepu dlaku jer ga baš nismo četkali. Sad imam sivog vulgaris i Eli ga obožava

  31. #31
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Citiraj Maggie prvotno napisa
    Ajme, ja u prvi čas pomislila da je na slici ta Fur real, pa si mislim :shock: stvarno izgleda ko prava!


    Ova maca se zove Tira, srebrna perzijanka je a ima i bracu Grgu- budem vam ga pokazala- uskoro!

  32. #32

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    126

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Mi smo Orki kupili bager - obožava ih!
    Odmah mi je lakše kad vidim da moja Paula nije jedina cura koja obožava bagere. Kako joj tetak ima nekoliko pravih, ona je opsjednuta njima. Kad dođe u trgovinu prvo traži bagere, a prodavačice kolutaju očima kao cura, a htjela bi bager. Gradilište, dizalice i sl. obožava. Zato Barbi lutku ne bi uzela u ruku ni pod koju cijenu.

  33. #33

    Početno

    Citiraj ivancica prvotno napisa
    Joj Anči, koju si macu kupila? Onu najveću, kao perzijsku ili manju s kraćom dlakom?
    Onu manju koja ima bočicu pa 'pije' kad joj se da...s njom može više 'komunicirat', jer reagira i na tu bocu i na maženje, dok mu je ova velika ipak malo preteška...

  34. #34
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    zarči će od nas dobiti lijepi šareni shape sorter i 2 genijalne slikovnice. od jedne bake stiže veliki šareni klaun s 3 rupe na trbuhu i lopticama koje se unutra bacaju, od druge bake nemamo pojma, a od tete čuvalice baby born nemrem vjerovat!

  35. #35
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    I ja sam se skroz do 10 ili 11 godine igrala isključivo sa "muškim" igračkama.
    Auti, bageri, nogomet s dečkima, ludovala na bmx-u, obožavala filmove poput Američkog ninđe, Komandosa, Rockija i sl.
    A ipak sam se uženstvenila 8)
    Tako da ima nade i za vaše curke

  36. #36

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Mi smo Orki kupili bager - obožava ih!
    I hrpu slikovnica.
    Slatkiši - nula bodova!
    ovo tek sad vidim. a ja sam nekoliko bagera, kamiona, rovokopaca (i to sve jedan veci od drugog) jedva utrpala frendici.... davidu su totalno nezanimljivi onako veliki. voli jednog malog, nish koristi, velicine omanje kutije za djecje sandale... sveg ostalog sam se rijesila.... da sam znala stvarno bih ti poslala, sve nove igracke...

  37. #37

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    422

    Početno

    Citiraj Brunda prvotno napisa
    Dobio je tricikl i kanimo mu kupiti onaj tepih cestu.
    Btw, gdje je dućan Direkt?
    Čula sam da su tamo ti tepisi najjeftiniji.
    nadam se da nisi vec kupila jer su tamo skupi :/
    mi smo kupili u Tepih centru (mislim da se tako zove) preko puta Velesajma. Tamo je i neki duckas sa namjestajem.
    Isti dizajn, ista kvaliteta - sve isto, a tu smo platili cca 30 kn po m2 jeftinije

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    422

    Početno

    Evo, pogledala sam na racunu - Tepihcentar - Resselova bb
    cijena po kvadratu 33 kn (ukupno 396 kn tepison)
    Rubljenje - 4 kn po kvadratu (ukupno 56 kn rubljenje)

  39. #39
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Ipak smo mi jeftinije prošli. 8)
    31 kn po kvadratu. I imali su točno komad već odrezan onakav kakav nama treba.
    Platili 104 kn, s tim da je porubljivanje bilo dvadesetak kuna.
    Nama nije trebao tepih nego samo komad od cca 1,5 sa 1,5 m2 kao pista za aute.

  40. #40
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Patrik je dobio (da, već dobio toliko o dosljednosti da nema ništa prije Božića) romobil na Winnie the Pooh-a i još će dobiti žirafu-slagalicu.
    Od jednih bake i dide je dobio lava igračku koji riče kad se stisne, slikovnicu Kralja lavova, VHS Casper i pet čokoladica životinjsko carstvo.
    Od drugih ćemo vidjeti za vikend. 8)

  41. #41
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    E. (14,5 mjeseci) je dobila Chiccov telefon i konacno je moj mobitel postao manje zanimljiv a ovoga svuda nosi, pa ga stavi sebi na uho pa meni na uho, pa opet sebi na uho i tako mi kao telefoniramo - uglavnom, nisu bacene pare (toga sam se malo bojala) ; Dickensonovu knjigu Bozicna prica koju sad citamo malo po malo svaku vecer prije spavanja; novu cetkicu za zube i dvije majice. Od rodbine je uglavnom dobila robicu (koju ce prerasti tik-tak :/ ; u 2 mjeseca je narasla 5 cm).

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •