Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 125 od 125

Tema: pomalo delikatno pitanje... :-/

  1. #101

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    101

    Početno

    Sve ok al nije bas bilo razumljivo sto se sve sije pa ja pojasnila kako su meni laiku objasnili.I mene doktor pitao jel da zasije vise-ja mu rekla da zasije skroz al sam se ipak predomislila

  2. #102
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    ms. ivy:
    MMoover je napisala/o:
    ~lex~ je napisala/o:
    Šećeš prepucij i guštaš se na temu s foruma, jer je to vjerojatno najviše što se možeš približiti istoj.


    Gdje su sad te silne administratorice?!? Ili se pravila ponašanja citiraju samo muškima sa manje od 500 postova čiji se stavovi razlikuju od većine???


    vani s djecom, fala lepa.

    pravila vrijede za SVE, i molim vas da zadržite nivo komunikacije, bez provokacija i odgovaranja na iste. lex,
    ne kužim, a ovo:
    mmoover:
    No, da se vi vratite na temu izgleda vaših vagina.... baš mi vas je fora čitat...
    nije ? :zbljuv:
    koja ljigava seksistička bezobraština!

  3. #103
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ne dirajte mi moovera, on je jedini muzjak na ovom topiku!

  4. #104
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    "mužjak"! mogao bi biti i hermafrodit s venere, što se mene tiče, ja ne vidim tko je na drugom kraju žice. ali ne sviđaju mi se ovakvi ljigavi i, u najmanju ruku, neukusni komentari.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    mene je sve strah da ne osvane neko pravilo, tipa ne zamjerajte se manjinama na forumu, mi promoviramo političku korektnost.....

  6. #106

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    101

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    ne dirajte mi moovera, on je jedini muzjak na ovom topiku!
    Da to smo primjetili al mi nije jasno sta radi ovdje.Jedino ako se osijeca zenom ili misli promjeniti spol tada je na pravom mijestu.

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    101

    Početno

    Citiraj puhovi obožavaju smokve prvotno napisa
    ms. ivy:
    MMoover je napisala/o:
    ~lex~ je napisala/o:
    Šećeš prepucij i guštaš se na temu s foruma, jer je to vjerojatno najviše što se možeš približiti istoj.


    Gdje su sad te silne administratorice?!? Ili se pravila ponašanja citiraju samo muškima sa manje od 500 postova čiji se stavovi razlikuju od većine???


    vani s djecom, fala lepa.






    pravila vrijede za SVE, i molim vas da zadržite nivo komunikacije, bez provokacija i odgovaranja na iste. lex,
    ne kužim, a ovo:
    mmoover:
    No, da se vi vratite na temu izgleda vaših vagina.... baš mi vas je fora čitat...
    nije ? :zbljuv:
    koja ljigava seksistička bezobraština!
    Potpisujem i nije mi jasno sto radi ovdje takav netko.

  8. #108

  9. #109

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    I zašto vi svi koji me citirate (namjerno ili slučajno) mičete smajlić iza te moje izjave???

    I dajte se naučite citirati... pola toga što ispada da sam ja napisao - napisao je netko drugi....

  10. #110
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    Citiraj puhovi obožavaju smokve prvotno napisa
    "mužjak"! mogao bi biti i hermafrodit s venere, što se mene tiče, ja ne vidim tko je na drugom kraju žice. ali ne sviđaju mi se ovakvi ljigavi i, u najmanju ruku, neukusni komentari.
    meni njegovi komentari nisu ni ljigavi ni neukusni (zato mi je post od lex bio malo neukusan). meni bi itekako bilo zanimljivo citati topic u kojem frajeri pricaju o svojim penisima. pa mozda i nesto prokomentirati, ovako s druge strane

  11. #111
    dutka_lutka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,292

    Početno :D

    A baš sam se pitala što MMoover radi na topicu "Intimna njega žena"! :shock:


  12. #112

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno Re: :D

    Citiraj dutka_lutka prvotno napisa
    A baš sam se pitala što MMoover radi na topicu "Intimna njega žena"! :shock:

    Sori, nisam znao da je muškima zabranjeno čitati ovaj topic....

  13. #113

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    101

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    Citiraj puhovi obožavaju smokve prvotno napisa
    "mužjak"! mogao bi biti i hermafrodit s venere, što se mene tiče, ja ne vidim tko je na drugom kraju žice. ali ne sviđaju mi se ovakvi ljigavi i, u najmanju ruku, neukusni komentari.
    meni njegovi komentari nisu ni ljigavi ni neukusni (zato mi je post od lex bio malo neukusan). meni bi itekako bilo zanimljivo citati topic u kojem frajeri pricaju o svojim penisima. pa mozda i nesto prokomentirati, ovako s druge strane
    I ja bi voljela citati takve rasprave.Mislim da je on bez p.. jer da ga ima ne bi bio ovdje.Mozda je promjenio spol ili ce nakon duzeg boravka ovdje to uciniti

  14. #114

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj tri ribice prvotno napisa
    I ja bi voljela citati takve rasprave.Mislim da je on bez p.. jer da ga ima ne bi bio ovdje.Mozda je promjenio spol ili ce nakon duzeg boravka ovdje to uciniti
    Da, da, full pogodak... ustvari, želim naučiti kako vrijeđati i omalovažavati nepoznate osobe pa sam došao učiti od najboljih... 8)

  15. #115
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Topic i pdf su javni i puno ih vise ljudi cita nego sto se javlja. To sto MMoover ili bilo koji muskarac ima potrebu citati i postati na njima je njegova stvar, bitno da on vidi svoju svrhu ovdje. Ukus njegovih komentara je diskutabilan :/

    On topic: Ako plasticnu operaciju opcenito shvatimo kao normalan, prihvatljiv pothvat, ne razlikuje mi se od bilo koje druge plasticne. Rizici su kod svake operacije tu, i postoji mogucnost razlicitih komplikacija. Ali ako je netko nesretan radi izgleda bilo kojeg dijela tijela, i smatra da bi time popravio samopouzdanje, upoznat je s rizicima i dalje to vidi kao (jedino) rjesenje, zasto ne?
    Osobno bih samo voljela ispraviti zube , nemam potrebu za plasticnom.
    Plasticna (bilo kakva) zato jer bi se nekome drugome to svidjelo -

  16. #116

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Ajde vi meni recite koji je to moj komentar bio bez ukusa/uvredljiv/omalovažavajući/itd???

    Onaj da mi vas je fora čitati? Koga sam s tim uvrijedio? Ako se tu netko našao uvrijeđenim tom mojom izjavom (iza koje sam, BTW, stavio smajlić), to je njegov problem...

    I nemam se više namjeru isfrustriranim uvredljivim babuskarama opravdavat za taj svoj komentar, napisao sam to što sam napisao i stojim iza toga. Zanimljiv mi je ovaj topic. I imam p., fala na pitanju. I nemam namjeru mijenjati spol.

    EOD! :bye

  17. #117
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Citiraj MMoover prvotno napisa
    Ajde vi meni recite koji je to moj komentar bio bez ukusa/uvredljiv/omalovažavajući/itd???



    isfrustriranim uvredljivim babuskarama

    Ima nas jos isfrustriranih


    Iza "diskutabilan", trebalo je pisati "ali nije jedini na ovoj temi". Cura koja je otvorila ovu temu lijepo je napisala "pomalo delikatno" u naslovu...

  18. #118
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja i dalje ne kuzim zakaj napadate moovera.

  19. #119
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    ja i dalje ne kuzim zakaj napadate moovera.
    ni ja, čovjek je ok, ne možemo svi jednako razmišljati i baš dobro da ima muških na forumu

  20. #120
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj MMoover prvotno napisa
    I nemam se više namjeru isfrustriranim uvredljivim babuskarama opravdavat za taj svoj komentar, napisao sam to što sam napisao i stojim iza toga.
    MMoover, ne moram ti opet citirati pravila ponašanja, je l' da?

    molim te da se suzdržiš od daljnjeg javljanja na ovu temu, ujedno sve sudionike molim da budu pristojni i da se vrate na temu.

  21. #121
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj slava prvotno napisa
    Citiraj mikka prvotno napisa
    ja i dalje ne kuzim zakaj napadate moovera.
    ni ja, čovjek je ok, ne možemo svi jednako razmišljati i baš dobro da ima muških na forumu
    ni ja, šta ima veze što je muško

  22. #122
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj slava prvotno napisa
    Citiraj mikka prvotno napisa
    ja i dalje ne kuzim zakaj napadate moovera.
    ni ja, čovjek je ok, ne možemo svi jednako razmišljati i baš dobro da ima muških na forumu

    Ja isto ne znam sto ste se svi zakacili za moovera - bio je sasvim OK dok ga nisu pocele vuc za jezik i nije u redu da se on sada mora udaljiti od topica, a ostalima nista. :/

  23. #123
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    I meni je bez veze da se njemu odmah citiraju pravila ponašanja, dok drugima ne :/

  24. #124

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    AT
    Postovi
    1,317

    Početno

    ivy no se ljutiti,al kad vec opominjes MMovera ,mislim da je i ovaj post vrijedan i te kakve opomene

    Citiraj tri ribice prvotno napisa


    I ja bi voljela citati takve rasprave.Mislim da je on bez p.. jer da ga ima ne bi bio ovdje.Mozda je promjenio spol ili ce nakon duzeg boravka ovdje to uciniti


  25. #125
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    sandra, potpuno si u pravu - i neke su forumašice ovdje pisale ispod svakog nivoa. budući da topic više nema veze s temom, zaključat ću ga.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •