Stranica 3 od 9 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 437

Tema: Stokke kolica

  1. #101
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    prvi put čujem da tirkizna nije boja za curice!

    /moja nećakinja se vozi u našim plavo-žutim kolicima i zasad joj ništa ne fali /
    Znala sam da čekam curicu i namjerno sam izabrala plavo-bež kolica.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Iva_2007 prvotno napisa
    jel zna netko mozda cijenu i košare?
    na web -u od babycentra stoji samo cijena okvira 500E i sjedalice 209 E

    Košara ti je oko 200 eura u slo.

    osim toga ponudili su još tri nove boje...
    Koje tri nove boje? Ja sam vidla samo narandžastu. A i pitanje kad budu došle u trgovine!!!

  3. #103

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    kolica stokke su me oduševila, no nadams e da će ovo pročitati neka od mama koje imaju stokke kolica jer imam jednu dvoju. naime onaj treći dio, sjedeći za najveće bebe čini mi se malen, ono nemaš di staviti mu jednog medu da ide s njim u šetnju. isto tako, ne znam ak imaš npr bebu od 7 mjeseci, koju voziš u tome i ona bi malo spavala, onaj položaj kaj se spusti izgleda dosta kratko i dosta sjedeći.Obzirom da stvarno trebam odlučiti a cijena nije mala, htjela bi znati kaj s tim, pa one koje ih imaju pomozite pliz...

  4. #104
    kaya

    Početno

    ja imam stokke i bebu od 4 i pol mjeseca. Od 4. mjeseca ga vozimo u sjedalici i to samo u ležećem položaju....moj mališa se ne buni...dapače spava kao beba
    za ovo drugo ti ne znam reći....ja bih ih kupila ponovno....i nijedna druga mi nisu tako dobra kao ova moja

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj kaya prvotno napisa
    ja imam stokke i bebu od 4 i pol mjeseca. Od 4. mjeseca ga vozimo u sjedalici i to samo u ležećem položaju....moj mališa se ne buni...dapače spava kao beba
    za ovo drugo ti ne znam reći....ja bih ih kupila ponovno....i nijedna druga mi nisu tako dobra kao ova moja
    Možeš promijeniti položaj sjedalice i kad je beba u njoj ili ju trebaš izvaditi pa onda promijeniti?

  6. #106

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    7

    Početno

    [quote="Jelcek
    Koje tri nove boje? Ja sam vidla samo narandžastu. A i pitanje kad budu došle u trgovine!!![/quote]

    http://www.xplory.com/news.asp?id=22 evo tu su boje...istina tko zna kada ce kod nas doci

  7. #107
    kaya

    Početno

    Citiraj Jelcek prvotno napisa

    Možeš promijeniti položaj sjedalice i kad je beba u njoj ili ju trebaš izvaditi pa onda promijeniti?
    možeš promijeniti dok je beba u njoj.....ne trebaš vaditi bebu

  8. #108

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    218

    Početno

    Joj cure, prije trudnoće sam bila zaluđena ovim kolicima, valjda sam spot pogledala 100puta. A onda sam probala zamisliti mamu ili sveki kako ih guraju i odlučila da neću komplicirati nego kupi quinny buzz i amen.
    A sad čitam vas, i opet sam na mukama. Da su divna, divna su, daleko najljepša kolica. Ali brine me:
    1. nemaju velike kotače, da li se beba dronda po prirodi i da li ih je uopće izvedivo voziti po plaži?
    2. koliko mjesta zauzmu u gepeku i je li fakat komplicirano to rastavljanje?
    3. do kojeg uzrasta/kilaže se bebica može voziti u njima? Fakat izgledaju plitko.
    4. koliko nisko se sjedalica može spustiti? Super mi je kad je mala beba gore na visokom, ali za veliko dijete nisam baš ziher.
    Plz cure budite iskrene

  9. #109
    kaya

    Početno

    Ali brine me:
    1. nemaju velike kotače, da li se beba dronda po prirodi i da li ih je uopće izvedivo voziti po plaži?

    dronda....ja vozila po šljunku i nije baš išlo

    2. koliko mjesta zauzmu u gepeku i je li fakat komplicirano to rastavljanje?

    meni stanu u gepek mog clia....rastavljanje se uigraš...nije problem

    3. do kojeg uzrasta/kilaže se bebica može voziti u njima? Fakat izgledaju plitko.

    koji dio ti je plitak?košara ili sjedalica? vjeruj mi nije plitko.

    4. koliko nisko se sjedalica može spustiti? Super mi je kad je mala beba gore na visokom, ali za veliko dijete nisam baš ziher.[/b]

    Mislim da se može spustiti toliko da dijete može samo sjesti u njih. Mi još nismo došli do tog stadija.

    Plz cure budite iskrene

    Evo bila sam najiskrenija

  10. #110

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    ja nemam stokke, ali ih ima moja frendica, a i čula sam par stvari od cura koje ih imaju.

    košara ti je ful mala; e sad, ovisi koliko veliko će ti dijete biti :/ mislim da je trešnjičin franko prerasao košaru prije 6 mjeseci. moj mali je ogroman, tak da nama sigurno ne bi izdržala; od frendice mali je sitan i njemu je ok...to ti je dakle individualno. s tim da košaru ne trebaš kupiti, pogotovo ak se mislite nositi u marami, i kombinirati to s AS.

    kaj se tiče dubine sjedalice, i meni se čini jako plitka, iako moram priznati da mi se i njihova hranilica činila jako plitkom dok nisam maloga bez problema stavila u nju. baš bum probala staviti svog debeljka kod frendice u kolica, pa bum javila dojmove.

    sklapanje - vidim da ih ona sklapa bez problema, dakle stvar prakse, ali nije baš da su mala kad se sklope.

    fora ti je onaj sistem za štenge. frendica ih bez problema fura gore-dole s prvog kata.

  11. #111

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    218

    Početno

    Hvala cure, mislila sam baš na sjedalicu, čak sam razmišljala frendičinog malog (buco) posjest u njih u dućanu da vidim dal stane. I dalje dilema... Nekak mislim da ćemo dosta biti u prirodi, ah nisam pametna... Super izgledaju.

  12. #112

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    pa ak misliš biti dosta u prirodi, onda ti ne trebaju stokke. meni su ona više za gradsku vožnju.kupi si neku trokolicu.

  13. #113

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    1. nemaju velike kotače, da li se beba dronda po prirodi i da li ih je uopće izvedivo voziti po plaži?
    po plaži ih sklopiš i voziš na 2 kotača-onda su super....inače ako voziš na 4-aerodinamika i kotači se zeznu

    2. koliko mjesta zauzmu u gepeku i je li fakat komplicirano to rastavljanje?
    zauzmu dosta mjesta-ovisi koliko veliki gepek imaš,npr u Seat Leonu mi je naknap dok se u audiju izgube skroz,i stanu još 2 ogromne torbe.
    rastavljanje-treba prakse.....ko i za sva kolica...mene užasno živcira kod njih kaj posebno moram vaditi dodatak za stopala kad ih rasklapam-to mi je tak bezveze...


    3. do kojeg uzrasta/kilaže se bebica može voziti u njima? Fakat izgledaju plitko.

    mi bili u košari do 3 mjeseca i onda je počeo glavom lupati u kraj pa smo prešli na 2.nastavak, a u sjedalici ima dosta mjesta-sad imamo 7 i pol mjeseci i komotno mu je...

    4. koliko nisko se sjedalica može spustiti? Super mi je kad je mala beba gore na visokom, ali za veliko dijete nisam baš ziher.
    Mislim da može do razine ko i sva druga kolica-ali to stvarno neznam-pa neču pametovati....

    i još jedna stvar-imam još i Maclaren i Aprica kolica- ali Stokke su mi i dalje favorit...Malo jesu veča i teža,ali uglavnom se i dalje u njima vozimo...

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    A kak je dok se stave na va kotača ići dolje po stepencama s njima? Gore si još nekak mogu zamisliti, ali dolje i ne baš!?

  15. #115
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj Jelcek prvotno napisa
    A kak je dok se stave na va kotača ići dolje po stepencama s njima? Gore si još nekak mogu zamisliti, ali dolje i ne baš!?
    meni je lakše prema dolje!
    kolica su super, sklapanje jednostavnije ne može biti, zauzimaju mjesta ali meni to ne predstavlja problem. ALI ako hoćeš kolica za prirodu, onda to nisu stokke.
    što se tiče veličine, meni je pavo malen i doslovce pliva u njima tako da mi još uvijek koristimo as

  16. #116
    Strippy avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    165

    Početno

    Evo curke ako koga zanima ima u plavom oglasniku Stokke kolica na prodaju. http://www.oglasnik.hr/oglasi/slobod...s-7949242.html

  17. #117
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    evo malo kasnim, ali i mi imamo jedna crvena. Ja sam u početku bila protiv, ali sad sam super zadovoljna. Dajem preporuke! Kada smo ih kupili nije bilo nastavka za AS, ali mi se čini da su kolica puno udobnija jer je dijete sa svim onim dodatnim jastučićima ravnije nego u AS. Mi smo kupili i ravnu košaru tako da je AS bila isključivo u autu. Tapravo kupili smo sve osim suncobrana,greška.
    A sada molim da mi netko objasni ono sa sivim i bijelim ručkcama. Naše su naime crne, a koliko sam ja uspjela saznati bijele su ručkice samo kao mali redizajn. Ali za svaki slučaj odoh iz ovih stopa poslati upit u tvornicu.
    Inač koristimo ih 17 mjeseci inikad nismo primjetili nikakav problem.

  18. #118
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    evo,saznah sve. U pravu ste postoji greška na starijim modelima i to serijski broj od 1 do 27295 i od 27698 do 28097. Odoh doma provjeriti. I još jedno pitanje, nama se u zadnje vrijeme događa kod vraćanja na 4 kotača kolica teže sjednu na mjesto, događa li se to još nekom?

  19. #119
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Citiraj ula prvotno napisa
    Joj cure, prije trudnoće sam bila zaluđena ovim kolicima, valjda sam spot pogledala 100puta. A onda sam probala zamisliti mamu ili sveki kako ih guraju i odlučila da neću komplicirati nego kupi quinny buzz i amen.
    A sad čitam vas, i opet sam na mukama. Da su divna, divna su, daleko najljepša kolica. Ali brine me:
    1. nemaju velike kotače, da li se beba dronda po prirodi i da li ih je uopće izvedivo voziti po plaži?
    Meni su ti kotači taman veličine, nema potrebe da budu veći. Vozili smo ih po makadamu bez problema, iako mi je za prirodu sling No. 1.
    2. koliko mjesta zauzmu u gepeku i je li fakat komplicirano to rastavljanje?
    kad se uštosiš ide bez problema; nama su stali i kotači i košara, ali smo iz lijenosti košaru stavljali na prednje sjedalo
    3. do kojeg uzrasta/kilaže se bebica može voziti u njima? Fakat izgledaju plitko.
    ne znam, mi smo još mali, ali na njihovom letku piše do 4 godine! :shock:
    4. koliko nisko se sjedalica može spustiti? Super mi je kad je mala beba gore na visokom, ali za veliko dijete nisam baš ziher.
    pa ne misliš valjda kupiti Stokke kolica da dijete voziš "down there" Mi smo probali staviti košaru na najniži položaj i bilo je dosta nisko, ko kod standardnih kolica.
    Plz cure budite iskrene
    I ja sam u početku htjela quinny buzz...eh, a onda sam ugledala njihovo veličanstvo Stokke. Ja si ne mogu pomoći, obožavam ih, i sva sam ponosna kad ih guram okolo...

  20. #120
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Joj, na što mi liči post!

  21. #121
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Zna li možda netko postoje li Stokke kolica za blizance?
    Na njihovim službenim stranicama nema, u Brežicama mi rekli nema...ali sam nekako još optimist...možda ima?

  22. #122
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Probaj se javiti u zastupništvo za Sloveniju, mail je alenka@silvaapis.si . Oni sigurno znaju.

  23. #123
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Hvala Elinor

  24. #124
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Pozdrav svim Stokke-icama!

    Evo, ja sam još jedna koje su što web, što Kika i što vi namamile na Stokke kolica, pa me zanima par stvari:
    Koliko sam shvatila kupuje se sve posebno
    - osnova kolica
    - sjedalica za starije dijete
    - košara za bebu
    - autosjedalica - od druge marke

    Koje su cijene u Slo i koje ovdje u Kiki? Koliko se to razlikuje i da li stvarno u Slo nakon odbitka poreza ih zapravo platiš manje od 4000 kn (tako su neke cure pričale a meni se čini to ogromna preogromna razlika od Kike Daj bože da je tako

    E sas još nešto: našla sam jedna rabljena kolica koja se prodaju za 3500kn, navodno sa svim, pa me zanima da li mislite da li nam se isplati kupiti ih ili ne?
    Naime, tek sam 9 tjedana trudna :D , a kako na našu bebicu čekamo skoro 2 godine, dosta smo skeptični i pažljivi oko ranog kupovanja...
    I sad mi ulete ta kolica što mi se čini prilika. Ionako ako bi kupovali u Slo moram platiti u jednoj rati tako da cash ili Amex u sljedećem mjesecu u potpunosti mi je isto.
    Hvala vam unaprijed

  25. #125
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa
    Koje su cijene u Slo i koje ovdje u Kiki? Koliko se to razlikuje i da li stvarno u Slo nakon odbitka poreza ih zapravo platiš manje od 4000 kn (tako su neke cure pričale a meni se čini to ogromna preogromna razlika od Kike Daj bože da je tako
    ja sam okvir + sjedalicu za starije dijete u baby centru u brežicama platila 3720 kn (išla sam provjeriti jer čuvam račun - i to je naravno konačna cijena sa vraćenim ddv-om). rekla bih da se isplati čak i kad kupiš košaru. najbolje da pogledaš na stranici baby centra pa izračunaš.
    samo kao primjer - dodaci za montiranje as maxi cosi u kiki koštaju oko 300 kn, brežice 190 kn.

    Citiraj Isabel prvotno napisa
    našla sam jedna rabljena kolica koja se prodaju za 3500kn, navodno sa svim, pa me zanima da li mislite da li nam se isplati kupiti ih ili ne?
    dobro ih pregledaj, naročito pazi da nisu iz one serije sa greškom i ako ti se čine ok to je stvarno super cijena. mislim da su to definitivno čvrsta i dobra kolica i mogu trajati godinama.

  26. #126
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Khaa hvala ti! Kako ću najlakše prokužiti tu seriju? Nešto ste pričale o ručki no nisam baš shvatila.

  27. #127
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa
    Khaa hvala ti! Kako ću najlakše prokužiti tu seriju? Nešto ste pričale o ručki no nisam baš shvatila.
    TU PIŠE SVE

  28. #128

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Tuzla; BiH
    Postovi
    569

    Početno

    soory stvarno mi se nesviđaju kao da dijete negdje lebdi. Super ako vam se sviđa ali mene bi bilo strah, tako visoko a samo na onoj ručci..

  29. #129
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Citiraj triplemama prvotno napisa
    soory stvarno mi se nesviđaju kao da dijete negdje lebdi. Super ako vam se sviđa ali mene bi bilo strah, tako visoko a samo na onoj ručci..
    Moj mali toliko uživa u njima da ga je gušt gledati. Iako ga i nosamo u slingu, ne odbija kolica; čak bih mogla reći da ih obožava! A ja sretna što nisam iskeširala toliku lovu uzalud.

  30. #130
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    meni se na tim kolicima najviše sviđa upravo visina: koncentracija smoga najveća je na visini "običnih" kolica...

  31. #131
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    meni su stokke prelijepa kad se koristi kosara, al kad ej samo sjedeci dio dijete mi izgleda kao da samo sto ne ispadne

  32. #132
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa
    meni su stokke prelijepa kad se koristi kosara, al kad ej samo sjedeci dio dijete mi izgleda kao da samo sto ne ispadne
    Meni sa košarom ne izgledaju toliko različito od ostalih kolica; sve su košare manje više iste. Sa sjedalicom su mi tek vau, totalno svemirska, ono radi čega smo ih kupili.

  33. #133
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Evo malih novosti za buduće kupovalice Stokke Xplorya!
    Mi smo se u subotu uputili u Ljubljanu jer tamo su dva najveća Baby centra sa opremom i mnogim stvarčicama koje kod nas nema (npr. Leander koljevka ) pa smo išli u izvidnicu cijena!
    Stokke Xplory komplet (sa košarom i sport dijelom (za dijete od 6mj na dalje), torbom za shopping, zaštitnom mrežom, zaštitom za kišu i dekicom (mislim da je to sve) košta 999eur.
    Malo su promijenili način poslovanja tako da sad kada se kupuje komplet dobije se po povoljnjoj cijeni nego kako su prije imali da se kupuje sve posebno, pa ti dođe na isto.
    Ako smo takve sreće da NE platimo carinu i još uspijemo vratiti DDV, onda Stokke komplet neće biti skuplji d cca 5000 kn :D !
    Začuđujuće, Myxi Cosi Cabrio AS je 140 eur i IsoFix 140 eur - to su cijene kao kod nas.
    Primjetili smo opčenito oko 10-20% niže cijene, a još kad se uračuna merver, ispada da se isplati ići kupiti bebe opremu u Slo.
    Nama iz Zg je Baby centar Brežice najbliži!
    H&M ne moram ni spominjati, poket od 3 baby bodića s dugim rukavima je 10 eur , a to je daleko povoljnije od svega što sam uspjela naći. Male cipelice a bebe 5 eur, odjelca 7-10 eur, dekica s fliceom na jednom strani i pamukom na drugoj je 12eur, ručnikić s onim za glavicu je 7eur... Uglavnom H&M za bebe i mame trudnice stvarno rules :D !
    A navodno su svari super dugotrajne i postojane. Kvaliteta za bebe se mjeri sa Marks&Spencerom, a Zara je jako loša prema kvaliteti robice.
    Nadam se da sam pomogla !

  34. #134

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    umag
    Postovi
    29

    Početno

    bok, cure!

    Evo i mi imamo stokke i stvarno smo zadovoljni njima i jako ponosni kad šećemo gradom i uz more. Nisu za off road, što se tiče tog dijela dosta su nestabilna, ali sve druge izvedbe su mrak. Naravno, i mi smo već prerasli košaru, sad je već stvarno kriza. Imamo 4 mjeseca i 2 dana i prešli bsimo na sjedalicu, na onaj najležećiji položaj. Vidim da su neke od vas također prešle s 4 mjeseca, a neke i ranije. Mislim da je to već moguće s 4 mjeseca, jer je taj prvi "prelazni" položaj stvarno ležeći. Zanima me onaj jastuk - ostavile ste ga u sjedalici? Nekako mi to sve skupa izgleda plitko, ali valjda je to stvar navike. A nogice? One idu preko ruba sjedalice i dodiruju (sad još uvijek jedva) onaj nastavak za noge? nadam se da sam jasna.
    Eto, hvala na odgovorima!

    Elinor - Njihovo veličanstvo! prejako!

    Stokke rules!

  35. #135

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Može mi netko opisati gdje se nalazi rupa za suncobran na košari? Nikak da nađem!

  36. #136

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    4

    Početno

    Evo da se i ja uključim u temu...
    I ja sam jedna od sve brojnijih obožavateljica veličanstvenih stokke kolica i baš sam ih išla u Kiku kupiti prije dva tjedna,pa me muči jedna stvar ako mi tko može pomoći. :/
    Naime kupila sam komplet kolica sa košarom i svim ostalim,ali nisam dobila nikakvu dekicu iako sam pročitala negdje da je i ona uključena u cijenu.
    Sad me muči da li su me obmanuli što mi nisu stavili dekicu iako je bilo sve uredno tvornički upakirano u tri-četiri kutije ili možda po novom više ta dekica nije uključena u cijenu jer bilo bi mi žao da sam ju trebala dobit,a nisam kad sam već tolike pare izvalila! :shock:
    Šta vi mislite i da li ste ih vi sve koje ste kupile komplet dobile????? :?

  37. #137

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    umag
    Postovi
    29

    Početno

    draga chiara, mi smo dobili dekicu i mislim da je ona uključena ako kupiš komplet. Kao što dobiješ i onu vreću/torbu dolje i kabanicu, a mi dobili i mrežicu protiv komaraca. Jedino posebno moraš kupiti onu toplu vreću za u košaru, ali pretpostavljam da ni nisi mislila na to kad si rekla dekica. Dekica koja dođe uključena je tanka, i predivna je , šarena i živih boja. Traži dekicu!
    Pozdrav

  38. #138

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    4

    Početno

    E pa onda su me zeznuli! ovi u Kiki!! Da,mislila sam na tu tanku dekicu,ali ja ju nisam dobila!
    Dobila sam zaštitnu navlaku od kiše i za košaru i za sjedeći dio,torbu koja ide dolje kraj kotača i mrežicu protiv komaraca.

  39. #139
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Citiraj pirko prvotno napisa
    Elinor - Njihovo veličanstvo! prejako!

    Stokke rules!
    Pirko, i vi ih imate! Možda uskoro dođem u Rovinj na par dana pa se možemo naći i zajedno prošetati naše spejsšipove!

  40. #140
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Citiraj Jelcek prvotno napisa
    Može mi netko opisati gdje se nalazi rupa za suncobran na košari? Nikak da nađem!
    Si našla rupu? Sakrivena je tkaninom. Hoćeš da ti pofotkam?

  41. #141

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Ma našla sam.

  42. #142

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    umag
    Postovi
    29

    Početno

    Elinor! Javi se kad dođeš pa se možda i uspijemo vidjeti.
    Samo mi još reci da dolaziš iz Švedske?!

  43. #143
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Citiraj pirko prvotno napisa
    Elinor! Javi se kad dođeš pa se možda i uspijemo vidjeti.
    Samo mi još reci da dolaziš iz Švedske?!
    Ako je Međimurje u Švedskoj...
    Još ne znam kad bi to moglo biti, ovisi o više stvari, ali ja bih tako rado! Bila sam zadnji put ko trudnica, taman prije godinu dana. Ah, lipo je u Istri!

  44. #144

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    Da se konacno i ja pridruzim :D :D
    Danas idemo naruciti kolica u Brezicama jer se definitivno isplati - razlika u cijeni je vrlo primamljiva!! I ne mogu docekati dan kada ce nam doci doma. Kazu da cemo ih cekati 4-6 tjedana.
    Jedino sto primjecujem razliku ali koju najiskrenije mogu povezati sa informiranoscu prodavaca jer svaki puta dobijem drugu informaciju je u slijedecem:
    - Kika Zagreb: kupnja kompleta; kosara+dekica+navlaka+navlaka protiv kise+navlaka protiv komaraca,sportsko sjedalo+navlaka protiv kise+navlaka protiv komaraca+shooping torba
    - Brezice:kupnja kompleta; kosara+dekica+navlaka+navlaka protiv kise,sportsko sjedalo+shooping torba (znaci ovdje nema nevlake protiv komaraca i nema nikakvih navlaka za tzv. sportsko sjedalo).

    No, mi smo se takoder odlucili i kupiti Stokkin kinderbet u full verziji znaci i ona fora sa kolijevkom pa me vec lagano frka kako cemo to danas preko granice.

  45. #145
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Citiraj Iana27 prvotno napisa
    Da se konacno i ja pridruzim :D :D
    Danas idemo naruciti kolica u Brezicama jer se definitivno isplati - razlika u cijeni je vrlo primamljiva!! I ne mogu docekati dan kada ce nam doci doma. Kazu da cemo ih cekati 4-6 tjedana.
    Jedino sto primjecujem razliku ali koju najiskrenije mogu povezati sa informiranoscu prodavaca jer svaki puta dobijem drugu informaciju je u slijedecem:
    - Kika Zagreb: kupnja kompleta; kosara+dekica+navlaka+navlaka protiv kise+navlaka protiv komaraca,sportsko sjedalo+navlaka protiv kise+navlaka protiv komaraca+shooping torba
    - Brezice:kupnja kompleta; kosara+dekica+navlaka+navlaka protiv kise,sportsko sjedalo+shooping torba (znaci ovdje nema nevlake protiv komaraca i nema nikakvih navlaka za tzv. sportsko sjedalo).

    No, mi smo se takoder odlucili i kupiti Stokkin kinderbet u full verziji znaci i ona fora sa kolijevkom pa me vec lagano frka kako cemo to danas preko granice.
    Juhu :D ! "Netko" će imati friška iskustva s prelaskom granice i ne/plaćanjem poreza !
    Ja sam se malo raspitivala, i na proizvode proizvedene u EU se NE plaća carina, no zato nas mogu na granici opaliti za pdv .
    Isto tako, navodno svaki račun veći od 400eur što se prijavi za merver na Slo granici, slovenci faksiraju na našu granu, zajedno sa svim podacima :shock: (registracija, vozilo, ime i prezime...), tako da nema šanse da se nešto skuplje prešverca, jer točno znaju tko što ima.
    Ja razmišljam o načinu povrata DDV-a i ne plaćanja pDV-a već mjesec dana, no nisam još došla do pametnog zključka i rješenja...
    Jedino zatreptati okecama i pouzdati se na bušu, te nadati se samilosti carinika...

    Iana kad se vratite, please javi kako je prošlo! I sve u detalje!!
    Držim vam fige !

  46. #146
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    neka ti prepolove račun u dućanu, meni jesu.

  47. #147
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Citiraj khaa prvotno napisa
    neka ti prepolove račun u dućanu, meni jesu.
    Nažalost više ne mogu, jer se Stokke od sada prodaju u kompletu (nova politika iz Stokke uprave), i ne mogu prepoloviti račune, jer za kolica koja sadržavaju osnovu, košaru, sjedalicu - dodatke, imaju jednu šifru. Ali bila je to jedna od opcija od prije, ali otkako su to promijenili, više se ne može ...
    Raspitivali smo se u Ljubljani prije mjesec dana, i to nam je rekla prodavačica.


  48. #148
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    joj daaaa... čini mi se da se već o tome pisalo
    jedna od opcija je i mala granica Bregana, tamo vas vrlo vjerojatno neće niti pogledati, ali na njoj ne možeš potvrditi merver

  49. #149
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Citiraj khaa prvotno napisa
    joj daaaa... čini mi se da se već o tome pisalo
    jedna od opcija je i mala granica Bregana, tamo vas vrlo vjerojatno neće niti pogledati, ali na njoj ne možeš potvrditi merver
    Pa tako nešto sam mislila...

    Hvala

  50. #150
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Ili povedeš neko dijete pa profuraš kao njegova rabljena kolica a vi bili u izletu. Moraš samo točkove zaprljati.

Stranica 3 od 9 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •