Stranica 5 od 9 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 437

Tema: Stokke kolica

  1. #201

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    već jesam,zar nisi vidjela da ja tamo žicam informacije?

  2. #202

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    dakle...curke
    sve sam isprobala s khaa i razgledala sve alternative i opcije i odlucili da cemo za dva tjedna u sloveniju po narancasta stokke za nasu curu (prekrasna mi je i bez, ali to su valjda proslogodisnja)..
    samo me zanima jos jedna stvar ako me mozete informirati: da li imate ikoju zamjerku na ta kolica?zanimaju me 4 stvari:
    1. stabilnost (kad je beba starija da li ga spustite malo dole ili..? i da li su stabilna opcenito)
    2. da li vam skripe kotaci?
    3. da li se lako manevrira s njima?
    4. s koliko se mjeseci moze poceti koristiti sjedalicu?

    ne bio vas gnjavila, ali ovo mi u ducanu nece reci ja sam se zagrijala posteno za ta kolica (bas su mi naj ), jedino mi je neka zenska rekla da njena prijateljica s njima nije zadovoljna (ali to valjda ovisi od osobe do osobe , neki previse filozofiraju oko losih stvari :/ )

    eto...hvala puno i pusa svima

    khaa...kako je bebac?

  3. #203

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    lore, ajmo od početka:
    1. obzirom da smo relativno novi stokkeovci, imamo 4 mjeseca, ne znam za stabilnost kasnije ali za sada je 5-ica čista
    2. škripa kotača kod stookkea :shock: , ne, ne, ne bez brige
    3. manevriranje za 5, ma nema kaj ne možeš s njima, kažu ljudi najbolja su za ravne terene, al gle prošla sam i šljunak, i maksimir i jarun i brdo rinzola, ma fenomenalno, svi koji su probali naša kolica su oduševljeni a curke redovito ostavljam iza sebe jer mi smo brži i okretni :D
    4. ako misliš na onaj drugi dio, vidjela sam da svatko ima svoj đir u tome, ima mama koje su do 6 mjeseci vozile djecu u košari, no naš miš nije bio zadovoljan u njoj jer nije vidio svijet oko sebe pa smo malog explorera s 3,5 stavili u najravniji položaj sjedećeg dijela...e da šetnje su dobile novu dimenziju kažem ti...sada mu je sve interesantnije. imala sam dvojbu jeli to prerano no položaj mu je bolji tj. udobniji nego u AS pa ne vidim zašto se ne bi provozao u ovome....eto, tri puta hura za stokkice :D

  4. #204
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj lore prvotno napisa
    1. stabilnost (kad je beba starija da li ga spustite malo dole ili..? i da li su stabilna opcenito)
    2. da li vam skripe kotaci?
    3. da li se lako manevrira s njima?
    4. s koliko se mjeseci moze poceti koristiti sjedalicu?
    1. stabilnost za sad čista petica, a duboko vjerujem da će tako i ostati kad P naraste
    2. škripu kotača možeš zaboraviti, to kod ovih kolica NE postoji
    3. manevriranje isto čista petica, okreću u mjestu što je meni jedna od najbitnijih stavki
    5. mi smo je počeli koristiti dosta kasno jer je P bio pre mali i sav bi se izgubio u njoj, ali sad uživa!!! moram samo napomenuti da smatram da je 3.5 mjeseca PUNO prerano, kod djeteta sa normalnim razvojem ja bih čekala bar do 5 mjeseci, iako proizvođač kaže 6. klinac bi ipak morao samostalno sjediti. mi smo koristili as umjesto košare, ali je P neurorizičan pa je kod nas to odobrio fizijatar.
    bebač je super, hvala na pitanju

  5. #205

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    khaa, oćeš reći da ti je fizijatar odobrio da voziš bebu u AS ali ne i u najravnijem dijelu kolica? sada me to jako zanima jer kao što rekoh, u mojoj maxi cosy AS (možda ti imaš neku ravniju?) beba je u dosta sjedećem položaju, dok u kolicima kada stavim onaj pripadajući jastuk za bebe i spustim u najniži položaj beba je punooo ravnija nego u AS, u stvari bi se usudila reći da je položaj jako sličan spavanju u krevetići s malo dignutom podnicom (što je također preporuka liječnika od prvog dana) ili položaju u viperu. inače on je dosta žilav i neće ležati nego sjediti tak da se i u tom dijelu diže ali mu ja nedam jer mi je pedica rekla da mu ne pustim previše da se diže u sjedeći. svako ima svoje mišljenje i poznaje svoje dijete i radi za njega najbolje i ni u ludilu ne bih niti osuđivala niti savjetovala nekog kada da krene u koji položaj, no već kada si napomenula da misliš da je prerano i da ti umjesto košare koristiš AS ne mogu da se ne zapitam ima li fizijatar neko objašnjenje zašto je taj položaj koji je pod većim nagibom (barem što se tiče maxi cosy AS) bolji od onog u kolicima? ja inače volim AS i u njoj se isto vozimo ali nekak mi se čini da su mu kolica udobnija....

  6. #206
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    Dakle cure, stabilnost je odlična. G ima skoro 2 godine i skače li ga skače po njima, 13 kg i nikakvih problema. Kotači ne škripe. a u onaj drugi dio sam ju stavila s cca. 4 mjeseca ili možda nešto ranije.

  7. #207
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    marka99 - kažem da je dozvolio da se vozi u AS (isto maxi cosi) malo duže od ostale djece jer je neurorizičan. SVA OSTALA DJECA trebala bi se voziti u NA RAVNOM dok ne počnu samostalno sjediti i nije ih preporučljivo držati u AS dulje od 2 sata. tako su meni rekli.
    kod neurorizične djece AS se nekad preporuča zbog izvijanja unazad što je u njoj nemoguće izvesti.

  8. #208

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    hm, nama je Dr. Tiefenbach (ortoped) rekao da u AS može biti i duže, da su ta 2 sata vrijedila kod starih, prastarih AS, no da, već sam skužila da svaki doktor ima svoje mišljenje baš kao i svaka mama....
    e da, kada dijete počne samostalno sjediti onda ide u sjedeći položaj a to bi značilo da 2 niža položaja stokke-a ne koristimo uopće, jer kada ja svojega stavim sjedit nema toga kaj će ga natjerati da legne.... anyway, vjerojatno da mi dijete nije tako živo, znatiželjno i jako veliko možda bi i mi još bili u košari...a u nju više ni ne stanemo pa tako jedno s drugim...a i ovo mi sada liči na diskusiju između nas dvije a vjerujem da nam to nije bio cilj,zapravo smo samo novoj stokkeovki dale savjet oko kolica, pa bude ona sama odlučila.

  9. #209
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    ma da, to kaj veliš, ne bumo više diskutirale
    sad kako je pavo veći i već skoro hoda vozi se prema naprijed i stvarno rijetko koristimo najdoljnja dva položaja. svega par puta dok je spavao

  10. #210

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    hvala puno curke

    nemojte diskutirati bezveze, moramo biti slozne

    pusa!

  11. #211

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Evo i ja sam počela voziti svoju L u drugom dijelu kolica. Ima 5 mjeseci i već je dosta čvrsta. Složila sam tak da gleda prema meni. Kad pogledam tam dole gde se vidi onaj kotač na kojem su urezi za mijenjanje položaja vidim da ima još jedan zarez, ali ne mogu spustiti u taj položaj. Je i vama tak? Nadam se da sam dobro objasnila kaj mislim, ak ne javite!
    Suncobran mi se da složiti samo s lijeve strane, a vama?
    I dok su kolica u tom najdonjem položaju suncobran tak glupo izgleda, pol ga je pod onom tendicom!
    Kakva su vaša iskustva sa suncobranom? Dobro zakriva dijete u tom drugom dijelu kolica? Vam hoće dijete spavati u tome? Imam osjećaj da sad puno toga vidi i da sad zbg toga nebu htjela spavati u šetnji.
    Znam da je puno pitanja, ali eto, sad nam je ovo opet novo pa me zanima svašta!

  12. #212
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    taj zarez ti služi kad okreneš dijete od sebe, onda imaš 2 položaja.
    meni je gita super spavala u kolicima u tom najdonjem položaju, neki dan je isto malo drijemala, pa mislim da bi zaspala i sada da ju okrenem prema sebi (2 god). suncobran na žalost nisam kupila suncobran pa ti tu ne mogu pomoći.

  13. #213

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    jelcek, meni suncobran ide na obe strane..mislim imaš tu rupu u koju se montira na obe strane kolica pa ne vidim zakaj ne bi išlo?i meni je on super jer prekrije ga cijelog tak da sunce fakat teško prolazi, ali malo nezgrapno izgleda to je istina...

  14. #214
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    to što nisam uzela i suncobran mi je bila veeeelika greška.

  15. #215
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    da čujem... čiji muž šeće malog Antu u tirkiznim stokke kolicima po Dobrinju na Krku?

  16. #216

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    24

    Početno

    moj mali isto je vrlo živahno dijete i nikako nije volio (i jos uvijek ne voli) košaru. Obožavamo oboje maramu al ponekad bi baš htjela i u šetnju sa svojim lijepim kolicima . Stoga odlučili smo isprobat sjedalicu. On je sad 3 mjeseca i tjedan dana star. Znam iz priča i ovak s foruma da se priča kak je košara za do 6 mjeseci a sjedalica od 6 mjeseci ali evo sad sam baš surfala stokke stranicom i piše da je košara za 0 - 6 mj a sjedalica 0 months - 3 years.. E sad meni logika nalaže da to znači da se u onom najnižem položaju s jastučićem bez beda mogu vozit klinci od rođenja.
    Što vi mislite?

  17. #217

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    24

    Početno

    evo ga sad na.. :shock: sad slučajno otvorim safety instructions i tamo piše da je sjedalica od 6 mjeseci nadalje :?
    e sad su me zbunili skroz

  18. #218

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Ja sam svoju L stavila kad je imala skoro 5 mjeseci. Po meni je bitno da se beba čvrsto drži, da drži glavicu.

  19. #219
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    ajmo sad ovako, u prvoj varijanti kolica nije ni bilo košare. i sami vidite da svake godine ima i nešto novo. mene to najviše mučilo kad smo počeli gledati ta kolica, a onda se pojavila košara, koju iskreno za drugo dijete ne bih ni kupovala. Ne bi zapravo ni za prvo da sam znala da će biti tako ravno sa svim tim jastučićima i da će toliko mrziti košaru. Nama su prva 4 mjeseca šetnje bile prava agonija, vrištanje non-stop, a onda sam ju prebacila u sjedalicu i :D

  20. #220

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    To ovisi o djetetu. Moja L je voljela biti u košari i lijepo je spavala u njoj kad smo šetale. S negdje 4 mjeseca joj je polako počelo biti dosadno u njoj.

  21. #221
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    naravno da ovisi puno o djetetu, moja je sama sjela sa 4 mjeseca. ista stvar kao i sa spavanjem, g je mrzila kimbač, a puno djece ga dobro prihvaća

  22. #222

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno


    evo curke mojih utisaka za buduce stokke mame..

    napokon sam kupila svoje narancaste stokkice u Sloveniji i ovako, cure koje mislite ici po njih nemojte se ni truditi jer cete svakako platiti 22% pdv-a pa kad si uracunas benzin, vinjetu itd isto dodje ko otici u kiku i kupiti ih tu. Vise nazalost nije stvar u carinicima, nas nam se ispricavao sto nam mora obracunati pdv nego u novom sustavu. Direktno se salju iz Slovenije podaci kupca i ako ne platis na carini pdv dodje ti doma racun za njega plus oko 100 eura dodatnih troskova pa ti jos carinik napravi i uslugu ako ti obracuna porez na granici

    sto se kolica tice moji utisci su odlicni...ja sam proucavala kolica tri mjeseca i imali smo u uzem izboru mura 3 maxi cosi i quinny. Kad smo vidjeli u Ljubljani svo troje jedno pored drugog vidi se enormna razlika u odnosu na stokke i da smo uzeli bilo koja druga bas bi se zeznuli..kad smo ih doma montirali tek tad smo uocili da je proizvodjac pazio na svaki detalj..maksimalno su funkcionalna i prekvalitetno izvedena. Ono sto me najvise brinulo prije nego sto sam ih kupila je bila stabilnost zbog visine medjutim nemoguce ih je prevrnuti

    uz kolica kupili smo jos dodatno vrecu za kosaru jer nam beba dolazi u 10. mjesecu (rekla je neka mama da je super za grceve, a meni se isto cini prakticnija nego da stavljam sto dekica), ruksak (kad je bal nek je bal, fino se da super zakvaciti na kolica pa sam odustala od obicne torbe), suncobran (jedino mi je zao sto sam ga kupila u baby center-u a ne u Busi preko puta gdje sam kupila kolica, novi dolaze sa futrolom pa je prakticnije) i adapter za maxi cosi sjedalicu..sad, svatko si procijeni sto mu treba,a sto ne..

    e da, jos da napomenem da je visina stokkica mrak..na prvu loptu su mi prije par mjeseci izgledala cudno medjutim kad ih stavis u spusteni polozaj normalne visine (moze se ona sipka i spustati) bas je bezveze..

    na kraju hvala puno khaa i ostalim curama na pomoci za par mjeseci se vidimo u setnjici :D

  23. #223

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    Pomoć :?
    jel zna netko kako se skida ona gornja tenda/vjetrobran/ s plastične konstrukcije, odnosno kako se iz njega izvači onaj platični polukrug koji se montira na jaje/kadicu.

  24. #224

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    kaze muz ekspert :
    s unutrasnje strane hvatista stisni dvije kvacice prema unutra

    drzim fige

  25. #225

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj lore prvotno napisa
    kaze muz ekspert :
    s unutrasnje strane hvatista stisni dvije kvacice prema unutra

    drzim fige
    Mozda sam se nejasno izrazila. Ma znam ja skinut tendu s kolica, ali bi sad htjela s tende izvadit onu plastičnu konstrukciju koja ide u kolica, da mogu oprat tendu i zamjenit konstrukciju s novom, jer sam od stokkea dobila po reklamaciji novu konstrukciju za tendu, ali nisu poslali upute za zamjenu.
    Ipak hvala.

  26. #226

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    mislim da o pranjima nazalost nista ne zna :/
    to ce curke prije znati

  27. #227

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    podižem ovu temu jer imam STOKKE pitanje, J. ima 7 mjeseci, dolaze hladni dani pa razmišljam o kupnji foot mufa, ima li ko iskustva s tim, jel korisno i do kada bebe hoće biti u tome obzirom da su mu kretnje ipak ograničene kad je u tome...hvala

    ....ZALJUBLJENA U STOKKE.....

  28. #228

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    koliko koštaju Stokke kod nas? cca 7.000? što se dobiva s njima?
    i di se u Rijeci mogu naći?

  29. #229

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    ak se dobro sjećam, kolica sa sjedećim dijelom i košarom su nekih 7600 kn, a bez košare nekih 1000 kn manje. uz to dobiješ shoping bag, navlaku protiv kiše, navlaku preotiv komaraca i dekicu. dodatna oprema, ruksak 700 kn cca, topla vreća za kolica ili foot muff isto nekih 700 kn, suncobran cca 40 EUR, adapteri za auto sjedalicu 300 kn...mislim da ih u rijeci nema, jer jedini uvoznik je KIKA.

  30. #230
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    U onom velikom shoping centru (Tower?) ih je bilo, ne sjećam se imena dućana :/

  31. #231

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    Citiraj Frida prvotno napisa
    U onom velikom shoping centru (Tower?) ih je bilo, ne sjećam se imena dućana :/
    uh, super, a zna li netko da li ih još uvijek imaju?
    znam da je Adax u Toweru, ali mislim da to niej taj dućan?

  32. #232

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    našla... "beba i mama" u Toweru, navodno...

  33. #233

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    da li je Stokke "kompatibilan" s AS tipa Maxi Cosi (uz neke adaptere)?
    ima li tko?
    vidim da je Stokke u Slo. (Buši) 945 EUR, dakle, oko 7.000 kn, ipak manje nego kod nas...

  34. #234

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    Ja pitam pa si i sama nađem odgovor, dakle, zanemarite prethodan post

    moje sljedeće pitanje je: mislite li da će u Kiki oko Nove Godine i kasnije biti popusta na dječuju opremu? isplati li se čekati? i da li se kolica moraju naručivati ili ih češće ima na lageru?

  35. #235
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    ja sam u kiki bila u subotu... ne znam ti dal' će biti još popusta do nove godine, ali mi je prodavačica rekla da ako mi nije hitno s kolicima pričekam jer da je u 10. mj. neki sajam u njemačkoj i da onda poslije toga dobiju puno toga, i nove modele...
    sad ni na lageru nisu imali bogznakaj...

  36. #236

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    ovak..ja sam ti kupila stokke kolica u Bušiju..ali si računaj da nemaš šanse izbjeći pdv (zbog novog zakona, sve se javlja automatski sa slovenske granice i carinik ti mora naplatiti..u slučaju da ti ne naplati dolazi ti doma uplatnica za pdv sa još gore nekih 100 eura dodatnih troškova naknadnog plaćanja)..tak da na kraju samo se natlačiš bezveze..
    u kiki ti sigurno neće biti akcija na stokke jer kad god imaju ikakvu akciju izuzet ti je stokke asortiman...ne daju bezobraznici
    ali...ovak, ja sam ti uzela sad stokke krevetic i komodicu u kiki..platili smo americanom na 6 rata i dobijes sljedece...10% novaca od potrošenog u kiki u obliku bona (mozes iskoristiti na nešto od dječje opreme) i još dodatno za svakih potrošenih 5000 kn na american dobiješ bon od 500 kn za kiku...dakle namještaj nas je koštao s još par dodatnih stvari 10 000 kn, a dobili smo 2000 kn za potrošiti u kiki...ista stvar ti je ako kupiš kod njih kolica..to s amexom mi se čini vrijedi do kraja 10. mjeseca ili 11., ne mogu se sjetiti..
    apsurd je da ako placas gotovinom nemas nikakvih popusta ni dodatnih bonova :/
    maxi cosi sjedalica ti ide bez frke s adapterima na stokke kolica..
    ono kaj vam se isplati kupiti u sloveniji je svakako robica za bebu u h&m-u, mi smo nakupovali čuda za 80 eura..u bušiju imate super posteljinicu od lollipop lane-a..
    eto, nadam se da sam pomogla

  37. #237

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    potpisujem lore, popusta na stokke nema a ni novih modela koje eventulano treba čekati..niti novih boja, sve kaj vidiš je tu. kolica se čekaju ak tražiš boju koju možda nemaju na lageru, ja sam svoja čekala nekih 2 tjedna (uzela plavu) i to uoči Božića i da, bilo je božićnog popusta na sve osim stokke asortiman. as maxy cosy paše, adaptere imaš tamo za 300 kn..ali meni još nitko nije rekao svoja iskustva sa foot muffom, previše novaca ak nije nužno pa ajde curke, ima koja to???

  38. #238

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    mislim da cura misli na nove boje...istina je da izlaze oko 10.,11. mjeseca..vjerojatno ce promjeniti dvije ko i prosle godine

    ja nemam footmuff medjutim ako se dobro sjecam ne mogu mu se skroz otvoriti nogavice pa vjerojatno ne traje predugo...imas od maxi cosi-ja skafander kojem se otvara...jasno, od stokke je puno ljepsi ja kolko sam luda cu kupiti i to sljedece zime

  39. #239

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    14

    Početno

    evo još jedne stare stokke fenice, kojoj je stvarno žao, što je moj mali prerasao kolica

    kupili smo ih prije dobre 3 godine, bili jako zadovoljni :D

  40. #240

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    čitam da se Stokke preporučuju (samo) do 15 kg? a što je onda s većim bebama? znam neke koji imaju 13 kg prije 1. rođendana?!? koriste ih do 1.5 god.?

  41. #241
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    ja imam foot muff, kupila ga rabljenog na e-bayu skupa sa presvlakama - sve skupa oko 650 kn. nama funkcionira super!
    imam adaptore za AS koji mi više ne trebaju, ako nekom trebaju neka si pronađe moj topic na burzi.
    nisam čula da se preporučaju do 15 kg, malo mi je to čudno, ne vidim koji bi bio razlog tome...

  42. #242

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    s njihove RH stranice:

    Praktična po veličini i težini

    U uporabi:
    Stokke Xplory sa opcijom prenosive ležaljke, od 0-6 mjeseci (maks. 9 kg/ 20 lbs)
    Stokke Xplory s opcijom sjedalice, od 0-3 godine (maks. 15 kg/ 33 lbs)

    Materijali: Aluminijski profili i različite vrste plastike
    Tkanine: Poliester
    Težina: 12.5 kg
    Veličina u sklopljenom obliku: 57 x 49 x 99 (uključujući kotače)

  43. #243

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    hvala khaa, kupila sam muff u busiu, izašao me 630 kn s povratom poreza, mislim da sam čist dobro prošla....al ovo me šokiralo, do 15 kg...to mi je full čudo al ajde

  44. #244

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH/Njemačka
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj creativa prvotno napisa
    evo još jedne stare stokke fenice, kojoj je stvarno žao, što je moj mali prerasao kolica
    ispricavam se, ali ponekad steknem dojam da bi mame trebalo provozati da im dusa bude na mjestu.

    ovaj topic bi se mogao preimenovati u Vanity Fair iliti Sajam tastine (uglavnom).

  45. #245

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Kaj po zimi obučete dijetetu ispod footmuffa?

  46. #246

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    27

    Početno

    Da li znate hoće li Stokke izbaciti novu kolekciju 2009?

  47. #247
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    imam zelenu navlaku za kolica koja mi malo ide na živce (previše je upadljiva za moj ukus) - ima li netko tko bi se đorao za neku drugu boju? npr. crvenu
    navlaka je malo korištena jer imam još jednu sivu, znači praktički nova iz kolekcije 2007.
    inače - što se tiče limita od 15 kg - hm... ne znam što bih rekla na to, mislim da kolica ipak mogu podnjeti više. za doljnju torbu piše da se nesmije staviti više od 3 kg pa ja uredno kompletnu placovinu (voće, povrće, mlijeko - skupi se tu preko 7 kg) povučem na prvi kat skupa sa P unutra. vjerujem da je kilaža navedena prvenstveno zbog stabilnosti.

  48. #248

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    Citiraj khaa prvotno napisa
    vjerujem da je kilaža navedena prvenstveno zbog stabilnosti.
    vjerojatno... isto piše za druga kolica... predostrožnosti radi... ne znači da ne smiješ

  49. #249

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    4

    Početno

    Znate li da li ima Stokke Xplory da se kupi u Mariboru? Mm ide sutra tamo. :? :? :?

  50. #250

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    imaš sigurno, svi baby centri imaju, pogledaj njihov sajt, nađi adresu i šalji muža tamo

Stranica 5 od 9 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •