Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 56789 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 437

Tema: Stokke kolica

  1. #301
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Pozdrav svima!

    Nadam se da je tema još aktualna jer imam neka pitanja... Oduševljena sam Stokke Xplory kolicima od prvog trena kad sam ih ugledala, a većina ovog što ste napisali samo još dodaje ulje na vatru
    U maloj sam nedoumici glede kupovine polovnih kolica. Naime, nova kolica su turbo skupa (ne radi se čak ni o tome da si ih ne možemo priuštiti, nego naprosto smatram suludim dati toliki novac, bez uvrede ikome). Na netu se doista može naći puno polovnih Stokke kolica i vjerojatno bismo bez problema odabrali neka.

    No, mene muči sljedeće: budući da je sve to nekakav klik-klak sustav - sve se podešava nekakvim otpuštanjem ručice ili stiskanjem gumba te ponovnim nalijeganjem u nekakav zarez (rupu, što god) - postoji li mogućnost da se to na neki način "izliže"? Muče me paranoje da bi mi se sjedalica s djetetom mogla početi spuštati po onoj cijevi na kojoj stoji ili da bi se tijekom vožnje dijete moglo malo zanjihati pa da se položaji 1, 2 i 3 mijenjaju sami od sebe... Ili da se naprosto otkvači i sve skupa padne...

    Kolica s razlogom dobivaju neku garanciju (kolika je, ako znate?) pa me strah da se nakon tog vremena naprosto sve raštima...

    Hvala na odgovoru!

  2. #302
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Garancija je 3 godine. Mislim da cijena odgovara kvaliteti i da nema mogućnosti da se to izliže.

    Uostalom, kupi kolica koja imaju oko godinu dana, zatraži račun i garanciju i bit ćeš sigurna.

  3. #303

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    102

    Početno

    malo pogledaj po netu, jedna starija serija je imala taj problem, nakon nekog vremena je sjedalica pomalo klizila dolje... mi smo kupili polovna i bas ta. stokke je besplatno slao nekakav dodatak da se to popravi, svjesni da je rijec o njihovoj gresci, nazalost to je samo malo popravilo stvar. novija kolica navodno nemaju taj problem.

  4. #304
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj morula prvotno napisa Vidi poruku
    jedna starija serija je imala taj problem, nakon nekog vremena je sjedalica pomalo klizila dolje... mi smo kupili polovna i bas ta. stokke je besplatno slao nekakav dodatak da se to popravi, svjesni da je rijec o njihovoj gresci, nazalost to je samo malo popravilo stvar. novija kolica navodno nemaju taj problem.
    Dakle, moje paranoje i nisu samo paranoje
    Danas je stvarno takav izbor SVEGA da se čovjek ne može odlučiti. Onda si misliš da je bolje uzeti kvalitetu i platiti više pa da sve bude OK, a na kraju ispadne da ni cijena nije jamstvo kvalitete...

    Stvarno sam luda za ovim kolicima, ali nekako mi se čini da ako slučajno kupim kolica s greškom (a očito nije nemoguće), s nekim "normalnima" posljedice mogu biti manje strašne. Ili?

  5. #305
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Neke se bebe uopće ne vole voziti. Nekad kolica nisu najbitnija. Nekad svoj san o mirnoj šetnji sa krasnim kolicima ni ne možeš ostvariti sa vrištećom bebom unutra.
    Ali, ako si možeš priuštiti kolica koja želiš, kupi ih. Dio sna će već time biti ostvaren. Meni je to bio Skate, taj dio sna. Krasne, ali teške. Poslužile su, ali koje olakšanje kad je mogla u Zapp

    Uvijek nađeš nekoga kome su određena kolica bila super i onoga kojemu su bila užasna. Zato-go for it! Ostvarenje ostvarivih želja u životu daje silan polet.

  6. #306

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    102

    Početno

    gle, nama su unatoc tome ta kolica bila suuuuper. muz je to uspio nekakvim vezanjem rijesit, i mogli smo ih normalno vozit. starija curka koja se nije uopce htjela vozit u kolicima, u ovima se vozila i zaspivala, zato sto je bila visoko i okrenuta prema meni, zato smo ih i kupili... kod svega se mogu desiti greske, samo se informiraj po netu na sta treba paziti, koje serije su imale greske i to je to. na novijima je taj problem rijesen. da smo ranije znali za taj problem, a na stranim forumima se dosta pisalo o tome, ne bi imali problema. ponavljam, kolica nisu samo izgledom fora, stvarno su funkcionalna i nama su rijesila problem ne voznje u kolicima

  7. #307
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Nisam sigurna dopuštaju li pravila foruma ovo pitanje... Ako ne, slobodno ga brišite

    Zna li netko koliko bi sada koštala Stokke kolica s košarom i sjedalicom? Gledala sam cijene na Kikinoj stranici i vidjela sam da oko 7000 kn koštaju kolica s košarom ILI sjedalicom, a nemaju cijene za cijeli komplet, kao ni za ostale dodatke. Zapravo, piše da se cijena formira ili tako nešto. Svakako ću otići tamo pogledati na licu mjesta, ali ne u sljedećih par mjeseci jer mi nikako nije na dohvat ruke. Zato me zanima ako je netko nedavno kupovao kolika je točna cijena i što se dobije. Hvala

    P.S. Da, sad me gnjavi pomisao da bih ipak mogla kupiti nova...

  8. #308

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    mislim da ti sve skupa s dodacima dodje oko 9-10 000 kn (sportcki dio, kosara, vrece za kosaru, ruksak, kisobran- to je ono sto smo mi kupovali)..u sporstki dio ne mozes s malom bebom, eventualno mozes se krpati s jajetom, ali to znas da dijete ne smije predugo biti unutra
    rekla bi da ti se isplati uzeti polovna jer recimo gledajuci moja, stvarno su se minimalno ishabala, a koristila sam ih 2,5 godine stalno..operes tkaninu i skoro su ko da ih imas mjesec, dva..a ipak ti ispadne dosta jeftinije

  9. #309

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    vezano uz ovo klizanje to je bila jako stara serija..sve od 2008 nadalje nemaju taj problem..nikad nam se nista slicno nije dogodilo s tim kolicima, nama su fakat opravdala cijenu

  10. #310
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam sigurna dopuštaju li pravila foruma ovo pitanje... Ako ne, slobodno ga brišite

    Zna li netko koliko bi sada koštala Stokke kolica s košarom i sjedalicom? Gledala sam cijene na Kikinoj stranici i vidjela sam da oko 7000 kn koštaju kolica s košarom ILI sjedalicom, a nemaju cijene za cijeli komplet, kao ni za ostale dodatke. Zapravo, piše da se cijena formira ili tako nešto. Svakako ću otići tamo pogledati na licu mjesta, ali ne u sljedećih par mjeseci jer mi nikako nije na dohvat ruke. Zato me zanima ako je netko nedavno kupovao kolika je točna cijena i što se dobije. Hvala

    P.S. Da, sad me gnjavi pomisao da bih ipak mogla kupiti nova...
    meni je jako žao štonisam kupila ovakva kolica, polovna.
    svaki put kad vidim bebu u tim kolicima zavidim i njoj i roditeljima.
    Ma kolica su mi divna i sa djetetom si u bližem kontaktu....

  11. #311
    dim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    161

    Početno

    Hej cure, evo mi smo nedavno kupovali za svog sinčića Stokke kolica, imamo cijeli "komplet" i razne dodatke za njih. Cijena kolica sa sportskim dijelom je cca 7000 kn,u cijenu je uključena torba i kišna navlaka te navlaka za komarce. Posebno se kupuje košara za novorođenče koja je cca 1000 kn i uz nju ide kišna navlaka i navlaka preko košare koja štiti od vjetra. Mi nismo uzeli njihovu sjedalicu, jer imamo iso fix bazu pa smo uzeli sjedalicu jaje koja ide u tu bazu, a kasnije u tu bazu ide i sjedalica veće kategorije. Uglavnom za jaje smo kupili adaptere s kojima se pričvršćuje na Stokke konstrukciju. Adapteri su cca 300 kn. Kupili smo i suncobran koji je isto cca 300 kn, te držać za bočicu cca 150 kn.
    Mi smo svoja kupili u Baby centru u Slo jer su nam odobrili 7% popusta na gotovinu. Ostale smo sitne djelove i košaru prijavili za povrat poreza, tak da smo i tu nekaj uštedili.
    U svakom slučaju na sve ovo treba pribrojiti i trošak za autosjedalicu jaje koja je oko 1400 kn, osm ak nije oriđiđi od Stokija e onda je još i skuplja.
    Mi smo se isto odlučili kupiti rabljena, al ona koja su nam se svidjela bila su nam prodana pred nosom. Mislim da se isplati uzeti rabljena ak nađete ono što vam se sviđa, jer sve navlake se peru i mogu se naručit druge, a sama kolica su istog dizajna cijelo vrijeme.

  12. #312
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    mi smo kupili polovna kolica-stokke xplory. platili smo ih jako malo-sa svom mogućom opremom. mogu reči da su kolica odlična i da su u funkciji kao i prvog dana kada su kupljena. sve je super i šljaka bez problema. sad planiram kupiti još 1 jel stiže novi bebač. oduševljena sam...

  13. #313
    Nives avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    584

    Početno

    Ima li tko sa Stokke kolicima mozda iskustvo leta avionom? Koliko su zgodna i da li ih primaju kao deo rucne prtljage? Da li ulaze u dozvoljeni limit tezine ili se ne racunaju?

    Takodjer imam pitanje vezano za foot muff - od kog do kog mjeseca je predvidjen za koriscenje?

  14. #314
    zvrkica_2010 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    110

    Početno

    Većer! Jako jako nam se sviđaju stokke kolica! Našla sam neka na njuškalu koja su kupljena 2009,, e sad kakva je caka sa tom ručkom? Koja imaju tu "grešku"? Ova imaju crnu ručku,, cura ih prodaje za 2,000 jer ih želi što prije dati ća! Po slikama su jako, jako očuvana, a i cijena me veseli,, prodajem naša maxi cosi mura3 za njih... pa da znam dali se isplati! i da, nema košaru, ali ima neki umetak za novorođenče! Jel može beba odmah u to, ili ipak treba košara?

  15. #315
    dim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj zvrkica_2010 prvotno napisa Vidi poruku
    Većer! Jako jako nam se sviđaju stokke kolica! Našla sam neka na njuškalu koja su kupljena 2009,, e sad kakva je caka sa tom ručkom? Koja imaju tu "grešku"? Ova imaju crnu ručku,, cura ih prodaje za 2,000 jer ih želi što prije dati ća! Po slikama su jako, jako očuvana, a i cijena me veseli,, prodajem naša maxi cosi mura3 za njih... pa da znam dali se isplati! i da, nema košaru, ali ima neki umetak za novorođenče! Jel može beba odmah u to, ili ipak treba košara?
    Košara treba i ne treba, mi ju imamo i dobro nam je došla nekoliko puta , prije svega zbog čudljivog vremena u proljeće. Naime u košari je beba zaštićena sa svih strana od vjetra, jakog sunca, pa čak i buke. Uglavnom košaru možeš isto naći rabljenu ako baš želiš, jer osim boje navlake, ostalo sve je isto iz godine u godinu.
    Sportski dio kolica (taj dio ti kupuješ) i umetak za novorođenče smo mi počeli koristiti sa bebima dva mjeseca. Podloga na kojoj leži je blago ukošena kod uzglavlja ka nogama, ali opet ravna. I po mom mišljenju i nije baš za šetnju novorođenog djeteta baš zbog izloženosti vanjskim utjecajima.
    Što se tiće greške na nekim linijana, za to neznam, al pretpostavljam ako ih je i bilo da ih je dosadašnja vlasnica reklamirala i uklonila ih (ja sigurno bih), a vjerojatno ih ni takva cijelo ovo vrijeme (2009.-2012.god) nebi mogla koristiti.
    Nadam se da sam barem malo pomogla

  16. #316
    zvrkica_2010 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    110

    Početno

    Hala puno!!! jesi, pomogla si, i ja trebam rodit u prolječe,... mislim da čemo uzet košaru ipak!

  17. #317
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj zvrkica_2010 prvotno napisa Vidi poruku
    Većer! Jako jako nam se sviđaju stokke kolica! Našla sam neka na njuškalu koja su kupljena 2009,, e sad kakva je caka sa tom ručkom? Koja imaju tu "grešku"? Ova imaju crnu ručku,, cura ih prodaje za 2,000 jer ih želi što prije dati ća! Po slikama su jako, jako očuvana, a i cijena me veseli,, prodajem naša maxi cosi mura3 za njih... pa da znam dali se isplati! i da, nema košaru, ali ima neki umetak za novorođenče! Jel može beba odmah u to, ili ipak treba košara?
    nama je košara bila super. bebačica je bila u njoj sigurno 6 mj. sportski dio je po meni za bebače koji samostalno sjede. a u košari je naša mrva spavala i u kući-to nam je bio krevetić u dnevnoj hehe

  18. #318
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj Nives prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li tko sa Stokke kolicima mozda iskustvo leta avionom? Koliko su zgodna i da li ih primaju kao deo rucne prtljage? Da li ulaze u dozvoljeni limit tezine ili se ne racunaju?

    Takodjer imam pitanje vezano za foot muff - od kog do kog mjeseca je predvidjen za koriscenje?
    za avion-nemam pojma
    za footmuff-ovisno kolika je beba. mi imamo oba-i za košaru i za sportski dio. meni su odlična jer ne trebaš nikakve skafandere kupovati. moja je mrvica, pa će još duže vrijeme stati u ovaj veći-sad je 15mj.

  19. #319
    Nives avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    584

    Početno

    azrijelka36, hvala ti na odgovoru

  20. #320
    Nika* avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    49

    Početno

    Jeste vidjeli nova Stokke kolica ? http://www.stokke.com/ Stokke Crusi i Stokke Scoot.

  21. #321
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    veceras sam u prenatalu (samo preko izloga) vidjela scoot kolica i odusevljena sam!
    i idem ih prosurfati.
    ja sam inace jane fan, ali ove nove stokkeica su me bas iznenadile jednostavnoscu i dizajnom.

  22. #322

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    6

    Početno

    Koja je cijena Stokke Scoot kolica? Nisam ni znala da ih ima u Hr. Meni su isto super puno bolja od Xplory.

  23. #323

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Imam jedno pitanje za vlasnice stokke kolica.
    Kada su djecu prebacile u sportski dio? S koliko mjeseci?
    I dali su imale problem vezivanja djeteta u footmuffu kad je u sportskom dijelu onaj jastucic za bebe? Moje dijete nije nista ekstra debelo, medjutim vrlo su nategnuti kaisici na prilicno tanke hlace.

    pozdrav i nadam se da ce netko imat odgovor na ovo

  24. #324
    J&D avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    628

    Početno

    Curke mi kupili u prenatalu sa 30% popusta stokkice, malo rano, s obzirom da smo u 4 mjesecu, ali em su tamo u startu za 1000 kn jeftinija em su na sav asortiman dali 30 % i sada ih guramo po kuci.... Vjezbamo... I odlicna su nam za sada

  25. #325
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    J&D, koliko ste platili kolica? Imaju li u Prenatalu summer kit od Stokke, onaj karirani?
    Mi zasada razgledavamo kolica samo virtualno, ali od pocetka jaaako naginjem Stokke kolicima. Najvise zato sto dobro kotiraju kod visokih ljudi (mm je 2 m +), a mogu se prilagoditi i za nize (sveki je 1 m i sumska jagodica), a svida mi se i visoki polozaj djeteta, izmedu ostalog

  26. #326
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    meni su prekrasna stokke kolica

  27. #327
    dim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    161

    Početno

    [QUOTE=meridien;2312958]Imam jedno pitanje za vlasnice stokke kolica.
    Kada su djecu prebacile u sportski dio? S koliko mjeseci?

    Pozz, ako imaš onaj jastučić za novorođenčad koji ide u sportski dio kolica i koji ležanje čini ukošenim ali ravnim onda možeš dijete u taj sportski dio staviti već sa cca 3 mjeseca. Mi smo ga počeli koristiti sa otprilike bebina 2 mjeseca jer je bilo ljeto i u košari mu je bilo vruće. Za footmuff nezam odgovor jer ga ne koristimo tj. nemamo ga

  28. #328
    J&D avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    628

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    J&D, koliko ste platili kolica? Imaju li u Prenatalu summer kit od Stokke, onaj karirani?
    Mi zasada razgledavamo kolica samo virtualno, ali od pocetka jaaako naginjem Stokke kolicima. Najvise zato sto dobro kotiraju kod visokih ljudi (mm je 2 m +), a mogu se prilagoditi i za nize (sveki je 1 m i sumska jagodica), a svida mi se i visoki polozaj djeteta, izmedu ostalog
    Da i moj je visok, i jako mu dobro stoje, a ja niska i meni super, a u stanu imamo onaj kuhinjski otok sa barskim stolicama, i kad bi beba bila u njima tocno bi gledala za stol i u nas... Meni nema goreg kad su negdje u visini straznjica od ljudi... I samo razgledavaju depove od hlaca!! Mi smo nasa kolica, sa autosjedalicom koja ide na klik na kolica i onim djelom koji se montira u auto, kako bi isto isla sjedalica u auto na klik, znaci to sve smo platili 7000 kn! Moze i na rate... A inace samo kolica u kiki kostaju 8000 ako se ne varam!!u ilici znam da imaju karirani kit, bas sam ga ogledala, kosta tisucu i nesto kn bez popusta, medutim nismo ga kupovali jer ce se moj mis roditi u 7 mj, a namjeravamo ju voziti u kosari onoj polegnutoj!

  29. #329
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Koliko godina je garancija na Xplory kolica?
    Jesu li perivi svi tekstilni dijelovi?

    (Razmišljam kupiti preko oglasnika neka rabljena malo korištena. I onaj krevetić njihov mi je )

  30. #330
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    To je stvarno povoljno! Samo, koliko sam vidjela na fb, to je bila akcija na pocetku Prosinca (by the way-nemaju hr stranicu!?)
    Zar ovi novi summer kit-ovi ne mogu ici na kosaru? Stari su mogli http://www.google.hr/search?q=stokke...QwqSFDN9Whb4M:

  31. #331
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Moe prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko godina je garancija na Xplory kolica?
    Jesu li perivi svi tekstilni dijelovi?

    (Razmišljam kupiti preko oglasnika neka rabljena malo korištena. I onaj krevetić njihov mi je )
    Garancija je 3 godine.
    Svi tekstilni dijelovi su perivi i to u masini, osim onog krovica sa zicom u sebi (vidi se da sam "strucnjak" za kolica )- hood na eng, njega treba na ruke.

  32. #332
    J&D avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    628

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    To je stvarno povoljno! Samo, koliko sam vidjela na fb, to je bila akcija na pocetku Prosinca (by the way-nemaju hr stranicu!?)
    Zar ovi novi summer kit-ovi ne mogu ici na kosaru? Stari su mogli http://www.google.hr/search?q=stokke...QwqSFDN9Whb4M:
    Zapravo ni ne znam vidjela nacrtan onaj sportski dio, e sad me nemoj za ruku drzati!!
    Je povoljno zato mi i jesmo pozurili
    Nemaju hr stranicu, imas ducan u ilici i u west gateu, akcija traje na njihov cjelokupni asortiman i to do 1.2. Ali do isteka zaliha!! Ja sam osobno zvala u centre i pitala, sta imaju koje boje itd... Rezervirala preko telefona, i otisla po sve u ilicu! Imali su nesto bolji izbor tamo nego u w.g.

  33. #333
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Tnx
    Sutra zovem da vidim imaju li ona koja zelim!
    Koju ste bojicu uzeli, ako smijem pitati?

  34. #334
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Trebam uslugu nekog tko već ima Stokke kolica... Može li mi netko, moooolim vas, izmjeriti širinu kolica? Zanimaju me najšire dimenzije, s obje strane.

    Dakle, ako kolica shvatimo kao objekt s dužinom, širinom i visinom, zanimaju me dužina i širina na najširem dijelu (bez obzira jesu li to kotači, ručka ili nešto treće).

  35. #335
    J&D avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    628

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Tnx
    Sutra zovem da vidim imaju li ona koja zelim!
    Koju ste bojicu uzeli, ako smijem pitati?
    Mi smo uzeli krem... Ima jedna curka i kaze da su vrhunska, da se nista ne vidi na njima ni cokolada ni blato.... Itd!!
    Drugi razlog je bio sto ne znamo spol, pa smo morali odabrati nesto neutralno... Iako mi je vecina njihovih boja savrsena.... A onda je muz rekao da ako obucemo djete npr u rozo, ima ljubicastu dekicu i zelena kolica, bit ce ko papigica!! Sta ces muska picajzla!! Ali eto... Mislim da ima pravo i prezadovoljni smo!!! Ma svi su njihovi modeli ekstra!!

  36. #336
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Garancija je 3 godine.
    Svi tekstilni dijelovi su perivi i to u masini, osim onog krovica sa zicom u sebi (vidi se da sam "strucnjak" za kolica )- hood na eng, njega treba na ruke.
    Thnx.
    (Mislim da kažu kupola za "krović"?)

  37. #337
    dim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    161

    Početno

    [QUOTE=J&D;2317268]Mi smo uzeli krem... Ima jedna curka i kaze da su vrhunska, da se nista ne vidi na njima ni cokolada ni blato.... Itd!!

    Potpisujem i mi imamo bež i stvarno je boja zahvalna , plus što nije ni malo izblijedela od sunca.

  38. #338
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Pliz, pliz, neka mi netko izmjeri ove dimenzije što sam tražila.

  39. #339
    dim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Trebam uslugu nekog tko već ima Stokke kolica... Može li mi netko, moooolim vas, izmjeriti širinu kolica? Zanimaju me najšire dimenzije, s obje stran

    Dakle, ako kolica shvatimo kao objekt s dužinom, širinom i visinom, zanimaju me dužina i širina na najširem dijelu (bez obzira jesu li to kotači, ručka ili nešto treće).
    Evo ja izmjerila, no ne znam koja te dimenzije zanimaju, dali sklopljenih ili nesklopljenih kolica. Uglavnom ja izmjerila nesklopljena sa sportskin dijelom (koji ni malo ne produžuje niti proširuje kolica). Znaći max širina su zadnja dva kotača i ona iznosi 57 cm, a max dužina je 1 metar (znaći od ruba prvog kotača do max ravne ručke kojom se vozi, jer ta se ručka može dići, spustiti pa se u uštedi koji cm). Isto tako zadnji kotaći se mogu vrlo jednostavno i brzo "izvaditi" pa se i na taj način može uštedjeti koji cm, meni je to praktično kad ih vozim na prednjem sjedištu auta, no tada su i sklopljena.

  40. #340
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Hvala, dim. Zanimaju me dimenzije kolica dok su "u pogonu". No ako si napisala da ih ovaj dodatak ne proširuje, to je valjda onda to.

    (Iako trenutno imamo kolica, nisam sigurna koliko će nam potrajati pa se ljubav prema Stokkeu ponovno javila... a imamo minijaturni lift u koji nam neka kolica uopće ne stanu )

  41. #341
    dim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    161

    Početno

    Je je ja sam napisala dimenzije kolica "u pogonu" i mislim da nebi smjelo biti nikakvog problema "ugurati" ih i u najminijaturniji lift. Mi smo svojima svuda prolazili i čak nam je jednom žena u fotostudiju jekla da ne ulazimo kolicima jer su vrata uska i da do sad nitko nije prošao, no mi jesmo . Ne mogu Vam opisati kak je moj muž bil ponosan (on je inzistiral na ovim kolicima)

  42. #342

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    38

    Početno

    Definitivno su kvalitetna, atraktivna, drze cijenu, jednostavna, elegantna.. Sklope se u dvije sekunde, stanu u svaki auto, nemam zamjerki uopce! Mali nam ima 18 mjeseci i uziva u njima kad se god vozi. Koristili smo ih puno i svuda isli s njima. Nema skripanja, zapinjanja, blabla.. Uskoro cemo ih prodat da ne stoje a ako bude drugo dijete opet ce i Stokke. I da, moj muz je nizak a moj tata visok i prilagode si kolica kako im pase. Ma bez zamjerke mi nismo jaje koristili na njima jer smatram da je autosjedalica za auto a ne za kolica. Eto..

  43. #343
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Iskreno me čudi kad čitam da stanu u svaki auto i da ne zauzimaju puno mjesta kad se sklope. Čula sam od ljudi koji ih imaju da su preglomazna kad se sklope i da ne možeš s njima u mali autić (kao što je Polo, recimo). Doduše, ja ih nikad nisam vidjela sklopljena, nego samo u pogonu, ali računam da ljudi znaju o čemu pričaju.

  44. #344
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Evo dimenzije sklopljenih kolica
    http://www.stokke.com/stroller/stokk...your-pram.aspx

    Sklopljena su 90x63x50.

    A tu su dimenzije i težina rasklopljenih
    http://www.stokke.com/stroller/stokk...formation.aspx

  45. #345
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Beti uvijek temeljita.

  46. #346

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    59

    Početno

    Samo da se nadovežem na pranje.
    i kupola ide u standardnu perilicu rublja,ja sam prala ama bas sve,od teksila,kupole,shopping torbe i ruksaka,footmuffa,sve stane ali ne odjednom i budu kao nova.

  47. #347

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    59

    Početno

    Eh da,stanu u mali auto,moja mama je imala corsu b i stala su kad se slože. Meni je bila super kombinacija sa autosjedalicom kad smo isli negdje,nismo nosili košaru,nego samo kolica i adaptere za as (puno jednostavnija,brža i ekonomicnija varijanta )

  48. #348

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    38

    Početno

    Oni kojima ne stanu su mozda malo smotani, ne znam sta rec da me se krivo ne shvati..

    Ja imam VW Polo i stanu mi i jos ima mjesta i za obje torbe. Moj muz ima Peugeot 206 on ja mislim da skine kotace ali opet stanu. E sad, po mojim mjerilima - nasi auti su mali i nemaju veliki bunker.

  49. #349
    J&D avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    628

    Početno

    Mi imamo caddy ali putnicki! I stanu uspravno bez sastavljanja i rastavljanja, a na najvise su postavljena!! Tako da oni koji imaju malo veca auta mogu i tako

  50. #350

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj dim prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz, ako imaš onaj jastučić za novorođenčad koji ide u sportski dio kolica i koji ležanje čini ukošenim ali ravnim onda možeš dijete u taj sportski dio staviti već sa cca 3 mjeseca. Mi smo ga počeli koristiti sa otprilike bebina 2 mjeseca jer je bilo ljeto i u košari mu je bilo vruće. Za footmuff nezam odgovor jer ga ne koristimo tj. nemamo ga
    Hvala na odgovoru!
    Moje dijete ima sad 5 mjeseci i 69cm, košaru je prerasla pa sam je prebacila u sportski dio s jastukom jer smatram da je još uvijek premalena za sportski bez jastuka. Međutim, problem je što su kaišići sa jastučićem previše kratki i mislim da joj smetaju oko noge. U principu je ista stvar jeli u footmuffu ili u skafanderu, u skafanderu je još i gore čini mi se.
    Dim, pretpostavljam da ti nisi imala taj problem jer ti je bilo ljeto u toj fazi.
    Ostale cure kojima su djeca imale 5-6 mjeseci zimi? Dali je greška u našim kaišićima pa su prekratki ili je tako na svim kolicima?
    poz

Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 56789 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •