Stranica 2 od 9 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 437

Tema: Stokke kolica

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Aha kužim! Hvala. Kak ti je suncobran? Mojoj prijateljici se sav strgal!!! One male ručkice iznutra su se odvojile.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Koji po redu???
    Promijenila sam ih tijekom ljeta 4 komada, i sada sam si naručila zalihu od 2 komada.Užasno su nekvalitetni i trgaju se vrlo lagano.!!
    Katastrofa kvaliteta.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Np pa stvarno su nekvalitetba. U Kiki dođu 350 kn, a tak se trgaju ko da su za 20 kn. Od kud ih ti naručuješ?
    Ja idem po svoja kolica u 10. mjesecu. Vidla sam da ih imaju u Kiki u Zg, ali prije još idem u Maribor u Baby centar da vidim kakve su tam cijene, makar, kolko sam gledala na internet stranicama Baby centra dođu skoro isto, a i ne znam baš da li bi ih mogla prevesti prek granuce da mi ne naplate carinu!

  4. #54
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    jelček, neka ti u dućanu izdaju podijeljeni račun - to je moguće jer se kolica sastoje od tri dijela. potvrdiš sve račune za povrat poreza, a cariniku pokažeš onaj najmanji (ako pita)
    mi nismo platili carinu na velikoj granici na Bregani, a otvorili su nam gepek. frendica i ja još smo pitale carinika da li naplaćuju carinu na kolica i rekao nam je - uglavnom ne
    mene su došla 3700 umjesto 7300 koliko su u kiki. bez košare, košaru nemamo

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj tresnjica prvotno napisa
    http://public.fotki.com/cupska/more/franko983.html
    Na ovoj slici vidiš bijele ručkice ispod ovog zelenog gumbića.Ako su one bijele a ne sive,sve je ok.Ako su sive,cijela ta serija ima grešku i nisu sigurne za vožnju.

    Ali pa meni tvoje na slici izgedaju više bijelo nego sivo! A i nebrem si zamisliti kak bi to izgledalo da su ručkice bijele ko snijeg, budući da je i ona cijev na kojoj je košara siva, i ona ručka za držanje i kotači su isto sivkasti.

  6. #56
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    jučer sam bila u Kiki, i vidjela ih, , prekrasna su.

    ali ono što me frapiralo jest, na njima je bila jedna krasna dekica bijela na točkice, tj. krugove. obična dekica za dijete od flisa- košta 750 kn :shock: .

  7. #57

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Citiraj Jelcek prvotno napisa
    Citiraj tresnjica prvotno napisa
    http://public.fotki.com/cupska/more/franko983.html
    Na ovoj slici vidiš bijele ručkice ispod ovog zelenog gumbića.Ako su one bijele a ne sive,sve je ok.Ako su sive,cijela ta serija ima grešku i nisu sigurne za vožnju.

    Ali pa meni tvoje na slici izgedaju više bijelo nego sivo! A i nebrem si zamisliti kak bi to izgledalo da su ručkice bijele ko snijeg, budući da je i ona cijev na kojoj je košara siva, i ona ručka za držanje i kotači su isto sivkasti.
    I trebaju biti bijele,ako su sive ručkice, onda ta serija ima grešku.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Tea prvotno napisa
    jučer sam bila u Kiki, i vidjela ih, , prekrasna su.

    ali ono što me frapiralo jest, na njima je bila jedna krasna dekica bijela na točkice, tj. krugove. obična dekica za dijete od flisa- košta 750 kn :shock: .
    Pa ta dekica dolati u kompletu s košarom i ne bi smjela imati posbnu cijenu, jer je dio opreme!

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Vama su montirali kolica u dućanu gde ste ih kupili, ili ste ih doa sami slagali?
    Posebno me to zanima za kolica kupljena u Sloveniji, dal ste s tim kutijama išli prek granice ili s već složenim kolicima. A i imam osjećaj da ih nije baš lako smontirati.!!!

  10. #60

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Citiraj Jelcek prvotno napisa
    Citiraj Tea prvotno napisa
    jučer sam bila u Kiki, i vidjela ih, , prekrasna su.

    ali ono što me frapiralo jest, na njima je bila jedna krasna dekica bijela na točkice, tj. krugove. obična dekica za dijete od flisa- košta 750 kn :shock: .
    Pa ta dekica dolati u kompletu s košarom i ne bi smjela imati posbnu cijenu, jer je dio opreme!
    Tanja se dobije u kompletu, ali deblja zimska se extra plaća.
    Mi smo ih zmontirali u Slo, tako da ne nosimo kutije preko granice, a i kutije su ti ogromne. Neznam kako veliki auto imaš, ali treba ti mjesta. Posebno si pogledaj,tj isprobaj jel ti stanu kolica u gepek, jer zauzmu puno mjesta jer se drugačije rasklapljaju od ostalih kolica.

  11. #61

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    I treba ti vremena da se naučiš na to sklapljanje i rasklapljanje. Ja sam ludila u početku dok nisam skužila, a zamisli kak je dedama i bakama. Moji lude i stalno govore da kaj nisam mogla još kompliciranija kolica uzeti

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Hvala na korisnim informacijama!
    Jedva čekam da napokon odemo po njih!!!!

  13. #63
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj tresnjica prvotno napisa
    I treba ti vremena da se naučiš na to sklapljanje i rasklapljanje. Ja sam ludila u početku dok nisam skužila, a zamisli kak je dedama i bakama. Moji lude i stalno govore da kaj nisam mogla još kompliciranija kolica uzeti
    ma joooj... ja sam presretna što se sklapaju tako kako se sklapaju. ne znam što bih kad bi morala tegliti kolica u zgradi bez lifta. ovako samo hop -cup siđemo ili se popnemo stepenicama. i kad jednom skužiš grif, možeš ih sklopiti i dok su krcata špeceraja i placovine
    da.. i mi smo ih uzeli bez kutija i složili sami

  14. #64

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Citiraj khaa prvotno napisa
    Citiraj tresnjica prvotno napisa
    I treba ti vremena da se naučiš na to sklapljanje i rasklapljanje. Ja sam ludila u početku dok nisam skužila, a zamisli kak je dedama i bakama. Moji lude i stalno govore da kaj nisam mogla još kompliciranija kolica uzeti
    ma joooj... ja sam presretna što se sklapaju tako kako se sklapaju. ne znam što bih kad bi morala tegliti kolica u zgradi bez lifta. ovako samo hop -cup siđemo ili se popnemo stepenicama. i kad jednom skužiš grif, možeš ih sklopiti i dok su krcata špeceraja i placovine
    da.. i mi smo ih uzeli bez kutija i složili sami
    Ma ja sam govorila o rasklapanju kada ih u auto moram staviti, a to je dnevno barem 3-4 puta. A za po stepenicama su mrak :D

  15. #65

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    umag
    Postovi
    29

    Početno

    Morgen svima!

    Khaa, mi smo upravo izgleda ostali bez stokke kolica koja smo čekali cca mjesec dana. rekli su nam da će nam podijeliti račune - govorim o SLO - i zato smo se i odlučili uzeti ih tamo. I sad stokke došla, a oni nam ne mogu odvojiti račune. Valjda im je to gnjavaža, valjda tako rade, al mi ih nećemo uzeti. A plava bila,predivna!
    Mislim da bi trebali biti malo flexibilniji prema svojim kupcima kad se radi o tako exkluzivnoj i dosta skupoj stvari.
    Eto, samo izvješće.

  16. #66
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    pa gdje u slo? meni je prodavačica u brežicama sama to predložila. a što bi bilo da kupuješ samo presvlaku ili samo košaru?
    u svakom slučaju mislim da ne bi trebala odustati. sastaviš ih u dućanu i čisto sumnjam da bi vam netko na velikoj bregani naplatio carinu. mala granica je već druga priča, ali na njoj ionako ne možeš potvrditi merver

  17. #67

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    umag
    Postovi
    29

    Početno

    Draga!

    i ovo su veliki prijelazi - Kaštel ili Plovanija. Moraš potvrdit ako hoćeš povrat por. A ne može na tako velik račun proć bez carine. A i nama je prodavačica sama predložila prije mjesec dana i da,da nema problema - a vidiš sad, oni ne mogu ništa. Šteta - i za njih i za nas!

    Ostaje nam Ts. Jer smo blizu.


  18. #68
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    po meni je to glupost, koliko sam shvatila, kolica u svakom slučaju možeš ako želiš kupiti odvojeno, i u čemu je problem da jedan dio stavi na jedan račun, a drugi dio na drugi račun, kojeg češ ups, zaboraviti prikazati.

    mislim da joj se nije radilo, više nego što nije mogla podijeliti račun, tj. drugačije naplatiti jednu te istu stvar. :/
    da ih probaš nazvati telefonom, pa kao pitati o tome da li se može, jer da si čula od drugih kupaca da su to tako napravili?! pravi se luda, zoveš informativno. i ako ti odgovore pozitivno, i ponovno se zaletite.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    umag
    Postovi
    29

    Početno

    Cure, hvala na brizi i na informacijama, ali oni NE mogu! Bio MD jučer, jutros oni nas zvali, ali oni to ne mogu razdvajati. Pričali i sa šeficom, ali a-a.

    Bed, da. Al' nismo mi stali kod prvog ne, ne da se MD tako lako! Ali ne ide. Izgubili su dobre pare...


  20. #70

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Fakat ne kužim, a kaj da posebno uzimaš košaru(npr, dođeš za par dana)?
    Nije mi logično zato što se to prodaje kao dodatni dijelovi, i kao što uzimaš 2 majce i možeš ih staviti na 2 računa, tako i ovdje uzimaš 2 različite stvari koje možeš uzeti na 2 računa. Nazovi neki drugi baby-center i provjeri u drugome

  21. #71
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    Citiraj tresnjica prvotno napisa
    Fakat ne kužim, a kaj da posebno uzimaš košaru(npr, dođeš za par dana)?
    Nije mi logično zato što se to prodaje kao dodatni dijelovi, i kao što uzimaš 2 majce i možeš ih staviti na 2 računa, tako i ovdje uzimaš 2 različite stvari koje možeš uzeti na 2 računa. Nazovi neki drugi baby-center i provjeri u drugome
    to sam upravo i ja govorila! i još uvijek mi nije jasan njihova politika! :/

    probaj u mariboru ili negdje drugo u slo.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Pirko, a o kojem dućanu u Slo se uopće radi, koji grad?

    I koja je cijena kolica u Sloveniji?

    Mene zanima da li je cijena ista ko i u Hrvatskoj, pa se isplati kupiti ih u Slo zbog odbitka poreza, u slučaju da ti ne naplate carinu, ili su svakak jeftinija???

  23. #73

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    E cure koje imate Maxi Cosi autosjedalicu, da li ona ima onaj zaslon za sunce?

  24. #74
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    sad sam išla tražiti račune...
    okvir kolica - 500,71 euro, sjedalica - 166,88 eura i popust u dućanu na gotovinu je 5%, znači 634,22 eura
    ddv je 20%
    imam i zapisano koliko nas je došlo na kraju sa odbijanjem ddv-a - 3.725,00 kn
    meni se čini da je svakak jeftinije
    kaj se tiče autosjedalice, da - ima sjenilo

  25. #75

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    umag
    Postovi
    29

    Početno

    Evo me, cure, napokon do kompa.

    Radi se o jednom dućanu u Kopru; i stvar je samo njihove nefleksibilnosti. Sad smo ih uzeli u Trstu, na dvije fakture, bez problema. A što se tiče cijene - stvarno je ooosjetno jeftinije nego kod nas, i to mislim na cijenu prije nego se vrati porez. Tako da se isplati. Sad smo sretni! :D

    Što se tiče AS - dosad mi je favorit i prvi izbor bila Romer baby safe plus. Ali ipak nekako izgleda da ćemo Maxi Cosi, ali bez easy fixa. Što mislite o njoj?

    Hvala!

  26. #76

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Ja sam jučer u TL gledala autosjedalice.
    Maxi cosi cabriofix mi super izgledaju, ali ja nisam mogla naći to sjenilo protiv sunca. Čini se da ove nove to nemaju.
    A Romer safe plus mi izgleda ok.
    Jedina prednost naspram maxi cosi je to da ima stvarno veliko sjenilo protiv sunca!

  27. #77

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Izgleda da je to sjenilo protiv sunca ispod plastike, ali ja to opće nisam skužila.
    Sad se totalno dvoumim između Romer i Maxi c. AS!!!
    Romer mi izgleda veća, dok MC izgleda super, možda se varam, ali mi se čini da ju beba brzo preraste, ali se da montirat na Stokke kolica!

  28. #78
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    maxicosi ima adaptere za stokke kolica. za roemer nisam sigurna.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    umag
    Postovi
    29

    Početno

    Cure!

    taj adapter na kolicima stokke je već u paketu s okvirom kolica ili se mora dodatno naručiti?

    I pitanje za maxi cosi - postoje dvije linije boja, kao obična i dvije boje u top line liniji(mislim da se tako zove). U toj top line liniji mi ona podstava izgleda konkretnija i kao da je više ima, pa me zanima da li se samo u toj liniji skida taj dodatak kad beba navrši cca 2, 3 mjeseca, ili se u svim maxi cosi sjedalicama(0-13) taj dodatak može skidati? Uf! Nadam se da sam bila jasna.
    I maxi cosi na dodir izgleda dosta mekša od romera. A ne znam, obje su na testovima jako visoko ocijenjene.

    Hvala i pišemo si!

  30. #80

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Adapter moraš dodatno kupiti. Ali recimo meni nije uopće trebao tako da mi stoji zapakiran u kutiji. Ako uzimaš košaru mislim da ti taj adapter ne treba.
    U svim Maxi-cosi sjedalicama imaš taj umetak koji se vadi..Evo,ja ga baš izvadila prije 10-tak dana, a mi ti imamo 10 kg i 72 cm.

  31. #81
    kaya

    Početno

    evo da se i ja priključim....mi imamo zelena i jako sam zadovoljna s njima.
    jedino što nemamo je suncobran...a vidim da je i bolje da ga nisam kupila....koliko on dođe u slo?

  32. #82
    kaya

    Početno

    nego trešnjice...nisam mogla ne primjetiti...vi to imate plava i bež kolica?

  33. #83

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Trešnjica, stvarno ste bili prekrasni na krstitkama!
    I tak usklađeni! Prekrasno! Joj, a odijelo od Franka je tak lepo. Super!

  34. #84

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Citiraj kaya prvotno napisa
    nego trešnjice...nisam mogla ne primjetiti...vi to imate plava i bež kolica?
    Ma ne , kupila sam 2 presvlake. Kad se plava pere i suši da imam bež,a i ona mi je nekak smirenija za zimu, a plava boja za ljeto.

    Hvala na komplimentima

  35. #85
    Zara28

    Početno

    pomagajte! pošlo mi je za rukom slomiti prednji kotač kolica.
    ne vidim načina da se popravi, a kupila sam ih prije godinu i po u kiki u grazu.može li se negdje kupiti samo okvir i koliko bi to koštalo?ili moram kupiti i novu sjedalicu?

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Samo okvir ti u Sloveniji u babycentru košta 500 eura.
    Kak si to slomila?

  37. #87

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    [quote="tresnjica"]
    Citiraj kaya prvotno napisa
    nego trešnjice...nisam mogla ne primjetiti...vi to imate plava i bež kolica?
    Ma ne , kupila sam 2 presvlake. Kad se plava pere i suši da imam bež,a i ona mi je nekak smirenija za zimu, a plava boja za ljeto.

    Pa ima i posebno presvlake za kupiti? To nisam znala. A kak onda navučeš to sve na npr. košaru, pa na onaj zaslon protiv sunca na košari. Kaj se to sve da tak lepo skinuti i onda staviti drugo?

  38. #88
    Zara28

    Početno

    ah! ni meni nije jasno;kod prijatelja u vinogradu bile su uske,zavojite stepenice, isla sam spustiti kolica do auta,kolo je zapelo, a ja sam živčano potezala i evo rezultata.
    ništa, u pon u sloveniju.
    što se tiće navlake u još jednoj boji meni je to ipak mrvicu preskupo,
    jer mi onda trebaju i jos 2 footmuffa u istoj boji.

  39. #89

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Presvlake možeš kupiti posebno- ali ne za košaru već samo za 2.nastavak. Uz presvlaku za sic,dobiješ i doljnu torbu i cijelu zaštitu od sunca već namontirano. Znači komplet sve. Ti samo sjedalo trebaš presvuči(što nije jako komplicirano).
    Footmuff sam uzela samo tirkizni jer mi je baš če-če, a i zakaj bi trebao biti u istoj boji?Pa paše tirkizni na bež? Pa i da ne paše-no big deal.Ko kad dijete ima narandžasti skafander u zelenim kolicima. Nitko neće skomentirati da mu skafander ne paše sa kolicima. meni je to ta logika.

    A što se tiče puknutog kotača-uhhhhhhhhh. Neznam kaj bi ti rekla. nazovi Kiku kod nas i pitaj jel postoji neki način da se samo kotač zamijeni....

  40. #90
    Zara28

    Početno

    imaš pravo;kombinacija dvije boje tj. plave i bež izgleda lijepo i drukčije.
    ja sam kupila jedino ruksak u drugoj boji.
    probat ću nazvati našu kiku, ali ne polažem puno nade u to.

  41. #91
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Citiraj Zara28 prvotno napisa
    pomagajte! pošlo mi je za rukom slomiti prednji kotač kolica.
    ne vidim načina da se popravi, a kupila sam ih prije godinu i po u kiki u grazu.može li se negdje kupiti samo okvir i koliko bi to koštalo?ili moram kupiti i novu sjedalicu?
    Zara28 probaj poslati mail zastupniku u Sloveniji, adresa je alenka@silvaapis.si. Sigurno će moći nešto srediti.

  42. #92
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Citiraj Jelcek prvotno napisa
    Ali pa meni tvoje na slici izgedaju više bijelo nego sivo! A i nebrem si zamisliti kak bi to izgledalo da su ručkice bijele ko snijeg, budući da je i ona cijev na kojoj je košara siva, i ona ručka za držanje i kotači su isto sivkasti.
    Jelcek ne postoje ručkice "bijele ko snijeg". Ove bijele su isto lagano sivkaste, a sive su skroz tamne, u boji plastike na košari.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj Zara28 prvotno napisa
    ah! ni meni nije jasno;kod prijatelja u vinogradu bile su uske,zavojite stepenice, isla sam spustiti kolica do auta,kolo je zapelo, a ja sam živčano potezala i evo rezultata.
    ništa, u pon u sloveniju.
    što se tiće navlake u još jednoj boji meni je to ipak mrvicu preskupo,
    jer mi onda trebaju i jos 2 footmuffa u istoj boji.
    pogledaj naslovnu stranicu www.stokke.com stranice

    u donjem, desnom uglu imas obavjest za vlasnike kolica i zamjenu prednjeg dijela i kotaca, ocito je rijec o nekakvoj serijskoj gresci, mozda ti to pomogne

    sretno

  44. #94
    Zara28

    Početno

    :D anledo, tisuću puta hvala!ja to nikad ne bih vidjela.u pitanju je serijska greška,i kotači će biti zamijenjeni.

  45. #95

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Zara28-pa pisala sam ja o tome prije otprilike mjesec dana da sam dobil obavijest o greški na kolicima. Da si čitala,bi vidjela
    Zezam se, važno da si riješila problem

  46. #96

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Kupujete možda u baby centru u Marboru? Vidim da postoje dva baby centra u Mariboru, jedan je malo dalje od europarka, a drugi u nekom centru Tabor? Zna možda neko gde je to i koji je od ta dva bolji?

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Meni su najljepša tirkizna stokke kolica, a sad smo saznali da bumo dobili curicu, a ne dečka kak nam je prvo rečeno, i jako smo veseli zbog toga, jer nam je bitno da je beba zdrava. Vama su ta tirkizna kolica samo za dečke ili si možete zamisliti curicu u njima? Oko mene su podijeljena mišljenja i sad ne znam kaj da napravim jer mi ove ostale boje nisu tak jako lepe!!!!!!!

  48. #98

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    ja sam alergična na rozo-plavo podjele, tak da bi si ja sigurno kupila ona koja su mi najljepša, bez obzira kaj okolina mislila o tome

  49. #99
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    prvi put čujem da tirkizna nije boja za curice!

    /moja nećakinja se vozi u našim plavo-žutim kolicima i zasad joj ništa ne fali /

  50. #100

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    7

    Početno

    jel zna netko mozda cijenu i košare?
    na web -u od babycentra stoji samo cijena okvira 500E i sjedalice 209 E
    MM i ja smo se isto odlucili za tirkizna bas su prekrasna i pašu i za dečka i za curu.... osim toga ponudili su još tri nove boje...

Stranica 2 od 9 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •