Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 401 do 437 od 437

Tema: Stokke kolica

  1. #401
    MartyLove avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    14

    Početno

    Cure molila bih vas pomoc. Ako mozete poslikati rupu za suncobran i sam špic suncobrana (onaj dio koji ulazi u rupu u kolicima) za sportski dio. Meni nesto tu ne stima. Suncobran mi u kosaru ulazi bez problema ali na sportski dio ne pase????
    Pomozite plizzzz

  2. #402

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno

    Cure, mene interesira kako funkcionira kombinacija XXL bebe (8 mj i 12ak kg) i sportskog dijela Stokke kolica? Mogu ih dobiti na posudbu, a mene malo leđa boluckaju, pa ne znam da li mi se isplati...
    tnx

  3. #403
    skviki avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Bregi,Matulji
    Postovi
    505

    Početno

    Sad je i meni aktualna nabava kolica pa me zanima ima li netko svježe info
    o razlikama u cijenama? Nisu baš povoljna pa je svaka razlika u cijeni
    važna.

  4. #404

  5. #405

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Bok svima.
    Evo mi imamo stokkice i jaaako smo zadovoljni. Mi smo "uboli" neku akciju u Magic baby i autosjedalicu izzy sleep dobili gratis Ja i muž smo visoki, tako da nam je super to što su kolica visoka. Mali nam sad ima 3 i po mjeseca i već je polako došao do kraja košare... Do kad ste vi bebe stavljali u košaru? Neki dan smo ga probali u AS voziti, ali je urlao ko lud jer nije mogao zaspati kako je navikao u košari. Ne znam dal je još premali za sportski??

  6. #406
    Nives avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    584

    Početno

    ja bebu u kosari setala do 6mj, a onda tek u sportskom dijelu. takva je preporuka.
    Posljednje uređivanje od Nives : 29.12.2013. at 14:49

  7. #407

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Super bi bilo kad bi mi do 6 mjeseci stao u košaru, pogotovo što ide zima, a super mi je što je zaštičen sa svih strana... Ali moj sa 3 i po već je na rubu s nogama, glava do vrha. Je beba bila manja ili ste je stavljali pa je skvrčila noge??

  8. #408

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    ja sam svog danas prvi put stavila u sportski dio..
    skoro 5 i pol.mjeseci

  9. #409
    Nives avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    584

    Početno

    Citiraj Puležanka prvotno napisa Vidi poruku
    Super bi bilo kad bi mi do 6 mjeseci stao u košaru, pogotovo što ide zima, a super mi je što je zaštičen sa svih strana... Ali moj sa 3 i po već je na rubu s nogama, glava do vrha. Je beba bila manja ili ste je stavljali pa je skvrčila noge??
    iznad prosijeka je bio, bas veliki. ali on je mogao stati. jedva, bas onako taman, ali je mogao.

    koliko je cm duga kosara?
    Posljednje uređivanje od Nives : 31.12.2013. at 19:16

  10. #410
    Nives avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    584

    Početno

    moja je topla preporuka da mu kupis onu stokke vrecu za spavanje, ako ga prebacis u drugi deo. tako ce takodje biti odlicno zasticen, bice mu uvek toplo

    ja sam je dobila uz kolica gratis, da nisam, bila bi mi to najpametnija investicija. obozavam je, a i njemu je tako toplo i fino unutra.

  11. #411
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Dali netko ima scoot? Ja sam sad jako zagrijana. Pol godine smo izgurali u nekoj drugoj marki iako sam stoku htjela više nego išta.... ali cijena... Scoot je ipak jeftiniji a to su mi sad kolica( čini mi se barem) za lakše strpati u auto jer ova sad što imam moram posebno skidati košaru. A mi smo non-stop na gasu.

  12. #412
    Nives avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    584

    Početno

    koliko dugo ste koristili stokke xplory?

    koliko je kg dijete imalo?

  13. #413

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    kad mogu maknuti onu podlogu za bebe sa sportskog dijela?
    Cini mi se da ima nekak malo mjesta za guzu..
    Sad ima 8 mjeseci

  14. #414
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ja sam izvadila kad se počeo posjedati i kad sam počela podizati naslon. Dok je bio u ležećem nije smetala, a kad sam podigla naslon baš mi se činilo da će iskliziti.

  15. #415

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    On je vecinom u lezecem,jer se jos ne posjeda..
    Ali maknula bi taj jastucic jer mi se cini da mu je vruce.leda i glavica mu budu mokri..
    ne znam hoce li bit ugodnije kad maknem taj dio?

  16. #416
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Mislim da hoće, ipak je to debela spužvetina, a ovo ispod je puno tanje i prozračnije. A ako je većinom u ležećem onda nema veze taj jastučić kad nema posebnog pritiska na kralježnicu uslijed sile teže.
    Mada mislim da sa 8 mjeseci i smiju kratko sjediti uz oslonac i ako se ne posjedaju sami

  17. #417
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Mada mislim da sa 8 mjeseci i smiju kratko sjediti uz oslonac i ako se ne posjedaju sami
    Slažem se. Nema više 3-4 mjeseca. Slobodno ga posjedaj.
    A možeš pitati i terapeutkinju, meni je rekla da se može podizati nagib kada se počne rotirati bočno.

  18. #418

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Podignem naslon kad je budan..on obicno spava u kolicima..
    I puno mu je udobnije bez tog jastucica,ima puuno vise mjesta i nije mutoliko vruce..

  19. #419

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, zanima me zna li tko ima li i ako ima, gdje ima za kupiti navlake za stokke kolica. Kupila bih si polovna pa bi te navlake uzela nove ako ima?

  20. #420

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav curke
    Ovako imam pitanje, kupili smo stokke Xplory u magic babyu e i frendica mi je savjetovala, ne moras kupovat ravnu košaru uzmi sjedalicu izzy go ili sleep i mala ti moze bit u tome! E sad molim mišljenje? Moze li se u tome voziti?

  21. #421
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj Family prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav curke
    Ovako imam pitanje, kupili smo stokke Xplory u magic babyu e i frendica mi je savjetovala, ne moras kupovat ravnu košaru uzmi sjedalicu izzy go ili sleep i mala ti moze bit u tome! E sad molim mišljenje? Moze li se u tome voziti?
    Ako je to što spominješ autosjedalica, kategorički kažem NE.
    Ima na portalu i forumu puno tekstova o tome pa ne bih ponavljala, ali ako treba, mogu. Posve maloj bebi nije dobro da je stalno u autosjedalici jer taj položaj nije prirodan. Položaj u AS je optimalan za vožnju, ali je "nužno zlo" za motorički razvoj djeteta, koje bi trebalo biti na ravnoj podlozi što duže i što više. Osim kad je na rukama.

  22. #422
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj fsoulf prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, zanima me zna li tko ima li i ako ima, gdje ima za kupiti navlake za stokke kolica. Kupila bih si polovna pa bi te navlake uzela nove ako ima?
    Magic baby, Kika.

  23. #423
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Family prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav curke
    Ovako imam pitanje, kupili smo stokke Xplory u magic babyu e i frendica mi je savjetovala, ne moras kupovat ravnu košaru uzmi sjedalicu izzy go ili sleep i mala ti moze bit u tome! E sad molim mišljenje? Moze li se u tome voziti?
    Ako sam dobro shvatila Izi sleep AS se izvan auta (!) može spustiti u potpuno ravan položaj i time dostojno zamijeniti košaru za novorođenče.
    Međutim, zamjeraju joj da je prilično velika, teška i nezgrapna za manevriranje iz auta/u auto, na kolica... pa je pitanje koliko bi ti to bila dobra solucija.
    Raspitaj se i dobro razmisli.
    Obična AS jaje, kao što i Mishekica kaže, nije nikako zamjena za košaru za novorođenče.

  24. #424
    Vlatk@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    193

    Početno

    Ja imam Stokke Crusi, i IZi Go as, i kupila sam kosaru da imam prvih 6 mjeseci. As nam je super i zadovoljna sam, al nam je ipak sluzila za voznju i eventualno neku kracu setnju, da bas ne moram vuci kosaru. Sve preko sat vremena sam ju stavljala u kosaru.
    S 5,5 mjeseci sam makla kosaru i prebacila ju u sjedalicu u lezeci polozaj.
    Sad ima 7,5 mjeseci i jos se sama ne posjeda pa je uglavnom u polulezecem, povremeno je na kratko bas u sjedecem (ako smo za stolom...).
    Inace sam prezadovoljna kolicima. Lagana su, laka za nosenje, sklapanje, upravljanje. Uzela sam siva, Black Melange, i skroz su zahvalna, ne vidi se svaka mrljica.
    Posljednje uređivanje od Vlatk@ : 05.08.2014. at 00:17

  25. #425

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Da li netko zna kako sa stokke xplory sportskog djela skinuti onaj nastavak za sunce i staviti ga na kosaru? Nemam uputstva pa me strah da plastika ne pukne

  26. #426
    dim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Kimmy21us prvotno napisa Vidi poruku
    Da li netko zna kako sa stokke xplory sportskog djela skinuti onaj nastavak za sunce i staviti ga na kosaru? Nemam uputstva pa me strah da plastika ne pukne
    Ako sam shvatila radi se o kroviću, e onda prstićima napipaj preko navlake postoji plastično izbočenje koje kad se prstićim stisne (palcem i kažiprstom) "oslobodi" krović (izbočenje se nalazi koji centimetar niže od zgloba koji se treba izvući van), to se treba napraviti na obje strane, najlakše je to učini ispod navlake samo onda moraš krović raskopčati i navlaku osloditi s gornje strane pa ruku zavući do spomenute izbočine .

  27. #427

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Drage cure, vidim da nitko nije dulje vrijeme komentirao ova kolica...ali htjela bih pitati iskusne mame koje imaju ili su imala stokke kolica! Naime, kupili smo kolica i AS odnosno njihov izzy sleep, ali nismo kupili kosaru! Izzy sleep se moze spustiti skroz ravno, tako da bebica nije savijena dok je u kolicima, ali ipak to nije kosara.... Dvoumim se ipak kupiti kosaru ili ne? Termin mi je pocetkom 11mj, i dosta sam dobila sastrane sugestija da mi kosara i nece dugo koristiti ali eto, molila bih vas ako mi tko moze prenjeti svoje iskustvo...? Hvala vam puuuuunooo))

  28. #428

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    7

    Početno

    POzdrav evo jos jednog zaljubljenika u stokke


    Iscitala sam svu temu od 2007
    Malo je stara ali dobra..
    Jedna je od rijetkih tema na nasem jeziku a da ne govorim o klipovima da nema ni jedan,steta jer jako je puno ljudi koji skoro 10g poslije imaju ta kolica..
    Evo niko ne odgovori curi na pitanje kako ona idu u avion??
    Za kosaricu sam danas vidjela da je ipak 90cm zasto se pisalo da je 64cm i da je djete preraste kod neke vec sa 3mj..Mozda model iz 2005

    Imam puno pitanja i nadam se da ce neko se javiti..
    Mi planiramo ovo uzeti jer imamo i dodatno procente preko firme na stokke..tako da u stratu cemo dobiti 30% nize a prodat cemo sigurno nakon 1,5godinu..
    Mene kao i sve najvise muci ovo da li da uzimam i korpu ili je dovoljan taj auto sitz,,
    a ako sam dobroo shvatila mora korpa pogotovo za bebe koje ce duze biti u kolicima

  29. #429

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    7

    Početno

    Lena tvoja beba je zimska..pa razmisli ovako bar sam ja tako..koliko ces cesto biti vani??? preko 2sata??
    AS nema bas zastitu za setnju ako ces po parku u zimu,jer kosara je tu bolja zaklonjena od vjetra i hladnoce..
    a ako ces od 11mj do pocetka februara samo potrznim centrima i kratke setnje as je ok..
    mi licno kad izadjemo ne znamo stati a nasa beba dolazi u proljece i ljeti cemo na more ,pa sam kontala za nocna sjedenja i okupljanja ipak ce mi trebati kosara.za zimu i nebi uzela..jer uvjek se zimi sjedi po kucama i beba ce biti kraj mene a ljeti vani zao mi dalezi u as..
    A opet po ravilima kosara mora bar do 4mj ...ajd budi pametan

  30. #430

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    7

    Početno

    pisala sam na ovu temu i zao mi je sto post nikad nije odobren od strane moderatora .a jako malo info o stokke na nasem jeziku ima..steta

  31. #431

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Ono što mene jako smeta kod tih kolica (osim što ih ne bi izabrala jer meni osobno nisu praktična uopće niti mi se sviđa dizajn) je što su u njima našli najveći postotak štetnih tvari u plastici. Ima puno članaka u Konsumentu na primjer, možda nađeš na netu još uvijek informacije. Najskuplja su skoro, ako ne i najskuplja, proizvode se s jako lošim materijalima na drugom kraju svijeta (da ne pišem kako i pod kojim uvjetima).
    Evo jedan od linkova:
    http://helpv2.orf.at/stories/1754248//index.html

  32. #432
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    I mi se spremamo u kupovinu kolica. Prijateljica ima stokke, i ja se zaljubila kad sam ih vidla jos prije cca.5god. Neki dan u Baby centru., prvo sto mi je prodavacica rekla da me po uputama Stokke, i njih kao gl. zastupnika mora upozoriti da su ta kolica namijenjena za gradsku setnju. Ukoliko mislim njima po bilo kojem terenu osim po ravnom i asfaltiranom moram znati da su vrlo nestabilna. I da je Stokke vec izgubio nekoliko tuzbi radi prevrtanja zbog nestabilnosti.
    I odmah mi je pokazala rupice koje djeluju kao ostecenje na rucki, tj. na zglobu rucke gdje se pomice. Jer kaze ljudi dolaze i reklamiraju kao ostecenje, a nije jer tako dolaze iz tvornice.

    Sve u svemu odustala sam od njih. A bila sam sigurna kako cu ih kupiti. Sreca nasla sam jos bolja, a cak i povoljnija

  33. #433

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Pozdrav, evo da malo osvježim temu. Razmišljamo o kupnji Stokke Scoot V2 kolica, može vaša iskustva?
    I da li netko zna gdje ih je moguće najpovoljnije nabaviti?

  34. #434
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Zulta prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, evo da malo osvježim temu. Razmišljamo o kupnji Stokke Scoot V2 kolica, može vaša iskustva?
    I da li netko zna gdje ih je moguće najpovoljnije nabaviti?
    ja sam preko njuškala našla Stokke Scoot V2 za 2500kn, nova i ne korištena, u kutiji (ljudi sele van RH i htjeli se riješiti što prije), probaj pratiti malo oglase.
    ne znam gdje živiš, u dućanu Male Stvari je trenutno 10% popusta na Stokke (baš danas kupila bouncer, dekicu i još neke sitnice za kolica).

  35. #435

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Molim vas pomoc.
    Kako skinuti pokrov sa sportskog dijela i prebaciti ga na kosaru?
    Ajme skroz sam zaboravila, koristila sam ih prije 6 godina.

  36. #436

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Nasla sam odgovor..

  37. #437

    Datum pristupanja
    Jan 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Lp svima, nova sam i imam par pitanja o stokke kolicima.... Imam V3 i sad me zanima dali se na V3 konstrukciju može montirati V4 il V5 košara i sportski dio ili bar njihov tekstil? Hvala

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •