Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: koja nosiljka?

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    158

    Početno koja nosiljka?

    Moj Josip ima nešto više od 7 mjeseci, i evo tek sad sam se odlučila za kupnju neke nosiljke jer mi leđa "otpadaju". On je, naime vrlo aktivna beba, rado bi se nosio i promatrao svijet oko sebe, a moja leđa ne mogu više. Inače, voli on biti i na puzzlama na podu, al obavezno netko mora biti kraj njega jer nikako ne voli biti sam, a počeo je i puzati, tako da je za tren oka na parketu, ali nije još dosta stabilan na rukama pa ponekad padne na nos, kad je na puzzlama to mu ne smeta, ali ne znam da bi mu bilo lijepo pasti s nosom na parket :/ . U vrtiću hoće biti max. 10-ak minuta, a i to sam puno rekla. I u njemu se diže na koljena, pa čak i na noge i jednom mi je tak pao na leđa, nije baš bilo ugodno. U kolicima se odmah okreće na trbuh i propinje na koljenima, tako da ništa nije sigurno. Što da radim jer nekad ipak moram skuhati, a i poigrati se s većim sinom? Da li bi nosiljka i koja bila spas?

  2. #2
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    sling ili marama. imaš o njima zaista puno na ovom podforumu.

  3. #3
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    meni se jako svida mei hip nosiljka, bas je dobra za po kuci, jako lako se stavlja i skida, takoder i dijete u i iz nje.

    imam maramu, za po kuci mi se to ne da motati, a u slingu je meni dorian bio u to doba jos dosta nestabilan, jer nece rukice unutra, a kad su vani njise se previse.

    sto se tice padanja, niti jedna nosiljka ga nece spasiti od padanja, to je nesto sto sva djeca moraju proci. a on je sad u periodu kad bi trebao biti sto vise na podu da se vjezba puzanje. meni se isto dizala kosa na glavi kad sam vidjela da moje dijete strasno privlaci stolic za tv, ali on je vidio kako funkcionira i niakd nije lupio naglo glavom kad se dizao oko njega ili proucavao liniju.
    mozes i dio s puzlama nekako ograditi, npr. staviti fotelju ili igracke, kadicu za kupanje naopacke, jastuci...

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa
    meni se jako svida mei hip nosiljka, bas je dobra za po kuci, jako lako se stavlja i skida, takoder i dijete u i iz nje.
    Potpisujem. Imam mei hip nešto više od mjesec dana, i ne znam što bi bez njega. Kud je lijep, super je za po kući, a još bolje za izlaske...danas sam ju nosila nekih sat i pol a da njenu težinu nisam ni osjetila...

    Postoji jedan jedini "problem": kad ju nosim, ona mi uhvati dojku i počne cicati kroz majicu

  5. #5
    Barbara1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Glina
    Postovi
    243

    Početno

    ja sam sling naručila kad je Tomo imao 7 mj i bio mi je spas i još uvijek je ponekad iako je buba sad skoro 2god.Tad sam samo materijal koji dođe na leđa podigla više,do ispod rukica kako mi se ne bi prekreto prema nazad i bilo mi je puno stabilnije.u biti smo se tako navikli pa ga još uvijek tako nosim

  6. #6
    nikilo

    Početno

    Mi imamo i sling i mei hip,pa kombiniramo.

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    158

    Početno

    Marama stigla već danas! Jučer naručila rebozo pam maramu i danas je već tu, odmah smo ju isprobali : divota, koje olakšanje za moja leđa :D , a danas smo baš bili kod bake i Josipa gnjavili zubići, uglavnom sam ga nosala, leđa su mi otpala, sad jedva čekam sutra da se nosamo u marami :D

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Lokacija
    Istra....blizu mora
    Postovi
    237

    Početno

    Da li ima tko iskustva sa suppori nosiljkom?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Lokacija
    Istra....blizu mora
    Postovi
    237

    Početno

    Zaboravila sam ubaciti link

    http://www.goodystore.cz/eshop/suppori-a35

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj Ma-ar prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravila sam ubaciti link

    http://www.goodystore.cz/eshop/suppori-a35
    Jel to pouch za u more? nemam iskustva s ovim, vidjala sam slicne kineske verzije na ebayu al to je to.btw cini mi se malo preskup za takvo nesto, ako ja dobro vidim cijena mu je oko 600kn

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Lokacija
    Istra....blizu mora
    Postovi
    237

    Početno

    Preskupo da....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •